Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Szulim napisał:

Wydaje mi się, że bez opisu z czego oferuje się kontrakt bierzesz ofertę jakby była z cap space - więc w tym przypadku przez brak capu oferta jest nieważna - przynajmniej ja to tak interpretuje 

No to interpretując to w ten sposób, to niemal wszystkie minimalne kontrakty są w tej turze nieważne, ponieważ je też podpisuje się z wyjątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

to jest long term deal, pamiętajcie ze jestem Mistrzem i Wizjonerem, wiec poznacie sens tego dealu gdy będziecie na odpowiednim poziomie wtajemniczenia drodzy Padawanie

To jest tak bardzo longterm deal, że wszyscy zapomną o jego pierwszej części zanim wydarzy się druga xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

No to interpretując to w ten sposób, to niemal wszystkie minimalne kontrakty są w tej turze nieważne, ponieważ je też podpisuje się z wyjątku ;)

Szach mat. 

wiec Ozzy już się nie produkuj tam, tylko dołącz ofertę Soty do szablonu, bo za mały masz rapierek by wyskoczyć na te Armate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

No to interpretując to w ten sposób, to niemal wszystkie minimalne kontrakty są w tej turze nieważne, ponieważ je też podpisuje się z wyjątku ;)

hmm, a czy minimalnych kontraktów nie można podpisać nawet nie mając wyjątków celem uzupełnienia składu? 

jeśli jest inaczej to jeszcze się doedukuje - ale myślałem że vet czy rookie min jest zawsze opcją poniżej HC bez wyjątków, a jak już kontrakt chce się wyżej to albo cap space, albo podajemy jaki wyjątek używamy ;) 

ale ja tu jestem jeszcze krótko, więc może źle odczytuję CBA i Regulamin :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Minimalne kontrakty jak nie masz cap space podpisujesz z Minimum Salary Exception ;)

Okey, ale to jest wyjątek domyślny jak dla mnie

natomiast korzystanie z cap space lub innego większego wyjątku powinno być chyba przedstawione?

No chyba ze mamy się domyślać z czego dany team korzysta przy składaniu ofert? Cap space, mle, bi - trochę to niejasne dla mnie. 

Póki co kazdy albo nie pisał skąd bierze i to było cap space albo pisał żeby była jasność - No to dla mnie trochę albo luka Regulaminu, albo uznajemy ze nieogarnięcie składającego ofertę działa na jego korzyść…

@Qcin_69 nie bierz personalnie - staram się tylko zrozumieć czemu każdy pisze jak jest a wy nie i bierzemy ze powinno być ale zapomnieliście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Okey, ale to jest wyjątek domyślny jak dla mnie

natomiast korzystanie z cap space lub innego większego wyjątku powinno być chyba przedstawione?

No chyba ze mamy się domyślać z czego dany team korzysta przy składaniu ofert? Cap space, mle, bi - trochę to niejasne dla mnie. 

Póki co kazdy albo nie pisał skąd bierze i to było cap space albo pisał żeby była jasność - No to dla mnie trochę albo luka Regulaminu, albo uznajemy ze nieogarnięcie składającego ofertę działa na jego korzyść…

@Qcin_69 nie bierz personalnie - staram się tylko zrozumieć czemu każdy pisze jak jest a wy nie i bierzemy ze powinno być ale zapomnieliście 

bo Mac wysyłał oferty i zrobił tak żeby było regulaminowo, cały wieczór sprawdzał w regulaminie czy jest ok wszystko bo ja nie miałem wowoczas na to czasu, w regulaminie nie było nic ze ma napisać o tym z jakiego wyjątku wiec tego nie napisał, a teraz wchodzi Ozzy cały na biało przy akompaniamencie wrogów Minnesoty i sobie wykreśla ofertę bo uznał ze każdy ma to pisać z jakiego wyjątku bo każdy tak pisał. 

Wkurwia mnie to i cieszę się ze Karpik mimo swojej zuchwałości tym razem stanął po jasnej stronie mocy i pięknie wypunktował podwójne standardy. 

Dopracujcie w międzyczasie regulamin a Reggiemu dajcie grać o tytuł w Minnesocie :)

Teraz, tangiers napisał:

Jak co roku: do zobaczenia w finale! 

Nasz opis już się tworzy!

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

 Generalnie wszyscy lepsi zawodnicy, którzy nie będą mieć problemu ze znalezieniem drużyny w następnej turze odrzucają na ten moment oferty za minimum i czekają na następną turę. Nic nie tracą, mogą tylko zyskać.

Rose na przykład 🙃.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Ech @Qcin_69 - ja nie jestem wrogiem Soty ale czy to znowu nie podchodzi pod 5.33c ? @cvbe

a to czemu niby? przecież mam pisać tam argumenty za graczem w swojej drużynie, chyba od tego jest ten temat. 

Skoro dajemy mu s5 to chyba będzie starterem u mistrza? 

Skonczylby karierę gdyby nie Paul George- poszukaj w google

Dostal Po w przyszłym roku- dostał.

Co tu jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.