Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mnie jakaś mądra głowa poprawi, ale z tego co widzę to Bruce Brown wybiera raczej na bank Kings, ale jest dopiero na 7 miejscu w warunkach. więc znikoma szansa, że nie zgarnie nikogo wcześniej, czyli trafi do Jazz którzy go mają na pierwszym miejscu?

Tak czy siak piszę to już teraz aby mi nie wyleciało z głowy - nie zależnie gdzie wyląduje - wyrównuję Bruce'a Browna jako swojego RFA ( @ozzy110 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, eMeS napisał:

Chciałbym, żeby do GMów, którzy mają w pamięci że przeze mnie dostał poprzednio mniej pieniędzy, dotarła informacja że dzięki mnie teraz zarobi ich więcej - to prawda.

Jasne, rozumiem motywację. 

Chciałeś wyczyścić ręce, najlepiej czyimiś innymi dłońmi, choć wydaje mi się, że mogłeś je przy okazji bardziej pobrudzić, ale to tylko mój punkt widzenia zupełnie mało obiektywny, po prostu chciałem pokazać szerszy kontekst, niech ludzie sami ocenią, bo faktycznie zagranie z kartką to mistrzowski marketing - szanuję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mac napisał:

Do drzwi Reggie puka Jego najlepszy przyjacie Paul George. Cos co w real nba potwierdzilo sie ze jest wazne (…)

Jak do drzwi Reggiego puka George to słyszy: Ello ziom, graty za majstra! Słuchaj, poproś o trade do Bucks, zobacz co oni w tej minny odwalają: Booker’a i Ayton’a chcieli wysłać do innego miasta zanim Ci zdarzyli opierdzielić szampana i jeszcze poniżyli Aytona jakimś extension na śmiesznie niskim poziomie. 
Może  lepiej niech nie puka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@evitacre jedno ale co do twojej argumentacji - nie ma co prawda tego w regulaminie ale w beGM przy okazji FA umownie jest założone, żeby było sprawiedliwiej, ze że wszyscy grają w tej samej wielkości mieście, jest ta sama pogoda i te same podatki. Nie ma u nas „big market” i nie ma czegos takiego ze w Teksasie u @ignazz są mniejsze podatki :) tu chciałem tylko o tym przypomnieć :)! Inaczej taki ja, Ty, bmf czy mac mieliby gorzej na FA niż inni ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@evitacre jedno ale co do twojej argumentacji - nie ma co prawda tego w regulaminie ale w beGM przy okazji FA umownie jest założone, żeby było sprawiedliwiej, ze że wszyscy grają w tej samej wielkości mieście, jest ta sama pogoda i te same podatki. Nie ma u nas „big market” i nie ma czegos takiego ze w Teksasie u @ignazz są mniejsze podatki :) tu chciałem tylko o tym przypomnieć :)! Inaczej taki ja, Ty, bmf czy mac mieliby gorzej na FA niż inni ;)

Aaaaa, dzięki! nie wiedziałem o tym :) to tylko aspekt sportowy pozostaje :) dla gościa ze 100mln na koncie te różnice w $$$ o których rozmawiamy nie maja znaczenia ( tez trzeba pamiętać ze my rozmawiamy o gross salary, w realu dostają ok 50% tego) wg mnie ważne jest czy co rok będzie musiał grać gdzieś indziej czy po tym sezonie dostanie long term deal. W Bucs jako legitna opcja za Giannisem wg mnie ma największe szanse. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@evitacre jedno ale co do twojej argumentacji - nie ma co prawda tego w regulaminie ale w beGM przy okazji FA umownie jest założone, żeby było sprawiedliwiej, ze że wszyscy grają w tej samej wielkości mieście, jest ta sama pogoda i te same podatki. Nie ma u nas „big market” i nie ma czegos takiego ze w Teksasie u @ignazz są mniejsze podatki :) tu chciałem tylko o tym przypomnieć :)! Inaczej taki ja, Ty, bmf czy mac mieliby gorzej na FA niż inni ;)

Mhm, na bank... xd a później główny argument to syn LeBrona i że ktoś chce grać w Kaliforni albo Kanadzie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@evitacre jedno ale co do twojej argumentacji - nie ma co prawda tego w regulaminie ale w beGM przy okazji FA umownie jest założone, żeby było sprawiedliwiej, ze że wszyscy grają w tej samej wielkości mieście, jest ta sama pogoda i te same podatki. Nie ma u nas „big market” i nie ma czegos takiego ze w Teksasie u @ignazz są mniejsze podatki :) tu chciałem tylko o tym przypomnieć :)! Inaczej taki ja, Ty, bmf czy mac mieliby gorzej na FA niż inni ;)

Popieram beef mastera w 100%.

Nawet się o lajka pokusiłem!

Doceń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, evitacre napisał:

Jak do drzwi Reggiego puka George to słyszy: Ello ziom, graty za majstra! Słuchaj, poproś o trade do Bucks, zobacz co oni w tej minny odwalają: Booker’a i Ayton’a chcieli wysłać do innego miasta zanim Ci zdarzyli opierdzielić szampana i jeszcze poniżyli Aytona jakimś extension na śmiesznie niskim poziomie. 
Może  lepiej niech nie puka ;) 

a może porównasz to do prawdziwych LAC i jakie to miało znaczenie dla RJa?:

Obietnica Blakowi - wymiana, do teraz ma on o to żal.

obietnica Lou Willowi - wymiana.

Bev też już poleciał i Harrela też.

LAC jedyny klub który nie wylorzystał 3opcji dla 1rundowego rookasa ( Kebengele )

Myślę, że to dla Reggiego to więc nie ma znaczenia.

A w Bux chcieli wymienić Giannisa ( tak samo jak Ty se piszesz o wymianie ktora nie miala miejsca tak i ja ).

No i co wazniejsze, grales Kemba przed Reggiem rok temu ..

Jeśli chodzi o ogłoszony rumor, to po prostu chcieliśmy sprawdzić "obiektywność" innych userów biorąc proste założenie:

Doncić ~ Harden ( koszykarsko )

Stąd jeśli ktoś mocno chwalił ten deal dla Wiz, a głosował w finale przeciw Wizz, to uważa, że Midleton + Vuc + Brook > Pgeorge + Tatum + Conley, albo właśnie czymś innym się kierował przy głosowaniu.

Reggie jest jedynym graczem, o ktorego walczymy, a u Ciebie ktory w kolejnosci? 10ty?

Moze lepiej nie oceniaj innych zachowan swoim spojrzeniem na świat. To że dla Ciebie coś takiego jak przyjaźń jest mniej ważna, niż zachowanie (tu tez ofc według Twojej jedynie słusznej miary) managerów, to nie znaczy że dla Reggiego.

Reggie był co do swojej sytuacji dość klarowny w wielu sytuacjach:

Jackson was bought out by the Pistons in 2020 and later joined the Clippers under George's lobbying. At first, injuries plagued him, he was never positioned in the team, and the Clippers were out of the playoffs last year. Jackson recalled those dark days, thinking about retirement very seriously, feeling that basketball was becoming a burden on him.

Jackson recalled:

I started to feel that maybe I shouldn't stick to it. I am ready to put down and cut away. It's time to retire because I can never find my health again.

Fortunately, Jackson visited Paul George's home during that time. Jackson spent some time happily with his friends and rekindled his love for basketball.

https://inf.news/en/sport/0883396c70713985e7f18d8ba6a5a1db.html

Co do kontraktu Aytona to też nie podeszliśmy do tego poważnie i damy mu na pewno taki na jakiś zasługuje. Zabawne, że Twój post lajkuje ktoś, kto sam go wycenił na 3 drugie rundy..

Po Tobie się tego nie spodziewałem, ale niestety beGM potrafi zaskoczyć negatywnie dużo częściej niż pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mac napisał:

a może porównasz to do prawdziwych LAC i jakie to miało znaczenie dla RJa?:

[…]

Myślę, że to dla Reggiego to więc nie ma znaczenia.

Racja, chyba nie ma 

43 minuty temu, mac napisał:

A w Bux chcieli wymienić Giannisa ( tak samo jak Ty se piszesz o wymianie ktora nie miala miejsca tak i ja ).

Różnica jest taka ze jedna NIEwymiana została ogłoszona w oficjalnym temacie do tego a druga jest tylko wpisana tutaj :) 

43 minuty temu, mac napisał:

No i co wazniejsze, grales Kemba przed Reggiem rok temu ..

Myśle ze ważniejsze jest ze dałem mu sie szanse odbudować (jak real Clippers), dostawał co raz więcej minut gry (jak w real Clippers) i na koniec wytansferowalem Kembe do innego miasta zwalniając miejsce w S5. 

44 minuty temu, mac napisał:

Jeśli chodzi o ogłoszony rumor, to po prostu chcieliśmy sprawdzić "obiektywność" innych userów biorąc proste założenie:

A, to ok, gracze na pewno uhahani ze ich kosztem robiono eksperyment socjalny :) 

45 minut temu, mac napisał:

Reggie jest jedynym graczem, o ktorego walczymy, a u Ciebie ktory w kolejnosci? 10ty?

Eeee możesz wskazać tych 9 przed nim ? 

 

 

49 minut temu, mac napisał:

Moze lepiej nie oceniaj innych zachowan swoim spojrzeniem na świat. To że dla Ciebie coś takiego jak przyjaźń jest mniej ważna, niż zachowanie (tu tez ofc według Twojej jedynie słusznej miary) managerów, to nie znaczy że dla Reggiego.

Dlaczego Ty oceniasz moje zachowanie swoim spojrzeniem na świat ? Dlaczego ja nie mogę wg Ciebie mieć opinii a Tobie wolno ? 

 

52 minuty temu, mac napisał:

Reggie był co do swojej sytuacji dość klarowny w wielu sytuacjach

tak, tylko w naszej rzeczywistości to wszystko zawdzięcza w dużej części tez Bucks a nie tylko Georgowi

54 minuty temu, mac napisał:

Co do kontraktu Aytona to też nie podeszliśmy do tego poważnie i damy mu na pewno taki na jakiś zasługuje. Zabawne, że Twój post lajkuje ktoś, kto sam go wycenił na 3 drugie rundy..

Ogloszony trejd ktorego nie było i extension dla jaj :) podoba mi się to - chyba sam się do Minnesoty przeprowadzę :) 

46 minut temu, mac napisał:
56 minut temu, mac napisał:

Po Tobie się tego nie spodziewałem, ale niestety beGM potrafi zaskoczyć negatywnie dużo częściej niż pozytywnie.

Ale bez szantażu emocjonalnego poproszę :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evitacre napisał:

Różnica jest taka ze jedna NIEwymiana została ogłoszona w oficjalnym temacie do tego a druga jest tylko wpisana tutaj :)

no Twoja z Giannisem nie została ogłoszona bo nieRadny zamknął topic z wymianami, ale jak tylko się otworzy to tam trafi.

Godzinę temu, evitacre napisał:

Myśle ze ważniejsze jest ze dałem mu sie szanse odbudować (jak real Clippers), dostawał co raz więcej minut gry (jak w real Clippers) i na koniec wytansferowalem Kembe do innego miasta zwalniając miejsce w S5.

No to Ty tak myslisz, a ja myślę że kluczowa była przyjaźń z Paulem Georgem i wiele cytatów i artykułów mówią o tym wprost.

Godzinę temu, evitacre napisał:

Eeee możesz wskazać tych 9 przed nim ?

Nie, gdyż była to oszacowana wartość na podstawie informacji CVBE, z przed paru dni, że złożyłeś za dużo ofert.

Godzinę temu, evitacre napisał:

Dlaczego Ty oceniasz moje zachowanie swoim spojrzeniem na świat ? Dlaczego ja nie mogę wg Ciebie mieć opinii a Tobie wolno ?

Ja nie oceniam.

Godzinę temu, evitacre napisał:

tak, tylko w naszej rzeczywistości to wszystko zawdzięcza w dużej części tez Bucks a nie tylko Georgowi

Tylko w real NBA był 2drugim najlepszym graczem za właśnie swoim najlepszym kolegą PGergowi, który go jako jedyny przekonał do nie kończenia kariery. U nas zaś był mało istotnym graczem 1rundowego zespołu. Całkiem możliwe, że jest w stanie bliższym tego z przed roku, a nie tego teraz.

Godzinę temu, evitacre napisał:

Ogloszony trejd ktorego nie było i extension dla jaj :) podoba mi się to - chyba sam się do Minnesoty przeprowadzę :)

No niestety nie ma takiej opcji, bo w odróżnieniu od Reggiego, Aytona czy Bookera Ciebie nikt w Minnesocie nie chce.

Tak czy siak fajna ta organizacja Bux, ich GMem tak zaangożowany w ten klub, że jakby miał okazję już by brał Minnesotę.

Ale gracza przekonuje, że Jego minimum jest więcej wartę niż gra tam za większe pieniądze u boku swojego najlepszego przyjaciela.

Godzinę temu, evitacre napisał:

Ale bez szantażu emocjonalnego poproszę :)

Tu ponownie oceniasz innych swoją miarą.

To że Ty stosujesz zachowania techniki manipulacji, mającace na celu wpłynięcie na uczucia i emocje drugiej osoby w celu wymuszenia na niej określonego zachowania, nie znaczy że robią tak inni.

Ja napisałem komentarz odnośnie czego co już się wydarzyło, więc nawet nie mógłbym wpłynąć na zmianę wydarzenia z przeszłości.

Po prostu tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mac napisał:

no Twoja z Giannisem nie została ogłoszona bo nieRadny zamknął topic z wymianami, ale jak tylko się otworzy to tam trafi.

Nie, po prostu jej nigdy nie bylo :) Chyba że chodzi Ci o tę NIE wymianę Ayton + Booker + George + Williams + fura picków za Giannisa, ale tutaj nie ma się co dziwić ze NIERada ją odrzuciła. Może niech Rada sprostuje skoro my nie potrafimy się dogadać.  

11 godzin temu, mac napisał:

No to Ty tak myslisz, a ja myślę że kluczowa była przyjaźń z Paulem Georgem i wiele cytatów i artykułów mówią o tym wprost.

Zgadza się, ja tak myślę , Ty myślisz inaczej. 

 

11 godzin temu, mac napisał:

Nie, gdyż była to oszacowana wartość na podstawie informacji CVBE, z przed paru dni, że złożyłeś za dużo ofert.

Tak jest, złożyłem za dużo ofert. Reggie był pierwszy na liście.  

 

11 godzin temu, mac napisał:

Ja nie oceniam.

"Moze lepiej nie oceniaj innych zachowan swoim spojrzeniem na świat. To że dla Ciebie coś takiego jak przyjaźń jest mniej ważna, niż zachowanie (tu tez ofc według Twojej jedynie słusznej miary) managerów, to nie znaczy że dla Reggiego."

"Po Tobie się tego nie spodziewałem, ale niestety beGM potrafi zaskoczyć negatywnie dużo częściej niż pozytywnie"

"Tu ponownie oceniasz innych swoją miarą"

11 godzin temu, mac napisał:

Tylko w real NBA był 2drugim najlepszym graczem za właśnie swoim najlepszym kolegą PGergowi, który go jako jedyny przekonał do nie kończenia kariery. U nas zaś był mało istotnym graczem 1rundowego zespołu. Całkiem możliwe, że jest w stanie bliższym tego z przed roku, a nie tego teraz.

U nas grywał po 30min w PO w zespole który dał mu szansę się odbudować i zrobiła dla niego miejsce w S5 na kolejny sezon. Całkiem możliwe że zostaje w zespole który mu zaufał. 

11 godzin temu, mac napisał:

No niestety nie ma takiej opcji, bo w odróżnieniu od Reggiego, Aytona czy Bookera Ciebie nikt w Minnesocie nie chce.

Tak czy siak fajna ta organizacja Bux, ich GMem tak zaangożowany w ten klub, że jakby miał okazję już by brał Minnesotę.

Ale gracza przekonuje, że Jego minimum jest więcej wartę niż gra tam za większe pieniądze u boku swojego najlepszego przyjaciela.

Na personalne zaczepiki nie będę Ci odpisywał. 

Organizacja Bucks gracza przekonuje że ma u nich S5 i dużą rolę która pozwoli mu wyeksponować jego zalety i zmaksymalizować szansę na lukratywną umowę w kolejne lato. Gracz ma jak najbardziej prawo dokonać samodzielnego wyboru, rozważyć wszystkie za i przeciw.  Jeśli gracz wybierze grę u boku swojego przyjaciela wtedy Bucks mu serdecznie podziękują za wszystko co dla nich zrobił w poprzednim sezonie i będziemy mu życzyli wszystkiego najlepszego w kolejnym rozdziale jego kariery.    

11 godzin temu, mac napisał:

Tu ponownie oceniasz innych swoją miarą.

To że Ty stosujesz zachowania techniki manipulacji, mającace na celu wpłynięcie na uczucia i emocje drugiej osoby w celu wymuszenia na niej określonego zachowania, nie znaczy że robią tak inni.

Ja napisałem komentarz odnośnie czego co już się wydarzyło, więc nawet nie mógłbym wpłynąć na zmianę wydarzenia z przeszłości.

Po prostu tak uważam

Wydarzyło się w realu, nie u nas. U nas jest wg mnie faktem że się przyjaźnią (skoro się przyjaźnią w realu).

Znowu mnie oceniasz (bold) cały czas sugerując że To ja to robię. Zwróć uwagę że Ty piszesz do mnie osobowo, ja pisałem o działaniach Minnesoty.  

 

Może żeby nie ciągnąc tej dyskusji w nieskończoność, zgodzimy się że:

- Reggie pod względem sportowym (czas rola etc.) może liczyć na to samo w Minny i Bucks

- W Minny dostanie trochę wiecej kasy on hand co w przypadku gracza który ma sporo kasy na koncie pewnie nie ma aż takiego znaczenia jak punkt 1

- Reggie będzie w sumie wybierał czy być lojalnym wobec klubu który dał mu szansę czy woli grać z przyjacielem

Ja osobiście nie wiem co by wybrał, ofc wolałbym żeby wybrał klub który dał mu szanse. Jego decyzja, nie moja. 

 

Pozdrawiam

Evi   

image.gif

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, evitacre napisał:

Nie, po prostu jej nigdy nie bylo :) Chyba że chodzi Ci o tę NIE wymianę Ayton + Booker + George + Williams + fura picków za Giannisa, ale tutaj nie ma się co dziwić ze NIERada ją odrzuciła. Może niech Rada sprostuje skoro my nie potrafimy się dogadać. 

Tak samo jak tej o której ty piszesz nie było. Stąd jeśli uważasz, że ktoś inny wpiszę wymianę z twoim zawodnikiem dowodzi ze ty go wymieniales, mimo ze tego nie potwierdzisz, to zamierzam to zrobic. Proste

1 godzinę temu, evitacre napisał:

"Moze lepiej nie oceniaj innych zachowan swoim spojrzeniem na świat. To że dla Ciebie coś takiego jak przyjaźń jest mniej ważna, niż zachowanie (tu tez ofc według Twojej jedynie słusznej miary) managerów, to nie znaczy że dla Reggiego."

 

"Po Tobie się tego nie spodziewałem, ale niestety beGM potrafi zaskoczyć negatywnie dużo częściej niż pozytywnie"

"Tu ponownie oceniasz innych swoją miarą"

Nie wiem po co wygrubiłaś fragmenty tekstów.

Ja przywoływałem bezspośrednie wypowiedzi Reggiego czym się kierował, co rozważał, co mu pomogło.

Ty zaś zacząłęś tworzyć swoją narracją co powinno mieć dla niego znaczenie atakując przy tym Minnesote.

1 godzinę temu, evitacre napisał:

 Na personalne zaczepiki nie będę Ci odpisywał.

moim zdaniem ty je zacząłeś( według Ciebie pewnie ja).

Ale by mi było akurat miło jakbyś już mi nie odpisywał, bo jak zauważyłeś możemy w nieskończonośćto ciągnąć, dkoro wszystko sobie można interpretować wedle uznania ( z czym się chętnie zgodzem ).

Zatem każda wypowiedź może być szantażem emocjonalnym, wycieczką osobistą, ocenianiem innych własną miarą itp,. Stąd chciałbym  ja za takowe ze swej strony przeprosić.

1 godzinę temu, evitacre napisał:

Organizacja Bucks gracza przekonuje że ma u nich S5 i dużą rolę która pozwoli mu wyeksponować jego zalety i zmaksymalizować szansę na lukratywną umowę w kolejne lato.

Sam poniżej piszesz, że to nie ma mieć dla niego znaczenia:

1 godzinę temu, evitacre napisał:

- W Minny dostanie trochę wiecej kasy on hand co w przypadku gracza który ma sporo kasy na koncie pewnie nie ma aż takiego znaczenia jak punkt 1

 

1 godzinę temu, evitacre napisał:

Może żeby nie ciągnąc tej dyskusji w nieskończoność, zgodzimy się że:

- Reggie pod względem sportowym (czas rola etc.) może liczyć na to samo w Minny i Bucks

- W Minny dostanie trochę wiecej kasy on hand co w przypadku gracza który ma sporo kasy na koncie pewnie nie ma aż takiego znaczenia jak punkt 1

- Reggie będzie w sumie wybierał czy być lojalnym wobec klubu który dał mu szansę czy woli grać z przyjacielem

Ja osobiście nie wiem co by wybrał, ofc wolałbym żeby wybrał klub który dał mu szanse. Jego decyzja, nie moja.

I widzisz, dokładnie tak ja bym to też przedstawił.

Natomiast postanowiłeś zaatakować sprawy z zupełnie innej strony.

Pisząc, że się nie spodziewałem, chodziło mi o podobną sprawę z żądaniem rzekomego trejdu Giannisa, co niektórzy chcieli zaproponować też na podstawie dowolnych jakiś spraw pozaboisowych, nie do końca związanych z Jego osobą w real NBA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mac napisał:

Tylko u nas był 2drugim najlepszym graczem za właśnie swoim najlepszym kolegą Giannisem, który go jako jedyny przekonał do nie kończenia kariery.

Tak lepiej

1 godzinę temu, january napisał:

A George to się w ogóle z Reggiem Jacksonem zna u nas? Bo oni przecież nie grali jak w RL razem, dla mnie to może Giannis jest jego best friend forever.

Co Ty wymyślasz, przecież Qcin opisywał już jak to Hardena i Smarta dostał, to nie jest tak, że Sylwek sobie z dupy ten deal wrzucił.

Chłop to tak krótko siedzi u nas w każdej ekipie, że pewnie nie ma żadnych kumpli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, january napisał:

Myślę, że jeśli chodzi o za krótkie siedzenie u nas, to też GM Bucks troszkę nie ogarnia brudnych spółdzielnianych chwytów rywali i jak trzeba tu walczyć o oczywiste kwestie. I teraz trochę może zostać wydymany zarówno z Reggie Jacksonem jak i z Noelem (jeśli ten wybierze Heat, co jest abstrakcją - jak już ma wziąć 1+1 PO pod promowanie się to tylko i wyłącznie w Bux, a nie jako backup Vucevicia i Portisa w Miami)

Nie doczytałem do końca gwarancji @evitacre, ale jeśli tego tam nie ma to można śmiało dopisać. No, ale niestety zawsze będziemy wyceniać wartość zawodników poprzez pryzmat ich gry w realu.

@MarcusCamby tak tylko zapytam. W czym kultura organizacji Hornets jest lepsza od mojej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Myślę, że jeśli chodzi o za krótkie siedzenie u nas, to też GM Bucks troszkę nie ogarnia brudnych spółdzielnianych chwytów rywali i jak trzeba tu walczyć o oczywiste kwestie. I teraz trochę może zostać wydymany zarówno z Reggie Jacksonem jak i z Noelem (jeśli ten wybierze Heat, co jest abstrakcją - jak już ma wziąć 1+1 PO pod promowanie się to tylko i wyłącznie w Bux, a nie jako backup Vucevicia i Portisa w Miami)

Ale jakie promowanie xd 

On w Real NBA miał bardzo dobry sezon (a za to nasi Gm-owie dają hajs) i dostał, takie kontrakty jakie dostał. za rok magicznie wiexej Gm-ów go pokocha? Noel to gotowy produkt, jest jaki jest. małe szanse, aby był lepszy. W Golden ma role startera, najlepszy hajs. A jak cos to za 2 lata będzie mógł poszukać ostatniego dużego kontraktu. Jeśli ktoś umie wcielić się w perspektywę gracza i jego potrzeb to Golden to idealny kierunek. (No i prawdopodobieństwo, ze go wymienię jest znikome, bo psuje mi idealnie do moich 3 młodych gwiazd). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MMM2121 napisał:

Ale jakie promowanie xd 

On w Real NBA miał bardzo dobry sezon (a za to nasi Gm-owie dają hajs) i dostał, takie kontrakty jakie dostał. za rok magicznie wiexej Gm-ów go pokocha? Noel to gotowy produkt, jest jaki jest. małe szanse, aby był lepszy. W Golden ma role startera, najlepszy hajs. A jak cos to za 2 lata będzie mógł poszukać ostatniego dużego kontraktu. Jeśli ktoś umie wcielić się w perspektywę gracza i jego potrzeb to Golden to idealny kierunek. (No i prawdopodobieństwo, ze go wymienię jest znikome, bo psuje mi idealnie do moich 3 młodych gwiazd). 

Tak samo jak Bucks - bo wszystkie zalety które wymieniłeś pasują tez tutaj - tez rola startera itd :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosować Misie bo Aaron Holiday potrzebuje 1 głosu aby go oficjalnie można było ogłosić, że podpisał kontrakt z Oklahoma City Thunder. Jest 14 za. Potrzeba 15 :P.

21 minut temu, Eld napisał:

Głosować Misie bo Aaron Holiday potrzebuje 1 głosu aby go oficjalnie można było ogłosić, że podpisał kontrakt z Oklahoma City Thunder. Jest 14 za. Potrzeba 15 :P.

No i ajaha!

15 głosów za! Aaron Holiday właśnie oficjalnie podpisał kontrakt z OKC: 11/3, 2+1TO ( 3.666.666 / 3.666.666 / 3.666.666 [TO] ).

@ozzy110 ślicznie poproszę o wpisanie do arkusza abym mógł cieszyć oczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.