Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

Skoro możemy przekładać i przekładamy dobrą grę danego zawodnika na dobrą grę u nas (choć jest po drodze mnóstwo zmiennych), to tym bardziej możemy przełożyć, że zawodnik znający w real ofertę kontraktu jaką otrzymał od swojego zespołu, będzie ją również znał u nas.

Nikt nie bierze gry i statystyk z rl NBA 1 do 1 tutaj. Nie możesz wymagać żeby podejmować decyzje 1 do 1 również przy podpisach. 

k****, byliśmy o krok od tego żeby w naszej grze stworzyć precedens polegający na powiązaniu wysokości kontraktu z masa ciała zawodnika a Ty się jeszcze czepiasz braku logiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

k****, byliśmy o krok od tego żeby w naszej grze stworzyć precedens polegający na powiązaniu wysokości kontraktu z masa ciała zawodnika a Ty się jeszcze czepiasz braku logiki. 

I wciąż uważam, że nie byłoby kłopotu z egzekucją takiego zapisu, oczywiście pod warunkiem wprowadzenia zasady, że mogę to zrobić dopiero wtedy, jeśli w realu zrobią to Pels. Również jestem zdania, że pełna dowolność we wpisywaniu protekcji jest u nas nierealna do wprowadzenia, jednak przełożenie kontraktu 1:1 nie wydaje mi się problemem, wystarczy odrobina dobrej woli.

7 minut temu, fluber napisał:

Nie możesz wymagać żeby podejmować decyzje 1 do 1 również przy podpisach. 

Nie wymagam, piszę o czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał:

 

Nie wymagam, piszę o czymś innym.

Jeżeli uważasz, że wystarczającym powodem do przegłosowania Twojego extension był fakt, że RL Zion znał treść swojego extension i je podpisał i jednocześnie obrażasz osoby, które zagłosowały przeciwko Twojemu extension z takiego powodu, że nie wiedziały jakie restrykcje obowiązują w kontrakcie z RL NBA, to wygląda to tak jakbyś jednak wymagał.

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

@karpik nie żeby coś, ale mógłbyś mi wytłumaczyć jak my jako begm Zion mamy niby znać wygląd restrykcji tak jak RL NBA Zion skoro nigdzie nie było informacji. Nie wiem jak inny, ale ja nie potrafię czytać w myślach zawodników NBA.

No bo głosując wcielasz się w Ziona, a Zion znał te restrykcje. LOGICZNE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

@karpik nie żeby coś, ale mógłbyś mi wytłumaczyć jak my jako begm Zion mamy niby znać wygląd restrykcji tak jak RL NBA Zion skoro nigdzie nie było informacji. Nie wiem jak inny, ale ja nie potrafię czytać w myślach zawodników NBA.

Podejmujesz decyzję wcielając się w Ziona, a Zion zna te warunki i je zaakceptował. My nie znamy szczegółów żadnego kontraktu w NBA, jeśli chcesz być taki skrupulatny. Jedni mogą mieć zakaz jazdy na nartach, inni np na motorze. My tego nie wiemy.

2 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli uważasz, że wystarczającym powodem do przegłosowania Twojego extension był fakt, że RL Zion znał treść swojego extension i je podpisał i jednocześnie obrażasz osoby, które zagłosowały przeciwko Twojemu extension z takiego powodu, że nie wiedziały jakie restrykcje obowiązują w kontrakcie z RL NBA, to wygląda to tak jakbyś jednak wymagał.

Nie uważam, piszę o czymś innym, szkoda, że kolejnym postem pokazujesz, że rozmawiamy o innych sprawach. I tak gwoli ścisłości nasi GMowie zagłosowali za przyjęciem extension, tylko Rada to później skasowała (i o to miałem pretensje, bo skoro oferta była nielegalna, to nie powinna zostać w ogóle dopuszczona do głosowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Także jeśli ktoś głosował na nie, ze względu na nieznajomość protekcji, to słabo to świadczy o umiejętności logicznego myślenia tejże osoby.

Ja cały czas piszę o tym. 

5 minut temu, karpik napisał:

 

Nie uważam, piszę o czymś innym, szkoda, że kolejnym postem pokazujesz, że rozmawiamy o innych sprawach. I tak gwoli ścisłości nasi GMowie zagłosowali za przyjęciem extension, tylko Rada to później skasowała (i o to miałem pretensje, bo skoro oferta była nielegalna, to nie powinna zostać w ogóle dopuszczona do głosowania).

Więc to Ty raczej piszesz teraz o czymś zupełnie innym niż to do czego się cały czas odnoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Ja cały czas piszę o tym. 

Więc to Ty raczej piszesz teraz o czymś zupełnie innym niż to do czego się cały czas odnoszę.

I dalej sobie przeczysz. Nie wymagam od nikogo, żeby głosował 1:1 jak w real, już o tym pisałem. Jednocześnie uważam, że jeśli ktoś głosował na nie z powodu nieznajomości szczegółów kontraktu, to jest to nielogiczne, bo w tej sytuacji to ja nie znam tych szczegółów, a nie zawodnik. Nie chodzi tu o podjętą decyzję, tylko sposób w jaki doszło się do podjęcia decyzji.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Jednocześnie uważam, że jeśli ktoś głosował na nie z powodu nieznajomości szczegółów kontraktu, to jest to nielogiczne, bo w tej sytuacji to ja nie znam tych szczegółów, a nie zawodnik. 

Chyba niewiele miałeś wspólnego w życiu z logiką jak tworzysz takie konstrukcje. 

Gdyby nasza gra była idealnym odzwierciedleniem naszych założeń to bysmy wiedzieli wszystko o wszystkim w rl NBA. Ale nie jest. 

Przyjęliśmy eksperyment myślowy że głosujemy jako zawodnicy ale to nie oznacza że nielogiczne jest odrzucanie kontraktu który gracz zna a my nie, chociaż zakładamy że jesteśmy nim, z powodu tego że tego kontraktu nie znamy. To nie ma nic wspólnego z logika lub jej brakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2022 o 09:21, Szulim napisał:

Cavs

Rada zrzuca caphold Lylesa 

Chyba nieprzemyślany ruch rady. Smart i tak blokuje ruchy operowania na cap space, a Lyles ma za sobą całkiem dobry sezon. Jego prawa Birda mogły być tutaj cenne w syutacji Cavs.

Nie widzę uzasadnienia dla takiego ruchu i proszę o ponowne rozpatrzenie tego ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chyba nieprzemyślany ruch rady. Smart i tak blokuje ruchy operowania na cap space, a Lyles ma za sobą całkiem dobry sezon. Jego prawa Birda mogły być tutaj cenne w syutacji Cavs.

Nie widzę uzasadnienia dla takiego ruchu i proszę o ponowne rozpatrzenie tego ruchu.

Too late. Nie można przywrócić CH wg naszego regulaminu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A to niby Dlaczego? 5 osób podjęło taka decyzje, wiec chyba lepsza probka niż gdy ja sam zrzucę kogos głupio? 

A skąd wiesz ile osób podjęło tą decyzje? Może ma racjonalne przesłanki biznesowe, ale wtedy chciałbym je poznać. 

Ty prowadząc Indianę znasz ich od podszewki. Oni Cavs wzięli na wariata i wydaje się, że podjęli mocno pochopną decyzję. 

A po trzecie to były już przypadki przywracania cap holda, bo ktoś się pospieszył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

A skąd wiesz ile osób podjęło tą decyzje? Może ma racjonalne przesłanki biznesowe, ale wtedy chciałbym je poznać. 

Ty prowadząc Indianę znasz ich od podszewki. Oni Cavs wzięli na wariata i wydaje się, że podjęli mocno pochopną decyzję. 

A po trzecie to były już przypadki przywracania cap holda, bo ktoś się pospieszył 

To przywróćcie mi bridgesa bo to ze muszę go zrzucić żeby podpisać rfa i go nie dostać tez jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Poważnie nie widzisz różnicy między jednym, a drugim przypadkiem?

widzę różnice, podałem po prostu teraz tak samo absurdalną wymówkę na przywrócenie caphold jak Ty. Regulamin to regulamin. Usuń radę jak działa na szkodę nieobecnych, zmien regulamin, ale nie twórz precedensu, bo się z jakaś decyzja osobiście  nie zgadzasz.

Teraz, january napisał:

To jest przecież zasada RL NBA, jako fan Pacers, którzy zrzucali umowy etc., by mieć kasę na podpisanie RFA, którego i tak nie dostali (Ayton) powinieneś to wiedzieć :) 

 

No ja to wiem, to był sarkazm. patrz akapit wyżej odpowiedz do MC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

To nie jest precedens

 

49 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Too late. Nie można przywrócić CH wg naszego regulaminu. 

 

47 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tu mamy jednak inną sytuacje 

No to pokaz mi ile razy RADA zle zrzuciła caphold i byl przywrócony później. Bo sam piszesz ze to inna sytuacja a za piec minut ze były już przypadki przywrócenia caphold. A były przypadki ze rada zrzuciła caphold i przywróciliśmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.