Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie wiem, ja mam dwie Twoje oferty przed odrzuceniem

I jescze te QO u niektórych xddd Jeśli ziom wypadnie z ligi za rok, a może tak być, to chyba z widłami by ganił agenta. (Swoją droga niektórzy to pewnie głosują pod siebie, bo widza, ze głosowania nie idą za dobrze). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

XD jezeli odbierasz to personalnie

pisalbym te same pytanie niezależnie czy to Sota czy jakakolwiek inna ale akurat jesteście jedyni ;) 

chodzi o to co napisał Karpik, inni robią to samo ale tylko u Soty to ma powodować anulację.

Nie ma czegoś w regulaminie i sobie szeryf podejmuje decyzję, że oferta nie ważna.

No ale najważniejsze:

Reggie Jackson serio gra w ogóle jeszcz ew kosza dzięki swojemu przyjacielowi Paulowi Georgowi.

Minnesota tylko nim jest zainteresowana, podczas gdy w innych klubach zależy od innych etc.

Starter z dowolną ilością minut co chce u obrońcy tytułu i top2 faworytem do mistrzostwa, w imię czego? 1.5mlna??

Dla mnie tu powinien być oczywisty wybór gdybyście kierowali się fair.

Co innego jakby ktoś mu rzucił jakiś gurby hajs.

Ale tak jak jest, to imo Minny powinna być pewniakiem dla niego.

Ten artykuł powinien już zakmnąć temat:

https://clutchpoints.com/clippers-news-paul-george-saved-reggie-jackson-retiring/

LMA trafia u nas do LAL bo  w realu chce grać z Durantem i Hardenem, natomiast Reggie Jackson trafi do kogoś tam, mimo że w realu odżył grając u boku swego best frienda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

bo Mac wysyłał oferty i zrobił tak żeby było regulaminowo, cały wieczór sprawdzał w regulaminie czy jest ok wszystko

co ciekawe pytałem nawet pewnego usera o to, co teraz się cieszy z bana.. :(

 

Ogólnie te unieważnienie ofert bo ktoś źle wpisał to jakiś lol. Ta gra to powinna być zabawa, a tu o takie pierdoły szczegółowe się zwraca uwagę, co można naprawić w kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LONGER01 napisał:

@Alonzo Dobrze wiedziałeś jaką ofertę dostał ode mnie i mogłeś ją spokojnie wyrównać lub przebić ale liczysz na zniżkę. Na zniżkę od gracza który w beGM zarobił 5mln i ma 29lat. "Dream come true", "I'm coming home" i to za większe pieniądze - to jest lepsza oferta.

0,2 czy 0,3mln$? :) gdyż dochodzi jeszcze PO, które pewnie wykorzysta i ponownie zostanie FA po sezonie.

Bądźmy poważni - przenosiny, ciągłe przeloty do Stanów z Kanady itp itd. to wcale nie jest lepsza oferta.

Rozumiem Ciebie Longer - zawsze głosuję za Twoimi rooki, których podpisuje rl Toronto, ale tu narracja jest przy Birchu zupełnie inna. Ty miałeś możliwość podpisania go za minimum, jak skończył mu sie 2way contract i tego nie zrobiłeś. Teraz jeszcze zdecydowałeś się oddać w wymianie Van Vleeta (kolegę Bircha również z 2way). Wiem, że go lubisz, wiem jak Birch zawsze marzył o tym, żeby grać w Toronto - i grał. Naprawdę - gdybyś go wtedy nie odpuścił nawet bym tu z Toba o niego nie rywalizował. Mam nadzieję, że Khem zostanie u mnie w Orlando. Nota bene Birch to gracz, który swojego czasu był blisko pozostania w moich Miami Heat, ale odpadł jako w ostatniej chwili (zresztą podobnie jak kiedyś Garrett Temple z którym o miejsce wygrał Terrell Harris). 

Bircha chciałbym utrzymać w składzie na dłużej, ale moje salary będzie wynosiło w tym sezonie około 155mln$ (stąd nie szalałem) - rozpatrywałem też umowę 3-letnią dla niego, ale doszedłem do wniosku, że 1+1PO będzie tu odpowiednie. Zresztą po tym sezonie będę miał do Bircha pełne prawa Birda, jak gracz u mnie zostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:

Zasługuje na znacznie więcej, więcej i od tego co dostał od innych teamów tu, przypuszczalnie na tyle ile odrzucał w RL w tym sezonie. ALE jest ring-chaserem, ma full hajsu i ma na to wyjebane.

Gdyby był ring chaserem, to pewnie by poszedł do Nets, a jak widać wolał podpisać za non-Bird z Clippers. Ty też możesz mu tyle dać, ale masz na niego najwyraźniej wyjebane. 

 

9 minut temu, january napisał:

I ogólnie muszę powiedzieć, że wkurwia mnie obłuda kilku GMów, którzy najpierw wrzeszczą o extension LeBrona, potem próbują żydzić na swoich młodych gwiazdach przy extension, a jednocześnie rok po roku robią przeróżne narracje o braku paycutów weteranów dla gry z LeBronem, gdzie w RL słabsze teamy (RL Nets, RL Lakers) zbierają z rynku za minimum cały roster wypełniony dobrymi graczami.

Pełna zgoda. D'Angelo pozdrawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

Moje pytania raczej są związane z dopytaniem - dlaczego wszystkie oferty maja te dopiski w każdej rundzie a tu jedna nie ;) 

Bo kiedyś było powiedziane, że tak trzeba i z tego co pamiętam były już odrzucane oferty, bo nie były opisane z jakiego wyjątku. Wtedy nikt nie protestował, wszyscy uznali, że tak trzeba a teraz odwrót o 180 stopni, bo nie ma w regulaminie. 

W regulaminie nie ma wielu rzeczy, co nie oznacza, że ich nie stosujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Bo kiedyś było powiedziane, że tak trzeba i z tego co pamiętam były już odrzucane oferty, bo nie były opisane z jakiego wyjątku. Wtedy nikt nie protestował, wszyscy uznali, że tak trzeba a teraz odwrót o 180 stopni, bo nie ma w regulaminie. 

W regulaminie nie ma wielu rzeczy, co nie oznacza, że ich nie stosujemy. 

Stad moje dopytanie - a jezeli wcześniej były takie oferty odrzucane to czemu teraz robić inaczej?

albo doprecyzowac to w Regulaminie bo nie ma - idąc tym tropem to zbierający oferty powinien się domyślić za co podpisuje dany zespół danego zawodnika 

moze niech cała Rada się wypowie bo to dość istotne w kontekście i głosowania i przyszłości ofert ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tecu napisał:

Bo kiedyś było powiedziane, że tak trzeba i z tego co pamiętam były już odrzucane oferty, bo nie były opisane z jakiego wyjątku. Wtedy nikt nie protestował, wszyscy uznali, że tak trzeba a teraz odwrót o 180 stopni, bo nie ma w regulaminie. 

W regulaminie nie ma wielu rzeczy, co nie oznacza, że ich nie stosujemy. 

W 100% popieram.

----------------------------

Wysłałem głosy, ale jestem otwarty na dyskusję. Nie koniecznie musi to być dyskusja w tym temacie, a na PM też możecie mnie poprzekonywać. Jak ktoś chce uzasadnienie dlaczego X wolę by zagrał w teamie Z zamiast Y, to oczywiście wytłumaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacto dalo takie same kontratky batumowi i reggiemu.

Lal dalo batumowi minimum.

Sota dala wiecej reggiemu niz lakers batumowi.

Sota ma kluczowego gracza z real nba dla podpisu reggiego.

Sota to mistrz.

A w głosach batum w niektorych w lal a reggie w sacto.

Moze mi ktos to racjonalnie wyjasnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem. Największy zgrzyt mam z millsapem, extension Derricka Jonesa i THJ. Thj to bardzo ciekawy wybór, krotki kontrakt czy dlugi za 10baniek rocznie? Niby fajnie ze ozzy dajesz ponad 40baniekngwarantowanych, ale tak se mysle, thj to lekko top75 ostatniego sezonu, pokazał się w pacers, on by chyba chciał za rok spróbować lepszy kontrakt niz 10 rocznie. Za rok i dwa te 10baniek to bedzie malo przy rosnącym salary. Z drugiej strony rynek begm nie rozpieszcza tych srednich graczy o czym sie przekonał choćby Duncan robinson który musi wziąć 44 banki albo grac za minimum i liczyc na cud ze za rok ktoś mu da 20/rok. Będę o tym thj jeszcze myslal ozzy jak coś. 
 

jesli ktoś powinien tu być ring chaserem to reggie a nie Batum. Różnica w kasie w najlepszej ofercie dla  Reggiego znacznie mniejsza niż różnica u Batuma. 
 

ale dałem tym lakers lma i kogos tam jeszcze, chyba hilla. niech się cieszy.

 

Ps. derrick Jones jr niby fajnie 12 baniek gwarantowanych ale ten kontrakt mógłby mieć po prostu opcje zawodnika w ostatnim roku. Popraw to w następnej turze a będę na tak @fluber

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ignazz napisał:

@january myśle ze głosowałem dosyć uczciwie i widzisz ze nigdzie nie rzucam anty lakers wrzutek 

Mocno baluje na Santorini wiec jak gdxues się machnąłem to można reklamować 

Tradycyjnie bardzo liberalnie podchodzę do przedluzen. @mac @Qcin_69

Odrzucasz moje oferty coś pochopnie ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MMM2121 napisał:

@ozzy110 @cvbe @Szulim

wyjasnicie mi dlaczego Moses ma prędzej wziąć QO niż stabilna 3 letnia umowę od drużyny, która wyciągnęła go z dziury w ziemi? 
 

Od kiedy tacy gracze rezygnują z pewnego hajsu, który może ich ustawić na całe życie o co chodzi? 

Ja dałem odrzuca ;)

generalnie super by było dać 2+1 PO - niech ma ten wybór jezeli się nadal będzie tak rozwijac za 2 lata ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.