Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

@Alonzo to sprecyzuj chociaż jak jesteś historykiem - dyskusja miała miejsce o to kto był lepszym zespołem w 1 trymestrze a nie overall. I ja uważałem ze ja byłem lepszy w 1. Trymestrze bo ty miałeś dużo kontuzji. I ty dałeś mnie za te opinie na ignora, po czym ja zgarnąlem  chyba lepszy niż Ty bilans w 1trymestrze. Tak było, prawda ? ;) czyli zachowuj się jak historyk albo jak goebbels. 

No u nas Conley III runda FA był lepszy od Lowry 30mln.

a Hardaway III runda FA był lepszy od Chcę supermaxa Mitchella 

.. a ja skończyłem chyba na 9 miejscu na Wschodzie.

Tylko dzięki temu, że jestem cholernie uparty nie odszedłem wtedy z gry na dobre - a naprawdę było blisko - tylko że jak ja bym zdecydował się odejść, to już bym akurat nie wrócił. Taki jestem :) . Skończyło się dobrze - byłem II na Wschodzie, choć pewnie ze 2W zabrane mi w 1T powinienem mieć spokojnie więcej. Ale looz - grunt, że skończyło się dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Dla mnie to jest nadal olanie Tima. Pisałem już wcześniej, że miałeś możliwość dopięcia wymiany Olynyka i Turnera bez zrzucania cap holdów. Ty tego rozwiązania nie znalazłeś co oznacza, że nie zależało ci na tyle, żeby poszukać jakiegoś innego sposobu. Więc tak to jest nadal olanie

A ty kumasz ze mi chodzi o to ze Van vleeta już mam ?

Wiec tak, olalem thj.

 

Ale gdyby deal z OKC przeszedł to bym nie olał.

 

Później wszyscy pozostali zainteresowani Turnerem byli już po 1. Turze wypompowani z kasy - wiec jedyna opcja jaka miałem to Albo van vleet + Nurkic/brook z FA albo brook z snt od karpika + thj z capholdu z FA. Wybrałem vleeta orazszanse na nurkica, ponad thj i brooka lopeza, to fakt. Ale nigdy nie pisałem raczej jakichś pieśni pochwalnych na cześć thj jak twierdzi tutaj Alonzo.
 

To nie było klasyczne olanie gracza, raczej szybka zmiana taktyki pod presją czasu. Jak widać opłaciła się ta taktyka i działam pod presja lepiej niż niektórzy ;) bo vleet + Nurkic to chyba spoko opcja jak na możliwości które mi zostały… 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Elf mógł mieć capele…za darmo ;] wiec nie za capele, ale  za darmo masz borderline allstara i 5pickow 

 

 

Nie do końca bo zamiast zrobic 17M cap space Musiał bym zrobić więcej co by oznaczało pozbycie się OG, a wiecie jakie mam do niego podejście.

Na stole leżą 2x 1st i zajebisty prospekt za OG plus niezły wypełniacz, ale strasznie, ale to strasznie się cieszę że i Powella i OG udało mi się zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

No u nas Conley III runda FA był lepszy od Lowry 30mln.

a Hardaway III runda FA był lepszy od Chcę supermaxa Mitchella 

.. a ja skończyłem chyba na 9 miejscu na Wschodzie.

Tylko dzięki temu, że jestem cholernie uparty nie odszedłem wtedy z gry na dobre - a naprawdę było blisko - tylko że jak ja bym zdecydował się odejść, to już bym akurat nie wrócił. Taki jestem :) . Skończyło się dobrze - byłem II na Wschodzie, choć pewnie ze 2W zabrane mi w 1T powinienem mieć spokojnie więcej. Ale looz - grunt, że skończyło się dobrze. 

Alonzo serio będziemy wracac do I trymestru? Miałeś tam masę nieobecności a ja w pierwszych dwóch trymestrach miałem łącznie chyba z 7 nieobecności. Chodziło mi bardziej o to że to ja miałem wtedy racje, a nie Ty -  przynajmniej według większości. A ty piszesz o tym w kontekście jakbym pisał wtedy jakieś herezje? 
 

Serio, naprawdę słabe jest według mnie takie wypominanie mi braku oferty dla thj bo go przecież pochwaliłem w I trymestrze zeszłego roku 

3 minuty temu, Tecu napisał:

Nie bierz tego personalnie, ale to Ty anulowałeś ten deal rezygnując. Jest nawet taki zapis w regulaminie. 

Nie bierz tego personalnie ale nie wpieprzaj się może miedzy wódkę a zakąskę jak nie znasz sytuacji. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ale nigdy nie pisałem raczej jakichś pieśni pochwalnych na cześć thj jak twierdzi tutaj Alonzo.

Robiłem nawet porównanie stats wtedy - gdzie z jednej strony stawiałem Mitchella, a z drugiej Hardawaya, ale looz. 

Ogólnie dla mnie jak się tak mocno chwali swoich graczy, to warto to czymś poprzeć - np nowym kontraktem, gdzie się tych graczy docenia. U Ciebie jasne, żę sytuacja z Aldridgem wszystko zagmatwała, ale byłem pewien, że dasz mu dobry kontrakt w II T. 

W III turze pewnie weźmie 1+1PO od kogoś, ale traci Birdy i musi czekać na kolejne offseason i liczyć na to, że ktoś mu da dobrą kasę. 

Zamykając już dyskusję z mojej strony - dlatego doceniam długie i wysokie kontrakty, nawet jak tacy gracze jak Mikal niby odpuszczają śr. ten 1-2mln$ na sezon. Kluby dające długie kontrakty też ryzykują, bo później różnie się to kończy - pechowa kontuzja, słabsza forma. ja do tej pory przejechałem się na każdym tego rodzaju kontrakcie dla tzw. graczy rotacyjnych (ale nie Gwiazdach), a i tak będę dawał graczom w których wierzę długie kontrakty bo o to chodzi, żeby pokazać że się w nich wierzy. A mała zniżka przy stabilizacji powinna być wtedy do zaakceptowania dla gracza. Zresztą mamy teraz opcje Trade Kickera, która jest zawsze jaimś bonusem finansowym dla gracza, gdyby faktycznie został sprzedany - warto to wziąć pod uwagę przy decyzji. Mikal zresztą też chyba dostaje od Karpika TK 10%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

Nie bierz tego personalnie ale nie wpieprzaj się miedzy wódkę a zakąskę jak nie znasz sytuacji. ;) 

Zrezygnowałeś - tak. 

Jest zapis w regulaminie, że rezygnacja anuluje nie przyklepane na forum trady? - tak

Czyli znam dwa kluczowe składowe a szczegóły nie mają tu znaczenia. 

Nie muszę znać szczegółów by stwierdzić, że sam jesteś tego winny. Przy okazji poobrażałeś wszystkich dookoła.

Możliwe, że są jakieś sprawy z powodu których przezywasz Elda, ale nie jest to anulowanie tego dealu. Sam go automatycznie anulowałeś przez rezygnację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Alonzo serio będziemy wracac do I trymestru? Miałeś tam masę nieobecności a ja w pierwszych dwóch trymestrach miałem łącznie chyba z 7 nieobecności. Chodziło mi bardziej o to że to ja miałem wtedy racje, a nie Ty -  przynajmniej według większości. A ty piszesz o tym w kontekście jakbym pisał wtedy jakieś herezje? 
 

Serio, naprawdę słabe jest według mnie takie wypominanie mi braku oferty dla thj bo go przecież pochwaliłem w I trymestrze zeszłego roku 

Nie bierz tego personalnie ale nie wpieprzaj się może miedzy wódkę a zakąskę jak nie znasz sytuacji. 

Jak miałeś lepszy skład to znaczy, że jednak Hardaway był lepszy od Mitchella 😄

Zrobiłem sobie po 1T przerwę od pisania i - przynajmniej tak to sobie racjonalnie wytłumaczyłem - dostałem tak słaby bilans, gdyż dyskutowałem m.in. z Tobą kto ma lepszy team, czy tez z Eldem - kto wygrał dwumecz Magic - Thunder. Sporo pisałem o swoim teamie, to różni GMowie mi tam wytykali wszystko co się dało - m.in Oubre grał fatalnie po przeprowadzce do Warriors - a o ironio u mnie grał wtedy 4 sezon, a większość innych teamów miało czasami prawie całe nowe składy. Większość siedziała cicho nt swoich teamów, zatem ci którzy czytali mieli na bieżąco tylko grillowanego Alonzo. Tak niestety u nas jest, że jak o któryms teamie sie pisze więcej, to przeważnie najbardziej obrywa. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak miałeś lepszy skład to znaczy, że jednak Hardaway był lepszy od Mitchella 😄

Zrobiłem sobie po 1T przerwę od pisania i - przynajmniej tak to sobie racjonalnie wytłumaczyłem - dostałem tak słaby bilans, gdyż dyskutowałem m.in. z Tobą kto ma lepszy team, czy tez z Eldem - kto wygrał dwumecz Magic - Thunder. Sporo pisałem o swoim teamie, to różni GMowie mi tam wytykali wszystko co się dało - m.in Oubre grał fatalnie po przeprowadzce do Warriors - a o ironio u mnie grał wtedy 4 sezon, a większość innych teamów miało czasami prawie całe nowe składy. Większość siedziała cicho nt swoich teamów, zatem ci którzy czytali mieli na bieżąco tylko grillowanego Alonzo. Tak niestety u nas jest, że jak o któryms teamie sie pisze więcej, to przeważnie najbardziej obrywa. :) 

Nie no @Alonzo nie przesadzaj z tym THJ i Mitchellem. Nie wiem skąd wziąłeś, że jeśli jakiś team jest lepszy od innego to z automatu zawodnil A jest lepszy od zawodnika B na tej samej pozycji. Niezłe jaja

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo kłóciliśmy się o oubre - to krzyczałeś ze jak może moja warunkowa oferta wygrać z twoją - i wygrałem. 
Mimo ze większość tak uznała, a ty go i tak zgarnąłeś bo ja go juz nie zkiescilem, to rok później dalej to wypominałeś ludziom. Przy jakims podsumowaniu czy czymś. 
 

pozniej kłóciliśmy się kto lepszy w I trymestrze - Pacers czy Magic. Jasne ze Magic to lepsza drużyna w pełnych składach ale tam miałeś masę urazów itd itp. Głosowanie pokazało ze twoje Magic strasznie słabe było w I trymestrze. Znowu miałem racje. 
 

teraz jakos niepotrzebnie w ogóle walczyłeś postem o Bouchera dowalając mi podprogowo ( Magic to Ten stabilny team), a Okazuje się że nawet jak dałem tylko jakiś tam 1mln więcej na rok od ciebie, a ty dałeś dużo więcej gwarantowanych lat, to i tak zgarniam od kogos jakieś tam głosy na bouchera tylko dlatego ze dałem 1mln  więcej na rok. 
 

moze warto wiec dla ciebie bedzie się ze Mną nie kłócić, bo Później zawsze w głosowaniu wychodzi ze miałem racje :)

 

albo: może warto zweryfikować czy rzeczywiście inni postrzegają świat/NBA/biznes tak samo jak ty, a jeżeli postrzegają to inaczej niż Ty, to może warto swoje podejscie zmienić dla dobra Swojej drużyny? Chodzi mi o to, że chyba już każdemu tutaj się przejadły twoje piękne posty o kulturze organizacji, każdy ma to raczej w pompie, co udowadniają głosy na bouchera tylko Dlatego ze dałem 1mln więcej. A ty dalej i dalej próbujesz jak Westbrook głową w mur walić i nic z tego nie masz, tylko stresy ; )

 

wyluzuj się trochę i zmien podejscie,  nie dopierdalaj się już do tych wolves bo obaj dobrze wiemy ze jakbyś tylko miał i trafił dobra okazje jakiegoś tam tatuma/Bookera sobie pozyskać za lowryego, to by nic z tej twojej kultury organizacji nie zostało już. A chłopaki z Minny znają się na negocjacjach jak widać, wiec robią sobie deale i zyskują na tym. Podczas gdy ty będziesz kisił lowryego do końca kariery by próbować jakiś tam imidż najbardziej stabilnej organizacji ever tworzyć ;) a ja za rok znowu wpadnę na biało, zapłacę ze dwa miliony więcej i ci podkradnę ci twojego gracza ;)

 

Ty chcesz zrobić z nas hipokrytów a sam piszesz ze wolves nie chcieli dać kasy white’owi - nawet po tym jak ewidentnie właśnie się kurde okazało …ze nikt nie chce dać tej kasy co z góry rok temu nie wiedząc jakie będą oferty -  zaproponowała Minnesota ? Czasami brniesz w coś za bardzo według mnie.. :) 

19 minut temu, Tecu napisał:

Zrezygnowałeś - tak. 

Jest zapis w regulaminie, że rezygnacja anuluje nie przyklepane na forum trady? - tak

Czyli znam dwa kluczowe składowe a szczegóły nie mają tu znaczenia. 

Nie muszę znać szczegółów by stwierdzić, że sam jesteś tego winny. Przy okazji poobrażałeś wszystkich dookoła.

Możliwe, że są jakieś sprawy z powodu których przezywasz Elda, ale nie jest to anulowanie tego dealu. Sam go automatycznie anulowałeś przez rezygnację. 

Dlatego mowie, nie wpierdalaj się. Nie znasz treści moich rozmów z Elfem prywatnych wiec nie masz prawa mi tu oceniać kto jest czemu winny a czemu nie. 
 

ja znam treść moich prywatnych rozmów z Elfem wiec mam go prawo oceniać w swoim mniemaniu jako winny zamieszania. 
 

nie gadamy o regulaminie, a wspomnialem jedynie coś o moich ustaleniach z nim, więc nie wpierdalaj się proszę raz jeszcze. Dziękuje za uwage. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

ja znam treść moich prywatnych rozmów z Elfem wiec mam go prawo oceniać w swoim mniemaniu jako winny zamieszania. 
 

nie gadamy o regulaminie, a wspomnialem jedynie coś o moich ustaleniach z nim, więc nie wpierdalaj się proszę raz jeszcze. Dziękuje za uwage. 

A ja mam prawo do tego by zwrócić Ci uwagę, że deal został anulowany automatycznie przez Twoją rezygnację i ustalenia wewnętrzne nie mają żadnego znaczenia. 

I nie wiem kto to jest Elf, ale uważaj na język, bo pamiętamy jak nas już nazywałeś wszystkich. Trochę pokory zalecam. Nam wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Nie no @Alonzo nie przesadzaj z tym THJ i Mitchellem. Nie wiem skąd wziąłeś, że jeśli jakiś team jest lepszy od innego to z automatu zawodnicy A jest lepszy od zawodnika B na tej samej pozycji. Niezłe jaja

Było - minęło i naprawdę nie ma sensu do tego wracać bo się skończyło dobrze, ale sam sobie Ozzy odpowiedz, czy potrafisz podać przykład teamu, który po 1/3 sezonu przeskoczył na koniec sezonu na 2 seed? 

Grałem tylko bez KATa (tzn. grał tylko w 4 meczach). 

Mitchell 23,5pkt. Lowry 17pkt. Gordon 13,8pkt. Oubre 13,8pkt. Nunn 13,1pkt. Temple 8,5pkt. Birch ,8pkt. Williams 5,9pkt. Joseph 5,6pkt.

W Indianie - Hardaway 17pkt. Paul 16,9pkt. K. Johnson 14,2pkt. Aldridge 14,1pkt. Turner 13,7pkt. Holiday 11,3pkt. Nwaba 8,6pkt. Gallowey 5pkt. Campazzo 3,7pkt. Looney 3,7pkt. 

Czyli najprościej porównać Mitchella do Hardawaya, a Lowrego do Paula. Notatki mam akurat przed sobą :) ale looz - to historia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

A ja mam prawo do tego by zwrócić Ci uwagę, że deal został anulowany automatycznie przez Twoją rezygnację i ustalenia wewnętrzne nie mają żadnego znaczenia. 

I nie wiem kto to jest Elf, ale uważaj na język, bo pamiętamy jak nas już nazywałeś wszystkich. Trochę pokory zalecam. Nam wszystkim. 

A ja mam prawo twierdzić ze jednak nie został anulowany skoro dostałem po moim poscie z prośba do was o powrót informacje „proszę powiedz ze nasz deal nie upadl” 

 

i nic ci do tego. Odpuść już, przytoczyłem to tylko w kontekście dlaczego nie ma THJ oferty - ale serio nie mam już ochoty do tego wracac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Alonzo kłóciliśmy się o oubre - to krzyczałeś ze jak może moja warunkowa oferta wygrać z twoją - i wygrałem. 
Mimo ze większość tak uznała, a ty go i tak zgarnąłeś bo ja go juz nie zkiescilem, to rok później dalej to wypominałeś ludziom. Przy jakims podsumowaniu czy czymś. 
 

pozniej kłóciliśmy się kto lepszy w I trymestrze - Pacers czy Magic. Jasne ze Magic to lepsza drużyna w pełnych składach ale tam miałeś masę urazów itd itp. Głosowanie pokazało ze twoje Magic strasznie słabe było w I trymestrze. Znowu miałem racje. 
 

teraz jakos niepotrzebnie w ogóle walczyłeś postem o Bouchera dowalając mi podprogowo ( Magic to Ten stabilny team), a Okazuje się że nawet jak dałem tylko jakiś tam 1mln więcej na rok od ciebie, a ty dałeś dużo więcej gwarantowanych lat, to i tak zgarniam od kogos jakieś tam głosy na bouchera tylko dlatego ze dałem 1mln  więcej na rok. 
 

moze warto wiec dla ciebie bedzie się ze Mną nie kłócić, bo Później zawsze w głosowaniu wychodzi ze miałem racje :)

 

albo: może warto zweryfikować czy rzeczywiście inni postrzegają świat/NBA/biznes tak samo jak ty, a jeżeli postrzegają to inaczej niż Ty, to może warto swoje podejscie zmienić dla dobra Swojej drużyny? Chodzi mi o to, że chyba już każdemu tutaj się przejadły twoje piękne posty o kulturze organizacji, każdy ma to raczej w pompie, co udowadniają głosy na bouchera tylko Dlatego ze dałem 1mln więcej. A ty dalej i dalej próbujesz jak Westbrook głową w mur walić i nic z tego nie masz, tylko stresy ; )

 

wyluzuj się trochę i zmien podejscie,  nie dopierdalaj się już do tych wolves bo obaj dobrze wiemy ze jakbyś tylko miał i trafił dobra okazje jakiegoś tam tatuma/Bookera sobie pozyskać za lowryego, to by nic z tej twojej kultury organizacji nie zostało już. A chłopaki z Minny znają się na negocjacjach jak widać, wiec robią sobie deale i zyskują na tym. Podczas gdy ty będziesz kisił lowryego do końca kariery by próbować jakiś tam imidż najbardziej stabilnej organizacji ever tworzyć ;) a ja za rok znowu wpadnę na biało, zapłacę ze dwa miliony więcej i ci podkradnę ci twojego gracza ;)

Właśnie juz nie używam zwrotu kultura organizacji przy Orlando - bo nabrał u nas pejoratywnego znaczenia :) 

Z tą walką o Oubre chodziło mi o to właśnie, że u Ciebie był dalszą opcją jak teraz Boucher - z Karpikiem ostatnio o tym nawet tu dyskutowaliśmy na forum. No właśnie to, że ten 1mln. więcej i głosy na Indianę przy Boucherze pokazują tu właśnie to różne u nas postrzeganie teoretycznie tego samego. - jak dla mnie gracz zmuszony do gry na QO za chyba 1,8mln. jak widzi ponad 50mln za 3+1PO to bierze i pyta gdzie podpisać, zamiast kozaczyć, że może za rok ktos mu da 1-2mln. więcej - tu chociażby przykład Hardawaya pokazuje jak to się u nas kończy przy różnych ograniczeniach finansowych.  I nie denerwuje się juz u nas od czasu głosowania na 1T poprzedniego sezonu - przeszło mi to ;) 

Dyskutuję - jak widzę, że to ma sens, a czasami (w pojedynczych przypadkach) odpuszczam jak próby dyskusji nic nie dawały. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.