Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cvbe napisał:

I Chandler Hutchison, i Karim Mane, i kto tam jeszcze był taki super z tej 2 rundy...? :D

Jerome Robinson:) 

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

twoje lepsze lato =  connuahgton versus forbes (forbes lepszy fit dla mnie) i wacki ktore nic nie wniosa (te 2-rundowce itd)

Forbes kończył sezon poza rotacja Bucks i to mimo kontuzji ddv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ale w RS kozak :) tym bardziej gdy obok pod koszem biega simmons i davis

on i kennard to typowe ruchy fitowe. licze, ze zostanie docenione

Forbes jest od kilku lat bardzo minusowy w rs. 

Z tym kennardem to w ogóle beka po tym jak go jechałeś w ubiegłym sezonie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

@Regis a co to za O'Neal w ofertach?

Shaq, oczywiście:) 

Dlaczego moich propozycji z 6-8 nie ma w ofertach? I dlaczego Krejci i Fall podpisują ze mną QO skoro im nic takiego nie przedstawiłem. Obaj byli moimi 2way w pierwszym roku i obu chciałem na 2way na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie bede Ci tlumaczyl podstaw tej gry xd

 

Ja rozumiem podstawy tej gry:) kłamliwe ataki na bezpośrednich konkurentów to norma:) tylko w sumie beka ze drugi sezon z rzędu to ja jestem tym bezpośrednim konkurentem i znów będziesz atakował Hornets żeby zrobić play in;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja rozumiem podstawy tej gry:) kłamliwe ataki na bezpośrednich konkurentów to norma:) tylko w sumie beka ze drugi sezon z rzędu to ja jestem tym bezpośrednim konkurentem i znów będziesz atakował Hornets żeby zrobić play in;) 

i vice versa xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz pozostaje mi napisac, ze z jakiegos powodu pod moim nickiem jest GOAT...BEGM

takze nie budzcie smoka

19 minut temu, fluber napisał:

 znów będziesz atakował Hornets żeby zrobić play in;) 

akurat tu nie ma zaleznosci.

atakuje wszystkich i chyba kazdy to potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Choć może nie powinno, w końcu jesteś jedyną osobą, która wprost tu pisała, iż komuś zaniżała bilanse/ czy tam głosowała na FA przeciw komuś, bo kogoś nie lubiła (co jest całkowitym brakiem zrozumienia tej gry i jej wypaczeniem).

 

20 minut temu, january napisał:

Extensions:
Gordon - NIE

XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ty naprawdę nie widzisz, że się kompromitujesz takimi postami? 

Dymałeś Mitchella na kasę  - byłem na nie. Próbowałeś dymać Lowryego na kasę - byłem na nie. Próbujesz teraz dymać (dać 8-12 mln mniej niż w RL) Gordona na kasę - jestem na nie. Złożyłbyś deal jak w RL - byłbym na tak.

 

Porównaj sobie deal Gordona po rookie contrackie w rl i u nas od Dnc i dodaj brak przeprowadzki z Orlando i taką samą rolę jaką ma w rl Nuggets u mnie ma od samego początku jak dołączyłem do BeGM 🙃- tak odnośnie kompromitacji. 

.. ale to w twoim stylu - więc się tylko uśmiechnąłem 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Porównaj sobie deal Gordona po rookie contrackie w rl i u nas od Dnc 

No to jest słaby argument bo Gordon w rl wziął maksymalne możliwe Extension. 

2 minuty temu, Alonzo napisał:

 i dodaj brak przeprowadzki z Orlando i taką samą rolę jaką ma w rl Nuggets u mnie ma od samego początku jak dołączyłem do BeGM 🙃- tak odnośnie kompromitacji. 

.. ale to w twoim stylu - więc się tylko uśmiechnąłem 🙃

To ma sens ale nie wiem czemu ryzykujesz 2 miliony rocznie tak naprawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To ma sens ale nie wiem czemu ryzykujesz 2 miliony rocznie tak naprawdę. 

Ponieważ chcę utrzymać core drużyny na długie lata, a bez kompromisu ze strony graczy jest to niemożliwe - a każdy dolar jest u mnie ważny, bo moje drużyny nigdy nie tankują. 

Gordon i tak u mnie z tym kontraktem zarabia w sumie więcej niż w rl + po Embiidzie i Covingtonie w 76ers ma najdłuższy staż u nas w jednej i tej samej drużynie. Wg mnie na 100% by się dogadał z klubem - tym bardziej, że nie jest kompletnie stratny finansowo. Na forum ogólnym raczej wszyscy piszą, że jest przepłacony - podaje się argument, że rl Nuggets nie chcieli powtórki z Granta - stąd tak wysoki kontrakt. U mnie ma cały czas jasną i stabilną rolę. Zresztą dostaje jeszcze 15% TK - który mu jak by co rekompensuje te straty tych 8mln. z nawiązką - w rl tego bonusu nie dostał. Chciałem mu dać nawet NTC, ale okazało się, że nie mogę - stąd w IV turze FA ta propozycja nie została poddana pod głosowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

.

Choć może nie powinno, w końcu jesteś jedyną osobą, która wprost tu pisała, iż komuś zaniżała bilanse/ czy tam głosowała na FA przeciw komuś, bo kogoś nie lubiła (co jest całkowitym brakiem zrozumienia tej gry i jej wypaczeniem).

Potwierdzam, ze tak było, niektórzy pewnie tak robią po cichu bo wiedza, ze to żenujące, ale wtedy jak z tym wyjechał, to aż byłem w szoku, noc cóż eksperyment BeGm wyzwala w ludziach, to co najlepsze xd 

co do Gordona, to imho ja jestem rozdarty trochę, z jednej strony uczciwa oferta(dla mnie nie jest wart takiego hajsu) z drugiej strony za rok jest sporo hajsu, a tacy Bulls mogą nie mieć na kogo trgo hajsu wydać wiec ktoś pewnie mu rzuci taki sam/lepszy kontrakt. 
 

Imho Mikal Odrzuca, na pewno dostanie lepszy hajs za rok od jakiegoś obecnego tankera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

mho Mikal Odrzuca, na pewno dostanie lepszy hajs za rok od jakiegoś obecnego tankera. 

Potwierdzam.

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

 

co do Gordona, to imho ja jestem rozdarty trochę, z jednej strony uczciwa oferta(dla mnie nie jest wart takiego hajsu) z drugiej strony za rok jest sporo hajsu, a tacy Bulls mogą nie mieć na kogo trgo hajsu wydać wiec ktoś pewnie mu rzuci taki sam/lepszy kontrakt. 

Nie potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Jedyne co dziś robisz to próbujesz mnie non stop obrażać i i wygląda to mega słabo. Zastanów się nad sobą.

Obraziłeś to ty mnie tymi naciąganymi teoriami z Krutwigiem.

Źle zagłosowałeś przy m.in. tym graczu - nie lubisz nie mieć racji - spoko, rozumiem, ale umiejętność przyznania się do błędu nie jest wadą, tylko zaletą. 

Krutwig nie ma raczej szans na NBA, ale możliwość trenowania i grania w preseason przeciwko takiemu LeBronowi, czy Hardenowi dla takich graczy to spełnienie marzeń i raczej nie wahałby się olać ligę belgijską, gdyby jego agent zadzwonił, że może przez kilka tygodni grać i ćwiczyć z Lowrym, Townsem, czy Mitchellem. Dla niego to bez różnicy, czy agent mu później załatwi kontrakt w Belgii, Polsce, czy Grecji. Taka jest prawda Jasiu - trzeba to było przyznać, a nie bez sensu dorabiać niepotrzebnie martyrologię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Nie ty to ktoś inny :) 

tak na szybkie spojrzenie to jest z 6-7 druzyn za rok z mnóstwem gotówki, a tych jakościowych graczy na rynku, nie będzie chyba tak wiele.

Masz to rozpatrywać z punktu widzenia Gordona, a nie tych klubów. Gordon już miał możliwość sprawdzenia się w czołowej roli ofensywnej w rl Orlando i nie wypaliło.

U mnie już 4ty rok gra to samo, co teraz w rl obok Jokicia - tyle że gra obok KATa - innego ofensywnego centra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron Gordon w Magic to no brainer. To, ze Denver mu dalo absurdalny kontrakt to nie znaczy, ze w BeGM musi dostac to samo. Zostaje kolejny rok w PO teamie, ma jasna role i watpie zeby teraz gamblowal, bo ktos moooze za rok przestrzeli z tankerow i da mu kilka baniek wiecej. Gordon to dla mnie poziom startera PO teamu, a i tak dostaje kase powyzej przecietnej dla takiej klasy gracza. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.