Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Ja w swojej mam 🙂.

W tej też by było ale ktoś moje własne dzieło, moją własną pracę postanowił mi zablokować do edycji więc nie liczył bym na to, że jest aktualna :).

Wczoraj aktualizowałem, dopisałem 27 nazwisk których brakowało ale mógł mi się ktoś jeszcze zawieruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LONGER01 napisał:

Piszę to w swoim imieniu, @Ashigaru kolejny raz kompromitujesz Radę!!!! Masz -2pkt, obiecujesz opublikowanie ofert 00.00 po czym masz wyjebane.

Będę musiał z tym żyć. 

 

Technicznie... 5:50 to też po 12.

 

@ignazz, @eMeS, @człowiek...morza - Nie wysłaliście ofert czy po prostu nie mogę ich znaleźć? 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Luke Kennard zwolnił swojego agenta, naslal na niego bandytow, uciekł z kraju i negocjuje umowę z Fenerbahce Stambuł. 

U nas jak w socjalizmie - Związku Radzieckim i Unii Europejskiej - nikt z decydentów nie ponosi odpowiedzialności za ch#$we decyzje graczy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche smieszne, ze Brooks dostal jak na razie zdecydowanie najwyzszy kontrakt w calej turze. Jak patrze jakie oferty lecialy w tamtej turze i obecnej to pewnie przeplacam. Conley widze na ladnej promocji wpadnie, Duncan to samo, Clarkson swiezo po 6th man of the year za tax payer(sic!), Wielkiego Gallo prawie nikt nie tknal!

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Troche smieszne, ze Brooks dostal jak na razie zdecydowanie najwyzszy kontrakt w calej turze. 

Nom, przy Twojej pierwszej ofercie dostał zdecydowanie najniższy kontrakt w turze;) 

@ozzy110 w ogóle można oferować w kółko to samo Extension? Już głosowaliśmy te umowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Troche smieszne, ze Brooks dostal jak na razie zdecydowanie najwyzszy kontrakt w calej turze. Jak patrze jakie oferty lecialy w tamtej turze i obecnej to pewnie przeplacam. Conley widze na ladnej promocji wpadnie, Duncan to samo, Clarkson swiezo po 6th man of the year za tax payer(sic!), Wielkiego Gallo prawie nikt nie tknal!

ja za Brooksem tym razem będę ZA.

Z Oladipo mogłeś mu dać PO, a nie TO - bo wiadomo że on ten sezon poświęca na odbudowanie się (jak wróci).

Duncan to niestety QO i spróbuje szczęścia za rok. 

Adams w Detroit.

Ogólnie gracze średniej półki u nas sobie nie zarobią - oferty dla wielu graczy zaskakująco niskie, ale nie ma się co dziwić, jak $$$ za dużo nie zostało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:
16 minut temu, tangiers napisał:

 

ja za Brooksem tym razem będę ZA.

Z Oladipo mogłeś mu dać PO, a nie TO - bo wiadomo że on ten sezon poświęca na odbudowanie się (jak wróci).

Myslalem nad tym, ale ja nie wiem czy on w ogole jeszcze bedzie gral w koszykowke. Z tego co pisales kiedys to wspominales o marcu, wiec zakladam ze on w ogole nie zagra w tym roku. A jak wroci powiedzmy nawet na ten 1 mecz i bedzie cienki to podejme te opcje i dam mu sie wykazac od kolejnego sezonu. Po tym wszystkim co sie wydarzylo mam chyba u niego jakis kredyt zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.