Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Sylvinho. napisał:

@Eld jak tam wakacje ?

Dziękuję. Super. Totalna odcinka od wszystkiego. Szczególnie kiedy masz okazję spędzić czas w takich o to okolicznościach ( a to tylko widok w jedną stronę ) :

e8Enriy.jpg

 

Już sobie nawet na tło na FB ustawiłem bo zdjęcie fart mi wyszło.

19 minut temu, Alonzo napisał:

Nieważne Eld :) Wypoczywaj i wracaj na nowy sezon pełen energii :) 

Skłamał bym gdybym napisał, że jestem pełen energii bo zmęczony podróżą jestem, ale psychicznie to nie ta bajka. Zresztą spójrz na to zdjęcie. Myślał byś o beGM popijając coś dobrego, albo czytając książkę?

Bo ja nie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Dziękuję. Super. Totalna odcinka od wszystkiego. Szczególnie kiedy masz okazję spędzić czas w takich o to okolicznościach ( a to tylko widok w jedną stronę ) :

e8Enriy.jpg

 

Już sobie nawet na tło na FB ustawiłem bo zdjęcie fart mi wyszło.

To dobrze, że wszystko ok :) A widok serio genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

To dobrze, że wszystko ok :) A widok serio genialny.

Wyobraź sobie, że tam pod tymi chmurami, czy mgłą jest 3000 tysięczne miasteczko. Ja się budziłem rano - pełne słonko. Oni się budzili rano, a tu sąsiada nie widać :). Ciepła kawusia na leżaczku + te moje cygaretki z takim widokiem robią Ci dzień na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Wyobraź sobie, że tam pod tymi chmurami, czy mgłą jest 3000 tysięczne miasteczko. Ja się budziłem rano - pełne słonko. Oni się budzili rano, a tu sąsiada nie widać :). Ciepła kawusia na leżaczku + te moje cygaretki z takim widokiem robią Ci dzień na dzień dobry.

Tak z ciekawości w jakim kraju jesteś, bo może w przyszłości też będzie trzeba zrobić sobie wakacje w środku niczego ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Tak z ciekawości w jakim kraju jesteś, bo może w przyszłości też będzie trzeba zrobić sobie wakacje w środku niczego ? :)

Polska - ale trzeba wiedzieć gdzie jechać. 

@Sylvinho. będziesz chciał to Ci dam namiar. Tylko to głębokie południe Polski jest. Jakieś....400 metrów od granicy ze Słowacją :P.

No i nie zimą. Chyba, że masz auto 4x4 z łańcuchami i dobrze by było z blokadą dyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Polska - ale trzeba wiedzieć gdzie jechać. 

@Sylvinho. będziesz chciał to Ci dam namiar. Tylko to głębokie południe Polski jest. Jakieś....400 metrów od granicy ze Słowacją :P.

No i nie zimą. Chyba, że masz auto 4x4 z łańcuchami i dobrze by było z blokadą dyfra.

Jak jesteś to zapytam. Pamiętasz może kto w arkuszu potwierdzał/usuwał Player Option? Bo się Bembry z Hawks gdzieś zapodział a nie wiem czy to przypadkiem ja takiego babola nie zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Jak jesteś to zapytam. Pamiętasz może kto w arkuszu potwierdzał/usuwał Player Option? Bo się Bembry z Hawks gdzieś zapodział a nie wiem czy to przypadkiem ja takiego babola nie zrobiłem

On to podjął na 99%, ale zaglądnij do Archiwum: temat - Decyzje graczy na temat Player Option 2020/21. Tam to na pewno jest.

I ja to robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

On to podjął na 99%, ale zaglądnij do Archiwum: temat - Decyzje graczy na temat Player Option 2020/21. Tam to na pewno jest.

I ja to robiłem.

Bo chłopa właśnie nigdzie nie ma w arkuszu

Dobra już wiem. Były obok McConnella i pewnie od razu zdjąłeś opcję u niego i zniknął z arkusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

@eMeS w ramach powiadomienia. Przywróciłem Bembryego do twojego składu bo Eld musiał omyłkowo nie podjąć mu PO przez co nie było go w salary. Mam nadzieję, że nie krzyżuje ci to planów w 3 turze :)

A kto to? xD Damn, no podjal podjal - zupelnie o chlopaku zapomnialem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karpik napisał:

Co racja, to racja, tylko jakim cudem w Pels się znalazł #3 draftu 2020, James Wiseman? Tacy Magic na przykład nigdy nie mieli u nas tak wysokiego picku. Fox to też ciekawy przypadek, bo został wybrany w drafcie przez Pels (ale oczywiście nie w wyniku tanku, on w wyniku tanku dopiero został wymieniony do Magic).

A czasem nie mieli #4 z która brali Tatuma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ozzy110 napisał:

Spokojnie ja sobie tylko żartuję ;) To ty masz o 1 więcej wizyt w playoffs ode mnie

Lepiej mierzyć swoje sukcesy względem tego co robią nasi odpowiednicy z RL NBA, bo wszyscy startowaliśmy z różnych miejsc. 

Ja póki co dałem rok dłużej PO i to stawiam jako swój mały sukces, chociaż wiadomo że sięgając po Walla plany były dużo większe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.