Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, shevcu napisał:

6. Są szanse ze nie będzie minimum dla niego tylko na rynku i rola na około 24-30 minut ;)

24 min to pykał w tym sezonie wiec Reggie nie jest głupi i wie ze nie gryzie się ręki która go karmi i zrobiła mu miejsce w S5 ;) Reggiego nie interesuje rola, Reggie jest ambitnym koszykarzem i sakcesfulnym biznesmenem, Reggiego interesuje ROLA u boku najlepszego koszykarza na tej planecie ( i $$$$$$$$$$ które dzięki niej zarobi po sezonie ) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

O proszę, to już doczekaliśmy się porównania do Stalina i do rzezi niewinnych ludzi :)

Ja się nigdy nie nazwałem niewinnym :).

W scenie filmu "Wróg u bram" ( nomen omen jeden z moich ulubionych filmów ) była scena gdzie jak ruskich wysyłali na front to jeden dostawał karabin, a drugi pięć kul. Jak ten pierwszy padł, ten drugi miał podnieść karabin i przeć dalej. Ja tylko bardzo grzecznie i ładnie zasugerowałem, że jednak wolał bym karabin niż kule skoro i tak polegnę w tej III turze :). Czy to aż tak dużo?

Niestety wyrok zapadł zanim 2/4 odczytało moje PMki. Tzn. w ogóle ich nie odczytali, nie zapoznali się z nimi ale online byli bo decyzję podjęli :P. Czyli wychodzi mi, że 4-2=2. Do dwóch Radnych będę mógł się tylko zwracać w jakiś sprawach, bo pozostała dwójka mnie olewa. No widocznie nie jestem godzien nawet nie tyle co odpowiedzi, co nawet odczytania wiadomości. A chciałem to po cichu na priv załatwić. Zero szacunku. 

Dobrze, że przynajmniej nasza ikona narodowa uważa inaczej:

RL9.jpg

Ok. Jakoś sobie poradzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evitacre napisał:

24 min to pykał w tym sezonie wiec Reggie nie jest głupi i wie ze nie gryzie się ręki która go karmi i zrobiła mu miejsce w S5 ;) Reggiego nie interesuje rola, Reggie jest ambitnym koszykarzem i sakcesfulnym biznesmenem, Reggiego interesuje ROLA u boku najlepszego koszykarza na tej planecie ( i $$$$$$$$$$ które dzięki niej zarobi po sezonie ) :) 

I biznesmen bierze min vet No ok…:) zobaczymy jak wyjdzie w glosowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minny zaproponuje kontrakt RJowi, nawet lepszy niż minimum z opcją gracza, rolę startera i co chyba najważniejsze dla niego, obecność Jego najlepszego przyjaciela Paula Georga.

Gdyby nie PGeorge to Reggie chciał kończyć karierę.

Tylko PGeorge go do tego przekonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, shevcu napisał:

I biznesmen bierze min vet No ok…:) zobaczymy jak wyjdzie w glosowaniu

Reggie w końcu "się odnalazł w tym sezonie". Gdzie? W Bucks. W RL OKC mu palma odbijała, w RL Pistons grał mocno w kratkę. Ale chyba dorósł już mentalnie. On ma już 30 lat na karku. 2,4M czy tam 2,6M min vet ( liga ileś tam dokłada ) versus Twoje 5M z hakiem tax payera to przebitka 100%, ale raz - Ty nie masz aktualnie najlepszego gracza ligi w składzie obok którym jest Giannis, po drugie, po Reggiego w zeszłym roku nikt się nie schylił - zrobili to Bucks, trzy - Reggie powinien zacząć myśleć o birdach. Po tym sezonie w Buck będzie miał już early. Po następnym full birdy i spokojnie w wieku 32 lat będzie mógł podpisać z Bucks 4 latkę, a u Ciebie straci rok. 

6 minut temu, mac napisał:

Minny zaproponuje kontrakt RJowi, nawet lepszy niż minimum z opcją gracza, rolę startera i co chyba najważniejsze dla niego, obecność Jego najlepszego przyjaciela Paula Georga.

Gdyby nie PGeorge to Reggie chciał kończyć karierę.

Tylko PGeorge go do tego przekonał.

Brawo.

Minny właśnie zapewniła sobie wykreślenie tej oferty zgodnie z punktem regulaminu 5.33c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Reggie w końcu "się odnalazł w tym sezonie". Gdzie?

Reggie się odnazał w real NBA dzięki Paulowi Georgowi co mocno podkreśla w wielu wywiadach.

U nas się średnio odnalazł, skoro grając u boku najlepszego gracza ligi nie przeszedł pierwszej rundy (ofc to nie wina eviego czy bux).

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Reggie w końcu "się odnalazł w tym sezonie". Gdzie? W Bucks. W RL OKC mu palma odbijała, w RL Pistons grał mocno w kratkę. Ale chyba dorósł już mentalnie. On ma już 30 lat na karku. 2,4M czy tam 2,6M min vet ( liga ileś tam dokłada ) versus Twoje 5M z hakiem tax payera to przebitka 100%, ale raz - Ty nie masz aktualnie najlepszego gracza ligi w składzie obok którym jest Giannis, po drugie, po Reggiego w zeszłym roku nikt się nie schylił - zrobili to Bucks, trzy - Reggie powinien zacząć myśleć o birdach. Po tym sezonie w Buck będzie miał już early. Po następnym full birdy i spokojnie w wieku 32 lat będzie mógł podpisać z Bucks 4 latkę, a u Ciebie straci rok. 

Chciałbym zobaczyć jak w wieku 32 lat dostaje dobra wypłatę w Bucks. A na ręku to i tak dostanie mniej niż na non birdach u mnie o ile mnie pamięć nie myli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Reggie się odnazał w real NBA dzięki Paulowi Georgowi co mocno podkreśla w wielu wywiadach.

U nas się średnio odnalazł, skoro grając u boku najlepszego gracza ligi nie przeszedł pierwszej rundy (ofc to nie wina eviego czy bux).

 

W RL świetnie odnalazł się przy PG13.

W beGM świetnie odnalazł się przy Giannisie.

Kto jest lepszy? Giannis czy PG13?

To że Bucks nie przeszli I rundy to akurat wina poprzedniego managmentu i tego że @evitacre został wrzucony od razu na głęboką wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Polecam zapoznanie się z tym punktem bardziej szczegółowo ;)

wyjaśnisz czy coś zrobiłem źle ?

qcin zajęty i ja chciałem w sumie tylko tego Reggiego podpisać, bo raz że go bardzo lubię i cenię, a dwa właśnie przez relację z PG imo tu by się najlepiej czuł.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shevcu napisał:

Chciałbym zobaczyć jak w wieku 32 lat dostaje dobra wypłatę w Bucks. A na ręku to i tak dostanie mniej niż na non birdach u mnie o ile mnie pamięć nie myli

Teraz dostanie jakieś 2,6M. W Przyszłym roku odstępuje od opcji i już może podpisać early birdy z Bucks z kolejnym PO. A później niech nawet podpisze 20/4 to jak by nie liczyć do 36 roku życia wyjdzie lepiej finansowo niż biorąc od Ciebie teraz tax payera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

 Po następnym full birdy i spokojnie w wieku 32 lat będzie mógł podpisać z Bucks 4 latkę, a u Ciebie straci rok. 

 

7 minut temu, Eld napisał:

A później niech nawet podpisze 20/4 to jak by nie liczyć do 36 roku życia wyjdzie lepiej finansowo niż biorąc od Ciebie teraz tax payera.

20/4 to on może dostać od każdego teamu bez capspace i nie potrzeba do tego praw birda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, karpik napisał:

A jak oni mają to zrobić w reofertach, skoro mogą co najwyżej dać kontrofertę RJ? Reoferty złożyć nie mogą.

Nie pamiętam czy oni składali mu ofertę czy nie i nawet mi się sprawdzać nie chce. Jeśli tak to jest tak jak Ty piszesz.

Generalnie cały 5.33c jest do przerobienia. Powinien obejmować wszelakie obietnice poza minutami, nie ważne na jakim etapie złożone to raz. A dwa powinien zostać rozszerzony na cały regulamin, albo nawet napisany nowy punkt 'Eld rule' - że wykorzystywanie świadomie jakiejkolwiek dziury w regulaminie jest zabronione i kończy się karą.

Ty za WCS nie dostałeś żadnej bury. CM mi się dzisiaj przypomniało jak złożył oferty z MLE przekraczając je to Rada go ukarała, ale i tak pozwoliła złożyć jedną, czy tam dwie oferty. Tylko ja za świadome wykorzystanie 5.33c i to zgodne z regulaminem dostałem chłostę jak ktoś to nazwał "za całokształt", a nie za przewinienie. Heh.

Zresztą podsunąłem jakiś tydzień temu nawet gotowy, przerobiony punkt 5.33c jak powinien wyglądać, później wspomniałem o tym raz jeszcze ale póki co nic z tym nie zrobiono. Więc tylko czekać jak ktoś coś znów wygrzebie i będzie kolejna imba. A ja sobie wtedy usiądę z popcornem i napiszę tylko "a nie mówiłem"? Takie luki trzeba eliminować as soon as possible. Tak było z WCS/Irving rule, tak było przy dziurze w trade request i tak powinno być i teraz.

Dodatkowo - robiąc ostatnio porządek w regulaminie natrafiłem na 2, 3 takie kwiatki, że w końcu nie tylko ja na to trafię, ale to już nie moja brocha. 

Godzinę temu, fluber napisał:

 

20/4 to on może dostać od każdego teamu bez capspace i nie potrzeba do tego praw birda

To był czysty przykład. Jednocześnie może to być 50/4. 

I nie od każdego, bo ktoś kto siedzi, lub skończy w podatku nie da mu 4 lat. Full MLE niby ma 4 lata, ale ma ograniczenie kwotowe. Generalnie z czymś takim wyskoczyć mogą albo Bucks, albo drużyny z Full MLE, albo drużyny z cap space. Choć co do ostatniego to już to widzę, że ktoś kitra sobie cap space po to aby Reggiego zwinąć z rynku ;).

Godzinę temu, january napisał:

A kto tam jeszcze z 30+ chce pierścionka?

Sap? Rose? 

Jamal Crawford, Melo, Monta Ellis chcący wrócić do ligi, Danillo, DAJ i ulubieniec Tangiersa - Patterson.

3 minuty temu, january napisał:

A może?

rose-lakers.jpg

 

Rose chce wrócić do OKC gdzie mu było bardzo dobrze. Zrobił w końcu playoffy, miał istotną rolę i nie mniej istotna szykuje mu się teraz no i większa wypłata na niego czeka w IV turze. 

Zresztą na ciul Ci Rose mając w składzie dwóch elitarnych podających. Już byś lepiej w mr. Playoff Rondo uderzył.

Ty lepiej strzelców i centra szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, shevcu napisał:

I biznesmen bierze min vet No ok…:) zobaczymy jak wyjdzie w glosowaniu

Nie, biznesmen nie patrzy na tu i teraz tylko ile biznes mu przyniesie w jakimś dłuższym terminie czasu, bo biznesmen myśli długoterminowo :) A mimo wszystko NBA to gra cyferek i jak jesteś w S5 i grymaszą po 33/ mecz i jesteś pewna 3 opcja to te staty będą się zgadzały z Twoja przyszła wypłata. 
 

Reggie był scrapem, po regularne mówiono ze rozegrał ok sezon, bo PO gdzie dostał większa role wszyscy zwrócili uwagę ze właśnie zarobił sporo dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.