Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

  

38 minut temu, january napisał:

18.Nerlens Noel

  • Warriors 18,553,500/2+1PO
  • Cavaliers 18,000,000/2+1PO
  • Suns 15,000,000/1+1PO
  • Heat 12,074,500/1+1PO
  • Bucks min/1+1PO
  • Zawodnik odrzuca wszystkie oferty

Głos: 1Suns 2Warriors 3Bucks 4Heat 5Cavaliers

Mogę zapytać, czemu Noel woli 4mln od Bucks od 12 od Heat i 18 od Cavs? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szulim napisał:

Ja dałem odrzuca ;)

generalnie super by było dać 2+1 PO - niech ma ten wybór jezeli się nadal będzie tak rozwijac za 2 lata ;) 

Ziom rozegrał w Real NBA dość mało spotkań, był w to lato rzucany po klubach jak worek kartofli, w Real NBA w 3 roku ma opcje drużyny.(a u nas w pełni gwarantowany kontrakt) No ludzie kochanie co to za logika, aby odrzucać taki kontrakt albo brać QO? XD 

 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Ziom rozegrał w Real NBA dość mało spotkań, był w to lato rzucany po klubach jak worek kartofli, w Real NBA w 3 roku ma opcje drużyny. No ludzie kochanie co to za logika, aby odrzucać taki kontrakt albo brać QO? XD 

 

Masz w tym trochę racji i po to jest ten temat aby dyskutować ;) 

przemysle ten głos 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MMM2121 napisał:

@ozzy110 @cvbe @Szulim

wyjasnicie mi dlaczego Moses ma prędzej wziąć QO niż stabilna 3 letnia umowę od drużyny, która wyciągnęła go z dziury w ziemi? 
 

Od kiedy tacy gracze rezygnują z pewnego hajsu, który może ich ustawić na całe życie o co chodzi? 

Wyjaśnię Ci to w bardzo prosty sposób. Ludzie chyba nawet nie bardzo wiedzą kto to bo grał w RL OKC.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Wyjaśnię Ci to w bardzo prosty sposób. Ludzie chyba nawet nie bardzo wiedzą kto to bo grał w RL OKC.

 

Albo wiedzą kto to i wiedzą, że zasługuje na więcej :) 2y minimum bym klepnął, 3y nie :)

2 minuty temu, january napisał:

Nerlens Noel - Suns/Warriors/Bucks/Heat/Cavaliers
Tu ważne jest warunkowanie. Suns raczej wylecą. W Warriors będzie starterem, w Bucks może przez 1 sezon jako starter walczyć o umowę lepszą za rok. W Heat byłby dalej znacznie w rotacji (przede wszystkim Vuc), więc bardzo słabo pod promocję. Mam dylemat z Cavs - bo tam są Poeltl i Porzingis (nie widzę go jako fulltime PF), ale nie wykluczam, że wrzucę ich na 3 miejsce tutaj. 

Porzingod będzie grał jako PF, dla Noela przewidziane jest 20-24 min czyli tyle ile jest w stanie grać bez spadnięcia za 6 fauli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mac napisał:

Sacto dalo takie same kontratky batumowi i reggiemu.

Lal dalo batumowi minimum.

Sota dala wiecej reggiemu niz lakers batumowi.

Sota ma kluczowego gracza z real nba dla podpisu reggiego.

Sota to mistrz.

A w głosach batum w niektorych w lal a reggie w sacto.

Moze mi ktos to racjonalnie wyjasnic?

Puka do tych drzwi buldog Bulter, motywator goat LeBron i wiecznie uśmiechnięty Curry i mówią:

- Butler - słuchaj, masz jaja, ja Ci pokażę i Cię nauczę jak być skurwielem na boisku, jak się motywować, jak nie odpuszczać

- na to LBJ - a ja Cię nauczę zagrywek, dostrzegania tego co inni przegapiają i kultury pracy nad sobą, oraz zarazisz się moją mentalnością i parciem do doskonałości

- a Curry dodaje - a ja będę z Tobą trenował trójki i nauczę Cię techniki

 

Następuje chwila milczenia. Po czym odzywa się LeBron i mówi - jedyne co musisz poświęcić, jeśli już coś - to jeden rok. Myślisz, że po mistrzostwie nie dostaniesz lukratywnych ofert? Monk drży z podniecenia i nie może się campów już doczekać, Batum swoje zarobił, ustawił rodzinę na 5 pokoleń do przodu, ale czegoś mu brakuje...

....pierścienia.

3 minuty temu, cvbe napisał:

Porzingod będzie grał jako PF, dla Noela przewidziane jest 20-24 min czyli tyle ile jest w stanie grać bez spadnięcia za 6 fauli ;)

Pragnę zauważyć, że w ostatnim sezonie delikatnie się w tym poprawił co dobrze rokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Nerlens Noel - Suns/Warriors/Bucks/Heat/Cavaliers
Tu ważne jest warunkowanie. Suns raczej wylecą. W Warriors będzie starterem, w Bucks może przez 1 sezon jako starter walczyć o umowę lepszą za rok. W Heat byłby dalej znacznie w rotacji (przede wszystkim Vuc), więc bardzo słabo pod promocję. Mam dylemat z Cavs - bo tam są Poeltl i Porzingis (nie widzę go jako fulltime PF), ale nie wykluczam, że wrzucę ich na 3 miejsce tutaj. 

 

Noel rozegrał bardzo dobry sezon a i tak dostał meh oferty względem Real nba. Najwidoczniej takie są realia w naszej grze, gdzie system finansowy powoduje inne decyzje Gm-ów względem normalnej ligi. Noel w Golden to legit pomysł, dostajw pozycje startera, pasuje do drużyny(wiec nie będzie transferowany). A takie gadanie, ze za rok dostanie to można między bajki włożyć. Jaki drużyny go ceniły to by już wyłożyły hajs, on dużo lepszy przecież nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Reggie Jackson - Bucks/Timberwolves
W RL wyraźnie podkreślał jak docenia to, że dano mu szansę w Clippers, to i tu doceni Bucks. By wyrwać gracza z klubu gdzie jest szczęśliwy i w doskonałej roli przed bogatym FA '22 trzeba więcej niż bieda oferty jakie mu inni poskładali.

Jak by ktoś pytał to zawczasu odpowiem dlaczego dałem Wolves przy Reggie Jacksonie na ostatnim miejscu. Zawsze podawaliśmy wyjątki, zawsze było pisane przy starcie tury jakich używamy i tu tego nie wiedzę, więc dla mnie osobiście ta oferta jest nie ważna.

A jak nie wierzycie - przeglądnijcie archiwum i historię ile ofert wyleciało za to, że drużyna nie podała z jakiego wyjątku korzysta. Co jak co, ale pamięć mam bardzo dobrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Jak by ktoś pytał to zawczasu odpowiem dlaczego dałem Wolves przy Reggie Jacksonie na ostatnim miejscu. Zawsze podawaliśmy wyjątki, zawsze było pisane przy starcie tury jakich używamy i tu tego nie wiedzę, więc dla mnie osobiście ta oferta jest nie ważna.

A jak nie wierzycie - przeglądnijcie archiwum i historię ile ofert wyleciało za to, że drużyna nie podała z jakiego wyjątku korzysta. Co jak co, ale pamięć mam bardzo dobrą.

Długo nie musiałem szukać, a sam wtedy tego nie wymyśliłem.

W dniu 8.12.2020 o 21:37, Eld napisał:

==============================================================================================

Oferty tym razem zbieram JA czyli @Eld. W tytule tematu proszę o nazwę drużyny. Szczegóły aby byków nie było.

==============================================================================================

  • RFA muszą mieć w pełni gwarantowane DWA lata bez żadnych PO i TO.
  • Wartość kontraktów dowolna, acz zgodna z CBA. Nie ma ograniczeń finansowych jak w 1 i 2 turze. 
  • Można dawać kontrakty 1+1TO, w przeciwieństwie do I i II tury
  • Nie można dawać kontraktów niegwarantowanych
  • Jeśli używacie wyjątków konieczne jest wskazanie z którego się korzysta
  • Nie można oferować kontraktów two-way
  • Pilnujcie swoich hardcapów, bo przekroczenie ich może bardzo boleć
  • Liczba ofert: 6. Liczba kontrofert: 3.
  • Za nie złożenie ofert zgadnijcie co? Punkty karne. Dla każdego jest to obowiązek.
  • Można korzystać z wyjątków ( patrz niżej ) :

 

  • BaE - 2 letnie: ( kto użył w zeszłym roku - w tym nie może ) :
  • Year Salary
    2020/21    $3,623,000
    2021/22    $3,804,150
    Total $7,427,150

 

  • Room MLE - 2 letnie:
  • Year Salary
    2020/21    $4,767,000
    2021/22    $5,005,350
    Total    $9,772,350

 

  • Full MLE - 4 letnie:
  • Year Salary
    2020/21    $9,258,000
    2021/22    $9,720,900
    2022/23    $10,183,800
    2023/24    $10,646,700
    Total    $39,809,400

 

  • Tax payer - 3 letnie:
  • Year Salary
    2020/21    $5,718,000
    2021/22    $6,003,900
    2022/23    $6,289,800
    Total    $18,011,700

 

Kalendarz:

 

Trzecia tura ( każdy po 6 slotów + 3 sloty na kontroferty )

- składanie ofert od 9.12 do 10.12

- kontroferty od 11.12 do 12.12

- reoferty od 13.12 do 14.12

- głosowanie od 15.12 do 17.12

- korekta salary/wymiany po 3. turze od 18.12 do 19.12 do godz. 20

 

======================================================================================================

 

Mam szukać dalej?

Sam robiłem z tym porządek i wiem gdzie czego szukać więc ta oferta NIE powinna zostać dopuszczona pod głosowanie.

 

--------------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze - mimo, że nie jestem Radnym w tym sezonie jak zwykle wszystko podane było na tacy - wystarczyło zajrzeć w pierdolone moratorium aby wiedzieć jaki ma się wyjątek. Do tego jak co rok wkleiłem aktualne tabelki na wyjątki.

Czy to aż tak k**** takie trudne żeby czuć oburzenie?

 

 

W dniu 1.08.2021 o 01:18, ozzy110 napisał:

 

Minnesota Timberwolves:

Team salary: $ 123 129 665

Cap space: $ (59 518 854) ---> $ (57 849 676)

Max cap space: $ (10 715 665)

Exceptions: Taxpayer

Capholds:

Mike Conley $ 39 344 900

Kentavious Caldwell-Pope $ 3 600 000

Dwight Howard $ 2 291 635

Jalen Brunson $ 1 897 476 (RFA)

Javonte Green $ 1 669 178

Ignas Brazdeikis $ 1 897 476

Justinian Jessup (TW) $ 1 489 065 (RFA)

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Braveheart22 napisał:

O co chodzi z głosowaniem w sprawie Otto Portera, że Mavs z tą bieda ofertą są tak wysoko? Bez jaj, że on bierze jakieś Team Option na drugi rok :)

Chyba trzeba raz jeszcze napisać w tym temacie, bo niektórzy nie rozumieją. Oferta Nets jest warunkowa. Jakby dostał roczną ofertę od Mavs to jeszcze ok (mocny team, z ławki pewnie fajne minuty), ale czemu niby to 1+1TO ma być lepsze niż oferty Raptors czy Pistons? Otto w rl podpisał roczny kontrakt z GSW, widać chce się odbudować i za rok będzie FA. Przecież to nie jest jakiś żółtodziób czy emeryt, któremu bliżej do Chin niż NBA, żeby brać team option przy takich kwotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Ale tu go nikt nie docenił, same bieda oferty poszły

Dlatego nie rozumiem dlaczego nie może poczekać do następnej rundy jeżeli te oferty go nie zadowalają. 

Te minimum od Bucks i tak dostanie, ale może trafi się jakieś MLE. Nic nie ryzykuje. 

 

 

Wg Ciebie nawet Drummond idzie do następnej rundy, choć u nas dostaje taki sam kontrakt jak w realu, w tym samym zespole z taką samą rolą back up za tym samym graczem. A dla swoich ofert masz teksty o tym, że z Currym a to, że z Jamesem a to że Lakers jak w realu a to, że inny został w tej samej drużynie a to, że ring chaser itd, itp. Jak to nazwać jednym słowem? 

Nie kasuję by nie było, ale prawda jest taka, że się pomyliłem za co przepraszam. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Eld napisał:

Puka do tych drzwi buldog Bulter, motywator goat LeBron i wiecznie uśmiechnięty Curry i mówią

 

Do drzwi Reggie puka Jego najlepszy przyjacie Paul George. Cos co w real nba potwierdzilo sie ze jest wazne (a nie te bajki co piszesz, bo batum wolal rok temu za minimum podpisać z clippers a nie z zadnym z tych 3 gosci).

Po prostu przynajmniej widać przy tych 2 nazwiskach bardzo dobrze pewne zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Do drzwi Reggie puka Jego najlepszy przyjacie Paul George. Cos co w real nba potwierdzilo sie ze jest wazne (a nie te bajki co piszesz, bo batum wolal rok temu za minimum podpisać z clippers a nie z zadnym z tych 3 gosci).

Po prostu przynajmniej widać przy tych 2 nazwiskach bardzo dobrze pewne zjawisko.

Zapraszam na FB. Nie będę o tym tutaj rozmawiał. 

P.S: u nas Reggie nie grał z PG13 a z najlepszym aktualnie graczem ligi - Giannisem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

Już nie chce się odwoływać do mitycznej kultury organizacji ale daje mu dwa razy tyle co w rl NBA, nie wyjebalem go z teamu jak magic a są osoby które mają mnie tu na końcu głosowania. 

Przepraszam, nie wiem skąd mi się wzięło, że go właśnie wyjebałeś z teamu jakiś czas temu.

Naturalnie głos poprawiony bo tym się właśnie kierowałem.

 

 

------------------------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Przepraszam, nie wiem skąd mi się wzięło, że go właśnie wyjebałeś z teamu jakiś czas temu.

Naturalnie głos poprawiony bo tym się właśnie kierowałem.

 

 

------------------------------------------------------

Ktoś go kiedyś musiał z Charlotte wymienić ale na bank nie ja:) magic go oddali chyba do Clippers? A oni do Pelicans? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.