Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, evitacre napisał:

Nie, biznesmen nie patrzy na tu i teraz tylko ile biznes mu przyniesie w jakimś dłuższym terminie czasu, bo biznesmen myśli długoterminowo :) A mimo wszystko NBA to gra cyferek i jak jesteś w S5 i grymaszą po 33/ mecz i jesteś pewna 3 opcja to te staty będą się zgadzały z Twoja przyszła wypłata. 
 

Reggie był scrapem, po regularne mówiono ze rozegrał ok sezon, bo PO gdzie dostał większa role wszyscy zwrócili uwagę ze właśnie zarobił sporo dolarów.

Spoko poczekajmy do głosowania. Na pewno masz duży plus za to ze dałeś mu szanse jak był na dnie ale u nas głosujący bywają przewrotni 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, shevcu napisał:

Spoko poczekajmy do głosowania. Na pewno masz duży plus za to ze dałeś mu szanse jak był na dnie ale u nas głosujący bywają przewrotni 🙃

Nie no wiadomo, ja jestem tylko 1/29 starającą się patrzeć na sytuację zawodnika :) Gdyby to wszystko było takie easy i oczywiste Norlens Noel byłby o ok 80 milionów bogatszy ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, evitacre napisał:

Nie no wiadomo, ja jestem tylko 1/29 starającą się patrzeć na sytuację zawodnika :) Gdyby to wszystko było takie easy i oczywiste Norlens Noel byłby o ok 80 milionów bogatszy ;)  

U nas i tak swoje zarobił choć jego 100/5 ponad ofertę Nets wtedy to nadal jest nie do wyjaśnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevcu napisał:

U nas i tak swoje zarobił choć jego 100/5 ponad ofertę Nets wtedy to nadal jest nie do wyjaśnienia ;)

Skasuj to zanim January przeczyta i zaraz będzie "ej, ale on nie ma pierścionka, a 80M baksów już zarobił, a w Lakers przyda mi się taki elitarny rim protection za 1y min!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, cvbe napisał:

UWAGA - ze względu na zbyt dużą ilość ofert od @evitacre, Rada wykreśla część Jego ofert. Prosimy wszystkich o zerknięcie, czy nie składacie kontr do graczy, którym oferty złożyli tylko Bucks, bo w takim wypadku przepadnie Wam jedna kontroferta.

Tak się składa, że każdemu z wykreślonych można złożyć kontrofertę, bo mają też inne oferty w tej turze. @evitacre pamiętaj, że Ty również możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Lol ten Reggie Jackson dostał takie bieda oferty, że faktycznie zostanie w Bux za minimum.

Albo odrzuci i będzie czekał na lepsze oferty w następnej rundzie.

Nie ma zagrożenia, że nikt go na minimum nie weźmie, nie ma zagrożenia, że nie dostanie z Bucks minimum w następnej rundzie, więc może tylko coś ugrać a nic nie może stracić. Więc dlaczego miałby nie odrzucić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem oferta Soty nie jest nieważna? Ani cap space, ani podpisu z jakiego wyjątku? 

Do Sacto nie trafi bo tam wejdzie Clarkson i może Rosę, co powoduje że Reggie jako warunkowy nie dostanie od nich oferty, więc zostaje Bux

poza tym - Reggie w Bux jak dla mnie jest nadal właściwym miejscem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.