Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Christian Wood 20,5 + 19,475 + 20,5 + 21,525

Jrue Holiday 33,5 + 31,825 + 33,5 + 35,175

@karpik

Coś się zmieniło? Takie kontrakty możliwe z opcją gracza?

Nic się nie zmieniło. Dalej są możliwe. A Ty przestań się wygłupiać, bo widać, że wyszedłeś z beGM, ale beGM z Ciebie nie wyszło. Wracaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Nic się nie zmieniło. Dalej są możliwe. A Ty przestań się wygłupiać, bo widać, że wyszedłeś z beGM, ale beGM z Ciebie nie wyszło. Wracaj.

Odrzucenie kontraktu przez Dillona Brooksa to nadzieja, że gra jeszcze nie upadła :P

Dziś miałem nawet myśl, by wrócić. Kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Odrzucenie kontraktu przez Dillona Brooksa to nadzieja, że gra jeszcze nie upadła :P

Dziś miałem nawet myśl, by wrócić. Kto wie ;)

To tak na III turę bo wolał bym aby mi deal nie upadł ;). No chyba, że co uzgodnione przez Jaśka to jak przez Cambiego. Słowo się rzekło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, eMeS napisał:

No dobra, to dzięki @karpik rzeczywiście było emocjonująco i mam szczerą nadzieję że Wood Ci tam odpali :)

Też mam taką nadzieję. Dla mnie Wood to jedna z najciekawszych historii w NBA ostatnich lat. Jako nastolatek był prawdopodobnie niezłym debilem, jakoś go wtedy specjalnie nie śledziłem, ale już niejeden taki się trafił, co miał pomysł kogoś nabrać na sam talent. Wood na draft combine miał prawie 15% body fat, więc musiał być mega zapuszczony, nic dziwnego, że go nikt nie wybrał w drafcie. Potem się szwędał tu i tam, czego kulminacyjnym punktem był kontrakt w Chinach, aż wreszcie trafił do Bucks. I tu zaczyna się historia jak z filmu. Wood dzięki wspólnym treningom z Giannisem stał się innym człowiekiem (a przynajmniej on tak twierdzi), Giannis i jego etyka pracy zrobiła na nim takie wrażenie, że Wood zaczął go naśladować i nagle nastąpił zwrot. W Bucks i Pels nie zagrzał miejsca (najśmieszniejsze, że moim zdaniem to byłby w obu klubach rewelacyjny fit), ale od czasu wspólnych treningów z Giannisem, Wood zaczął się piąć w górę. I dalej uważam, że ma szansę się rozwijać. On ma wciąż na koncie śmieszną liczbę meczy, także w decision making i obronie picków może mieć cały czas spore rezerwy. Kontrakt jak najbardziej ryzykowny, ale z potencjalnie wysokim zwrotem. 

christian-wood-of-the-dallas-mavericks-h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ozzy110 napisał:

Ja to bym jeszcze chciał wiedzieć jaki % TK wpisać Bealowi? 0? 15? A może 2,75? @Regis

Innej opcji niż 15% nie widzę

"5.34e. - w przypadku niejasności, bądź nieczytelności ofert ( np, 2letnie MLE + PO ) dana oferta zawsze zostanie rozstrzygnięta na korzyść gracza."

Proszę - już wiesz. 15%. A i najmniejszy to 5%.

A zresztą dopisał w reofertach 15%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystkie umowy wpisane. Prosiłbym jeszcze o info czy wygrani korzystają z cap holdów do końca FA czy chcą już poprawny 1 rok

Oczywiście ci co już podali zostają rozgrzeszeni

A i @Eld otwórz temat z wymianami.

Zaległe wymiany wprowadzę w ciągu dnia bo właśnie lecę w kimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.