Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Alonzo napisał:

.. ale to jakieś Twoje standardowe prowo Eld? 

Mój jedyny wniosek to że nie tylko nie czytasz od dawna ze zrozumieniem tego co piszę

Tak - to prowo, więc olej ;).

Alonzo. Szczerze i mam nadzieję, że się nie obrazisz. Lubię Cię i szanuję ale ciężko mi się czyta Twoje posty, a niektórych w ogóle nie czytam tylko scrolluje w dół. Po prostu masz podobny problem do tego jaki ja kiedyś miałem. 

Ze zwięzłym pisaniem.

Ale żeby nie być chamem to tak - dawno się nie przyglądałem co tam słychać w Magic.

7 godzin temu, Alonzo napisał:

Pisz wyraźnie, że Ty będziesz proponował RoomMLE i chcesz po prostu mieć większy wybór. Jak będą miały latać te wyjątki, to pojawią się w kontrofertach i reofertach w tej turze, ale na cuda nie licz, bo kluby mają albo pełne/ prawie pełne rostery (z kilkoma wyjątkami) albo zmagają się z hard capami / luxury tax. 

Nie o wybór mi chodzi, a o jednego konkretnego gracza. Jeśli dobrze popatrzyłem po Derricka Rose;a startowały 3 teamy. Wiadomo -- są jeszcze reoferty. Z tym, że do Bostonu leci na ten moment Hardaway, a że jest warunkowanie Rose im odpada. Do Kings z mojej analizy wychodzi, że leci Clarkson i tam też jest warunek. Zostają Bucks którzy zaoferowali Rose 1y min.

NIE CHCĘ złamać 5.33c i chcę być konsekwentny wobec nałożonej na mnie kary którą to w pełni zaakceptowałem. którą też nomen omen większość uznała za za ostrą - mogła mi Rada zostawić możliwość wystartowania po jednego gracza spoza moich cap holdów wiedząc, że i tak poza tymi dwoma najmniejszymi cap holdami będę musiał zrzucić wszystkie. Jasne - sam sobie to ufundowałem, ale chyba jednak poszli trochę za ostro.

Napiszę wprost - chodzi mi o Rose'a. Chcę, choć by nawet Twoim wzorem zachować jak największą stabilność składu. Nie chcę, bo nie mogę składać mu żadnych obietnic, ale jest był i mam nadzieje będzie ważnym elementem dalszej rozgrywki. 

Więc Drogi Przyjacielu - nie o wybór mi chodzi, a o to aby odzyskać Rose'a. Aby do mnie wrócił. Gdybym miał możliwość złożenia tylko jednej oferty spoza swoich cap hold, złożył bym ją właśnie jemu. 

Nie wiem. Od tygodnia jestem grzeczny. Pomagam Radzie w kwestiach technicznych i moderatorskich ( Ozzy potwierdzi ), zrobiłem, acz nie dokończyłem jeszcze porządku w regulaminie oraz pilnuję punktów karnych - może @Ashigaru @ozzy110 @cvbe @LONGER01 zastanowili by się nad tym znając mój target, abym mógł TYLKO z jedną propozycją ( nie licząc mojego RFA Browna ) wystartować w reofertach? Jeśli w ogóle coś takiego wzięli by pod uwagę, nie chciał bym poganiać, ale czasu na reoferty nie ma za dużo, więc albo proste: "spadaj Eld na drzewo, zaakceptowałeś karę więc bujaj garba", albo krótkie "zgadzamy się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:

Tak - to prowo, więc olej ;).

Alonzo. Szczerze i mam nadzieję, że się nie obrazisz. Lubię Cię i szanuję ale ciężko mi się czyta Twoje posty, a niektórych w ogóle nie czytam tylko scrolluje w dół. Po prostu masz podobny problem do tego jaki ja kiedyś miałem. 

Ze zwięzłym pisaniem.

Ale żeby nie być chamem to tak - dawno się nie przyglądałem co tam słychać w Magic.

No to nam się wyjaśniło dlaczego za nic od jeszcze  czasów Rady nie mogłem się z Toba dogadać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Te kluczowe były napisane na Priv :) 

No to musisz wybaczyć, ale w pewnym momencie moja skrzynka priv przypominała chatę tych ludzi co chorują na maniakalne zbieractwo. W końcu się za to wziąłem i po prostu coś mogło wylecieć.

Przepraszam jeśli coś ominąłem, choć nadal nie zgadzam się z Tobą w kwestii odwróconego wężyka. Ale przynajmniej wiemy już kto będzie wybierał w wężyku two-way z numerami 57, 58, 59 i 60.

57 i 58 - BMF

59 i 60 - CM 

 

---------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

 (...) choć nadal nie zgadzam się z Tobą w kwestii odwróconego wężyka. Ale przynajmniej wiemy już kto będzie wybierał w wężyku two-way z numerami 57, 58, 59 i 60.

57 i 58 - BMF

59 i 60 - CM 

I to jest akurat dobre rozwiązanie, ponieważ to żadna filozofia wysłać do kogoś z Rady posta pt: Nie składam żadnych ofert. Na tym polega udział w grze - by czasami choć przez moment być aktywnym. Jak w grze planszowej - Twoja kolej na rzut kostką. 

Przy 2way jest u nas patologia. Zresztą patologiczne przepisy się obchodzi i u nas jest to samo - ludzie po prostu zaczęli podpisywać swoich graczy wybranych w II rundzie draftu na 2-letnie 2way. ja czekam aż w rl NBA kontrakt podpisze Bolmaro i pewnie zwolnię Hagansa, a podpisze jego. Uważam, że powinno być - kto pierwszy ten lepszy. Otwieramy temat z wężykiem o północy przykładowo - albo rozsądniej o godz. 21.00 lub 22.00 i wtedy czyj post z danym graczem wejdzie pierwszy - ten wygrywa. Równe szanse. Warunek - można pisac tylko po jednym nazwisku w jednym poście. 

.. z wyjątkiem tych, którzy mają karne punkty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Ja proponuję najpierw jakieś tabsy na pamięć kupić, a później to już z górki :) Składaj dwie kontry po tych, których najbardziej chcesz i licz że wpadną do Nowego Jorku.

a do kiedy to

ogolnie telefon mi sie zniszczyl przedwczoraj i zyje od dojscia do dojscia do laptopa obcego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a do kiedy to

ogolnie telefon mi sie zniszczyl przedwczoraj i zyje od dojscia do dojscia do laptopa obcego 

III TURA FA

06.09 - 10.09 - oferty (obecność obowiązkowa)

11.09 - 13.09 - kontroferty

14.09 - 15.09 - reoferty

16.09 - 20.09 - głosowanie (obecność obowiązkowa)

21.09 - 22.09 - czas na korektę salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2021 o 09:49, january napisał:

Dobra to wnioski po ofertach:

 

6. Zaskakująco niskie, zarówno pod względem ilości ofert jak i ich jakości zainteresowanie Reggie Jacksonem. Przy takich dealach to chyba kontroferta od LAL pójdzie, by tam wpadł za minimum. Podobnie z Oladipo, który nie weźmie team-option przy taki niewielkich ofertach.

12. TJ McConnell wedle Bucks jest SFem, a Jeff Green guardem:)

6. Jesli ma do wyboru minimum bo nie ma kasy na rynku to woli role startera i budowanie swojego value żeby dostać to co w realu niż machanie ręcznikiem po celnych trójkach Stepha Currego ;) 

12. Już nie mów ze nigdy nic nie zmieniałeś na ostatnia chwilę… 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, evitacre napisał:

6. Jesli ma do wyboru minimum bo nie ma kasy na rynku to woli role startera i budowanie swojego value 

Jeśli po roku w dużej roli w Bucks na rynku dostaje minimum to teraz podpisuje znowu z Bucks żeby zbudować value? :)

on może zostać bo mu się nie opłaca przeprowadzac a nie dlatego ze value zbuduje:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jeśli po roku w dużej roli w Bucks na rynku dostaje minimum to teraz podpisuje znowu z Bucks żeby zbudować value? :)

on może zostać bo mu się nie opłaca przeprowadzac a nie dlatego ze value zbuduje:) 

Przeciez on miał role podobna w sezonie do tej z Clippers (Kemba bym w s5), play off miał bdb ale u nas tylko 1 runda, wiec skoro po tej 1ej rundzie nikogo nie przekonał to teraz kiedy wie ze nie ma Kemby i będzie pykał po 30 minut to wg mnie mu to pasi. 
A za 6 miesięcy kiedy będzie więcej keszu na rynku nikt nie będzie pamiętał ze RJ miał 1 dobra serio w PO żeby mu dać 20/2 jak w realu, no bez jaj :) pamiętasz taki przypadek w realu ? 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, evitacre napisał:

Przeciez on miał role podobna w sezonie do tej z Clippers (Kemba bym w s5), play off miał bdb ale u nas tylko 1 runda, wiec skoro po tej 1ej rundzie nikogo nie przekonał to teraz kiedy wie ze nie ma Kemby i będzie pykał po 30 minut to wg mnie mu to pasi. 

Przeciez reggie grał u Ciebie 30 minut już w ubiegłym sezonie ( no wg opisu dokładnie 29) w regularze a w po 38:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, evitacre napisał:


A za 6 miesięcy kiedy będzie więcej keszu na rynku nikt nie będzie pamiętał ze RJ miał 1 dobra serio w PO żeby mu dać 20/2 jak w realu, no bez jaj :) pamiętasz taki przypadek w realu ? 

Na ten moment uważam że przy podobnych ofertach Bucks wygrywają ale nie z powodu budowania value:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

Nie wiem. Od tygodnia jestem grzeczny. Pomagam Radzie w kwestiach technicznych i moderatorskich ( Ozzy potwierdzi ), zrobiłem, acz nie dokończyłem jeszcze porządku w regulaminie oraz pilnuję punktów karnych - może @Ashigaru @ozzy110 @cvbe @LONGER01 zastanowili by się nad tym znając mój target, abym mógł TYLKO z jedną propozycją ( nie licząc mojego RFA Browna ) wystartować w reofertach? Jeśli w ogóle coś takiego wzięli by pod uwagę, nie chciał bym poganiać, ale czasu na reoferty nie ma za dużo, więc albo proste: "spadaj Eld na drzewo, zaakceptowałeś karę więc bujaj garba", albo krótkie "zgadzamy się".

Rada odmawia i podtrzymuje wcześniejszą decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Przeciez reggie grał u Ciebie 30 minut już w ubiegłym sezonie ( no wg opisu dokładnie 29) w regularze a w po 38:) 

Wydawało mi się ze tylko w 3 trymestrze, a wcześniej mniej. Ale nie sprawdziłem wiec wierze na słowo :) 

PO tak ale to tez wywal clippers grał dużo i zaczęło się to całe ze Reggie to chyba Real deal ( i w PO u mnie Kemba grał 2 czy 3 mecze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, evitacre napisał:

6. Jesli ma do wyboru minimum bo nie ma kasy na rynku to woli role startera i budowanie swojego value żeby dostać to co w realu niż machanie ręcznikiem po celnych trójkach Stepha Currego ;) 

12. Już nie mów ze nigdy nic nie zmieniałeś na ostatnia chwilę… 😜 

6. Są szanse ze nie będzie minimum dla niego tylko na rynku i rola na około 24-30 minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.