Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

 

Godzinę temu, karpik napisał:

Sylwek powinien zgarnąć wszystkich graczy, którym dał porównywalne oferty w tej turze. Nie dość, że ma 2 topowych graczy, to jeszcze oferuje najwięcej minut dla wolnych agentów. Ciężko nie odnieść wrażenia, że głosy przeciwko mają pewien podtekst, co ogólnie jest dość żenujące.

@Sylvinho. jak Ci się chce to na PM wypisz jeśli gdzieś zagłosowałem tak jak Karpik pisze.

Poniekąd się z nim zgadzam, a przyznaje, że w tej turze oddawałem 'na szybko'.

To jest jak podobny case jak z Patty Millsem u mnie ( no z tym, że ja nie mam Hardena i Duranta ). Odeszli Rose i Brogdon więc Mills czy nawet taki Lou będą mieli w cholerę minut za nich.

Jeśli to nie będzie oczywiście stało w konflikcie z jakimiś interesami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Sylwek powinien zgarnąć wszystkich graczy, którym dał porównywalne oferty w tej turze. Nie dość, że ma 2 topowych graczy, to jeszcze oferuje najwięcej minut dla wolnych agentów. Ciężko nie odnieść wrażenia, że głosy przeciwko mają pewien podtekst, co ogólnie jest dość żenujące.

Zapoznałem się aż z głosowaniem i muszę przyznać dość bezceremonialny atak biorąc pod uwagę, że 90% tej rywalizacji to są Knicks i Bucks czyli kluby w bardzo podobnej sytuacji kadrowo-finansowej. Jestem nie ukrywam ciekaw co miałeś na myśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Czy jest jakaś miara tego od czego zależy kolejność ofert?

Czasami mozna odniesc wrazenie, ze oferta wieksza o rok ma wieksza wage, ale sa oferty inaczej posortowane w szablonie.

Od czegoś to zależy ?

Od tego czy chciało mi się ułożyć według kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ośmieliłem się napisać, że klauzule niewolnicze z Magic to coś czego by ci zawodnicy w życiu nie podpisali :) A to ,że GM Magic w związku z tym nie pierwszy raz pokaże, że nie rozumie co to głosowanie u nas w grze to była oczywista konsekwencja;)

Ogólnie miało to zerowy wpływ, ale co żenada to żenada, więc trzeba wspomnieć :D 

Coś się tu dzieje niedobrego. 

Orientujesz się na szybko co z Grahamem i landalem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Landale -> Hornets
Graham -> Kings i czeka na decyzję Hornets.

Tu interesująco, bo Gallinariego Cavs wygrali 10-9 z Kings, a ze względu na konflikt interesu:

-Ty wstrzymałeś się od głosu
-ja spokojnie zostawiłem głos na Cavs jak uważałem od początku co kosztuje mnie KCP pewnie :P 

jak widać wyżej - da się :P 

A jak z Greenem wiadomo może? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Landale -> Hornets
Graham -> Kings i czeka na decyzję Hornets.

Tu interesująco, bo Gallinariego Cavs wygrali 10-9 z Kings, a ze względu na konflikt interesu:

-Ty wstrzymałeś się od głosu
-ja spokojnie zostawiłem głos na Cavs jak uważałem od początku co kosztuje mnie KCP pewnie :P 

jak widać wyżej - da się :P 

No mnie powoli zaczyna męczyć ta gra ze względu właśnie na kierowanie się sympatiami - to niestety sprawia że gra przestaje mieć sens :( Policzę sobie jutro bo zrobiłem sobie wcześniej taki mały teścik jak pojawiły się oferty i sobie zapisałem kto jak zagłosuje przy graczach którym złożyłem oferty :) Popatrzę sobie z ciekawości ile % głosów trafiłem (Collins to wiem, że 100% bo to była za duża różnica w finansach, ale reszta już do sprawdzenia) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No mnie powoli zaczyna męczyć ta gra ze względu właśnie na kierowanie się sympatiami - to niestety sprawia że gra przestaje mieć sens :( Policzę sobie jutro bo zrobiłem sobie wcześniej taki mały teścik jak pojawiły się oferty i sobie zapisałem kto jak zagłosuje przy graczach którym złożyłem oferty :) Popatrzę sobie z ciekawości ile % głosów trafiłem (Collins to wiem, że 100% bo to była za duża różnica w finansach, ale reszta już do sprawdzenia) :D

Idę w zakład kto u Ciebie będzie liderem w braku obiektywizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

 

Tu interesująco, bo Gallinariego Cavs wygrali 10-9 z Kings, a ze względu na konflikt interesu:

-Ty wstrzymałeś się od głosu
-ja spokojnie zostawiłem głos na Cavs jak uważałem od początku co kosztuje mnie KCP pewnie :P 

Ja miałem wstępnie Kings przy gallinarim, ale jak widziałem że idzie równo to nie chciałem tu decydować właściwie w swojej sprawie. 

Ale to że Graham nie wziął w qo to jestem w szoku. No ale lepiej dla mnie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Idę w zakład kto u Ciebie będzie liderem w braku obiektywizmu.

To nawet nie brak obiektywizmu,tylko taki teścik bo to działa w obie strony, i sympatia i antypatia :) To poza tym za mała próba, żeby cokolwiek stwierdzić - 5 graczy bodajże i po 28 głosów na nich to całe g*, tak więc i tak to traktuję w formie ciekawostki dla własnego użytku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.