Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Się mi zdaje, że oferta Bostonu na Grahama jest nieważna. To RFA więc powinien mieć dwa w pełni zagwarantowane lata ( PO się nie liczy ), więc albo x/2 bez opcji, albo 2+1 z TO/PO.
  2. Wiem, że literówka ale @shevcu oferujący Clarksonowi 280/2 śmiesznie wygląda. 
  3. Hardaway już chyba szuka domu w Bostonie.
  4. Clarkson wtedy ląduje w Kings.
  5. Rose ma oferty od 3 drużyn. Do jednej idzie Hardaway, a do drugiej Clarkson. Trzecia ( Bucks ) daje mu min vet które po prostu odrzuca bo nie ma opcji aby w IV turze nie dostał więcej ( patrz OKC wchodzące do gry z ROOM MLE - to nie jest obietnica łamiąca 5.33c a tylko możliwy scenariusz związany z listem otwartym z Media Room! ).
  6. Wreszcie się doczekałem czasów gdzie doceniony zostało Noel.
  7. Za to jak możecie tak Stevena Adamsa nie szanować....
  8. Czy ja dobrze widzę, że Gallo spada do IV tury?
  9. Bardzo fajne ruchy Dallas. Świetnie wyłuskani gracze. 
  10. Lakers i ring chaserzy. Zobaczymy ile ich jest.
  11. Ayton xD

 

---------------------------------------

2 godziny temu, ignazz napisał:

Wysłałem info ze skład zamknięty 

@Ashigaru potwierdzisz? Nie chciał bym przydzielać niesprawiedliwych punktów karnych.

Poprosił bym Cię też o listę kto rzeczywiście nie wysłał Ci ŻADNEGO infa.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:
  1. Się mi zdaje, że oferta Bostonu na Grahama jest nieważna. To RFA więc powinien mieć dwa w pełni zagwarantowane lata ( PO się nie liczy ), więc albo x/2 bez opcji, albo 2+1 z TO/PO.
  2. Wiem, że literówka ale @shevcu oferujący Clarksonowi 280/2 śmiesznie wygląda. 
  3. Hardaway już chyba szuka domu w Bostonie.
  4. Clarkson wtedy ląduje w Kings.
  5. Rose ma oferty od 3 drużyn. Do jednej idzie Hardaway, a do drugiej Clarkson. Trzecia ( Bucks ) daje mu min vet które po prostu odrzuca bo nie ma opcji aby w IV turze nie dostał więcej ( patrz OKC wchodzące do gry z ROOM MLE - to nie jest obietnica łamiąca 5.33c a tylko możliwy scenariusz związany z listem otwartym z Media Room! ).
  6. Wreszcie się doczekałem czasów gdzie doceniony zostało Noel.
  7. Za to jak możecie tak Stevena Adamsa nie szanować....
  8. Czy ja dobrze widzę, że Gallo spada do IV tury?
  9. Bardzo fajne ruchy Dallas. Świetnie wyłuskani gracze. 
  10. Lakers i ring chaserzy. Zobaczymy ile ich jest.
  11. Ayton xD

 

---------------------------------------

@Ashigaru potwierdzisz? Nie chciał bym przydzielać niesprawiedliwych punktów karnych.

Poprosił bym Cię też o listę kto rzeczywiście nie wysłał Ci ŻADNEGO infa.

Nie No oferta za Clarksona jest ok, gdzie jest 280/2… Dostał max ile mu dać mogłem. Gallo dostał ofertę warunkowa ode mnie jak Rose. Zobaczymy jak się to finalnie ułoży. Klepanie w tej rundzie min vet będzie bleee skoro są ekipy z kasa chyba jeszcze na IV turę. Ring chaserzy do Lakers to będzie fajny temat do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevcu napisał:

Nie No oferta za Clarksona jest ok, gdzie jest 280/2… Dostał max ile mu dać mogłem. Gallo dostał ofertę warunkowa ode mnie jak Rose. Zobaczymy jak się to finalnie ułoży. Klepanie w tej rundzie min vet będzie bleee skoro są ekipy z kasa chyba jeszcze na IV turę. Ring chaserzy do Lakers to będzie fajny temat do dyskusji

@shevcu żartuje ale patrz :):

7 godzin temu, Ashigaru napisał:

 

Sacramento Kings: 

1. Jordan Clarkson 14 066, 280/2 (1+1PO) - rozłożenie kontraktu (6 861,600/7 204,680)

 

Przecież logiczne, że chciałeś napisać 14 066 280 / 2 (1+1) PO, ale ten przecinek Ci się wkradł i trochę mnie to rozbawiło.

Chill out mate.

-----------------------------------------------------------

Natomiast zdecydowanie się z Tobą zgadzam i podpisują obiema rękami, że dla w miarę uznanych nazwisk klepanie min vet w tej turze będzie bezsensowne, bo nie ma opcji aby kilku klubom nie ostały się jakieś wyjątki, szczególnie BaE które chyba widziałem w 4 przypadkach, czyli może je użyć odjąwszy drużyny zeszłoroczne kilkanaście drużyn ( tylko nie te co są w ROOM MLE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

@shevcu żartuje ale patrz :):

Przecież logiczne, że chciałeś napisać 14 066 280 / 2 (1+1) PO, ale ten przecinek Ci się wkradł i trochę mnie to rozbawiło.

Chill out mate.

-----------------------------------------------------------

Natomiast zdecydowanie się z Tobą zgadzam i podpisują obiema rękami, że dla w miarę uznanych nazwisk klepanie min vet w tej turze będzie bezsensowne, bo nie ma opcji aby kilku klubom nie ostały się jakieś wyjątki, szczególnie BaE które chyba widziałem w 4 przypadkach, czyli może je użyć odjąwszy drużyny zeszłoroczne kilkanaście drużyn ( tylko nie te co są w ROOM MLE).

No rzeczywiście zapis mocno mylący :] co do ofert to u mnie bedzie patrzenie co gracze brali w realu. Jak Theis brał kase to osra pierścień, jak Ariza szedł za min vet na rok to tu jestem w stanie takie coś klepnąć etc. mimo wszystko będzie ciekawa bitka o kilka nazwisk i kilka fajnych nazwisk wjedzie do 4 tury i będą steale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevcu napisał:

No rzeczywiście zapis mocno mylący :] co do ofert to u mnie bedzie patrzenie co gracze brali w realu. Jak Theis brał kase to osra pierścień, jak Ariza szedł za min vet na rok to tu jestem w stanie takie coś klepnąć etc. mimo wszystko będzie ciekawa bitka o kilka nazwisk i kilka fajnych nazwisk wjedzie do 4 tury i będą steale

Theis na razie najlepsza oferte ma z Miami, ma opcje na drugi rok gry, a jak dobrze pojdzie to dostanie za rok wieksza kase na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tangiers napisał:

Theis na razie najlepsza oferte ma z Miami, ma opcje na drugi rok gry, a jak dobrze pojdzie to dostanie za rok wieksza kase na rynku.

Nono wiadomo Thies pójdzie do do Heat, gdzie nawet nie będzie starterem, to by mu na pewno pomogło zdobyć wysoki kontrakt jak Portisowi zreszta xd

gosx wybrał w Real NBA najdłuższy i możliwie najwyższy kontrakt, jaki udało mu się zdobyć. I powinien tak samo zrobić u nas, bo dla niego poziom sportowy odgrywa marginalne znacznie xd

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Nono wiadomo Thies pójdzie do do Heat, gdzie nawet nie będzie starterem, to by mu na pewno pomogło zdobyć wysoki kontrakt jak Portisowi zreszta xd

gosx wybrał w Real NBA najdłuższy i możliwie najwyższy kontrakt, jaki udało mu się zdobyć. I powinien w sumie tak samo zrobić u nas, bo dla niego poziom sportowy odgrywa marginalne znacznie xd

Nie neguje. U mnie na razie bierze Heat. Contander i dobra kasa. Kupuje to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, shevcu napisał:

co do ofert to u mnie bedzie patrzenie co gracze brali w realu. Jak Theis brał kase to osra pierścień, jak Ariza szedł za min vet na rok to tu jestem w stanie takie coś klepnąć etc. 

Dokładnie tak samo ja będę robił. Lakers są faworytem kolejnego sezonu więc jak ktoś w RL olał kasę i poszedł za pierścionkiem do Lakers/Nets, to mój głos pójdzie na contendera pod warunkiem, że tego pierścionka już nie zdobył u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Nono wiadomo Thies pójdzie do do Heat, gdzie nawet nie będzie starterem, to by mu na pewno pomogło zdobyć wysoki kontrakt jak Portisowi zreszta xd

gosx wybrał w Real NBA najdłuższy i możliwie najwyższy kontrakt, jaki udało mu się zdobyć. I powinien tak samo zrobić u nas, bo dla niego poziom sportowy odgrywa marginalne znacznie xd

Ale twoja oferta finansowo jest niewiele lepsza, dodajesz tylko dodatkowy rok. Theis to typ gracza, ktory za rok/dwa dostalby podobny wyjatek. Ja mam lepszy zespol,  praktycznie co roku wszyscy moi gracze(poza Pattersonami etc.) dostaja oferty przedluzen, a ty wlasnie wytradowales Currego, ktory jest lojalny wobec duzo slabszych od Ciebie real GSW - to raczej nie powinno ci pomoc. 
 

Portis od 2 lat bierze paycuty zeby grac w contenderze, u mnie i tak gral do tej pory za wyzsza stawke niz w Bucks, ale do tego ze ja w tej grze musze doplacac na FA juz sie przyzwyczailem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

No tak dlatego w real NBA wybrał Tankera xd btw czy on u nas zdobył już pierścień czy nie? :) 

W realu poszedł za kasa i tu mój głos idzie podobnie. Czemu Heat over GSW:

1. Szybsze PO

2. 1+1 > 2+1

3. Heat na dziś silniejsi od GSW wg mnie.

4. Odrzucając za rok PO i tak na non birdach dostanie więcej od Heat niż u Ciebie drugi rok gwarantowany. 
 

5. ogólnie przy taxpayerach to dawanie ofert 2+1 graczom którzy woleliby 1+1 to próba jawnego ruchania ich na FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shevcu napisał:

W realu poszedł za kasa i tu mój głos idzie podobnie. Czemu Heat over GSW:

1. Szybsze PO

2. 1+1 > 2+1

3. Heat na dziś silniejsi od GSW wg mnie.

4. Odrzucając za rok PO i tak na non birdach dostanie więcej od Heat niż u Ciebie drugi rok gwarantowany. 
 

5. ogólnie przy taxpayerach to dawanie ofert 2+1 graczom którzy woleliby 1+1 to próba jawnego ruchania ich na FA

3. ale wtf przeciez to dla niego nie ma znaczenia, kolejna osoba nie potrafi się wczuć w gracza? XD

4. Wiadomo jaki wielki hajs skosi Portis teraz :) 

5. To jest raczej gwarancja pewnej kasy, jedna poważniejsza kontuzja i przypał, a taki znowu młody to nie jest. 

No i u mnie byłby starterem, jeśli to ma znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota to ładnie jedzie z zawodnikami

Williamsowi nadal nie powiedzieli jak wygląda jego extension na które się zgodził

Aytona próbują robić na kasę

A Conleyowi taką ofertą ładnie dziękują za pomoc przy wywalczeniu mistrzostwa

Nieźle się bawicie xd

A i w sumie moja oferta dla Duncana jest nieważna (zapomniałem rozpisać umowy)

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MMM2121 napisał:

3. ale wtf przeciez to dla niego nie ma znaczenia, kolejna osoba nie potrafi się wczuć w gracza? XD

4. Wiadomo jaki wielki hajs skosi Portis teraz :) 

5. To jest raczej gwarancja pewnej kasy, jedna poważniejsza kontuzja i przypał, a taki znowu młody to nie jest. 

No i u mnie byłby starterem, jeśli to ma znaczenie

A co ma znaczenie dla niego? Daj argumenty ze Twoja oferta lepsza? Ma PO wiec w dupie z kontuzja. I nie ma znaczenia czy jest starterem czy rezerwowym im lepsze cyfry w realu tym większa kasa u nas. Mechanizm jest prosty. O Portisie nic nie pisałem wiec mnie jego przykład średnio interesuje na razie

19 minut temu, ozzy110 napisał:

Minnesota to ładnie jedzie z zawodnikami

Williamsowi nadal nie powiedzieli jak wygląda jego extension na które się zgodził

Aytona próbują robić na kasę

A Conleyowi taką ofertą ładnie dziękują za pomoc przy wywalczeniu mistrzostwa

Nieźle się bawicie xd

A i w sumie moja oferta dla Duncana jest nieważna (zapomniałem rozpisać umowy)

Jednym słowem spory misz masz a co w końcu z tym dealem za Hardena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

brak potwierdzenia z drugiej strony, więc chłopaki już chyba 2 miesiąc mieszkają na lotnisku

Oby byli z Hanksem na łączach ;)

Godzinę temu, january napisał:

Ogólnie macie rację co Theisa pod kątem tego, że idzie na kasę, już to przyznałem. On w RL przecież poszedł do Rockets za kasą, także tego. Kto mu da najwięcej hajsu (i najdłuższą umowę, żadnych 1+1 PO, bo on akurat dotychczas i u nas i w RL grał na takich umowach, więc chce dłuższy, syty kontrakt) ten go zbierze.

Natomiast wszyscy odpuszczający hajs w RL - Aldridge, Batumy itd, to widząc minimum od Lakers się nie zastanawiają i to w sekundę klepią przecież.

Zresztą dokładnie (poza Theisem, mój gracz to dostał ofertę) takim graczom oferty poskładałem. Nie uderzyłem przykładowo po Dannyego Greena, który wiadomo że jest mega chciwy na hajs :D 

Problem z nim jest taki ze na razie mega kosmicznej kasy nie dostal, przynajmniej takiej jak w realu to nie rozumiem po co ma nie spróbować szansy za rok. Pozostali gracze to sprytne ruchy Lakers do obronienia w czasie argumentacji. Choć z tym LMA może ktoś wyskoczy z czymś wiekszym

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.