Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Lepiej mierzyć swoje sukcesy względem tego co robią nasi odpowiednicy z RL NBA, bo wszyscy startowaliśmy z różnych miejsc. 

Ja póki co dałem rok dłużej PO i to stawiam jako swój mały sukces, chociaż wiadomo że sięgając po Walla plany były dużo większe :)

W sumie można by zrobić porównania składów jak wyglądały na początku BeGM a jak wyglądają teraz i spisać osiągnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, shevcu napisał:

do kogo oferty jutro pany ??

Skoro niby @january ( poszedł komunikat, że MC przejmuje Pels ) to czy nie lepiej aby ze względu, że mam bana na III turę oferty szły do mnie? Gwarantuje szybsze ich upublicznianie ( tuż po północy dowolnego dnia ), a RFA których mam planuję im dać oferty w IV turze dopiero.

Rado: @Ashigaru, @cvbe, @ozzy110, @LONGER01?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Lepiej mierzyć swoje sukcesy względem tego co robią nasi odpowiednicy z RL NBA, bo wszyscy startowaliśmy z różnych miejsc. 

Ja póki co dałem rok dłużej PO i to stawiam jako swój mały sukces, chociaż wiadomo że sięgając po Walla plany były dużo większe :)

To chyba Sota i Orlando najlepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Co niby ja, kolego ja mam 1000 chętnych do gry w LA za minimum, muszę odpisywać Conleyom, że trochę ciężko, ale pomyślimy.

Ale ja nie piszę o Lakers, a o Pels skoro MC wraca do gry. Oferuję po prostu swoje usługi na zbieranie ofert na III turę skoro i tak mam bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

To chyba Sota i Orlando najlepiej ?

Swego czasu robiłem ranking pod tym względem, ale nie pamiętam już TOPu

Teraz, Eld napisał:

Ale ja nie piszę o Lakers, a o Pels skoro MC wraca do gry. Oferuję po prostu swoje usługi na zbieranie ofert na III turę skoro i tak mam bana.

Z mojej strony nie ma problemu. 

Po krótce to rozumiem, że wróciłem już oficjalnie na stanowisko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Po krótce to rozumiem, że wróciłem już oficjalnie na stanowisko? 

A jest ktoś przeciw? Bo ja na pewno nie. 

Teraz, january napisał:

No ale jak ja mam oferty zbierać jako ex-GM Pels, skoro jako GM Lakers będę je rozsyłał ;d

Albo ja coś źle napisałem, albo Ty mnie źle zrozumiałeś.

Ale okazało się, że i @Ashigaru może zbierać oferty bo nie ma zamiaru bidować w III turze, więc niech Rada sobie sama zadecyduje tylko ogłosi to publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

Mi obojętne jak długie posty piszesz, ważna jest treść, a tu jej Ci mocno brakuje, bo powtarzasz jak mantrę teksty o ruchach tankera, kiedy finalny bilans ruchów spowodował lepszy roster pod kątem obecnego poziomu ekipy niż to co proponowałeś jak o Pels wtedy rozmawialiśmy. Tylko jeszcze dodatkowo znacznie lepiej wygląda sytuacja Pels długoterminowo.

Po prostu masz focha za to, że jak zrobiłeś woltę pod tytułem "albo january prowadzi tymczasowo Pels, albo ja odchodzę z Rady" to Twój plan nie został zaakceptowany. A że ruchy oceniane są pozytywnie przez wszystkich wokół to przerzuciłeś się na atak na "tankowanie".

Tylko problem jest taki, że nie podałeś nigdzie w czym to tankowanie Pelicans poprzez moje ruchy się tu objawia.

Jasiek xd jakim Ty jesteś hipokryta to głowa mała :D 

jak pomagałem Wariatowi i dałem światełko w tunelu Jazz to pisałeś o świetnych ruchach Jazz, po czym zrobiłeś swoją szopkę ze to sprzeczne z idea fair play gdy się dowiedziałeś ze stałem za tymi przemianami, ale sam jak prowadziłeś dwa teamy to już świetnym chelpisz :D 

Po prostu magia :D 

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Jest ktoś poza mną kto że swoim teamem zawsze robił lepszy bilans w begm niz w rl NBA? :)

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Po cichu robiłeś między Jazz i Sotą multiway prowadząc dwa de facto kluby, o czym ludzie nie wiedzieli - to troszkę inna sprawa była jednak.

Tu wszystko ładne i transparentne, nie to co spółdzielniarze.

(Curry Wam w twarze)

dramat wymówka :( widać ze brak naszych kłótni mocno wpłynął na Twoje kontry, spadasz do poziomu exradnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LONGER01 napisał:

W zakładce FA 2021 macie w miarę aktualną listę kto został jeszcze na rynku.

Ja w swojej mam 🙂.

W tej też by było ale ktoś moje własne dzieło, moją własną pracę postanowił mi zablokować do edycji więc nie liczył bym na to, że jest aktualna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.