Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, january napisał:

Ktoś w ogóle jeszcze ma kasę, czy moje non-tax powoduje, że zbieram właściwie kogo chcę (Grahama, Gallinariego czy innego McDermotta) :D ?

Tknij mi McDremmota którego przez bana w III rundzie ( podobno z dupy - sam tak napisałeś ) nie mogłem mu nic złożyć, to Thunder przestaną się lubić z Lakers!

A z Grahamem rób co chcesz :P.

26 minut temu, cvbe napisał:

Full MLE, pozdrawiam :)

Apron też Cię kazał pozdrowić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Mam 17 mln do Apronu, nawet jakbym chciał to go nie osiągnę :D

Ja i tak wiem, że nie chcesz wejść w podatek no chyba, że na stole wyląduje Ci jakiś Giannis czy ktoś. Więc pełnego MLE nie użyjesz bo masz jeszcze min. 4 spoty do wypełnienia :P.

44 minuty temu, january napisał:

Ktoś w ogóle jeszcze ma kasę, czy moje non-tax powoduje, że zbieram właściwie kogo chcę (Grahama, Gallinariego czy innego McDermotta) :D ?

No, a poza tym to nie strasz bo i tak wiem co gdzie wysyłasz, co dostajesz ( 1 za 2 albo za 3 graczy ), więc rooster prawie pełny będziesz miał :). Jednego jestem pewien. Nie zostaniesz z 170M w payrollu, a jeden gracz Ci szczególnie przeszkadza :).

Rozbiłeś III rundę, starczy Ci :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A może 2 za 1 i z znacznie niższym payrollem;) ?

Że Ty dwóch oddajesz?

Currego i LeBrona? Nie uprzedzałeś. Zrobił bym miejsce.

5 minut temu, january napisał:

A może 2 za 1 i z znacznie niższym payrollem;) ?

A na serio to zgaduję bo nie wierzę, że z takim składem zaczniesz sezon. Mogę się tylko domyślać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę po składach i nie stykną IV tury. Za dużo dość fajnych nazwisk zostało co od razu doprowadza do tego, że wygrany może być tylko jeden.

Jeśli coś mogę Radzie zasugerować to lekkie przerobienie kalendarza ( zupełnie na wszelki - awaryjny wypadek ) szczególnie pomiędzy IV a V turą na korektę na salary i wymiany. 

Spowoduje to zacieśnienie kalendarza na two-way ale w zeszłym roku szło to bardzo szybko, m.in. dzięki temu, że aż w 16 przypadkach podziękowało za tą możliwość.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Podobno właściciel Hornets nałożył jakieś straszne obostrzenia na własnego GMa i wyrównanie 5+mln rocznie dla Grahama może być niewykonalne ;d

Jak przeglosujecie jakieś grosze dla Grahama na długiej umowie to i się odpowiednią wymiana znajdzie żeby wyrownac:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Którzy wysocy się obłowią - Zach Collins i Dwight Howard ;d? Bo nikt tu nie jest warty fullMLE, ale taki split na potencjał (Collins) i solidnego-backup (Howard) byłby chyba najciekawszy;)

Zważywszy na fakt, iż FA nadal są legendy beGM - Jordan Bell, DJ Wilson, Ivan Rabb czy Chris Silva, to wiadomo po kogo uderzyłby każdy szanujący się GM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, january napisał:

 

Prawidłowo:) Myślałem sam o 18/2+1 PO dla Grahama, by go potem może sprzedawać xd, ale niezbyt go lubię, więc mu oferty nie złożę.

No bez jaj że Graham bu to klepnął . on w rl dostał prawie 50 milionów. Dawajcie mu takie umowy w 4 turze to chętnie przytule go za qo:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

De facto mniej więcej taki będzie miał wybór - QO za 2mln, albo 12/2 (muszą być minimum 2 lata).
A potem jak coś Ty będziesz miał wybór :P 

Qo plus mle w 2 roku to więcej niż 12/2 więc przy takich ofertach na bank weźmie qo. Ale przecież ludzie mają tu jeszcze mle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Na mnie nie patrz - nigdy w życiu bym nie dał Grahamowi MLE - nie wiem czy ktoś poza mną ma pełne, ale ja odpadam :)

Daj mu MLE na 2 lata, kupie go od ciebie w jak tylko będziesz mógł sprzedać :)

 

mam za mało karłów haha 😛 cp3, Tre Jones, tyus Jones, van vleet, davion Mitchell 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Wiesz - zupełnie obiektywne, bo mi ten Graham lotto, ba nawet by mi pasowało bardziej jakby został na QO u Ciebie niż gdzieś za 10/2 poszedł.

Typ nic nie zarobił jak dotąd, grał w teamie z płaczącym w poduszkę teraz Kennardem. Nie wiem jaka jest finansowa granica tego, iż weźmie 2y gwarantowanej wypłaty pod wejście na rynek (będzie miał PO) w 2023. Ale wcale nie musi być bardzo wysoka. Do przemyślenia.

No nie wiem, biorąc 12/2 będzie w plecy chyba że się poważnie polamie ale w sumie za 12/2 to bym go przytulił chyba chętniej niż na qo:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Daj mu MLE na 2 lata, kupie go od ciebie w jak tylko będziesz mógł sprzedać :)

 

mam za mało karłów haha 😛 cp3, Tre Jones, tyus Jones, van vleet, davion Mitchell 

Z nikim tu się nie będę dogadywał na deale za 3 miesiące bo w międzyczasie 7 osób odejdzie z gry, więc mam 25% szans że zostanę z graczem którego nie chcę na umowie, która mnie boli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.