Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mac napisał:

podobnie rok temu pisali niektorzy jak to sami sypna 90/4 Derrickowi Whitowi w tym roku, a tu jednak nie.

Wydaje się mi też, że większa nagonka w stosunku do tej oferty Brooksa, niż np do oferty Duncana Robinsona, a tu ogromna roznica w stosunku do reala.

My z qcinem cieszymy sie, ze mozemy Robertowi zaproponowac dokladnie tyle ile wiemy ze chce.

Obok Paula Georga jest to świetny symbol Minnesoty ( zaspał kilka razy czy to na rozmowę, trening, odlot, stąd też nick Time Lord )

Nikt o zdrowych zmysłach nie proponował White’owi 90 baniek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wydaje mi się, że Duncan Robinson też miał extension dużo lepsze proponowane niż to co ma obecnie na stole.

Zgadza się, ale tylko przez błędnie złożoną ofertę Hawks, którzy oferowali jednak o 10 mln więcej. Robinson na pewno powinien spaść do III tury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, karpik napisał:

Nawet jak dostanie 55, to wyjdzie na swoje ;) Biorąc pod uwagę jak wygląda to lato, lepiej byś chyba zrobił, gdybyś sypnął mu kasą już teraz.

Tak, juz widze wysyp tych ofert.No coz tak wyglada FA dla Miami Heat, nic nowego. 
 

Zaproponuje chyba ponownie to extension Brooksowi patrzac jak slabe oferty zaraz wejda w zycie. Ponizej mozecie juz zaczac grillowac Heat jak to krzywdza swoich zawodnikow

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tangiers napisał:

Tak, juz widze wysyp tych ofert.No coz tak wyglada FA dla Miami Heat, nic nowego. 
 

Zaproponuje chyba ponownie to extension Brooksowi patrzac jak slabe oferty zaraz wejda w zycie. Ponizej mozecie juz zaczac grillowac Heat jak to krzywdza swoich zawodnikow

Jeśli moje słowo się coś liczy to przyszłe lato podbiję z ofertą SnT za brooksa której nie odmówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, karpik napisał:

Zgadza się, ale tylko przez błędnie złożoną ofertę Hawks, którzy oferowali jednak o 10 mln więcej. Robinson na pewno powinien spaść do III tury.

Nie wiem, czy dobrze robimy uwalając takie oferty jak tą od Hawks dla Duncana. Wystarczyłoby napisać GMowi, żeby podczas reofert rozpisał ten kontrakt. Duncan nie może też przyjąć 1+1PO jako RFA, a zatem jak dla mnie tylko odrzucenie w tej turze FA, a w najgorszym razie później QO wchodzi w rachubę. Mam nadzieję, że @eMeS da mu poprawną ofertę w III turze FA i go podpisze, gdyż Tecu pomimo iż pewnie by go bardzo chciał zwyczajnie nie ma już na niego $$$.  

25 minut temu, tangiers napisał:

Tak, juz widze wysyp tych ofert.No coz tak wyglada FA dla Miami Heat, nic nowego. 
 

Zaproponuje chyba ponownie to extension Brooksowi patrzac jak slabe oferty zaraz wejda w zycie. Ponizej mozecie juz zaczac grillowac Heat jak to krzywdza swoich zawodnikow

Tu nie chodzi Tangiers o to, że dałeś Dillonowi zły kontrakt, tylko że każesz mu jeszcze sezon grać za minimum. ja bym klepnął dla niego nawet kontrakt zaczynający się od 10mln. byle już od tego sezonu z punktu widzenia gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

xD

 

Na pewno po III turze zostanie ich tylu, że ho ho. Będę przebierał kogo by tu do s5 wstawić wśród Isiahaów Thomasow tej ligii. Szczególnie kiedy w III turze wchodzą wyjątki do gry. Thunder potrzebują point guardów, a nie guardów.

 

Nie masz aktualnych danych co jest aktualnie w Pels.

 

xD po raz drugi.

 

No i to jest właśnie próba rozmowy z Tobą Eld.. :( Jak zawsze masz rację - a skoro jest tak dobrze - to dlaczego jest tak źle..? 

Skoro Rivers (gracz rotacji rl Nuggets) za free dla Ciebie jest za słaby, a na FA podczas IV tury nie będzie wg Ciebie ciekawych graczy.. to życzę Tobie powodzenia. 

5 minut temu, karpik napisał:

Zgadza się, ale nikt tego wcześniej nie zauważył. Najbardziej traci na tym jednak Robinson.

Szkoda, że nie możemy tego z duchem gry jakoś rozwiązać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał:

Czyzby za rok Kelly Oubre wyladowal u boku Luki Doncicia?

Legenda Florydy!

18 minut temu, ozzy110 napisał:

Jeśli moje słowo się coś liczy to przyszłe lato podbiję z ofertą SnT za brooksa której nie odmówisz

Az to zacytuje dla potomnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Alonzo napisał:

Nie wiem, czy dobrze robimy uwalając takie oferty jak tą od Hawks dla Duncana. Wystarczyłoby napisać GMowi, żeby podczas reofert rozpisał ten kontrakt. Duncan nie może też przyjąć 1+1PO jako RFA, a zatem jak dla mnie tylko odrzucenie w tej turze FA, a w najgorszym razie później QO wchodzi w rachubę. Mam nadzieję, że @eMeS da mu poprawną ofertę w III turze FA i go podpisze, gdyż Tecu pomimo iż pewnie by go bardzo chciał zwyczajnie nie ma już na niego $$$.  

NICZEGO NIE OBIECUJĘ! Duncan Robinson? Nie znam typa. Ale mnie chcesz wrobić @Alonzo, zapamiętam to sobie 😛

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ozzy110 napisał:

No ja też myślałem, że to no brainer. Mikal nie dostanie większej kasy za rok. Nie widzę żeby ktokolwiek rzucił mu 20/rok a u ciebie wychodzi 18,5/rok.

A ja tam myślę, że może dostać więcej. Klasa FA jakaś potężna nie będzie. Na szybko myśląc to nawet jakby tacy Jazz, którzy będą mieli w c*** hajsu, w niego poszli mocno, to bym się w ogóle nie zdziwił :)

Kasa jest już fajna ofc, ale myślę, że sam karpik chce szybko klepnąć to extension, bo wie, że za rok może być gorąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, january napisał:

W RL to Mikal dostać ma ponoć 90-100 mln, także ten.

No, ponoć jest tu kluczowym słowem. 

Zach Collins też miał dostać więcej niż 53/4, Duncan Robinson podpisał w real 90/5, u nas najwyższa oferta to 54/4, DeRozan 85/3, u nas 69/4, Powell 90/5, u nas 65/4, White 73/4, u nas 56/4, Lonzo 85/4, u nas 72/4, Markkanen 67/4, u nas 57/4. Wymieniać można długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, karpik napisał:

No, ponoć jest tu kluczowym słowem. 

Zach Collins też miał dostać więcej niż 53/4, Duncan Robinson podpisał w real 90/5, u nas najwyższa oferta to 54/4, DeRozan 85/3, u nas 69/4, Powell 90/5, u nas 65/4, White 73/4, u nas 56/4, Lonzo 85/4, u nas 72/4, Markkanen 67/4, u nas 57/4. Wymieniać można długo.

No nie wiem, czy plaster na Stephana zadowoli się taka meh oferta. Wszak Mikal to najlepszy obronca Dallas i finalista konferencji. Myśle, ze może potestować rynek, a nóż jacyś Jazz go przepłaca, aby trochę udupic Mavs, w ramach odwetu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, karpik napisał:

No, ponoć jest tu kluczowym słowem. 

Zach Collins też miał dostać więcej niż 53/4, Duncan Robinson podpisał w real 90/5, u nas najwyższa oferta to 54/4, DeRozan 85/3, u nas 69/4, Powell 90/5, u nas 65/4, White 73/4, u nas 56/4, Lonzo 85/4, u nas 72/4, Markkanen 67/4, u nas 57/4. Wymieniać można długo.

U nas Warren tyle odrzucił co dajesz Mikalowi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

No nie wiem, czy plaster na Stephana zadowoli się taka meh oferta. Wszak Mikal to najlepszy obronca Dallas i finalista konferencji. Myśle, ze może potestować rynek, a nóż jacyś Jazz go przepłaca, aby trochę udupic Mavs, w ramach odwetu :) 

Jakiego odwetu? Przecież my z @karpik żadnego beefu nie mamy ;) 

Jednakowoż przyszłe FA może być pod znakiem dużych wypłat z Utah ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.