Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, january napisał:

Tak z ciekawostek, wyskoczył coroczny top125 na sezon 21/22 z theathletic. Wiadomo, że ciekawostka, nie zgadzam się z pewnymi miejscami tej projekcji (Doncić poza top7, Tatum poza top14).

Niemniej jak chodzi o nasze FA:

Nie było nikogo z tieru 1.

Z tieru 2 idą w 1 turze: Lillard, Bam

Z tieru 3 idą w 1 turze: Jrue, Beal i LaVine

Z tieru 4 idą w 1 turze: Dinwiddie, Hayward, Randle i Wood.

O mało co nie poszedł z tieru 5 Isaac.

 

Najlepsi FA u nas na kolejne rundy FA wedle tego rankingu:

Ostatni gracz z Tieru 3 na FA: Conley

Tier4: 
bigs: Capela, Lopez, Nurkić
wings: DeRozan, Bogdanović, Ingles, 
guards: Se.Curry

Tier5:

bigs: Noel, Adams, Isaac, Je.Green
wings: Warren, Powell, Robinson, Trent, Fournier, Batum, Gallinari, Da.Green, Hardaway, Wiggins, Caldwell-Pope
guards: Ball, Clarkson, R. Jackson, Graham, White, Payne, B. Brown, Caruso

z innych ciekawostek, Minnesota jedynym zespołem w lidze w którym 5 starterów znalazło się w rankingu :) 

Conley-Booker-George-Tatum-Ayton 

gratulujemy :)

A, no i gratulujemy Paulowi Georgowi przeskoczenie Jimmyego Butlera w rankingu ;) fajne tez porównanie do wyboru między ta dwójka i Pepsi a Coca-Cola :) to tak dla tych wszystkich wrzucających jerseye Pussy P :) 

 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Cytat

 

August 14th, 2021 at 5:07pm CST by Arthur Hill

The Mavericks were runners-up to the Heat in the free agency competition for Kyle Lowry, according to Barry Jackson of The Miami Herald. A source tells Jackson that the Mavs were willing to pay what Lowry was seeking and he was intrigued by the possibility of playing in Dallas, but his first choice was to join Jimmy Butler in Miami. Lowry wound up getting $85MM over three years, and joined the Heat in a sign-and-trade.

The Pelicans were also interested in Lowry and were willing to offer $90MM or more for three seasons, Jackson adds. However, the source says Lowry didn’t give strong consideration to New Orleans.

 

 

Lowry poszedłby mi na rękę przy negocjacji nowego kontraktu. Liczę na to, że GMowie będą mieli to w pamięci za rok. Zrezygnował z wyższych ofert na rzecz miejsca w którym chce grać, ponadto pomógł swojemu klubowi robiąc s&t by nie zostali z niczym. W Magic ma ważną rolę do końca koszykarskiej kariery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Zapamiętamy, gdzie za rok trafia na zniżce w takim razie!

Wiedziałem że to napiszesz :P 

Problem Jasiu w tym, że Jimmie jest u Ciebie 3 opcją a nie liderem (nie wspominając już o zawalonym salary) 🙃

.. oraz o tym, że u mnie Lowry nie zamierza nigdzie odchodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No jasne przecież, że z moim zapchanym salary raczej nie ma opcji, przecież moje skromne oferty nie wygrają z Twoimi 25 czy ileś tam milionami :) Chyba, że spróbujesz skąpić to przypomnimy Twój własny cytat, bo widać gdzie by wziął zniżkę :P 

Oddasz lebrona i currego za rok i Lowry będzie Twój;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No jasne przecież, że z moim zapchanym salary raczej nie ma opcji, przecież moje skromne oferty nie wygrają z Twoimi 25 czy ileś tam milionami :) Chyba, że spróbujesz skąpić to przypomnimy Twój własny cytat, bo widać gdzie by wziął zniżkę :P 

W rl Miami - czyli tak naprawdę u mnie bo BeGM Orlando Magic = rl Miami Heat :) 

W tym sezonie płacę Lowremu prawie 6mln$ więcej niż w rl

Najfajniejsze jest to, że ludzie którzy u nas byli przeciwko dogadaniu się Orlando i Lowrego teraz sami kombinują ze zniżkami :P - BeGM when amazing happens 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nope, to Ty wrzuciłeś coś z zamysłem "hej, patrzcie i pamiętajcie - za rok chcę dostać benefity na FA od Lowryego", kiedy z tego cytatu wynika, że zniżkę to on mógłby dać, ale gdzie indziej. No to nie dziw się, że zostałeś z marszu usadzony.

(gdzie Lowry w Lakers to raczej abstrakcja z wielu względów kontraktowych, więc dostałeś kontrę obiektywną :) )

Sorki Jasiu ale nie ma sensu pisać Tobie że coś jest białe, jak Ty od razu piszesz że to czarne 🙃

Jeszcze raz mój cytat z tamtego postu, bo najwyraźniej go przegapiłeś

6 godzin temu, Alonzo napisał:
 

 

Lowry poszedłby mi na rękę przy negocjacji nowego kontraktu. Liczę na to, że GMowie będą mieli to w pamięci za rok. Zrezygnował z wyższych ofert na rzecz miejsca w którym chce grać, ponadto pomógł swojemu klubowi robiąc s&t by nie zostali z niczym. W Magic ma ważną rolę do końca koszykarskiej kariery. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Braveheart22 napisał:

@karpik

Jaka jest na ten moment kwota kontraktu, który proponujesz Trae? Te 207/5 to tylko wtedy, jeśli będzie MVP? 

Kwota jest tak naprawdę nieznana, bo nie znamy oficjalnego salary cap na przyszły sezon. Sugeruję odrzucić obecną propozycję, bo w nowej obiecałem dodać trade kicker i poprawić %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

No ale na sezon przyszły nie znamy.

21/22 to już obecny sezon.

Si. Racja. Przecież tegoroczne extension rookies wchodzą w życie od 2022/23, a cyfry poznamy za rok. 

To jak po nowym roku. Jest już 2021, a dalej piszesz 2020. Jeszcze się nie przestawiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Piszesz, że nie znamy oficjalnego SC kiedy to znane ono jest już od kilku dni.

Przyszły sezon, to w domyśle ten, kiedy wejdzie extension Younga, bo ten sezon można powiedzieć, że się niemrawo już rozpoczął. 

Salary Cap na 21/22 jest znane chyba od listopada zeszłego roku, bo już wtedy było ustalone, że dajemy te same cyfry co w 20/21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.