Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Wyniki wrzucę do jak zawsze do tematu z ofertami

Też jest zamknięty.

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Widziałeś głosy Elda na Orlando Miami? ;) Szacun @Eld - i to się docenia - że pisze się Orlando, a utożsamia mnie z Miami 👍👍👍

Przy kim tak zrobiłem?

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Thunder doceniłem tu przed Jazz za walkę o swojego RFA.

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eld napisał:

Znajdź również jeden post, gdzie OKC coś obiecuje ( nie licząc Lopeza ). Po pierwsze takiego postu nie znajdziesz, po drugie - nie stosuję takich praktyk jakie mi zarzucasz.

A proszę bardzo ;)

W dniu 10.11.2019 o 15:02, Eld napisał:

Nurkić wiekiem wpisuje się idealnie w długofalowy plan OKC i już w przyszłym roku zaproponujemy mu odstąpienie od player option aby mógł dostać lepsze wynagrodzenie przez renegotation.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Przy kim tak zrobiłem?

 

 

W dniu 16.09.2021 o 19:10, Eld napisał:

 

45.Kendrick Nunn

  • Magic 24,012,800/3+1PO
  • Qualifying offer 2,126,991/1
  • Zawodnik odrzuca wszystkie oferty

Głos: 1 MIA, 2 QO, 3 ODRZUCA

46.Garrett Temple

  • Magic min/1+1PO
  • Zawodnik odrzuca wszystkie oferty

Głos: 1 MIA, 2 ODRZUCA

47. Khem Birch

  • Magic 6,150,000/1+1PO
  • Raptors 6,500,000/1+1PO
  • Zawodnik odrzuca wszystkie oferty

Głos: 1 MIA, 2 TOR, 3 ODRZUCA

48. Udonis Haslem

  • Magic min/1
  • Zawodnik odrzuca wszystkie oferty

Głos: 1 MIA, 2 ODRZUCA

--------------------------------------------

Ale nic się Eld tym nie przejmuj - wiadomo o co chodzi ;) 

Thank You So Much GIF by Emmys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

A proszę bardzo ;)

 

24 minuty temu, Eld napisał:

Fakt - posprzątanie po poprzednikach wymuszało na mnie mnóstwo ruchów, ale mój core się od roku od zmienił. Nurića nie liczę, bo ten dostał aż dwa lata, a odwdzięczył się 37 zagranymi meczami.

Czy dwa lata trzymania połamanego zawodnika to dla Ciebie za mało? Czy może nie doczytałeś do końca?

A jak tam Isaac się trzyma?

6 minut temu, Alonzo napisał:

 

Ale nic się Eld tym nie przejmuj - wiadomo o co chodzi ;) 

Thank You So Much GIF by Emmys

Poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest aż śmieszne :).

Najpierw piszę, że nie liczę Nurkića którego równe 2 lata trzymałem mimo, że non stop był kontuzjowany ( nikt z Was tyle nie trzymał połamanego gracza ), a tu wyskakuje Karpik, że jednak obietnic nie dotrzymuje. 2 lata to jest długofalowy plan - to, że Jusufowi nie udało się w niego wpisać to nie moja, ani nie jego wina, a jego zdrowia.

No ale klakierzy zawsze w gotowości:

58Ixhea.jpg

 

Żebym ja Was nie zaczął tak punktować.

7 minut temu, Alonzo napisał:

Jak dla mnie - może tak zostać :P 

Nasi Miami nie składali żadnemu z tych graczy propozycji ;) 

Poprawiłem tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Alonzo napisał:

Toronto ma jako defensywnych centrów Turnera i Powella - a u mnie do KATa Birch jest wręcz idealny - pisałem też o tym w temacie z uzasadnieniami, że dałem mu podwyżkę właściwie wbrew sobie, bo do samego końca ze sobą z tym walczyłem o to, czy zwiększać nim sobie i tak już spory luxury tax. Z nim jest ciekawa sprawa - w rl postawili na niego właśnie Orlando Magic, w których grał prawie 4 sezony i dopiero w tym sezonie, jak Magic poszli w przebudowę, to pozwolili mu dołączyć do rl Toronto ( Birch jest Kanadyjczykiem). U nas jego losy były dokładnie odwrotne - postawili na niego nasi Toronto na 2way przez 2 sezony, a później zrezygnowali z niego i podpisał chyba z Portland, którzy wymienili go do Sacto skąd sprowadziłem go ja do Orlando przed poprzednim sezonem. Miał u mnie od samego początku sporą rolę i to się nie powinno w tym sezonie zmienić, bo ja zwyczajnie go potrzebuję do obrony pod koszem :) Różnica w kontrakcie jest w zależności od tego jak Longer planuje rozłożyć jego kontrakt pewnie coś pomiędzy 0,2-0,3mln. U mnie Birch nie musi się nigdzie przeprowadzać. Trochę słabe by było jakby odszedł od Finalisty Konf. Wschodniej gdzie grał też w s5 i gdzie go baardzo chcemy zatrzymać do drużyny, która swojego czasu nie chciała mu nawet TO zaproponować. 

Takich szczegółów nie znałem.

Jako jedyni w niego wierzycie i to bardziej niż ja, mimo że przydał mi się w zeszłym sezonie parę razy w h2h. Organizacje też dość podobnie od dawna meldujące się regularnie w PO.

Potrafię sobie wyobrazić sytuację, że w przyszłym sezonie tankujące Toronto zagra nim grube minuty, a wtedy ten kontrat to będzie mega steal.

Dla mnie jednak Boucher dużo lepszym grajkiem i np w Twoich Magic grałbym właśnie Boucher - Kat, Gordon - Kat, Gordon - Boucherna PF/C i dopiero potem Birch.

Tak czy siak rzutem na taśmę mnie tu przekonałeś i oddaje głos na Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem gloś na Nianga w Pacers, Ronnie był chyba jedynym, który chciał go ściągnąć z Wolves

@ozzy110

nie widzę powodu by Otto miał jakieś większe szansę na wybicie się w Pistons, poza tym trend jest taki, że lwia większość bierze większą kasę, taki mamy klimat

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zmieniłem gloś na Nianga w Pacers, Ronnie był chyba jedynym, który chciał go ściągnąć z Wolves

@ozzy110

nie widzę powodu by Otto miał jakieś większe szansę na wybicie się w Pistons, poza tym trend jest taki, że lwia większość bierze większą kasę, taki mamy klimat

I mówisz to o Otto, który w realu odrzucił full mle na dłuższy okres...

W takim razie to Lakers powinni być pierwszym wyborem Portera. Nie Mavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Ja nie "badam" swoich graczy oferując im jak Aytonowi 80/4. Randle, OG, SGA, Powell, Capela, A. Holiday zaakceptowali oferty w pierwszym rzucie. Nikt mi nie zarzucił "'żebrania" więc to o czymś świadczy, skoro ich agenci - czyli Wy zaakceptowaliście moją ofertę dla nich bez mrugnięcia okiem. Znajdź również jeden post, gdzie OKC coś obiecuje ( nie licząc Lopeza ). Po pierwsze takiego postu nie znajdziesz, po drugie - nie stosuję takich praktyk jakie mi zarzucasz.

Kolejną rzeczą jest stabilizacja w której rankingu pnę się w górę. Fakt - posprzątanie po poprzednikach wymuszało na mnie mnóstwo ruchów, ale mój core się od roku od zmienił. Nurića nie liczę, bo ten dostał aż dwa lata, a odwdzięczył się 37 zagranymi meczami.

Inną rodzajem gwarancji, czy obietnic ( nazwij jak chcesz ) są deklaracje odrzucania PO dla moich graczy. Napisałem, że Nurek dostanie więcej - dostał. Wszak nie w sposób jak planowałem, ale dostał. Powell to samo.

Niestety tylko przez swój własny błąd stracę zapewne Rose na którym mi zależało, ale jak to się mawia - nie ma ludzi niezastąpionych.

Mają ~50 decyzji do rozpisania. Gwarantuje Ci, że jak nie zrobią kopiuj-wklej od kogoś to się nie wyrobią przed 23:59, a timer jest już ustawiony. Temat automatycznie zamknie się o tej godzinie. Na wyniki możesz założyć osobny temat który ja później połączę z tematem do głosowania, aby się tego nie namnożyło.

c***a badam rynek, wrzuciłem ofertę dla beki z tych wszystkich co pisali ze Capela to top20 ligi po czym dawali mu 10 mln na sezon i z tych wszystkich co pisali ze jest Capela jest lepszy od Aytona:) 

dla mnie ta gra jest beka, a największa mam wtedy gdy mogę wypiac hipokryzje co niektorych takimi ofertami :) 

Ayton dostanie takie same extension jak w realu jak każdy gracz z Minnesoty pasjacy do modelu zespołu, u nas się nie zebra, nie pisze pierdololo błagajacych  o zniżkę ani się nie broni swoich ruchów referatami które wszyscy maja w dupie myśląc ze się pisze teorie względności, a mimo to…

jesteśmy mistrzami beGM.

Dobranoc :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i nie wiem jak Kasa mavs jest lepsza od mojej skoro pisałem, że przy dobrym sezonie traci na TO a przy słabym traci na TO...

Ale wy wiecie lepiej ci głosujący na Mavs>Pistons.

O Lakers nade mną się nawet nie wkurzam bo to najlepsza opcja z tej trójki dla Otto

Teraz, Qcin_69 napisał:

c***a badam rynek, wrzuciłem ofertę dla beki z tych wszystkich co pisali ze Capela to top20 ligi po czym dawali mu 10 mln na sezon i z tych wszystkich co pisali ze jest Capela jest lepszy od Aytona:) 

dla mnie ta gra jest beka, a największa mam wtedy gdy mogę wypiac hipokryzje co niektorych takimi ofertami :) 

Ayton dostanie takie same extension jak w realu jak każdy gracz z Minnesoty pasjacy do modelu zespołu, u nas się nie zebra, nie pisze pierdololo błagajacych  o zniżkę ani się nie broni swoich ruchów referatami które wszyscy maja w dupie myśląc ze się pisze teorie względności, a mimo to…

jesteśmy mistrzami beGM.

Dobranoc :D 

 

No to beka xdddddd

Oczywiście można kręcić jaja, ale w oddzielnych nieoficjalnych tematach a nie w temacie wymian i ofert FA/extension

Ciechocinek to naprawdę stan umysłu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ozzy110 napisał:

A no i nie wiem jak Kasa mavs jest lepsza od mojej skoro pisałem, że przy dobrym sezonie traci na TO a przy słabym traci na TO...

Ale wy wiecie lepiej ci głosujący na Mavs>Pistons.

O Lakers nade mną się nawet nie wkurzam bo to najlepsza opcja z tej trójki dla Otto

No to beka xdddddd

Oczywiście można kręcić jaja, ale w oddzielnych nieoficjalnych tematach a nie w temacie wymian i ofert FA/extension

Ciechocinek to naprawdę stan umysłu xd

oficjalny temat gry forumowej zrzeszającej 30 userow xd Grupa Bilderberg k****. 

mogę kręcić bekę zarówno w oficjalnych tematach, w media roomie jak i na karuzeli (hłe hłe) bo jestem mistrzem beGM i Mac powiedział ze będę mógł to powtarzać wam codziennie, co tez czynie 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.