Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, mac napisał:

Nie wydaje mi sie, bo np danny green nie mogl zrobic tego, ze za 3lata nie ma go w lidze. Nie mogl tego zrobic.

Wrzucasz cytaty że nieważne są dla niego pieniądze tylko wygrywanie gdy jednocześnie odrzuca oferty Brooklynu i Lakers na rzecz osłabionych Sixers. Dla mnie czyny znaczą więcej niż słowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

Wrzucasz cytaty że nieważne są dla niego pieniądze tylko wygrywanie gdy jednocześnie odrzuca oferty Brooklynu i Lakers na rzecz osłabionych Sixers. Dla mnie czyny znaczą więcej niż słowa. 

No to glosuj za odrzuceniem gracza bo wedlug ciebi moze podpisac z philadelphia tylko bo tylko to zrobil.

Przynajmniej bedziesz mogl pokazac jak u ciebie ze slowami i czynami.

image.png.e690f44e60ad93423612bb7cc0636102.png

Dla niego calkiem slusznie philly z nim w skladzie byla faworytem wschodu.

Moglo tez ci umknac bo widze ze nie specjalnie sledzisz nba, ze w Philadelphii grał jak i gra drugi zawodnik MVP.

W naszej lidze grał z 3 w tym głosowaniu i nadal mógłby grać.

Możesz napisać zrodlo jak dokladnie te oferty wygladaly?

Może ci mignelo jakies info w temcie politycznym i sie podzielisz?

Czy to bylo dokladnie tyle samo pieniedzy co philly?

Inna sprawa ze wlasnie philly chcialaby zagrac to samo, a jeden zawodnik tego uniemozliwia.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LONGER01 napisał:

Oferta Cavs za MCW - 6,3mln/3 nie jest przypadkiem niższa od minimum? Minimum dla gracza z siedmioletnim stażem w lidze wynosi $2,239,544 

Tak, tak - jest nieważna, ale i tak go znacznie przegrywam z tego co patrzyłem, więc już nie kombinowałem z wykreślaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january jak Ty chcesz tego jocka podpisać? Nie można przenosić kasy z 3 roku na 2 z wyjątku a zaoferowales w 2 roku więcej niż masz wyjatku po podpisaniu gracza wyzej z listy także chyba nie ogarnales. 

Nie dziwie sie że przestałeś argumentować bo Jock może Ci udupić cała turę. 

Ale i tak będę zażenowany jeżeli Jock trafi do mnie nie z własnej woli a przez Twój błąd:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, january napisał:

Nie chce mi się szukać teraz, ale imo po prostu nie ma czegoś takiego jak nieprzekraczalna wartość 2 roku wyjątku, a jedynie 1. Ograniczeniem jest 5% raise umów, akurat nie dotyczący umów rookie minimum.

Dobra, sprawdziłem i masz rację. 

@karpik oferty są legalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, LONGER01 napisał:

Dokładnie na 5 miejscu. Wizards to nie zespół pierwszego wyboru dla ring chasera

A chociażby Oklahoma tak ? 

Praktycznie każdy wolny agent w te lato chciał grać z Durantem i Hardenem. Także dając takie głosy odchodzisz od tego czego chcą sami zawodnicy i co pokazali w real NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sylvinho. napisał:

A chociażby Oklahoma tak ? 

Praktycznie każdy wolny agent w te lato chciał grać z Durantem i Hardenem. Także dając takie głosy odchodzisz od tego czego chcą sami zawodnicy i co pokazali w real NBA.

Ty porównujesz zespół który był o jeden rozmiar buta od wyeliminowania przyszłych mistrzów, z zespołem który od dwóch lat nie był w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Dlatego Was zachęcałem na głosy na "uwalenie Lakers"

Ale też nie pykło;)

O Landale mi się już pisać nie chce po prostu, ale kiepsko wychodzi, że w głosowaniach wygrałem tylko LMA i Hilla podczas tego FA, ehh.

Jock trafi do Ciebie bo osoby które głosują na końcu głosują bez przemyślenia i jadą z automatu. Mimo tego że prowadzę w głosowaniu to ostatecznie i tak przegram. Już sie z tym pogodzilem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LONGER01 napisał:

Ty porównujesz zespół który był o jeden rozmiar buta od wyeliminowania przyszłych mistrzów, z zespołem który od dwóch lat nie był w PO. 

Lakersi sprzed sezonu 2019/2020 też nie byli dwa lata z rzędu w PO. Nie przeszkodziło im to jednak w rekrutacji wolnych agentów a co najważniejsze w zdobyciu tytułu. Dlatego też dwójka Harden/Durant to jest top rekruterów podczas offseason co pokazuje real NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 19:15, mac napisał:

 

Ode mnie głoś na Pana Landale, życzę mu też sukcesów w SAS.

@człowiek...morza wystarczyło koledze macowi powiedzieć parę słów prawdy i na mnie też złośliwie zmienia swój głos. 

Nie wiem co na to Rada @ozzy110 ale myślę że z patologia powinniście robić porządek. Albo gramy uczciwie albo sobie darujmy te żenadę. 

@mac ładujesz na ignorze. Nie tylko za dzisiejsze teksty publicznie ale też za to co pisałeś do mnie na priv. Typowy kozak w necie wiadomo co w świecie. Zadbaj o to żeby qcin wrzucał opisy żebym mógł je przeczytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek powinien zgarnąć wszystkich graczy, którym dał porównywalne oferty w tej turze. Nie dość, że ma 2 topowych graczy, to jeszcze oferuje najwięcej minut dla wolnych agentów. Ciężko nie odnieść wrażenia, że głosy przeciwko mają pewien podtekst, co ogólnie jest dość żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Sylwek powinien zgarnąć wszystkich graczy, którym dał porównywalne oferty w tej turze. Nie dość, że ma 2 topowych graczy, to jeszcze oferuje najwięcej minut dla wolnych agentów. Ciężko nie odnieść wrażenia, że głosy przeciwko mają pewien podtekst, co ogólnie jest dość żenujące.

Ja już miałem takie wrażenie podczas głosowań na bilanse w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.