Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, fluber napisał:

Dokładnie tak, nawet @Eld pisał o tym w wątku odnośnie qo

Jeśli ktoś nie podejmie do tej pory żadnej decyzji odnośnie zawodnika z QO oznaczać to będzie, że zawodnik automatycznie to QO podejmuje

Żeby zawodnik mógł podjąć QO, najpierw to QO musi mu przedstawić jego klub ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ale gracze, którym nic nie napisano ani o rezygnacji z złożenia ani o złożeniu QO dostali automatyczie QO (np. two-waye).

Ja się nie mam zamiaru strasznie kłócić o to, ale zwyczajnie w takim razie nie rozumiem po co jest cały wątek o QO, bo z niego nie wynika, że jak nic nie napiszę, to gracz dostanie QO. Tam wymagana jest jasna deklaracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

Ja się nie mam zamiaru strasznie kłócić o to, ale zwyczajnie w takim razie nie rozumiem po co jest cały wątek o QO, bo z niego nie wynika, że jak nic nie napiszę, to gracz dostanie QO. Tam wymagana jest jasna deklaracja.

No to akurat był wymysł Elda bo zawsze przy QO, albo nie robiłeś nic albo dawałeś info o braku podjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Był zbędny, było to nawet pisane.

Skasować?

6 minut temu, ozzy110 napisał:

No to akurat był wymysł Elda bo zawsze przy QO, albo nie robiłeś nic albo dawałeś info o braku podjęcia

Chciałem to rozbić, aby wiadomo było kto wchodzi na FA chińskie a kto nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Eld napisał:

Skasować?

Chciałem to rozbić, aby wiadomo było kto wchodzi na FA chińskie a kto nie.

No od razu wszystko skasuj. Najlepiej całe begm XD Tak lubisz ten przycisk kasuj xd

Na pewno była to niepotrzebna strata czasu bo wystarczył jeden post przypominający o możliwości rezygnacji z QO

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ozzy110 napisał:

No od razu wszystko skasuj. Najlepiej całe begm XD Tak lubisz ten przycisk kasuj xd

Na pewno była to niepotrzebna strata czasu bo wystarczył jeden post przypominający o możliwości rezygnacji z QO

A wiesz, że skasowanie całego beGM zajęło by mi ze dwie minuty wraz z wywaleniem z kosza na stałe? :P Więc jeśli Borys który od Lipca mi nie odpisał nie miał by backupa to tyle by z podforum pozostało ;).

Ale luz, aż tak walnięty nie jestem.

Chyba :P 

giphy.gif?cid=ecf05e47qjnrsz4nbsaf3lyvzv

 

---------------------

Co do postu masz pełną zgodę - nie potrzebnie się rozdrabniałem i wystarczyło jedno zdanie ale, że lubię się bawić w biurokratę to zrobiłem tak, a nie inaczej i m.in. stąd mój ostatni PM do Ciebie.

 

---------------------

A swojo drogo nie licząc własnych postów to dawno nic nie skasowałem :P. Jakieś propozycje czy wracać do Wiedźmina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Lolz.

Ej. Ale c***owy avatar.

Zakładam ankiete o powrót blondynki!

@Principe też się to tyczy.

według mnie ten jest dużo lepszy.

Ten @Principe tez spoko. To chyba jakiś koszykarz?

Dla mnie np avatar @ignazz jeden z gorszych ever jakie kojarzę na forum, ale on go chce mieć, to nic mi do tego imo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

według mnie ten jest dużo lepszy.

Ten @Principe tez spoko. To chyba jakiś koszykarz?

Dla mnie np avatar @ignazz jeden z gorszych ever jakie kojarzę na forum, ale on go chce mieć, to nic mi do tego imo.

 

Ja tam lubię cieszyć oko widokiem pięknych Kobiet. Nawet na avatarch.

No ale każdy ma inne gusta.

A avatar Ignasia wygląda trochę jak moja próba malowania ścian - który kolor będzie pasował.

A no i kojarzy mi się z Cracovią Kraków, a to już źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.