Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

Oddałem pół roku temu za Capelę 3x1st - "dramat deal Lakers, co za przepłacenie!"

Pozyskałem teraz za Capelę 2x1st - "co za hieny z Lakers!"

Ludziom nie dogodzisz :P

Nie musisz udawać głupiego ;) We wszystkim najważniejsze są okoliczności, a tu okolicznościami było to że Eld zajebał się w akcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

@Principe to extension Luki to DPE jest

Dopisz Ozzy przy ofertach jak możesz. 

 

21 minut temu, Lucas napisał:

Nie no Kuzminskas to trochę inny etap gry, trochę jak twój DLO.

Tu po prostu jak hiena skorzystałeś że słabości i niestabilności Elda, ale kto o tym będzie pamiętał jeśli curry z lebronem zdobędą razem tytuł ;)

ja :) 

Jasiu jakby miał honor to oddałby Eldowi jeden z tych 1st picków. W takich sytuacjach powinna interweniować jednak Rada - warto wprowadzić taki zapis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ja mu dałem lajka za celną i zabawną według mnie ripostę ;)

Dla mnie jego riposta była niesmaczna. Mac średnio co 2 miesiące pisze jakiś trollowy post o Haslemie - raz, czy dwa można było pomyśleć, że on nie rozumie jego roli, ale wyjaśniałem mu to ze 2-3 razy i nic się nie zmieniło. Chociażby te texty obrazują jego kulturę osobistą. Dla mnie kulturalniejsze było nazwanie mnie przez Ciebie debilem niż te jego texty z pogranicza frustracji i pogardy. Ty nad sobą nie panowałeś (jak by na to nie patrzeć), on to robi z cynizmem i wyrachowaniem. 

A próbę racjonalnego dialogu zakończyłem z nim, jak - przy tym samym argumencie, co teraz podsumował mnie niedawno, że niektórzy (czyli ja) nie rozumieją, że mamy teraz Ligę Graczy. Miałem mu nawet odpisać, ale stwierdziłem że szkoda klawiatury. Wolves bezczelnie żonglują cały czas graczami, a chociażby Whitea sprzedał, bo mu nie chciał wysokiego kontraktu dawać. 

No i kwestia Conleya u niego, czy u Ciebie Hardawaya - to Wasze wychwalanie ich (no Conley to był tu chyba lepszy od Luki i Joka razem wziętych przy tych On/Offach) miałoby sens dla mnie, gdyby szły za tym jakieś przyzwoite oferty kontraktów od Was, czy nawet od kogokolwiek - dla Conleya w I rundzie, a dla Hardawaya w II rundzie - a tak obaj spadają do III rundy FA - co mocno weryfikuje wiarygodność GMów tak ich wychwalających ;) - zwłaszcza Conleya. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Oddałem pół roku temu za Capelę 3x1st - "dramat deal Lakers, co za przepłacenie!"

Pozyskałem teraz za Capelę 2x1st - "co za hieny z Lakers!"

Ludziom nie dogodzisz :P

Elf mógł mieć capele…za darmo ;] wiec nie za capele, ale  za darmo masz borderline allstara i 5pickow xD 

 

@Alonzo powiedz mi z ręką na sercu, kiedy ja wychwalałem Tim hardaway jr ? nazwałem go chociaż kiedykolwiek… hmm lepszym niż Van Vleet graczem? Bo z tobą się jak ze ścianą rozmawia widzę…  na chooy mi wytykasz drugi raz brak oferty dla THJ jak już ci wytłumaczyłem dwa dni temu dlaczego nie dostał oferty ?
 

powiedz mi Czy to ze Jrue Holiday nie dostał ode mnie oferty oznacza że mam go za słabiaka ?? Bo taka jest twoja logika widzę - brak oferty = automatyczny brak docenienia wartości. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to ciekawy casus akurat 

RL NBA pokazało ze w jego przypadku trzeba brać jak dają bo później można wyładować z ledwo rocznym kontraktem ;) 

13 minut temu, ozzy110 napisał:

Czy Schroder na pewno zgodziłby się na 3 letni kontrakt z opcją w wysokości tak naprawdę 3 letniego Non-taxpayera? Nie wydaję mi się

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Hmm to ciekawy casus akurat 

RL NBA pokazało ze w jego przypadku trzeba brać jak dają bo później można wyładować z ledwo rocznym kontraktem ;) 

 

No, ale właśnie o to chodzi, że on chciał umowę na rok

Po tym jak rynek się wyczyścił na umowy 10+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

No, ale właśnie o to chodzi, że on chciał umowę na rok

Po tym jak rynek się wyczyścił na umowy 10+

O tu się nie zgodzę 

On chcial od Bostonu min 2 letnia umowę na pełen mid level ale Stevens mu powiedział ze nie ma opcji żeby weszli dla niego w hard cap i niech bierze ta roczna za niepełny mid jak mu dają ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

O tu się nie zgodzę 

On chcial od Bostonu min 2 letnia umowę na pełen mid level ale Stevens mu powiedział ze nie ma opcji żeby weszli dla niego w hard cap i niech bierze ta roczna za niepełny mid jak mu dają ;) 

Tu byłem pewien, że dostał pełnego. Zakładam, że te 2 lata chodziło o PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Wolves bezczelnie żonglują cały czas graczami, a chociażby Whitea sprzedał, bo mu nie chciał wysokiego kontraktu dawać

To to jest w ogóle poziom goebbels++
 

przypomne; wolves chcieli mu dać wyższy kontrakt niż wszyscy w tym roku mu zaproponowali, czyli chcieli mu z góry, w ciemno dać najwyższy możliwy kontrakt jaki by dostał nawet bez sprawdzania wczesniej ile daliby inni. A ty przekręcasz to w: „bezczelne trade’owanie bo nie chcieli płacić” - serio, k**** ? Stać cię na więcej? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Elf mógł mieć capele…za darmo ;] wiec nie za capele, ale  za darmo masz borderline allstara i 5pickow xD 

 

@Alonzo powiedz mi z ręką na sercu, kiedy ja wychwalałem Tim hardaway jr ? nazwałem go chociaż kiedykolwiek… hmm lepszym niż Van Vleet graczem? Bo z tobą się jak ze ścianą rozmawia widzę…  na chooy mi wytykasz drugi raz brak oferty dla THJ jak już ci wytłumaczyłem dwa dni temu dlaczego nie dostał oferty ?
 

powiedz mi Czy to ze Jrue Holiday nie dostał ode mnie oferty oznacza że mam go za słabiaka ?? Bo taka jest twoja logika widzę - brak oferty = automatyczny brak docenienia wartości. 

Jest pewna różnica. Do THJ miałeś cap hold i prawa birda. Za to Jrue nigdy nawet nie był częścią twojej organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Elf mógł mieć capele…za darmo ;] wiec nie za capele, ale  za darmo masz borderline allstara i 5pickow xD 

 

@Alonzo powiedz mi z ręką na sercu, kiedy ja wychwalałem Tim hardaway jr ? nazwałem go chociaż kiedykolwiek… hmm lepszym niż Van Vleet graczem? Bo z tobą się jak ze ścianą rozmawia widzę…  na chooy mi wytykasz drugi raz brak oferty dla THJ jak już ci wytłumaczyłem dwa dni temu dlaczego nie dostał oferty ?
 

powiedz mi Czy to ze Jrue Holiday nie dostał ode mnie oferty oznacza że mam go za słabiaka ?? Bo taka jest twoja logika widzę - brak oferty = automatyczny brak docenienia wartości. 

Odsyłam do postów z 1T gdzie mieliśmy dysusję o tym kto ma lepszy team - Orlando, czy Indiana. Przypomnę, że w jej efekcie (+ później jeszcze była eskalacja) trafiłeś u mnie na ignora.

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To to jest w ogóle poziom goebbels++
 

przypomne; wolves chcieli mu dać wyższy kontrakt niż wszyscy w tym roku mu zaproponowali, czyli chcieli mu z góry, w ciemno dać najwyższy możliwy kontrakt jaki by dostał nawet bez sprawdzania wczesniej ile daliby inni. A ty przekręcasz to w: „bezczelne trade’owanie bo nie chcieli płacić” - serio, k**** ? Stać cię na więcej? 

Na stronie wymian wisi też niepotwierdzony oficjalnie deal Harden za Bookera i Aytona świeżo po mistrzostwie. Tam jeszcze jest wałek z maxem cash przekazanym za.. nic po przyjacielsku z Wolves do Wizards- tu akurat gdybym był w Radzie, to bym tego tak nie zostawił. 

I nie porównuj mnie proszę do Goebbelsa bo jestem zawodowym historykiem i mi się nóż otwiera jak takie głupoty widzę. - :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ozzy110 napisał:

Jest pewna różnica. Do THJ miałeś cap hold i prawa birda. Za to Jrue nigdy nawet nie był częścią twojej organizacji

Wytłumaczyłem Alonzo dwa dni temu dokładnie, całkiem na spokojnie, że miałem w planach THJ od początku, ale że musiałem sklecać na prędce deal za Turnera bo jakiś Elf mi zapomniał dać znać ze się wycofał z dealu, to musiałem zmienić plany.

 

ani Nie oznacza to że mam hardawaya za słabiaka. 

ani nie oznacza to ze nie miałem prawa chwalić go gdy dobrze grał w PO i teraz nie dawać mu oferty. 
 

kumasz ?

Alonzo wyraźnie zarzuca mi tu jakąś hipokryzje , czy brak logiki w moim działaniu , a dla mnie brakiem logiki jest właśnie uznanie z góry, że skoro mam kogos w rankingu za dobrego gracza to muszę mu rzucić ostatnie pieniądze pomimo, że potrzebuje centra a nie shooting guarda… 

 

alonzo probuje wam wmówić ze mam bouchera wyżej od thj, bo nie złożyłem mu oferty a boucherowi tak. A to nie jest takie oczywiste i tyle. Chyba łatwo to pojąć że mam inne priorytety na ten moment niż thj ale dla innych to jest już kurde powod do szpilek i nazywania mnie hipokrytą, bo go kiedys pochwalilem. 
 

@Alonzo to sprecyzuj chociaż jak jesteś historykiem - dyskusja miała miejsce o to kto był lepszym zespołem w 1 trymestrze a nie overall. I ja uważałem ze ja byłem lepszy w 1. Trymestrze bo ty miałeś dużo kontuzji. I ty dałeś mnie za te opinie na ignora, po czym ja zgarnąlem  chyba lepszy niż Ty bilans w 1trymestrze. Tak było, prawda ? ;) czyli zachowuj się jak historyk albo jak goebbels. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Wytłumaczyłem Alonzo dwa dni temu dokładnie, całkiem na spokojnie, że miałem w planach THJ od początku, ale że musiałem sklecać na prędce deal za Turnera bo jakiś Elf mi zapomniał dać znać ze się wycofał z dealu, to musiałem zmienić plany.

 

ani Nie oznacza to że mam hardawaya za słabiaka. 

ani nie oznacza to ze nie miałem prawa chwalić go gdy dobrze grał w PO i teraz nie dawać mu oferty. 
 

kumasz ?

Alonzo wyraźnie zarzuca mi tu jakąś hipokryzje , czy brak logiki w moim działaniu , a dla mnie brakiem logiki jest właśnie uznanie z góry, że skoro mam kogos w rankingu za dobrego gracza to muszę mu rzucić ostatnie pieniądze pomimo, że potrzebuje centra a nie shooting guarda… 

 

alonzo probuje wam wmówić ze mam bouchera wyżej od thj, bo nie złożyłem mu oferty a boucherowi tak. A to nie jest takie oczywiste i tyle. 

Dla mnie to jest nadal olanie Tima. Pisałem już wcześniej, że miałeś możliwość dopięcia wymiany Olynyka i Turnera bez zrzucania cap holdów. Ty tego rozwiązania nie znalazłeś co oznacza, że nie zależało ci na tyle, żeby poszukać jakiegoś innego sposobu. Więc tak to jest nadal olanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Wytłumaczyłem Alonzo dwa dni temu dokładnie, całkiem na spokojnie, że miałem w planach THJ od początku, ale że musiałem sklecać na prędce deal za Turnera bo jakiś Elf mi zapomniał dać znać ze się wycofał z dealu, to musiałem zmienić plany.

 

ani Nie oznacza to że mam hardawaya za słabiaka. 

ani nie oznacza to ze nie miałem prawa chwalić go gdy dobrze grał w PO i teraz nie dawać mu oferty. 
 

kumasz ?

Alonzo wyraźnie zarzuca mi tu jakąś hipokryzje , czy brak logiki w moim działaniu , a dla mnie brakiem logiki jest właśnie uznanie z góry, że skoro mam kogos w rankingu za dobrego gracza to muszę mu rzucić ostatnie pieniądze pomimo, że potrzebuje centra a nie shooting guarda… 

 

alonzo probuje wam wmówić ze mam bouchera wyżej od thj, bo nie złożyłem mu oferty a boucherowi tak. A to nie jest takie oczywiste i tyle. 

.. a ja Tobie spokojnie wytłumaczyłem, ze nikt nie uznał, że Hardaway jest wart oferty w II turze FA. 

Czytasz Ronie co się do Ciebie pisze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

A to mi scusi

Stad tez się zastanawiałem czy 30/3 jest git ale patrząc na jego cenę w RL NBA to chyba bym brał co leży na stole 

juz z lakers pokazał jak można zrobić deal w RL NBA 😂

najwyzej sacto będzie miało steal na fajnych kontrakcie, albo rolsa za 10mln za sezon ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.