Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Eld napisał:

Tecu, przykro mi ale Rada nie wyraziła zgody. Szkoda, że wysłałeś to do mnie który wczorajszego wieczoru miał urwanie jajec przez zbieranie ofert a nie do któregoś z dwójki Marcus/Karpik.

Spoko, moja wina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Regis napisał:

@Alonzo

Javonte Green i J'S Tate mają od Houston inne ofert niż a arkuszu - obaj min 1+1 TO

Gabriel u mnie jest warunkowany - podpisze z nim tylko wtedy, kiedy nie podpiszą ze mną Ed Davis lub Tony Bradley. 

@Alonzo zmieniałem z 3h temu to w arkuszu po interwencji Regisa. Złą ofertę wkleiłem.

Swoją drogą po to właśnie prosiłem aby mnie w PM oznaczać @Eld aby mi takie zmiany nie umykały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, shevcu napisał:

No ale teraz 2 lata  plus 3 lata z tego kolejnego kontraktu to 199 mln/ 5 lat plus dodatkowy rok kontraktu

a za rok 5 letni kontrakt to jak sam piszesz 195/5 i traci ten rok bo może dostać mniej

nie nalegam ale ciagle kieruje się interesem zawodnika. Pamietajmy ze różnie może być w tym sezonie i już mu daje zabezpieczenie, ale to wy decydujecie a nie ja :)

No to jak tak bardzo chcesz, żeby Gobert zarobił jak najwięcej, to podpisując z Tobą latem 2+1, a potem co mu obiecujesz, to wyjdzie mu 205/5 zamiast 199/5 :) 

Pytanie tylko czy warto mu czekać kolejne kilka lat, to jest gracz bazujący na fizyczności, a nie technice, także jedna kontuzja może zrobić z niego nie tego gracza, jakim jest teraz i ciekawe co będzie wtedy z Twoją obietnicą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, karpik napisał:

No to jak tak bardzo chcesz, żeby Gobert zarobił jak najwięcej, to podpisując z Tobą latem 2+1, a potem co mu obiecujesz, to wyjdzie mu 205/5 zamiast 199/5 :) 

Pytanie tylko czy warto mu czekać kolejne kilka lat, to jest gracz bazujący na fizyczności, a nie technice, także jedna kontuzja może zrobić z niego nie tego gracza, jakim jest teraz i ciekawe co będzie wtedy z Twoją obietnicą ;)

Złożyłem mu ofertę teraz. Nie mi decydować prawdę powiedziawszy, śle liczę ze teraz/za rok zwiążemy się dłuższym kontraktem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, january napisał:

Snyder przegrał PO rezygnacja z Morgana. Liczę że się poprawi;)

Tak też pisałem na żywo choć to bardziej skomplikowane ale fakt te minuty Bradleya były koszmarne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zachęcam do głosowania na Raptors w przypadku Watsona, był priorytetem i tylko jemu złożyłem ofertę.

2020-12-20-2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, LONGER01 napisał:

Zachęcam do głosowania na Raptors w przypadku Watsona, był priorytetem i tylko jemu złożyłem ofertę.

Tylko Knicks, których dział scoutingu w wypadku takich graczy działa rewelacyjnie, a gracze Ci końcą jako etatowcy w nba (zatem z pewnością polecają współpracę z Knickerbockers).

do tego lillard, mccollum, van flet davis. 

konkurencja duzo wieksza w back-courcie raptors niz w knicks

jak gracze, ktorzy nie wybieraja knicks koncza, widzielismy chocby na przykladzie ravyona tuckera i jego wybory magic

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam te pojedynki kontenderów na FA na to kto ma gorszą rotację w celu podpisania jakichś kasztanów znikąd;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Uwielbiam te pojedynki kontenderów na FA na to kto ma gorszą rotację w celu podpisania jakichś kasztanów znikąd;)

paul watson jr nie jest kasztanem znikąd.

wiążę z nim przyszłość klubu.

świetnie ułożona rączka + atletyzm

ja tu serio licze na bonusy. knicksi maja u nas swietna historie w rozwijaniu mlodych wykluczonych. 

i mlodzi to powinni widziec.

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, człowiek...morza napisał:

paul watson jr nie jest kasztanem znikąd.

wiążę z nim przyszłość klubu.

Jak z duncanem Robinsonem? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tangiers napisał:

@Alonzo

Nie skladalem oferty Millsowi. Reszta ok

Słusznie, to Bucks :) - już poprawiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@RonnieArtestics Twoja oferta na Nwabe został a złożona warunkowo 'jeśli nie Galloway', a właśnie to podpisałeś. Także tego xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Tylko Knicks, których dział scoutingu w wypadku takich graczy działa rewelacyjnie, a gracze Ci końcą jako etatowcy w nba (zatem z pewnością polecają współpracę z Knickerbockers).

jak gracze, ktorzy nie wybieraja knicks koncza, widzielismy chocby na przykladzie ravyona tuckera i jego wybory magic

Dozier do Knicks

Watson do Knicks

Ci bidni Knicks widzę nie mają kim tam grać.. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

On w zeszłym sezonie grał jako SF z epizodami na PF, więc Lillard czy VanVleet tu nie mają nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LONGER01 napisał:

On w zeszłym sezonie grał jako SF z epizodami na PF, więc Lillard czy VanVleet tu nie mają nic do rzeczy.

sg/sf gosc, na pewno nie pf.

Najwyrazniej dział scoutingu Raptors nie zna zawodnika o którego konkuruje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LONGER01 napisał:

Bez-tytu-u.jpg

u nas nie przypominam sobie by gral w nba.

a w g-league gral sg/sf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, człowiek...morza napisał:

u nas nie przypominam sobie by gral w nba.

a w g-league gral sg/sf

A to u nas grał w G-league? Trzeba mieć konto premium żeby zobaczyć te mecze ? Weź poratuj linkiem. 

I tak postęp, ze przynajmniej wiesz jaki ma kolor skory, nie to co z Duncanem Robinsonem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W szablonie znowu nie ma mojego zawodnika. Nie to, że miałem szansę, ale denerwująca jest taka cenzura bez słowa wyjaśnienia 🙂

Chodzi o Jae’Sean Tate. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi