Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, january napisał:

No, ale  (cbafaq#24 i cbafaq #58):

However, a Designated Rookie must receive at least 25% of the cap.

The salary in the first year of an extension to a rookie scale contract for a Designated Player must be the player's maximum salary

Pamiętałem, że nie mogłem dać 5y niższych niż maxy dla DLO i Ingrama i to chyba jest ten sam case.

A wolałem napisać teraz, to będzie można uznać (na 99% nieważna jeśli się nie mylę) ofertę za nieważną i Thunder spokojnie sobie w 4 turze będą mogli złożyć prawidłowe ext.

To nie jest już druga oferta extension dla OG? Jak się liczą te niedozwolone oferty - pytam na przyszłość ;)

Edytowane przez shevcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, shevcu napisał:

To nie jest już druga oferta extension dla OG? Jak się liczą te niedozwolone oferty - pytam na przyszłość ;)

Nie wiem, nie jestem Radnym, jak cos to ja bym nie liczył czegoś takiego skoro to nie była oferta, która mogła zakończyć się "TAK" :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, january napisał:

No, ale  (cbafaq#24 i cbafaq #58):

However, a Designated Rookie must receive at least 25% of the cap.

The salary in the first year of an extension to a rookie scale contract for a Designated Player must be the player's maximum salary

Pamiętałem, że nie mogłem dać 5y niższych niż maxy dla DLO i Ingrama i to chyba jest ten sam case.

A wolałem napisać teraz, to będzie można uznać (na 99% nieważna jeśli się nie mylę) ofertę za nieważną i Thunder spokojnie sobie w 4 turze będą mogli złożyć prawidłowe ext.

A faktycznie, no to dosyć śmiesznie wyszło z OG...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, karpik napisał:

A faktycznie, no to dosyć śmiesznie wyszło z OG...

Nie dla @Eld ..  

ja byłem na TAK przy tym extension.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Napisałem do Radnych. W czwórkę zadecydują bez mojego namawiania co z tym zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Eld napisał:

...

Napisałem do Radnych. W czwórkę zadecydują bez mojego namawiania co z tym zrobić. 

a kto jest wgl teraz w radzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a kto jest wgl teraz w radzie?

Ozzy, Camby, Karpik, Alonzo i ja.

Dlatego napisałem, że Oni we czterech zadecydują bo było by to niesmaczne jak bym sam decydował, co mi wolno a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Facundo się rzucili :(, ale Richardsa ostawili;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta kontroferta Rockets dla Boogiego to tak trochę błędna jest @Regis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ozzy110 napisał:

Ta kontroferta Rockets dla Boogiego to tak trochę błędna jest @Regis

Teoretycznie tak, ale praktycznie to chyba po prostu MLE o wartości finansowej jaką akurat ma ROOM?

Fajne niektóre KO ,ale też zamieszanie z warunkowaniem pod kątem podpisywania, muszę to dokładnie przeanalizować ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, january napisał:

Teoretycznie tak, ale praktycznie to chyba po prostu MLE o wartości finansowej jaką akurat ma ROOM?

Fajne niektóre KO ,ale też zamieszanie z warunkowaniem pod kątem podpisywania, muszę to dokładnie przeanalizować ;d

I w nagrodę ułożysz szablon pod głosowanie.

Umawiamy się jutro po pólnocy bo reoferty wjadą jutro co do minuty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przekupicie Campazzo pieniedzmy, on odpuscil wieksza kase w Realu na rzecz gry w NBA i nie bez powodu poszedl do zespolu, ktory stawia na wspolprace z zagranicznymi zawodnikami. To u mnie zostali wypromowani Vucevic( i dostal za to ponad 100 baniek, wiecej niz w real NBA), Satoransky(30 baniek), Luka(w 1 roku PO, w drugim finaly, dostanie duzo baniek),  Gallinariego tez wyciagnalem z otchlanii kiedy nikt inny go nie chcial. Stawiamy na wspolprace z graczami z calego swiata, zapewniamy miejsce w czolowce i dobra kase w przyszlosci. To FA pokazuje, ze swoich cenimy. Praktycznie kazdy moj FA z poprzedniego sezonu dostal propozycje nowego kontraktu

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Eld napisał:

I w nagrodę ułożysz szablon pod głosowanie.

Umawiamy się jutro po pólnocy bo reoferty wjadą jutro co do minuty.

Na pewno nie tym razem, we wtorek muszę być od 5 rano na nogach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Na pewno nie tym razem, we wtorek muszę być od 5 rano na nogach.

Szczęściarz, może wybyczyc się w łóżku do 5 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kolader napisał:

Szczęściarz, może wybyczyc się w łóżku do 5 😜

Ja jestem sową, o 5 rano to wolę się kłaść niż wstawać :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ja jestem sową, o 5 rano to wolę się kłaść niż wstawać :P 

Oj chciałoby się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro @Alonzo wrócił już do tematu kultury organizacji i racjonalności niektórych decyzji, to poruszę temat Duncana Robinsona, bo prawdę powiedziawszy jest to dla mnie chyba najbardziej niezrozumiała próba zaoferowania graczowi kontraktu w historii naszej gry.

@Tecu jesteś w stanie wyjaśnić, czym się kierowałeś próbując dać Duncanowi Robinsonowi takie extension?:) Ja wiem, że to nie jest aż tak dobry gracz jak w rankingu ESPN, gdzie wylądował bodajże przed Warrenem, ale na pewno jest to solidny roles z bardzo dobrym rzutem po bardzo dobrym sezonie. Na 99,99% on nie klepnąłby u nas żadnego extension, bo najwięcej co może dostać zaczyna się od 12 milionów za sezon i gdybyś rzucił mu tym extension, to jeszcze bym zrozumiał ( dajesz najwięcej ile możesz, zdajesz sobie sprawę, że gracz może nie podpisać, ale gdyby chciał, to dajesz mu znak, że jesteś gotowy, coś jak moja sytuacja z Kuzmą rok temu), ale 8 milionów dolarów na długoterminowym extension?!!! 3 dni po jego pozyskaniu w wymianie? Co miałeś na myśli?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Skoro @Alonzo wrócił już do tematu kultury organizacji i racjonalności niektórych decyzji, to poruszę temat Duncana Robinsona, bo prawdę powiedziawszy jest to dla mnie chyba najbardziej niezrozumiała próba zaoferowania graczowi kontraktu w historii naszej gry.

@Tecu jesteś w stanie wyjaśnić, czym się kierowałeś próbując dać Duncanowi Robinsonowi takie extension?:) Ja wiem, że to nie jest aż tak dobry gracz jak w rankingu ESPN, gdzie wylądował bodajże przed Warrenem, ale na pewno jest to solidny roles z bardzo dobrym rzutem po bardzo dobrym sezonie. Na 99,99% on nie klepnąłby u nas żadnego extension, bo najwięcej co może dostać zaczyna się od 12 milionów za sezon i gdybyś rzucił mu tym extension, to jeszcze bym zrozumiał ( dajesz najwięcej ile możesz, zdajesz sobie sprawę, że gracz może nie podpisać, ale gdyby chciał, to dajesz mu znak, że jesteś gotowy, coś jak moja sytuacja z Kuzmą rok temu), ale 8 milionów dolarów na długoterminowym extension?!!! 3 dni po jego pozyskaniu w wymianie? Co miałeś na myśli?:)

no ja zakładałem, ze tam pojdzie umowa z 64/4 stąd deal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, fluber napisał:

Badanie rynku. Nie ma żadnych przecieków co do prowadzonych rozmów między Miami a Robinsonem, więc nie miałem na czym się opierać. 

Zawodnik, który rozegrał zasadniczo jeden sezon (bardzo dobry) w NBA, który ma już 26 lat, chciałby raczej długi kontrakt. Dlaczego extension? Bo może nie chcieć ryzykować, że coś się stanie w przyszłym roku. 

Co do kwoty to negocjujemy, jak będzie za wysoka to poczekamy na przyszły rok i zdecydujemy. Ani ja ani Duncan nic nie muszą. On zdecyduje. 

Zobaczcie też jakie oferty dostał Seth Curry w tym FA.

Proszę o informacje jakie extension mógłby zaakceptować a ja do tego się odniosę. 

Prosiłbym o minimum obiektywizmu i by jedyną motywacją w pisaniu kwoty nie byłs chęć dokuczenia mi. Z góry dziękuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Tecu napisał:

Badanie rynku. Nie ma żadnych przecieków co do prowadzonych rozmów między Miami a Robinsonem, więc nie miałem na czym się opierać. 

Zawodnik, który rozegrał zasadniczo jeden sezon (bardzo dobry) w NBA, który ma już 26 lat, chciałby raczej długi kontrakt. Dlaczego extension? Bo może nie chcieć ryzykować, że coś się stanie w przyszłym roku. 

Co do kwoty to negocjujemy, jak będzie za wysoka to poczekamy na przyszły rok i zdecydujemy. Ani ja ani Duncan nic nie muszą. On zdecyduje. 

Zobaczcie też jakie oferty dostał Seth Curry w tym FA.

Proszę o informacje jakie extension mógłby zaakceptować a ja do tego się odniosę. 

Prosiłbym o minimum obiektywizmu i by jedyną motywacją w pisaniu kwoty nie byłs chęć dokuczenia mi. Z góry dziękuję 🙂

ja szczerze powiem - nie mam pojęcia, ale raczej wyższe niż MLE. Obaczymy co będzie grał w tym sezonie w rl Heat. U nas te $$$ wg mnie powinny być wyższe, gdyż w rl Heat to Miami go odkryło, to Miami mu dało szansę i to Miami go wypromowało. Natomiast u nas poleciał jak tradycyjny worek ziemniaków z klubu do klubu. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi