Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

I tak juz widze, ze jest po zawodach, tendencja  na Utah,  wiec bez znaczenia , a i pewnie wiekszosc zaglosuje na Haya w Celtics wiec moj misterny plan chyba nie wypali

 

No, że Galo w Utah to pewnie nieubłagane, ale to tylko wtedy, jeśli Hay odejdzie przecież. Ciężko po 5 głosach z 30 wniskować od razu. 

 

Nie chodzi tu o personalnie Twój przypadek, tylko na przyszłość, bo tu przecież oferta dopiero się pojawia jeśli X...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam cały konflikt polega na tym, że ta oferta jest warunkowa
 

6. Jrue Holiday

  • Toronto Raptors: 100/3+1 PO
  • Phoenix Suns: 95/4
  • Indiana Pacers 128/4
  • New Orelans Pelicans: 120/4+1 PO
Głos: 1.Indiana 2.Nowy Orlean 3.Toronto 4.Phoenix

Jrue może pasować do PG13, pytanie tylko, czy ta oferta jest legalna - wydaje mi się za duża, bo Jrue w real Nba dostał 150/5 z birdami...

 

Wszystko się zgadza. Jrue wchodzi w 9 rok gry, a więc 30 % salary cap i 5 % podwyżki.

 

 

29 727 900 $ 31 214 295 $ 32 700 690 $ 34 187 085  Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skomentować :)

Jazz pozbyli się niepotrzebnych kontraktów, aby podpisać 2 graczy 20+ i utrzymać ekipę w PO i walczyć o wysokie cele. Choć z drugiej strony nie wezmę udziału w 2.turze, gdy 2 graczy 20+ podpisze...

 

Szkoda trochę, że niektórzy gracze nie zaryzykowali mając kasę w salary, ale trudno... Timberwolves chyba będą przegranymi 1. tury, jeśli Ibaka odejdzie. Nie wiem, jak to wygląda z Raptors po podpisaniu Lowry'ego. Jestem ciekawy wyników, szczególnie Sapa, ibaki, haywarda i Jrue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie brać udziału w tej rundzie, bo marne szanse a płacić 40 baniek Paulowi jak mam młody skład to chyba nie ma sensu. Dlatego oferty minimalne a nuż się uda.

Nie przekonam nikogo do głosowania na siebie ;)

W drugiej turze będzie polowanie na Taugue, bo jedna z drużyn Indiana, Toronto, Pelicans obejdzie się bez rozgrywajka a w drugiej tylko Taugue ma odpowiedni poziom. Będzie walka.

Ibaka tanio w Minnesocie zostanie, gdybym dał kapke wiecej to byłby mój. Holiday na wielkim kontrakcie w Indianie to ryzyko, ale podoba mi się podejscie walki o pozostanie Georga. Jak odejdzie to będzie powtórka z Brooklynu. Picków nie będzie a talentu także. Choć teoretycznie mogli mieć skład Tague, X, George, Millsap, Turner.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może podać powody, dla których Hayward ma zostać w Utah?

Skoro w realu poszedł do Bostonu, na co wpływ miało zapewne:

- siła rosteru (tutaj moim zdaniem jestem na plus: Cousins, Nurkic, Fultz, Saric, Randle>Horford, Crowder, Tatum, Morris, Rozier)

- perspektywy na przyszłość (tutaj w realu Boston wygląda trochę lepiej, bo ma potencjalnie lepsze picki ale z kolei ja mam więcej assetów w postaci zawodników)

- Brad Stevens!!! - i tutaj nic się nie zmieniło

- zmiana konferencji i bardzo duża szansa na ECF zamiast wylotu w 1/max 2 rundzie.

 

Tak z ciekawości pytam, bo już parę głosów na Utah poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Jrue, to mam wątpliwości odnośnie oferty Indiany - 128/4 to dużo i nie wiem, czy legalne, ale bez porównania lepsze niż 120/5...

 

A Hayward to myślę, że ludzi ta kasa przekonuje i ten chaos w Bostonie z wymianami, a w Jazz spokojnie przygotowywalem mu miejsce, jednocześnie zapewniając wsparcie od legend Jazz ;)

 

Tez jestem trochę zaskoczony, że sporo ludzi zagłosowało za Utah, ale nie ma się jeszcze z czego cieszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może podać powody, dla których Hayward ma zostać w Utah?

Skoro w realu poszedł do Bostonu, na co wpływ miało zapewne:

- siła rosteru (tutaj moim zdaniem jestem na plus: Cousins, Nurkic, Fultz, Saric, Randle>Horford, Crowder, Tatum, Morris, Rozier)

- perspektywy na przyszłość (tutaj w realu Boston wygląda trochę lepiej, bo ma potencjalnie lepsze picki ale z kolei ja mam więcej assetów w postaci zawodników)

- Brad Stevens!!! - i tutaj nic się nie zmieniło

- zmiana konferencji i bardzo duża szansa na ECF zamiast wylotu w 1/max 2 rundzie.

 

Tak z ciekawości pytam, bo już parę głosów na Utah poszło.

 

Boogie to raczej kiepski free agent magnet - do tego zawichrowania kadrowe i od cholery wymian, niestabilnosc, w Utah przynajmniej wiadomo co go czeka - nie mam jeszcze do końca zdania,  ale skłaniam się do głosu w kierunku Jazz

 

z tego samego powodu dziwi mnie, że ludzie zapomnieli co Pels zrobili dla Jrue i jego żony

 

to zapytaj co felczerzy Saints zrobili dla jego kolan - nie oszukujmy się, Jrue w Nowym Orleanie trzyma tylko kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regis ja zaglosowalem na Utah, bo 50m piechota nie chodzi+ on tam może być 3 opcja max 2 naprawdę mam duże wątpliwości czy mu to będzie odpowoadac

 

Holiday, Mislap sam się teraz zastanawiam chyba najtrudniejsze decyzje

 

Danilo Gallinari ty nie rozumiesz jak GH ma podpisać z Utah, a ja jak on znimi :)

W zasadzie w Nowym Jorku będzie 1 opcja spokojnie może oddawać po ponad 10 trojek w meczu w blaskach fleszy, akurat uważam, że big market ma tu wpływ i na jego miejscu bym to brał, ma o wiele większy potencjał na wyciągnięcie kasy, a w Utah po utracie GH będą na max zbliżonym poziomie lub gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danilo Gallinari ty nie rozumiesz jak GH ma podpisać z Utah, a ja jak on znimi :)

W zasadzie w Nowym Jorku będzie 1 opcja spokojnie może oddawać po ponad 10 trojek w meczu w blaskach fleszy, akurat uważam, że big market ma tu wpływ i na jego miejscu bym to brał, ma o wiele większy potencjał na wyciągnięcie kasy, a w Utah po utracie GH będą na max zbliżonym poziomie lub gorzej

Bez Haywarda wydaje mi się, że Gallo mógłby stać się 1./2. opcją w ekipie na PO, nawet na 2.rundę, a w Nets może by oddawał 10 trojek na mecz, ale wejscie do PO to by byl sukces, a nie jest to jakoś bardzo prawdopodobne... wiec te 3 mln może sobie odpuścic, aby wreszcie grać o wyższe cele, ale rozumiem, że może inni GM-owie patrzą na to inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.