Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

 

A w Lakers 3 superstarów. Nie no o czym my piszemy, najlepszy gracz GS byłby u mnie 4 najlepszym graczem dopiero...

Jeżeli w rl NBA Sixers są wystarczająco wygrywający z embiidem, harrisem i nie wiem w sumie kim trzecim to begm Warriors są tym bardziej. 

@mac w rl NBA green ma 20 milionów w kontrakcie a nie 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

No dobra, ta jednak jest dziwniejsza. Argumenty sportowe przekonują Greena do Warriors over Lakers u nas. Wow.

No nieźle, Porównanie tutejszych GSW do MIN to chyba większy policzek dla mnie niż jak nazwałeś mnie Gregiem P. :o

Mi osobiście tutejsi GSW przypominają real CHI (o ktorych Danny wspomina jako ze bylo zainteresowanie z ich strony):

Lavine = Lavine

Sabonis ~ Vucevic

Ingram ~ Derozan (tu sie Ty pewnie nie zgodzisz)

Ale juz  4 graczem najlepszym jest chyba Ball w Chi.

Tak czy siak widze spore podobieństwo i jest info że CHI było zainteresowany Greenem.

Danny taka ekipe odrzucil (calkiem slusznie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

A teraz jest 10. 

Paul, Tucker, ariza, Howard, millsap i gibson. Jakich czterech zgubiłem? 

1 minutę temu, mac napisał:

No nieźle, Porównanie tutejszych GSW do MIN to chyba większy policzek dla mnie niż jak nazwałeś mnie Gregiem P. :o

Mi osobiście tutejsi GSW przypominają real CHI (o ktorych Danny wspomina jako ze bylo zainteresowanie z ich strony):

Lavine = Lavine

Sabonis ~ Vucevic

Ingram ~ Derozan (tu sie Ty pewnie nie zgodzisz)

Rok temu nie dałbym aytona nad vucevicem ani bookera nad derozanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Paul, Tucker, ariza, Howard, millsap i gibson. Jakich czterech zgubiłem? 

Rok temu nie dałbym aytona nad vucevicem ani bookera nad derozanem

Minnesota miała też takiego Tatuma, PGeorgea/Lilardsa,a potem Conley w zależności do którego okresu się odnosisz, bo jak już tez zauważył january, sobie żonglujesz tym tez wedle uznania ale rozumiem że mądrzejsze o tym nie wspomnieć, chyba że też widzisz w naszych GSW czy real CHI odpowiedników Tatuma, PG/DL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Danny taka ekipe odrzucil (calkiem slusznie).

 

Danny odrzucił w rl ofertę od Brooklyn Nets czyli od Hardena, Duranta i Irvinga na rzecz słabszego choć wciąż dobrego teamu czyli 76ers którzy zaoferowali mu dobry hajs. 

Dziwie sie że nie dostrzegasz tu analogii która dostrzegam ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karpik napisał:

To po co on ma startować skoro ma grać dużo z jak rozumiem rezerwowymi?

Obrona. Brown jest bdb obrońcą. Będzie musiał wraz z OG nadrabiać braki Milla w D który nie ukrywajmy - jest w tym aspekcie słaby.

24 minuty temu, karpik napisał:

Mam wrażenie, że nie kojarzysz mocnych stron Millsa, to na tym etapie kariery niemal wyłącznie shooter. Ponad 70% oddawanych przez niego rzutów to trójki, Lopez na obwodzie nie wiem w jaki sposób zrobi mu miejsce. To jest w sumie argument za tym, żeby on grał w S5 obok SGA, OG, Randle i Capeli, ale z tego co piszesz, to on ma więcej grać z kimś innym. No, niewiele z tego rozumiem.

Założenie taktyczne: na boisku ma być 4 gości co potrafią rzucić za trzy i potrafią podać. To, że Mills ma niską średnią asyst wcale nie świadczy o tym, że nie potrafi przeprowadzić piłki przez połowę i rozpocząć akcję zaczepną. Nie musi być topowym asystentem aby być produktywnym w ataku.

Co do setupu jaki podałeś - również jest w playbooku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Danny odrzucił w rl ofertę od Brooklyn Nets czyli od Hardena, Duranta i Irvinga na rzecz słabszego choć wciąż dobrego teamu czyli 76ers którzy zaoferowali mu dobry hajs. 

Dziwie sie że nie dostrzegasz tu analogii która dostrzegam ja. 

to jest podobnie jak w przypadku tych ekip wymienianych ktore mu skladaly czy nie raczej info od dziennikarzy.

Danny Green w podanym przeze mnie vide według mnie wypowiedział się wyjątkowo klarownie (co ciekawe to samo twierdzi jedyny do tego komentarz) co jest dla niego ważne.

 

Stąd ten Twój argument, że odrzucił Nets równoważy mi ewentualnie że odrzucił Chicago w real NBA, który i tak miał imo znacznie mniejsza wagę od tych podanych wprost przez Dannego.

 

1 minutę temu, january napisał:

Jednocześnie dużą abstrakcją jest, iż taki vet teraz wolałby zostać w ekipie która oddała Curry'ego oraz Draymonda zamiast iść do Lakers, którzy zaoferowali mu identyczną kwotę w przeliczeniu rocznym.

Myślę że warto dodać też że do tych Lakers w których ten Curry jest (czyli najlepszy zawodnik z którym grał ostatnio Danny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Pamiętaj, że Green podpisywał umowę jak nie było przesądzone odejście i drama Simmonsa. Powszechnie (kursy Vegas etc) był to uznawany team za jeden z mocniejszych na wschodzie (w sumie dalej jest). Dodatkowo ma true superstara (Embiid). Naszych Warriors nikt nie ma w predykcjach w top5 zachodu obstawiam;)

Ja mam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Swoją drogą Bulls to mój cichy kandydat do zawodu sezonu w NBA. I ciekawe porównanie dałeś, bo ja akurat zarówno Sabonisa jak i Vucevicia cenię bardzo nisko jak chodzi o bycie kluczowym elementem naprawdę poważnych ekip.

Ja również i właśnie zauważ że wiedziałem juz z góry że cenisz dużo bardziej Ingrama.

Dla mnie Derozan ofensywnie jest dużo lepszym jednak graczem na tyle, by serio obecnie uważać go za lepszego gracza.

Ofc Ingram ma większy upside i za rok jak najbardziej mogę się zgodzić że jest spora szansa że będzie lepszy. Stąd dodałem Lonzo Balla, dla niektórych zawód z uwagi na hype i Tatę, ale raczej dość pewny grajek do budowy teamu, wiesz co się można od niego spodziewać i wnosi na boisko wiele rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

 

Natomiast ta ekipa ma duże mankamenty (sam fit gwiazd między sobą, obudowa resztą rosteru) i pod kątem 1-2 przyszłych sezonów nie jestem wielkim optymistą w ich przypadku jak chodzi o walkę o naprawdę mocny wynik. Mimo ogromnej sympatii i wiary w Ingrama.

To nie czas, aby się o to kłócić, ale roster jest raczej bardzo wszechstronny 

obroncy na obwodzie:Dort i Green (jeśli ze mną podpisze) 

Obronca obreczy: Noel (jeden z najlepiej blokujących zawodników w lidze) 

Pierwsza opcja ballhanlder: Zach

Druga opcja: Ingram

Trzecia opcja: Sabonis 

Każdy z nich może kreować, Zach i Ingram mogą grać picki z Sabonisem, a sam Sabonis może karać rywali na post. Imho fajny fit młodych gwiazd. 

6man: Joe Ingles

ja wiem, ze można nie lubić Sabonisa, ale po wpierdolu w palyoff myślałem, ze chociaż nauczyłem się tworzyć bardziej wszechstronna drużynę i imho Golden takie jest. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

I do tych Lakers do których w RL go już nie tak dawno LJ potrafił ściągnąć.

To że Danny Green to ziomek Lebrona to chyba wiadomo od dawna:

lebron-james-dancing-o.gif

 

On też jako chyba jedyny ze Spurs poszedł z Lebronem świętować tytuł Miami 2013 :)

7 minut temu, january napisał:

A wiadomo co to była za oferta? Bo wyjątek poszedł na Millsa, czyli chyba tylko minimum zamiast 20/2? To trochę słabo w Twej argumentacji jak coś wychodzi.

No właśnie nie wiadomo, Danny Green o tym nic nie mówi - można łatwo ściągnąć film z napisami i nie ma tam wymienionych dokładnie Nets.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Ehh, bardzo łatwo i niezasłużenie dla mnie Wam ten tekst (który mi się bardzo nie podoba) przechodzi przez klawiaturę.

Niemniej nie chce mi się tu kruszyć kopii o semantykę, więc można powiedzieć że stuprocentowo pewne sources mówią o ofercie Warriors 12/1+1 PO dla Greena, którą chwilę temu chcieli złożyć;)

 

To rozumiem, ze stuprocentowe sources mówiły Butlerowi, ze chcesz go wymienić i prawie do tego doszło? Tam chyba tez szła oferta warunkowa, jeśli się nie mylę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W rl NBA Lakers zaoferowali mu umowę i jej nie wziął. 

nie wiesz jaką, plus adekwatne by było jakby LAL pozyskali Joela Embiida z Philly.

Wtedy by to można było przekładać może przykładać (ale to tez jakby moim zdaniem Green potwierdził).

 

Ja opieram się głównie na tym co mówi Green. A to imo jest w tej sytuacji jednoznaczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

A ja na tym co robił:) 

Nie wydaje mi sie, bo np danny green nie mogl zrobic tego, ze za 3lata nie ma go w lidze. Nie mogl tego zrobic.

No ale skoro tak to Landale przez tak dlugi okres NIGDY gral w ogole w nba. Stad twoim rozumowaniem, umowa 3letnia to dla niego cos duzo lepszego niz 2letnia. Bo tym co robil sugeruje ze w nba nie gra za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.