Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jeszcze to FA pokotujesz u mnie za Dillona Brooksa, więc dolara paycutu Ci nie dam :)

Kiedy to sie przedawni?

12 minut temu, ozzy110 napisał:

@LAF ja ofert Soty od kogokolwiek kto nie jest tobą nie przyjmę 

Wiesz że wyjeżdżasz to wysyłasz przed wyjazdem 

Ja moge wyslac za Sote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

@karpik to już wiesz jakie protekcje pisać :P

 

Podobno się nie da. Przypominam, że nie pozwalając mi dać Zionowi kontraktu, na jaki się zgodził w realu, działacie na szkodę nie moją, a gracza, bo jak znowu sobie coś zrobi, to nie ja na tym stracę (finansowo), tylko on. 

Bawią mnie tylko opinie, które czytałem, że oferując mu taki kontrakt działam nie fair (serio, jedna osoba mi tak napisała na PM), bo nie znamy dokładnych protekcji. No jednak działa to trochę inaczej, bo to Wy się mieliście postawić w sytuacji Ziona, który przecież zna te wszystkie zapisy i się na nie zgodził. Także jeśli ktoś głosował na nie, ze względu na nieznajomość protekcji, to słabo to świadczy o umiejętności logicznego myślenia tejże osoby. To ja oferowałem Zionowi kontrakt in blanco, nie wiedząc tak do końca co oferuję. 

Liczę oczywiście, że Zion zagra zdrowy sezon i za rok z przyjemnością mu dam supermaxa z TO w piątym roku (na refleksję Rady w tej sprawie już nie liczę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Miło by było jakbyś nas nie obrażał 

Stwierdzam fakty, jeśli ktoś się czuje tym urażony, to naprawdę mi przykro. Chyba, że się nie zgadzasz z tym, że głosując w imieniu Ziona, znałeś te zapisy (bo Zion je przecież znał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Stwierdzam fakty, jeśli ktoś się czuje tym urażony, to naprawdę mi przykro. Chyba, że się nie zgadzasz z tym, że głosując w imieniu Ziona, znałeś te zapisy (bo Zion je przecież znał).

Niestety nie stwierdzasz faktów tylko nas obrażasz. 

Udając że tego nie robisz, obrażasz nas jeszcze bardziej. 

Nie podoba mi się jak ostatnio próbujesz tu cwaniakowac i wymądrzać się, odnosząc się negatywnie także do Rady i jej decyzji. 

Dallas i rl Pelicans to dwa różne zespoły . Każdy ma prawo podjąć decyzję, że Zion nie podpisze u Ciebie tego samego, co w rl NBA.

Bo może chcieć mniejszych protekcji że względu na to że u nas grał w po i daleko w nich zaszedł. 

Bo może chcieć mniejszych protekcji że względu na to że w przeciwieństwie do rl Pelicans zamiast iść z poziomem teamu w górę, poszedłeś w dół względem poprzedniego sezonu. 

Bo może chcieć mniejszych protekcji że względu na to że oddałeś poola, mikala bridgesa, Bojana bogdanovica i Christiana Wooda gdzie z lepszych nabytków pozyskales jedynie Davida który w 2 ostatnich sezonach rozegrał średnio 38 meczów i nie czuje się pewnie jeśli chodzi l to czy go nie wymienisz lub nie podoba mu się kierunek zmian w jakim idzie klub. 

I przede wszystkim żeby to rzetelnie ocenić, żeby stwierdzić jak różnice między rl NBA a begm mogłyby wpływać na finalna decyzję musielibyśmy mieć taką samą wiedzę jak zion. 

A jej nie mamy, niezależnie od tego że w tej grze jesteśmy zionami, bo nie jesteśmy zionami z rl NBA tylko z begm. Więc jakim cudem głosując jako begm zion miałbym znać zapisy z jakiejś alternatywnej rzeczywistości na która się powolujesz ( jak już chcesz się odwoływać do argumentów z logiki) 

Ja też nie zgadzałem się z rezultatami głosowań w niektórych sprawach, ale nie powinno to skutkować brakiem szacunku dla głosujących czy Rady. 

Złóż Extension zgodnie z zasadami przedstawionymi przez Radę lub nie składaj go wcale, ale nie obrażaj ludzi tylko dlatego ze coś w grze poszło nie po Twojej myśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik Błąd logiczny. ZION znał szczegóły z oferty od GM. Ty jako GM mu tego nie przedstawiłeś wiec nie znał. Bez sensu bicie piany bo po prostu nasz regulamin nie robi poprzez uproszczenie gry kalki 1:1. Jak ktoś dostanie bonusa np za sprzedaż biletów z meczu na odpowiednim poziomie to jaki jest sens to kopiować? Takich przypadków może być cała masa. A my tu oceniamy nasze ruchy jako GM a nie prawdziwych GM. Już wystarczy ze złamaliśmy zasadę gdy za synem lbj poleciał do los Angeles mimo ze u nas powinny być inne uwarunkowania.  Jeżeli będziesz się tak kurczowo trzymał prawdziwych aspektów to co dwa trzy lata wielkie rynki dostawać będą gwiazdy za darmo. Ja się na tego typu grę nie umawiałem. 
 

a jak już tak bardzo chcesz walczyć o ten zapis to trzeba było poczekać do tych szczegółów. Ostatecznie zostały ujawnione. 

Po prostu twoje stwierdzenie ze dostanie kontrakt jak w rl nie był pewna oferta bo sam nie znałeś szczegółów poprzez co dawałeś ofertę niepełna. 

Zadko kto tu publicznie przyzna się ze nie miał racji. Pokaz klasę i spójrz na to z naszej perspektywy. Ostatecznie nikt nie zamierza Tobie zabierać twojego gracza 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Dallas i rl Pelicans to dwa różne zespoły . Każdy ma prawo podjąć decyzję, że Zion nie podpisze u Ciebie tego samego, co w rl NBA.

Bo może chcieć mniejszych protekcji że względu na to że u nas grał w po i daleko w nich zaszedł. 

Bo może chcieć mniejszych protekcji że względu na to że w przeciwieństwie do rl Pelicans zamiast iść z poziomem teamu w górę, poszedłeś w dół względem poprzedniego sezonu. 

Bo może chcieć mniejszych protekcji że względu na to że oddałeś poola, mikala bridgesa, Bojana bogdanovica i Christiana Wooda gdzie z lepszych nabytków pozyskales jedynie Davida który w 2 ostatnich sezonach rozegrał średnio 38 meczów i nie czuje się pewnie jeśli chodzi l to czy go nie wymienisz lub nie podoba mu się kierunek zmian w jakim idzie klub. 

Niestety fluber sam siebie w tym momencie obrażasz, ponieważ czym innym jest uważanie, że może chcieć innych protekcji u mnie aniżeli w Pels, a czym innym jest uważanie, że się nie wie na co głosowało. Jako 1/29 Ziona wiedziałeś na co głosujesz, ponieważ otrzymałeś identyczny kontrakt do podpisania, co Zion w realu. A Zion w realu widział wszystkie zapisy. Możesz uważać, że w naszej zabawie Zion może chcieć co innego i choć się nie zgadzam z takim myśleniem, to nikomu nie odbieram prawa do myślenia inaczej niż ja. Jednak to są 2 zupełnie inne kwestie.

9 minut temu, fluber napisał:

Nie podoba mi się jak ostatnio próbujesz tu cwaniakowac i wymądrzać się, odnosząc się negatywnie także do Rady i jej decyzji. 

Nie mam zamiaru cwaniakować i raczej tego nie robię. Po prostu głośno wyrażam swoje niezadowolenie z tego jak kwestia Ziona została u nas rozwiązana i uważam, że Rada zachowała się nie w porządku w tej sytuacji. Jako uczestnik tej zabawy mam do tego pełne prawo. Ozzy jednak przyznał się do błędu i tę kwestię uważam za zamkniętą mając nadzieję, że tego typu sytuacja się więcej nie powtórzy. 

12 minut temu, fluber napisał:

Złóż Extension zgodnie z zasadami przedstawionymi przez Radę lub nie składaj go wcale, ale nie obrażaj ludzi tylko dlatego ze coś w grze poszło nie po Twojej myśli. 

Cały czas próbuję Wam pokazać, że jeśli coś poszło nie po czyjejś myśli, to nie po mojej, tylko Ziona. Ja tutaj nic nie ryzykuję, można nawet powiedzieć, że z biznesowego punktu widzenia, niepodpisanie extension z Zionem w tych okolicznościach działa na moją korzyść, bo za rok to Zion może dostać mniej, ja więcej mu dać nie mogę. Po prostu chciałem dać swojemu kluczowemu graczowi kontrakt jaki zaakceptował w realu, bo uważam, że na niego zasługuje. Chyba trochę przesadzasz z tym obrażaniem. 

10 minut temu, ignazz napisał:

@karpik Błąd logiczny. ZION znał szczegóły z oferty od GM. Ty jako GM mu tego nie przedstawiłeś wiec nie znał. Bez sensu bicie piany bo po prostu nasz regulamin nie robi poprzez uproszczenie gry kalki 1:1. Jak ktoś dostanie bonusa np za sprzedaż biletów z meczu na odpowiednim poziomie to jaki jest sens to kopiować? Takich przypadków może być cała masa. A my tu oceniamy nasze ruchy jako GM a nie prawdziwych GM. Już wystarczy ze złamaliśmy zasadę gdy za synem lbj poleciał do los Angeles mimo ze u nas powinny być inne uwarunkowania.  Jeżeli będziesz się tak kurczowo trzymał prawdziwych aspektów to co dwa trzy lata wielkie rynki dostawać będą gwiazdy za darmo. Ja się na tego typu grę nie umawiałem. 

Nope, przedstawiłem mu przecież, sam nawet zagłosowałeś na tak ;) Tak po prawdzie, to nie znamy szczegółowych zapisów żadnego z kontraktów NBA.

11 minut temu, ignazz napisał:

a jak już tak bardzo chcesz walczyć o ten zapis to trzeba było poczekać do tych szczegółów. Ostatecznie zostały ujawnione.

Przecież to nie ja znowu wywlekłem ten temat, ja sprawę uznaję za zamkniętą. Do tematu wrócimy za rok. No i wciąż nie wszystkie szczegóły są znane. Tam w kontrakcie na bank jest zapis o minimum rozegranych meczów w poszczególnych sezonach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, karpik napisał:

Niestety fluber sam siebie w tym momencie obrażasz, ponieważ czym innym jest uważanie, że może chcieć innych protekcji u mnie aniżeli w Pels, a czym innym jest uważanie, że się nie wie na co głosowało. Jako 1/29 Ziona wiedziałeś na co głosujesz, ponieważ otrzymałeś identyczny kontrakt do podpisania, co Zion w realu. A Zion w realu widział wszystkie zapisy. 

Na jakiej podstawie uważasz ze begm zion zna zapisy kontraktu rl ziona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Na jakiej podstawie uważasz ze begm zion zna zapisy kontraktu rl ziona? 

Nie mam pojęcia. Proponuję jednak pójść dalej tym tropem i unieważnić wyniki ostatnich playoffs. Na jakiej podstawie mamy stwierdzić czy begm Steph i Jimmy zagrali dobre PO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

To dobrze. Nie zmienia to jednak tego, że na świat begm mają wpływ wydarzenia w real i na podstawie wydarzeń w real podejmowane są decyzje w begm.

No ale nie pisz że jako głosujący wiem co ma zion w kontrakcie w rl NBA a jak się z tym nie zgadzam to mnie nie obrażaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No ale nie pisz że jako głosujący wiem co ma zion w kontrakcie w rl NBA a jak się z tym nie zgadzam to mnie nie obrażaj. 

Skoro możemy przekładać i przekładamy dobrą grę danego zawodnika na dobrą grę u nas (choć jest po drodze mnóstwo zmiennych), to tym bardziej możemy przełożyć, że zawodnik znający w real ofertę kontraktu jaką otrzymał od swojego zespołu, będzie ją również znał u nas.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.