Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Szulim napisał:

A czy przypadkiem oferta Soty nie jest nieważna? Ani cap space, ani podpisu z jakiego wyjątku? 

Do Sacto nie trafi bo tam wejdzie Clarkson i może Rosę, co powoduje że Reggie jako warunkowy nie dostanie od nich oferty, więc zostaje Bux

poza tym - Reggie w Bux jak dla mnie jest nadal właściwym miejscem

Rose chyba w Bostonie bo większa rola i kasa tak mi się wydaje na chłodno ale w czwartek skrobnę coś odnośnie moich ofert jak już wszystko będzie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevcu napisał:

Rose chyba w Bostonie bo większa rola i kasa tak mi się wydaje na chłodno ale w czwartek skrobnę coś odnośnie moich ofert jak już wszystko będzie wiadomo

Chyba nie bardzo, bo jest dopiero na 4 miejscu w Bostonie - więc Rosę prawdopodobnie spadnie do IV rundy. Chyba że w reofertach się coś zmieni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szulim napisał:

hah, faktycznie XD

ciekawe co tam było - @Ashigaru może trzeba było podzielić się całą ofertą? :D 

9/2 (1+1PO) z taxpayera + Rób Will kontrakt spadający żeby mu wpisać przy extension - tak miał Mac napisać a jak napisał to nie wiem xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Nadal nie rozumiem czemu reggie miałby odrzucać oferty w tej turze i liczyc na coś więcej w następnej. No bo Da mu ktoś więcej w tym sezonie niż taxpayer + player option ? 

bo by trafił do Minnesoty xd co

Ty pierwszy dzień w beGm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Co złego w ofercie Minnesoty i sacto? W obu przypadkach zarobi conajmniej dwa razy więcej niż w Bucks a za rok może spróbować znowu. W sensie: czemu miałby odrzucać ofertę sacto, rzuci mu ktoś 10mln na sezon w następnej turze ? Bo chyba nie bardzo…. 

 

20 minut temu, Szulim napisał:

A czy przypadkiem oferta Soty nie jest nieważna? Ani cap space, ani podpisu z jakiego wyjątku? 

Do Sacto nie trafi bo tam wejdzie Clarkson i może Rosę, co powoduje że Reggie jako warunkowy nie dostanie od nich oferty, więc zostaje Bux

poza tym - Reggie w Bux jak dla mnie jest nadal właściwym miejscem

Jeszcze od Clippers ma >10/1+1PO, tak więc ma 3 oferty DUŻO lepsze niż minimum. Jak dla mnie na ten moment: 1... 2... 3... 4. Odrzuca 5. Bucks

Bo na bank dostanie coś lepszego niż minimum w 4 turze, nawet jeśli z trzema pierwszymi nie podpisze przez warunkowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

 

Jeszcze od Clippers ma >10/1+1PO, tak więc ma 3 oferty DUŻO lepsze niż minimum. Jak dla mnie na ten moment: 1... 2... 3... 4. Odrzuca 5. Bucks

Bo na bank dostanie coś lepszego niż minimum w 4 turze, nawet jeśli z trzema pierwszymi nie podpisze przez warunkowanie ;)

Still, do Clips pójdzie pewnie Fournier więc Reggie znowu bez oferty ;) 

trzeba wziąć pod uwagę że ci co teraz proponują te wyższe kwoty, na kolejnej rundzie już ich nie będą mieli

ja tam bym brał roczny kontrakt z klubem macierzystym, postarał się o lepszy run w PO i wtedy na early birdach negocjował nową umowę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Szulim napisał:

Chyba nie bardzo, bo jest dopiero na 4 miejscu w Bostonie - więc Rosę prawdopodobnie spadnie do IV rundy. Chyba że w reofertach się coś zmieni 

A to chyba ode mnie ma najlepsza oferte czyli u mnie Jackson przy podpisaniu Rose oferty nie dostałby ale ma spoko oferty wiec będzie ciekawie podczas glosowania

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nadal nie rozumiem czemu reggie miałby odrzucać oferty w tej turze i liczyc na coś więcej w następnej. No bo Da mu ktoś więcej w tym sezonie niż taxpayer + player option ? 

Ja tylko się wypowiadałem na temat opinii, że bierze minimum z Bucks. Wolałbym już na jego miejscu odrzucić i sprawdzic jeszcze raz rynek, bo ta oferta mu nie ucieknie, gdybym miał tylko taki wybór. To wszystko. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

Nadal połowie drużyn zostanie choćby BAE, minimum dostanie i tak i tak - nic nie ryzykuje spadając do 4 rundy ;)

Czyli ma odrzucić odpowiednio 6 ; 5 oraz 4.5 mln bo „może dostanie BAE „ ? meeeh


Rozumiałbym gdyby dostał jakieś długoletnie oferty ale od każdego dostał przecież rok + player option czyli

optymalnie dla niego. Teraz wg mnie została tylko kwestia rozstrzygnięcia czy zagra za glodowa pensje dla giannisa, czy zagra za coś więcej  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli ma odrzucić odpowiednio 6 ; 5 oraz 4.5 mln bo „może dostanie BAE „ ? meeeh


Rozumiałbym gdyby dostał jakieś długoletnie oferty ale od każdego dostał przecież rok + player option czyli

optymalnie dla niego. Teraz wg mnie została tylko kwestia rozstrzygnięcia czy zagra za glodowa pensje dla giannisa, czy zagra za coś więcej  ;)

Musisz chyba doczytać wszystkie moje posty bo nic takiego nie powiedziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

Do Sacto nie trafi bo tam wejdzie Clarkson i może Rosę

Jak do Sacto wejdzie Clarkson to Rose'a nie wezmą. Tam jest warunek:

1. Jordan Clarkson 14 066, 280/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (6 861,600/7 204,680)

2. Derrick Rose 12 074,50/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (5,890,000/6,184,500) -taxpayer MLE

*jeżeli nie 1

52 minuty temu, shevcu napisał:

Rose chyba w Bostonie bo większa rola i kasa tak mi się wydaje na chłodno ale w czwartek skrobnę coś odnośnie moich ofert jak już wszystko będzie wiadomo

Rose w Bostonie też nie bo również jest warunkowanie i raczej na pewno Tima Hardawaya zgarną, a mają przed Rose jeszcze Fourniera i Clarksona.

Przypominam, że piąta oferta Bostonu na Grahama jest nieprawidłowa.

Jeśli Bucks nie dostaną Reggiego, to sorry, ale Rose powinien odrzucić propozycję. W IV turze wystartuje po niego team z ROOM MLE i PO. Wystarczy mu tylko chwilę poczekać.

Godzinę temu, Szulim napisał:

A czy przypadkiem oferta Soty nie jest nieważna? Ani cap space, ani podpisu z jakiego wyjątku? 

No nie jest doprecyzowane z czego ta kasa, a powinno być. Tak mówi regulamin, że jeśli oferta idzie z wyjątku należy podać z jakiego.

Jak odrzucamy oferty na RFA bo nie mają rozpisanych kontraktów dokładnie, to nie powinno się tu robić wyjątku. Ale to nie moja brocha decydować o tym. Radni i tak w dupie mają moje zdanie, a niektórzy PMki i rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Eld napisał:

Jak do Sacto wejdzie Clarkson to Rose'a nie wezmą. Tam jest warunek:

1. Jordan Clarkson 14 066, 280/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (6 861,600/7 204,680)

2. Derrick Rose 12 074,50/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (5,890,000/6,184,500) -taxpayer MLE

*jeżeli nie 1

Rose w Bostonie też nie bo również jest warunkowanie i raczej na pewno Tima Hardawaya zgarną, a mają przed Rose jeszcze Fourniera i Clarksona.

Przypominam, że piąta oferta Bostonu na Grahama jest nieprawidłowa.

Jeśli Bucks nie dostaną Reggiego, to sorry, ale Rose powinien odrzucić propozycję. W IV turze wystartuje po niego team z ROOM MLE i PO. Wystarczy mu tylko chwilę poczekać.

No nie jest doprecyzowane z czego ta kasa, a powinno być. Tak mówi regulamin, że jeśli oferta idzie z wyjątku należy podać z jakiego.

Jak odrzucamy oferty na RFA bo nie mają rozpisanych kontraktów dokładnie, to nie powinno się tu robić wyjątku. Ale to nie moja brocha decydować o tym. Radni i tak w dupie mają moje zdanie, a niektórzy PMki i rozmowy.

Zmieniłem warunki przy Rose/Jackson/Danilo/Batum/Milsap tak mi się przynajmniej wydaje. Jeżeli dobrze myśle to tylko 7,8 jest zależne w tej chwili od Clarksona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.