Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Szulim napisał:

Masz w tym trochę racji i po to jest ten temat aby dyskutować ;) 

przemysle ten głos 

Ponieważ zostałem posadzony o gambling z Brownem, to przypominam. On w Real NBA dostał kontrakt z To na 3 rok, a u mnie gwarantowany hajs.
 

@MarcusCamby to granie na niekorzyść gracza, jeśli pojawi się info, ze się połamał, to ziom może stracić wszystko, a w tej liczę zarobił grosze z 2waya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

nie no Reggie Jackson rzucający się na 700tysiecy od drużyny która w beGM nie zagrała jeszcze w PO (poza pierwszym sezonem)kosztem gry dla mistrza NBA jako starter to niezła patola :D 

winszuje humoru! 

To nie humor, a czyste uprzedzenie do nas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, karpik napisał:

Oj Marcus, nie próbuj być na siłę kontrowersyjny. @kolader to jeden z GMów, który bardzo ceni swoich zawodników i nie rozmienia na drobne. Oby więcej takich "patologii" tutaj było.

Najlepszy jest LMA w Hornets, ze wzgledu na kulture organizacji i to swiezo po tym jak oddali ich najlepszego gracza(Sabonisa)  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tangiers napisał:

Najlepszy jest LMA w Hornets, ze wzgledu na kulture organizacji i to swiezo po tym jak oddali ich najlepszego gracza(Sabonisa)  xd

Wymiana wynikała z tego, że Rada zmusiła mnie do tego grożąc bankructwem. Musiałem oddać Westbrooka albo Sabonisa i to nie jest takie "musiałem" jak innych gm-ów tylko naprawdę regulamin to na mnie wymusił... Ja nie chciałem oddawać Sabonisa:/

I tak przy widmie bankructwa oddałem jedynie spadające po tym sezonie kontrakty. Wszyscy graczy, z którymi podpisałem dłuższe umowy byli nietykalni.

Edit: Co nie zmienia faktu, że taki LMA to by do mnie na pewno nie chciał iść, bo on chce grać o pierścień.

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Wymiana wynikała z tego, że Rada zmusiła mnie do tego grożąc bankructwem. Musiałem oddać Westbrooka albo Sabonisa i to nie jest takie "musiałem" jak innych gm-ów tylko naprawdę regulamin to na mnie wymusił... Ja nie chciałem oddawać Sabonisa:/

I tak przy widmie bankructwa oddałem jedynie spadające po tym sezonie kontrakty. Wszyscy graczy, z którymi podpisałem dłuższe umowy byli nietykalni.

Edit: Co nie zmienia faktu, że taki LMA to by do mnie na pewno nie chciał iść, bo on chce grać o pierścień.

 

Sprzedaz Sabo wynikala z tego, ze miales w payrollu (strzelam) 150 baniek za tamten sezon, wiec mogles sie tego spodziewac.

Co do LMA to daleko mi do sposobu prowadzenia biznesu przez icha GMa, ale LAL to no brainer w tym przypadku.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, człowiek...morza napisał:

cos mnie ominelo?

III tura? :D 

Godzinę temu, january napisał:

Pocztówka Derricka Whitea mistrz!

 

13 minut temu, january napisał:

Kolega dziś w przeformie  xd

@eMeS jest zawsze jest w formie. Przecież jak Shams prowadził swoje 10 shots to jego wywiad w głosowaniu zdeklasował wszystkie i zajął pierwsze miejsce w rankingu popularności :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eMeS napisał:

Wystarczy zobaczyć licytacje 2 tury :D Poza tym, dostałem ją to mogę pokazać:

 

pocztowka.thumb.jpg.bcc661f9fb1686c07bee6f26063582ae.jpg

819039550_pocztkowkatrsci.png.55089bfbb54bf8cadf47241b9ef0017b.png

Pocztówka super 🙂

 

No to zobaczmy tę licytację z drugiej tury jeżeli chcesz. 

W pierwszej fazie zupełnie o nim zapominasz, nie jest w Twoich planach. 

W drugiej składasz fajną ofertę Whiteowi, rozmawiasz z nim, mówisz mu że chcesz mu wynagrodzić to, że rok temu go wysiudałeś. Co prawda wcześniej dałeś ofertę Robinsonowi, ale klepiesz White po plecach i mówisz spoko, na Robinsonie nam bardziej zależy, ale wiesz, mamy 25 baniek do wydania, starczy na Was dwóch. O nic się nie martw. 

Jednak jak przychodzi co do czego to podwyższasz ofertę dla Robinsona, White słysząc to dzwoni do Ciebie zaniepokojony. Mówisz mu, że sorry, ale już nie jesteś w naszych planach, nie starczy nam kasy, więc wiesz, spadaj. W sumie to od początku nie byłeś w naszych planach chciałem się po prostu zabawić, ale wiesz dzięki nam Phila podniosła ofertę dla Ciebie, więc wiesz - jesteśmy even? Żółwik. 

Później w celach marketingowych wysyłasz sam do siebie pocztówkę niby od White z napisem we are even. Tylko zapominasz przykleić znaczek 😉

Niby wygląda to jakby dzięki Tobie White zarobił więcej, ale prawda jest niestety taka, że znowu go oszukałeś na ostatniej prostej. 

Pokazałeś wyrachowanie i pewnie ładnie to wygląda bez szczegółów, ale wydaje mi się, że do graczy w lidze poszedł przekaz, że działasz z wyrachowaniem, w razie czego nie drgnie Ci powieka by było na Twoim, niekoniecznie dla gracza. Skuteczność duża, ale czy tego oczekują gracze? Może część tak, ale nie sądzę by wszyscy. 

Ogólnie tak, można powiedzieć, że dzięki Tobie zarobi więcej, ale styl i główna i jedyna motywacja jaką była dla Ciebie pokazanie siebie w jak najlepszym świetle a nie pozyskanie zawodnika, pozostawia delikatny niesmak. 

Marketing na wysokim poziomie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Ogólnie tak, można powiedzieć, że dzięki Tobie zarobi więcej, ale styl i główna i jedyna motywacja jaką była dla Ciebie pokazanie siebie w jak najlepszym świetle a nie pozyskanie zawodnika, pozostawia delikatny niesmak. 

Chciałbym, żeby do GMów, którzy mają w pamięci że przeze mnie dostał poprzednio mniej pieniędzy, dotarła informacja że dzięki mnie teraz zarobi ich więcej - to prawda.

Natomiast nie była to jedyna motywacja, zarówno jego, jak i Duncana chętnie bym wziął do siebie na umowach które proponowałem. Byłem przygotowany na to, że Duncana wyrównasz i zmusiłem Cię tym samym do podwyższenia oferty Derrickowi. Ja rozumiem niesmak z twojej strony, ale tak jak pisałem na priv - nic osobistego, po prostu lubie obydwu zawodników :)

12 minut temu, Tecu napisał:

Później w celach marketingowych wysyłasz sam do siebie pocztówkę niby od White z napisem we are even. Tylko zapominasz przykleić znaczek 😉

Sam do siebie? Weź, paranoje się leczy xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Oj Marcus, nie próbuj być na siłę kontrowersyjny. @kolader to jeden z GMów, który bardzo ceni swoich zawodników i nie rozmienia na drobne. Oby więcej takich "patologii" tutaj było.

Po części to prawda jest. W rl swiecie bylbym takimi Kings. Zostalbym dawno zwolniony. Ale to jest gra i uznalem ze wlasciciel zaakceptował przebudowę po tym jak moj poprzednik mial inny styl gry. To ze trwa ona kilka sezonow to jest to tez kwestią, ze nie trafiło sie na oczywiste diamenty w stylu Doncicia, Tatuma, Younga czy Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.