Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@january @fluber @Lucas @MMM2121 @Sylvinho.

Panowie, wymieniłem Was, gdyż przy wszystkich moich propozycjach byliście przeciw w IV turze FA, co nie zmienia faktu, że kilku innych GMów również mogło zagłosować profesjonalniej.

Gdzie są oferty dla Camerona Krutwiga grającego bodajże w lidze belgijskiej i nigdy nie mającego szans na umowę choć niegwarantowaną w NBA; nie widzę też propozycji dla Michaela Beasleya, który podpisał kontrakt w Portoryko; również Chris Silva nie dostał takowej propozycji - tu zwłaszcza widać hipokryzję Januarego, który w dyskusji o Landali chwalił się zagwarantowaniem pieniędzy takim graczom jak Morgan, czy Richards, a to właśnie dzięki mnie Silva otrzymał 2 gwarantowane lata i wychodzi brak profesjonalizmu u MMM2121, gdyż to od jego Golden State pozyskałem na 2wayu Silve za 2nd pick i cash (akurat 1/29 MMM2121 powinna ze mną podpisać bez łaski); również Khyri Thomas został ostatnio zwolniony w rl ze swojego niegwarantowanego kontraktu, Ishmail Wainright nie dostał propozycji kontraktu nawet od @LONGER01 - co oznacza, że jego szanse na zagwarantowanie sobie umowy w rl również są niewielkie; Cody Martin - ten powszechnie lepszy z braci Martinow otrzymał tylko propozycje warunkową od Celtics, a więc Caleb - którego wygrałem jednym głosem bardzo prawdopodobne, że również by nie otrzymał teraz kontraktu. Jedynie Marcus Garrett wg mnie mógł liczyć na propozycję kontraktu w V turze FA, gdyż Bucks, czy Knicks są zmuszeni na szukanie rookiech za minimum (choć Knicks nie złożyli znów ofert). 

Mam nadzieję, że wyciągniecie wnioski ze swojego nieprofesjonalnego głosowania w kwestii Magic - ufam, ze w większości wynikało to z faktu, że nie orientowaliście się w ich szansach na możliwe podpisanie kontraktów, choć w przypadku jednego GMa smutne jest to, że z nim tu o Krutwigu dyskutowałem i zamiast profesjonalnego podejścia zaprezentował komplex, że nikt przecież nie może od niego wiedzieć lepiej.. 

Mieliśmy odrzucać tylko te propozycje kontraktów, które wydają się mało realne - dlatego zaproponowałem wtedy wszystkie kontrakty porównywalne z rl lub dla Beasleya i Krutwiga takie, których nie dostali w rl. Dlatego jeszcze raz proszę, żebyście takimi głosami nie psuli gry i jak nie macie pojęcia jak zagłosować na danego gracza, to wybierzcie opcję korzystniejszą dla gracza - kontrakt niegwarantowany daje chociaż szansę na ostateczne przebicie się do składu - pisanie, że za te niegwarantowane gracze nic nie dostają, to kolejna bzdura - bo dostają - może grosze w porównaniu z już gwarantowaną minimalną pensją, ale dostają - tyle, ze my tych kwot nie wpisujemy do naszego salary. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

OKC - V tura

Doug - wydaje się przegrany, ale pamiętajmy o tym, że to niechcianemu Dougowi OKC zapłaciło 7M w zeszłym sezonie dając poważną rolę. Ograniczenia finansowe zmuszają nas do takiej, a nie innej oferty, ale jeśli Doug umie dodawać, to wyjdzie mu, że pozostać z OKC będzie mu najkorzystniej. 7M + min vet + dodatek od ligi + zbiera birdy. Robi się miła kwota. Dodatkowo zna system, rolę, a za rok odpala PO i robimy mu porządny kontrakt. Wszędzie indziej będzie newbie z koniecznością nauczenia się nowej taktyki. A u mnie co? Poza Rose stabilizacja. Maluśka rotacja składu i czuje się jak u siebie,

Eld,

Szanujmy się..

McDermotta sprowadziłeś z Nets, czyli to nie Ty mu zagwarantowałeś ten kontrakt. Jednak to Ty nie podjąłeś jego opcji.. nie wiem 8mln.? 9mln.? A teraz mu proponujesz minimum.. i masz jeszcze odwagę to argumentować :) Poza tym Grizzlies mu dają RoomMLE z PO.. 

edit. Sorrki @eMeS - nie zauważyłem oferty Atlanty :) 

4 godziny temu, fluber napisał:

@Alonzo weź Ty nam wytłumacz, dlaczego gracz który ma podpisany kontrakt poza NBA ma podpisywać w połowie fa kontrakt za zero rezygnując z umowy w Europie i blokując sobie możliwość podpisania umowy z jakąkolwiek inna druzyna w NBA? 

 

Nie załamuj mnie Fluber.. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

Kurde myślałem że do dziś można wysyłać, ale ze JJJ nie przedłużył też normalnie to jakoś przeżyje.

no kruwa ja ez bylem pewien xddd

przyznaje zajelo zycie glowe, ale no tak logiczne bylo,z e do niedzieli

dawajcie przedluzyamy, bawimy sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no kruwa ja ez bylem pewien xddd

przyznaje zajelo zycie glowe, ale no tak logiczne bylo,z e do niedzieli

dawajcie przedluzyamy, bawimy sie

No ja wczoraj spędziłem cały dzień wybierając meble do kuchni to nie pomyślałem nawet że może być do soboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.