Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Masz to rozpatrywać z punktu widzenia Gordona, a nie tych klubów. Gordon już miał możliwość sprawdzenia się w czołowej roli ofensywnej w rl Orlando i nie wypaliło.

U mnie już 4ty rok gra to samo, co teraz w rl obok Jokicia - tyle że gra obok KATa - innego ofensywnego centra. 

Emm jestem agentem Gordona wiem, ze na rynku jest dużo hajsu i myśle, czy nie spróbować, bo jest szansa, ze ktoś się skusi. Moim zdaniem bardzo sensowne myślenie, a mój Gm-em nie zaproponował mi maksymalnego przedłużenia jakie mógł dać, bo chce utrzymać core drużyny, co z kolei mnie nie obchodzi(bo ja jako gracz martwię się o swój portfel, a nie portfel właściciela miliardera) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MMM2121 napisał:

Potwierdzam, ze tak było, niektórzy pewnie tak robią po cichu bo wiedza, ze to żenujące, ale wtedy jak z tym wyjechał, to aż byłem w szoku, noc cóż eksperyment BeGm wyzwala w ludziach, to co najlepsze xd 

Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą 🙃

PJ Tucker dostał od C_M 25mln za 2 lata + teraz w tym roku gra dla Toronto za 4mln co daje 29mln. (+ PO za 4mln. na sez. 22/23)

Qcin również dawał mu 29mln za 3 sezony - czyli suma summarum wychodzi dokładnie to samo. W przyszłym sezonie minimum to ponad 2,9mln. - czyli w najgorszym razie stracić może 1mln. chociaż jak będzie grał w rl Heat to ktoś mógłby mu wtedy dać BAE lub część MLE - zatem mój głos na Qcina sie spokojnie wtedy broni. 

I Knicks i Wolves zdobyli u nas mistrzostwo w tym czasie.

 

A że część osób zinterpretowała to, że dostosowuje się w głosowaniu do tego co odwalił wtedy C_M przy dyskusji i głosowaniu na Oubre i urosło to do mitycznego tzw. głosowania na złość C_M - to już nic na to nie poradzę. Prawda była taka, że sie wahałem, dyskusja była płomienna (C_M prawie na ignorze wylądował), sytuacje Tuckera i Oubre podobne - a C_M wykorzystując te same argumenty przy Tuckerze, co ja przy Oubre głosował odwrotnie - ale dorobiona teoria wygląda tak, że głosowałem na złość..  spoko🙃

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tangiers napisał:

Aaron Gordon w Magic to no brainer. To, ze Denver mu dalo absurdalny kontrakt to nie znaczy, ze w BeGM musi dostac to samo. Zostaje kolejny rok w PO teamie, ma jasna role i watpie zeby teraz gamblowal, bo ktos moooze za rok przestrzeli z tankerow i da mu kilka baniek wiecej. Gordon to dla mnie poziom startera PO teamu, a i tak dostaje kase powyzej przecietnej dla takiej klasy gracza. 

 

No brainer to był kennard w Hornets rok temu. Ale część osób w tym Ty przyjęliście że nie głosujemy niższych Extension niż w rl NBA:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą 🙃

PJ Tucker dostał od C_M 25mln za 2 lata + teraz w tym roku gra dla Toronto za 4mln co daje 29mln. (+ PO za 4mln. na sez. 22/23)

Qcin również dawał mu 29mln za 3 sezony - czyli suma summarum wychodzi dokładnie to samo. W przyszłym sezonie minimum to ponad 2,9mln. - czyli w najgorszym razie stracić może 1mln. chociaż jak będzie grał w rl Heat to ktoś mógłby mu wtedy dać BAE lub część MLE - zatem mój głos na Qcina sie spokojnie wtedy broni. 

I Knicks i Wolves zdobyli u nas mistrzostwo w tym czasie.

 

A że część osób zinterpretowała to, że dostosowuje się w głosowaniu do tego co odwalił wtedy C_M przy dyskusji i głosowaniu na Oubre i urosło to do mitycznego tzw. głosowania na złość C_M - to już nic na to nie poradzę. Prawda była taka, że sie wahałem, dyskusja była płomienna (C_M prawie na ignorze wylądował), sytuacje Tuckera i Oubre podobne - a C_M wykorzystując te same argumenty przy Tuckerze, co ja przy Oubre głosował odwrotnie - ale dorobiona teoria wygląda tak, że głosowałem na złość..  spoko🙃

 

 

 

Iks De to widzę, ze miałeś więcej tych akcji, gdzie zawsze wspólnym mianownikiem jesteś ty, co za zbieg okoliczności XD 

mi kiedyś groziłes, ze dasz gorszy bilans (albo w końcu to zrobiłeś, nawet nie chciało mi się sprawdzać) jak zmieniłem głosy na Magic i dałem lepszy bilans Cavs. (Chyba Cavs już nie jestem pewien) 
 

Dobry agent jesteś, zawsze wszyscy przeciwko tobie, wszędzie klakierzy i innej maści wrogowie Magic. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Iks De to widzę, ze miałeś więcej tych akcji, gdzie zawsze wspólnym mianownikiem jesteś ty, co za zbieg okoliczności XD 

mi kiedyś groziłes, ze dasz gorszy bilans (albo w końcu to zrobiłeś, nawet nie chciało mi się sprawdzać) jak zmieniłem głosy na Magic i dałem lepszy bilans Cavs. 
 

Dobry agent jesteś, zawsze wszyscy przeciwko tobie, wszędzie klakierzy i innej maści wrogowie Magic. 

No to minus 2 do bilansów jak wspomniałem że mam duet guardów Lowry/Mitchell to był szczyt bezczelności z twojej strony.

A czy wspomniałem, ze twoim dam niższy? Możliwe, że napisałem że powinienem dostosować się do twojego bezczelnego poziomu - ale taki nie jestem. 

To tak odnośnie złośliwego głosowania na innych - - ciekawe że nikt ci tego nie wypomina, a takie podłe zachowanie jak wtedy gdy nagle dałeś mi minus 2 powinno być piętnowane.

.. ale jakimś trafem znów ja sie musze z czegoś tłumaczyć, a nie ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No brainer to był kennard w Hornets rok temu. Ale część osób w tym Ty przyjęliście że nie głosujemy niższych Extension niż w rl NBA:) 

Nie pamietam, zebym glosil takie tezy. Jesli jednak tak bylo, to musialem popelnic blad. Otoczenie gry z racji tego, ze gra jest jeszcze mloda zmienia sie dynamicznie, wiec wydaje mi sie, ze prawo do zmiany zdania jest normalne. Oczywiscie mozemy isc w zaparte i skoro raz popelnilismy blad to pomimo analizy bledu nie zamierzamy z tego wyciagnac wnioskow i bedziemy go caly czas powtarzac w przyszlosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Nie pamietam, zebym glosil takie tezy. Jesli jednak tak bylo, to musialem popelnic blad. Otoczenie gry z racji tego, ze gra jest jeszcze mloda zmienia sie dynamicznie, wiec wydaje mi sie, ze prawo do zmiany zdania jest normalne. Oczywiscie mozemy isc w zaparte i skoro raz popelnilismy blad to pomimo analizy bledu nie zamierzamy z tego wyciagnac wnioskow i bedziemy go caly czas powtarzac w przyszlosci

Może źle pamiętam, ale Twój głos na nie właśnie sprawdziłem:) 

No i jasne że nie powinniśmy powielać błędów, cieszę się że zmieniłeś zdanie i przyznales do błędu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

No to minus 2 do bilansów jak wspomniałem że mam duet guardów Lowry/Mitchell to był szczyt bezczelności z twojej strony.

A czy wspomniałem, ze twoim dam niższy? Możliwe, że napisałem że powinienem dostosować się do twojego bezczelnego poziomu - ale taki nie jestem. 

To tak odnośnie złośliwego głosowania na innych - - ciekawe że nikt ci tego nie wypomina, a takie podłe zachowanie jak wtedy gdy nagle dałeś mi minus 2 powinno być piętnowane.

.. ale jakimś trafem znów ja sie musze z czegoś tłumaczyć, a nie ty. 

Pomysł chwile.

Wchodizsz w konflikty z duża ilość osób w tym jakimś randomami jak ja, którzy nawet nie udzielają się jakoś dużo. 
 

Nie byłeś moim rywalem w konferencji, ani nic takiego. Argumenty Gm Cavs mnie przekonały i tyle (ale ty masz swoją spiskowa teorie dziejów) 
 

Ale zawsze to ktoś inny jest winny, zawsze ktoś zrobił cos na złość, zawwse jest jakaś wymówka dla twoich toksycznych zachowań. 
 

Wiec z ta refleksja cię zostawie, może nie jesteś głupi i cos z tego wyciągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Pomysł chwile.

Wchodizsz w konflikty z duża ilość osób w tym jakimś randomami jak ja, którzy nawet nie udzielają się jakoś dużo. 
 

Nie byłeś moim rywalem w konferencji, ani nic takiego. Argumenty Gm Cavs mnie przekonały i tyle (ale ty masz swoją spiskowa teorie dziejów) 
 

Ale zawsze to ktoś inny jest winny, zawsze ktoś zrobił cos na złość, zawwse jest jakaś wymówka dla twoich toksycznych zachowań. 
 

Wiec z ta refleksja cię zostawie, może nie jesteś głupi i cos z tego wyciągniesz

ale jesteś bezczelny!

Można zabrać 1W drużynie - spoko! - ma to sens, ale zabieranie 2W tej samej drużynie (gdzie masz do wyboru jeszcze 28 innych) bo ci 2 meczy brakuje, za to, że śmiało się napisać, że mam świetny duet guardów Lowry/Mitchell wystawia ci odpowiednią laurkę. To było klasyczne złośliwe - a co mi tu będzie podskakiwał i jeszcze masz tupet mnie obrażać..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Regis napisał:

Shaq, oczywiście:) 

Dlaczego moich propozycji z 6-8 nie ma w ofertach? I dlaczego Krejci i Fall podpisują ze mną QO skoro im nic takiego nie przedstawiłem. Obaj byli moimi 2way w pierwszym roku i obu chciałem na 2way na kolejny sezon.

A zrezygnował w określonym terminie z oferowania QO? Nie zrezygnował. Było pisane. Nie jesteś jedynym, który nie dopilnował tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tangiers napisał:

Aaron Gordon w Magic to no brainer. To, ze Denver mu dalo absurdalny kontrakt to nie znaczy, ze w BeGM musi dostac to samo. Zostaje kolejny rok w PO teamie, ma jasna role i watpie zeby teraz gamblowal, bo ktos moooze za rok przestrzeli z tankerow i da mu kilka baniek wiecej. Gordon to dla mnie poziom startera PO teamu, a i tak dostaje kase powyzej przecietnej dla takiej klasy gracza. 

 

 

Godzinę temu, tangiers napisał:

Nie pamietam, zebym glosil takie tezy. Jesli jednak tak bylo, to musialem popelnic blad. Otoczenie gry z racji tego, ze gra jest jeszcze mloda zmienia sie dynamicznie, wiec wydaje mi sie, ze prawo do zmiany zdania jest normalne. Oczywiscie mozemy isc w zaparte i skoro raz popelnilismy blad to pomimo analizy bledu nie zamierzamy z tego wyciagnac wnioskow i bedziemy go caly czas powtarzac w przyszlosci

zgadzam sie z Toba przyjacielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

Co było pisane? Sprawdziłem temat 2way, nigdzie tam nie ma terminu podjęcia decyzji. Ani też, że trzeba oświadczyć, że się rezygnuje ze złożenia QO. C'mon, przecież to oczywiste że takiemu Taco bym żadnego qo nie składał. 

Jest cały temat do tego:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Porównaj sobie deal Gordona po rookie contrackie w rl i u nas od Dnc i dodaj brak przeprowadzki z Orlando i taką samą rolę jaką ma w rl Nuggets u mnie ma od samego początku jak dołączyłem do BeGM 🙃- tak odnośnie kompromitacji. 

.. ale to w twoim stylu - więc się tylko uśmiechnąłem 🙃

Ale co to ma k**** do rzeczy człowieku ile zarobił w moedzyczasie ? Jak zarobil Więcej do tej pory to Tymbardziej teraz bedzie chciał więcej, bo jest do dobrobytu przyzwyczajony, a nie ze bedzie jechał na zniżkach do końca życia z wdzięczności do Alonzo. Weź się człowieku ogarnij z takimi argumentami bo mnie po prostu wkurwiasz tym bezsensownym pi****leniem.

 

gordon ma dostać tyle ile jest obecnie wart, tyle ile uważa ze jest wart a nie ze zniżki bo masz w swojej głowie iluzje jakiejś super kultury organizacji

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ale co to ma k**** do rzeczy człowieku ile zarobił w moedzyczasie ? Jak zarobil Więcej do tej pory to TymbardZiej teraz bedzie chciał więcej, a nie ze bedzie jechał na zniżkach do końca życia z wdzięczności do Alonzo. Weź się człowieku ogarnij z takimi argumentami bo mnie po prostu wkurwiasz tym bezsensownym pi****leniem.

 

gordon ma dostać tyle ile jest obecnie wart, tyle ile uważa ze jest wart a nie ze zniżki bo masz w swojej głowie iluzje jakiejś super kultury organizacji

No tak.. nie było cie cały dzień, to musisz swoje 3 grosze dorzucić wybierając sobie tradycyjnie fragment wypowiedzi.. 🙃

I nie rycz na mnie - Gordon za ten sezon 2021/22 od Denver dostaje 16,4mln.$ a ode mnie za ten sam sezon 22mln$  - jaka tu masz zniżkę jak płacę mu 5,6mln$ więcej? Umiesz ty liczyć? Inaczej się rozmawia przy extension z graczem inkasującym właśnie 22mln$ w macierzystym klubie a inaczej z tym zarabiającym 16,4mln$ po przeprowadzce z Orlando do Denver.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie wiem czemu Gordon u nas miałby wyrazić chec zarabiania mniej niż ma obecnie? Salary rośnie i będzie rosło, Aaron dostał w RL podwyżkę, więc nie sądzę żeby przed sezonem zgodzil się na podpisanie umowy niższej niż w rzeczywistości, zwłaszcza że poprzednio został nawet u nas wyceniony lepiej niż RL, salary od tego czasu poszło trochę w górę, w momencie podpisania kontraktu będzie wyższe niż przy poprzedniej umowie.

Rozumiem że Alonzo chce trochę zaoszczędzić, ale to nie jest problem Gordona. Nie rozumiem też po co nadal wchodzicie z Alonzo w tego typu dyskusje, ja staram się ich unikać i spokojniej mi się "żyje" w BeGM, nawet dzieki temu chyba trochę mniej napięte relacje z Alonzo mamy niż jakiś czas temu, bo nauczyłem się już że w Orlando mają swój świat i nie zamierzam na siłę go komuś przewracać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

No tak.. nie było cie cały dzień, to musisz swoje 3 grosze dorzucić wybierając sobie tradycyjnie fragment wypowiedzi.. 🙃

I nie rycz na mnie - Gordon za ten sezon 2021/22 od Denver dostaje 16,4mln.$ a ode mnie za ten sam sezon 22mln$  - jaka tu masz zniżkę jak płacę mu 5,6mln$ więcej? Umiesz ty liczyć? Inaczej się rozmawia przy extension z graczem inkasującym właśnie 22mln$ w macierzystym klubie a inaczej z tym zarabiającym 16,4mln$ po przeprowadzce z Orlando do Denver.

Raz jeszcze - to nie ma absolutnie nic do rzeczy ile zarabia obecnie w realu a ile u ciebie, ani w przeszlosci ani obecnie. Wycenił siebie na 92mln/4 - nie podbił przecież Nuggets ceny bo ich nie lubi czy coś, tylko na tyle się wycenił. 
I tak jak napisal Lucas salary rośnie, gość swoja wartosc zna, a ty mu proponujesz mniej niż zarabia obecnie u ciebie. Tak go wynagradzasz za te wszystkie lata? Obniżką pensji w przyszłych latach?

Pracownika który wiele lat w jednej firmie robi i ma zadowalające wyniki się wynagradza podwyżką podczas negojacji nowego kontraktu, a nie obniżką.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.