Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, MMM2121 napisał:

Lol, gdzie tu wyśmiewanie Bridgesa? XDD 
Bridges był twoim najlepszym obronca i go sprzedawałeś jako gracza na poziomie All-d i świetnego plastra na Stephana

A to sorry, nie wiedziałem, że pisałeś poważnie, że sam zatrzymał Stepha oraz Zacha (choć Zacha nawet nie krył).

18 minut temu, MMM2121 napisał:

Daj już spokój z tym wiecznym zebraniem o każdego dolara bo to niesmaczne

Jak dotąd z FA z tego co pamiętam, to podpisałem WCS (20/4, do tej pory w tym samym czasie zarobił ok. 11/3), Delona Wrighta (45/4 vs 28/3), Gasola (16/1 vs 2,5/1), Bojana (28/1 vs 73/4 - 18/rok), Klebera (30/4 vs 36/4 - dałem najwięcej ze wszystkich), Millsa (5/1 vs 14/1, znowu dałem najwięcej ze wszystkich), Holidaya (134/4 vs 134/4) i Wooda (82/4 vs 41/3). Chciałem też podpisać Collinsa za 53/4, ale powiedzieliście, że to za mało :)

Jeśli więc to jest to wieczne żebranie o każdego dolara, to ok, trudno mi dyskutować z Twoją wyobraźnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MMM2121 napisał:

No ale to nie gadaj, ze masz perspektywa gracza. 
Masz perspektywę Polaka, dla którego 10 czy 12 milionów to taka sama abstrakcyjna suma pieniędzy, dlatego twoje wartości i system postrzegania świata nie koresponduje do 20-kilku letniego chłopaka, który jest na szczycie świata(piramidy społecznej) i był właśnie w finale konferencji po zatrzymaniu w pojedynkę Zacha i Stephana. W takich sytuacjach ludzie raczej maja poczucie własnej wartości i mogą sobie na luzie sprawdzić rynek. 

Karpik ma tyle hajsu, ze w c***u będzie miał te TK. Jak będzie trzeba go sprzedać, to go sprzeda. 

Mikala uwielbiam od samego początku jak w drafcie trafił do rl Suns. Zapytaj u nas Shevcu, Marcusa i Lame i każdy Tobie potwierdzi, że próbowałem go od nich pozyskać. Zatem znałem wartość Mikala, zanim stało się to modne :) 

Nie podoba mi się u nas robienie z graczy zachłannych ćwierćmózgów, którzy jak szympansy za przysłowiowym bananem idą ślepo bez jakiejkolwiek reflexji za kasą. Jak bierzesz dobrego gracza rotacyjnego/ ze s5 do teamu, to to gdzie będzie grał oraz jaką GM ma wizję klubu gracze również biorą pod uwagę. I jak widzę takie podejście to dla przeciwwagi jako moja 1/29 reprezentuję tą rozsądniejszą 1/29 gracza. Fajnie, że Mikal sobie może licytować i zamiast tych przysłowiowych 18,5 dostanie być może 20, ale widząc jakie u nas kontrakty były odrzucane, a jakie ci gracze teraz dostają propozycje wolę nieco mniej $$$ ale od bardzo dobrego i stabilnego teamu niż później znów po sezonie czy dwóch słuchać o potrzebie przebudowy i wymianie gracza za jakieś picki. Sam właśnie oddałeś Currego, bo nie chciałeś dać mu kasy jaką dostał w rl zatem nie obraź się, ale Twoje protesty o braku zniżek dla graczy będę traktował poważnie, jak przez 2-3 lata poprowadzisz team na takim stabilnym i wysokim poziomie. Bez zniżek graczy jest to u nas niewykonalne, gdyż my chociażby nie mamy tych licznych bonusów o których wyżej pisał Eld oraz mamy nasze hard capy i nie możemy dawać graczom bonusów pod stołem. Karpik Tobie wymienił wyżej przykładowych graczy, którzy przelicytowali. Spójrz sam na nasze propozycje kontraktów w tej turze - szału nie ma, bo połowa klubów ma hard capy. Sam przejmując Golden St. schodziłeś przymusowo z wydatków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to Tobie wlasnie blizej do Szympansow, ktorzy godza sie na zycie jako ktos gorszy obok Szympansa Alfa.z

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Ty chociaż wiesz o którym Bridgesie mówimy? XD

Ten  suns, maja podobne imiona, nawet ten sam draft i bliski bumer, czesto mi sie myla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Ty chociaż wiesz o którym Bridgesie mówimy? XD

#kulturaorganizacji 🙃

2 minuty temu, mac napisał:

Przeciez to Tobie wlasnie blizej do Szympansow, ktorzy godza sie na zycie jako ktos gorszy obok Szympansa Alfa.z

Ogólnie wolę bezproduktywne i bezrefleksyjne dyskusje z Eldem niż z Tobą o czymkolwiek - to tak odnośnie tego jak bardzo interesuje mnie Twoje zdanie o czymkolwiek 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mac napisał:

Skoro Miles nie podpisal przedluzenia w realu w lepszym klubie niz u nas, to czemu ma to zrobić wlasnie tu?

Mikal, ale ja się zgadzam generalnie, sam czekam z JJJ na to co wydarzy się IRL, bo jeśli to nie są oferty typu no-brainer to powinniśmy czekać na przedłużenie z RL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Atlanta Hawks center Clint Capela has agreed on a two-year, $46M extension, sources tell ESPN. He had two years left on his current deal and now is under contract through 2024-2025.

Czyli w pierwszej wersji nie wiele się pomyliłem wyceniając go na 50/2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Nom, nie doceniacie Capeli, bdb ruch Thunder.

wez sie ogarnij i zacnzij grac honorowo, a nie wykorzystujesz nieogar (napisałbym brzydziej, bo słowa kunsztowne, słowa piekne bledna, wobec prostego, które trafia w sedno. Natomiast osoba jest wrazliwa i zara wyjebie elaborat, a tego nie chcemy) innych...

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ty za Jordana Bella Goberta, a za Kuzminskasa lotto pick kupowałeś, a i tak poza pierwszą rundę to tylko raz przypadkiem nos wystawiłeś (ofk w 2 był wylot), więc wiesz, poćwicz, bo w sumie kto wie czy w tym sezonie to 1 runda dla Knicks nie będzie wyzwaniem :D 

coz, nawet nie zaprzeczasz

wrzucanie screenow z rozmow - nieeteyczne

dymanie ograniczonych - etyczne 

moralnosc wedlug Januarego

🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Ty za Jordana Bella Goberta, a za Kuzminskasa lotto pick kupowałeś, a i tak poza pierwszą rundę to tylko raz przypadkiem nos wystawiłeś (ofk w 2 był wylot), więc wiesz, poćwicz, bo w sumie kto wie czy w tym sezonie to 1 runda dla Knicks nie będzie wyzwaniem :D 

Nie no Kuzminskas to trochę inny etap gry, trochę jak twój DLO.

Tu po prostu jak hiena skorzystałeś że słabości i niestabilności Elda, ale kto o tym będzie pamiętał jeśli curry z lebronem zdobędą razem tytuł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.