Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tangiers napisał:

Masz znowu jakies urojenia z ta spoldzielnia. 

Tekst o odkopaniu Brooksa przez Ciebie to chyba żart. Oddaj cesarzowi Cambyemu co cesarskie. 

Swoją drogą pozdrawiam @polishllama1488 v2.0 z tego miejsca. Ostatnio widziałem mocna zmiana narracji co do Brooksa poszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

Jakie ma value, wszyscy juz widzielismy. Ozzy nie mogl za niego nawet picku w loterii zalatwic i to bylo swiezo po tych slynnych PO.

No ciekawe jak mam zaoferować 1st skoro ostatni jaki mogłem oddać poszedł za D-LO. Chyba oczywiste, że gdybym miał tego 1st to byś go na spokojnie dostał

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lucas napisał:

W poprzednich Playoffs nie było, a to że jestem fanem Jokicia nie musi oznaczać że będę głosował na wygranie serii przez Denver, gdy Denver jest gorszym w serii zespołem.

A jak głosowałeś w RS na Denver? Bo byli bez żadnych kontuzji i bez żadnych wtop swoich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

A jak głosowałeś w RS na Denver? Bo byli bez żadnych kontuzji i bez żadnych wtop swoich graczy.

Nie liczyłem głosów każdej drużyny, ale któryś trymestr to u mnie chyba Nuggets nawet wygrali na zachodzie?

Ja Denver w któryś z poprzednich Playoffs wierzyłem bardziej niż ich GM i coś tam w komentarzach w trakcie serii próbowałem pisać, że nie są bez szans i niepotrzebnie serię poddano ;)

Btw bycie fanem danego zawodnika nie musi oznaczać, że będę uważał każdy zespół z nim za najlepszy na świecie.

Teksty o trade request od CMa są moim zdaniem zabawne, choć słusznie zauważył że u nas Jokic ma gorsza sytuację niż w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Ja Denver w któryś z poprzednich Playoffs wierzyłem bardziej niż ich GM i coś tam w komentarzach w trakcie serii próbowałem pisać, że nie są bez szans i niepotrzebnie serię poddano ;)

Nie poddano, to tylko Twoja interpretacja tego(imo mocno błędna).

6 minut temu, Lucas napisał:

Btw bycie fanem danego zawodnika nie musi oznaczać, że będę uważał każdy zespół z nim za najlepszy na świecie.

No nie, ale jeśli uważałeś za taki w RS, a potem nagle w PO nie, to już moim zdaniem nie fajna akcja i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Teksty o trade request od CMa są moim zdaniem zabawne, choć słusznie zauważył że u nas Jokic ma gorsza sytuację niż w rzeczywistości

Czy ja wiem czy zabawne. Jokic jest u nas prawie tak uwalony jak Giannis. Do dzisiaj mam do siebie pretensje, ze posluchalem wtedy @MarcusCamby i zaglosowalem za extension w Bucks. 
 

21 minut temu, fluber napisał:

To nie jest weteran żeby rezygnować z kasy bo byłeś w finale tylko 25-latek któremu nie dajesz zarobić tyle ile jest warty

Szanse, ze otrzyma za rok wyzszy kontrakt sa minimalne. Moooze jakis tanker go przeplaci, ale watpie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

No nie, ale jeśli uważałeś za taki w RS, a potem nagle w PO nie, to już moim zdaniem nie fajna akcja i tyle.

A czy zawsze w PO wygrywa wyższy seed?

5 minut temu, tangiers napisał:

Czy ja wiem czy zabawne. Jokic jest u nas prawie tak uwalony jak Giannis. Do dzisiaj mam do siebie pretensje, ze posluchalem wtedy @MarcusCamby i zaglosowalem za extension w Bucks. 
 

Uważam, że masz złe podejście do głosowań. Nie powinieneś głosować jak najlepiej dla zawodnika, tylko powinieneś głosować tak, jakby to zrobił w real dany gracz. Oladipo stracił w real, to stracił też u Ciebie, Giannis wolał supermaxa jesienią, to go dostał i u nas. Pewnie właśnie bym podpisywał u nas tego Giannisa, ale kompletnie nie mam pretensji, sam Potężny Grek postawił na pewną kasę i należy to uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tangiers napisał:

Czy ja wiem czy zabawne. Jokic jest u nas prawie tak uwalony jak Giannis. Do dzisiaj mam do siebie pretensje, ze posluchalem wtedy @MarcusCamby i zaglosowalem za extension w Bucks. 
 

Szanse, ze otrzyma za rok wyzszy kontrakt sa minimalne. Moooze jakis tanker go przeplaci, ale watpie. 

Wziąłeś gościa który w rl NBA przedłużył umowę o 2 lata za 34 miliony, drugi sezon kisisz go na minimum i pierdolisz o gratyfikacjach za uwierzenie w gracza... 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:
11 minut temu, tangiers napisał:

 

Uważam, że masz złe podejście do głosowań. Nie powinieneś głosować jak najlepiej dla zawodnika, tylko powinieneś głosować tak, jakby to zrobił w real dany gracz. Oladipo stracił w real, to stracił też u Ciebie, Giannis wolał supermaxa jesienią, to go dostał i u nas. Pewnie właśnie bym podpisywał u nas tego Giannisa, ale kompletnie nie mam pretensji, sam Potężny Grek postawił na pewną kasę i należy to uszanować.

Ja wlasnie uwazam, ze to jest dobre podejscie. Srodowisko w ktorym sie obracamy w grze jest inne niz srodowisko real NBA. Z tego tytulu wnioskowanie jakie potrzeby ma dany gracz w srodowisku real NBA (ze strzepkow informacji btw.) i przekladanie tego na nasze srodowisko gry uwazam za wadliwe. Wcielam sie w role zawodnika, chce dla niego najlepiej  i weryfikuje oferty pod katem naszego srodowiska. Dlatego bede za Youngiem w Dallas bez opcji, bo ma duza lepsza sytuacje niz w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Panowie ale Trencik da mi zniżkę nie? Takie 2 miliony względem 1 roku by stykły. W końcu od początku kariery gra u mnie i to jeszcze i nigdy go nie oddawałem. Może jakaś gratyfikacja w końcu 3 lata w niego wierzyłem XD

1 minutę temu, tangiers napisał:

Wcielam sie w role zawodnika, chce dla niego najlepiej  i weryfikuje oferty pod katem naszego srodowiska.

Ojoj. To Brooks to chyba ma jakieś zaburzenia mentalne albo nie umie liczyć

Większych bzdur nie czytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Dlatego bede za Youngiem w Dallas bez opcji, bo ma duza lepsza sytuacje niz w realu.

Ehe, a zmiana zdania akurat wtedy kiedy trzeba podpisać doncica i też mu nie dajesz po nie ma z tym noc wspólnego. 

Ta gra jest bez sensu jak mamy głosować pod siebie. Nie dziwie sie @MarcusCamby że miał tego dosyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Z innej beczki - po co ten pretensjonalny ton? Używasz złego zwrotu: robiłem cholernie dużo wymian. Tak - aby ( tak, znów się chwalę ) posprzątać tą stajnię Augiasza po Kuciu i LTP gdzie Thunder groziło bankructwo. Rok później gdyby nie covid załapał bym się już do przedziału 17-20 co by mi dawało ekstra 10M. Brakło dokładnie 0,73 win do Bostonu aby ostatecznie aby ich zepchnąć na 21. Kolejny rok później zrobiłem playoffs i #7 seed i teraz mogę się pochwalić, że z -16M, Thunder ma nadwyżkę finansową +29M i są w bardzo komfortowej sytuacji i to wszystko w niecałe dwa lata.

Wracając do zwrotu o wymianach - sprawdź proszę na przykład ile wymian zrobiłem po T1 i po T2. Coś czuję, że się trochę zdziwisz. No chyba, że swapy 2nd rounderów to też dla Ciebie "cholernie dużo wymian". Aby Ci ułatwić poszukiwania - Thunder w sezonie 2020/2021 zrobiło jedną średnio znaczącą wymianę w której odeszli tacy border allstarzy jak Melli, Juancho, Garrison Matthews, Ish Smith, a przyszli G. Hill, Naz Reird i McDermott, oraz pozyskałem z FA Payne'a. Czyli wymieniłem graczy spoza pierwszej 10 rotacji na powiedzmy dwóch innych graczy poza 10 i na gracza który wchodził powiedzmy jako 7, czy 8 na boisko ( McD ).

Ty jak tak robisz to lecą elaboraty "bo przecież i tak miał mało minut - chcę mu umożliwić większe minuty gdzie indziej bo w Orlando to kulturalna organizacja". A to co ja zrobiłem  nazwał bym to raczej kosmetyką, a nie "cholernie dużo wymian". Cholernie dużo wymian to było po objęciu Thunder i w poprzednie offseason, ale w tym sezonie mi tego nie zarzucisz więc proszę nie insynuować takich rzeczy bo beGM ma to do siebie, że wiele stereotypów lubi się ucierać. Już w tym sezonie postawiłem na zgranie, a jak domknę skład to też się możesz mocno zdziwić.

Eld, 

Wydaje mi się, jestem pewien, że trochę inaczej postrzegamy tzw. zmiany w składzie. 

Do sezonu 2020/21 przystępowałeś z 5 graczami z sezonu 19/20, byli to - SGA, Nurkic, Anunoby, Powell i Clark, gdzie SGA jest zdecydowanie najdłużej grającym zawodnikiem w Thunder. To 5 graczy z których Clarka zwolniłeś podczas sezonu, a Nurkic - jak sam napisałeś - na 90% nie zostanie w Twoim teamie. Powella z tego co pamiętam proponowałeś jakiś czas temu na Tradeing Blocku w s&t. Natomiast pozyskany ze Spurs rok temu Brogdon był proponowany właśnie w s&t do Nuggets. 

Niewątpliwie zaczyna się kształtować w Thunder jakiś core, ale on nadal jest bardzo płynny - choć faktycznie po 1T w pozostałych 2 trymestrach miałeś stabilny skład, ale teraz po sezonie znów szykują się kolejne spore zmiany. Po sezonie 20/21 zostało u Ciebie bodajże 9 graczy rozpoczynających sezon w Thunder - SGA, Nurkic, Anunoby, Powell, Randle, Brogdon, Rose, Brown i Okoro. W wymianach pominąłeś jeszcze Zubac in - Hachimura out. Okoro - świeżo wybrany w drafcie tez był na tradeing blocku. Nie chodziło mi tu o żaden zarzut (dlatego nie wiem czemu odbierasz to jako jakiś pretensjonalny ton), po prostu stwierdzam, że bardzo dynamicznie rotujesz graczami. zresztą już teraz masz jakiś deal po nowego centra (nie wiem, czy Turnera, czy Allena) - zatem tez kogoś oddajesz. Trzymanie graczy nieco dłużej niż trymestr dla mnie nie jest stabilizacją :) U Ciebie dochodziło jeszcze trochę kontuzji tutaj, co wymuszało kolejne rotacje w składzie. zresztą trochę pamiętam jak o tym pisaliśmy na początku sezonu, gdzie mój nieznacznie zmieniony skład był ponoć masakrowany m.in. przez Thunder i Pacers - wtedy np. Hernangomez i Melli ponoć byli świetni pod koszem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ehe, a zmiana zdania akurat wtedy kiedy trzeba podpisać doncica i też mu nie dajesz po nie ma z tym noc wspólnego. 

Ta gra jest bez sensu jak mamy głosować pod siebie. Nie dziwie sie @MarcusCamby że miał tego dosyć. 

Ja nie daję Youngowi PO, bo oczekuję od niego pewnego ustępstwa w zamian za grę w contenderze, to samo robi tangiers. 

I z jednej strony masz rację, że to bez sensu, ale z drugiej, to bezpośrednio wynika z naszego systemu finansowego. Gdybyśmy nie musieli liczyć każdego dolara i jeden sezon naznaczony kontuzjami nie oznaczałby dramatu jak u nas w Knicks, to nie byłoby problemu i przynajmniej ja bym dał Trae tyle ile w real. Ale mamy taki system jaki mamy i Young i Doncic chcąc wciąż grać w winning teamach muszą coś odpuścić, bo inaczej ich teamy mogą przestać być winning teamami :) Albo będą musieli w jakichś kuriozalnych okolicznościach odejść, bo nie będzie na nich kasy. Tak narzekamy na to, że u nas jest żonglerka graczami, ale ona po części wynika właśnie z systemu (takie było jego założenie), więc gracze też muszą się do tego dostosować. No i mamy przykład Mitchella, który odpuścił u nas PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tangiers napisał:

Ja wlasnie uwazam, ze to jest dobre podejscie. Srodowisko w ktorym sie obracamy w grze jest inne niz srodowisko real NBA. Z tego tytulu wnioskowanie jakie potrzeby ma dany gracz w srodowisku real NBA (ze strzepkow informacji btw.) i przekladanie tego na nasze srodowisko gry uwazam za wadliwe. Wcielam sie w role zawodnika, chce dla niego najlepiej  i weryfikuje oferty pod katem naszego srodowiska. Dlatego bede za Youngiem w Dallas bez opcji, bo ma duza lepsza sytuacje niz w realu.

Rok temu byłeś na NIE przy ofercie dla Mitchella :) 

2 minuty temu, karpik napisał:

Ja nie daję Youngowi PO, bo oczekuję od niego pewnego ustępstwa w zamian za grę w contenderze, to samo robi tangiers. 

I z jednej strony masz rację, że to bez sensu, ale z drugiej, to bezpośrednio wynika z naszego systemu finansowego. Gdybyśmy nie musieli liczyć każdego dolara i jeden sezon naznaczony kontuzjami nie oznaczałby dramatu jak u nas w Knicks, to nie byłoby problemu i przynajmniej ja bym dał Trae tyle ile w real. Ale mamy taki system jaki mamy i Young i Doncic chcąc wciąż grać w winning teamach muszą coś odpuścić, bo inaczej ich teamy mogą przestać być winning teamami :) Albo będą musieli w jakichś kuriozalnych okolicznościach odejść, bo nie będzie na nich kasy. Tak narzekamy na to, że u nas jest żonglerka graczami, ale ona po części wynika właśnie z systemu (takie było jego założenie), więc gracze też muszą się do tego dostosować. No i mamy przykład Mitchella, który odpuścił u nas PO.

To przyznajesz mi w końcu rację z Mitchellem, czy nie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie ludzie nie zdają sprawy, że Odpuszczenie tych PO będzie kosztować ich pewnie na ostatnim roku kontraktu kilkanaście milionów. 

Jedna patalogia się urodzi i tak powstają kolejne, bo ciągle jest casus. 

W RL NBA agenci by odwiedli od pomysłu. Liga zawodników by grzmiała. Tu jest inny świat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

To przyznajesz mi w końcu rację z Mitchellem, czy nie? :)

Połowicznie, fakt, że inaczej się patrzy z perspektywy kogoś, kto chce podpisać extension z superstarem. Jednak z drugiej strony, superstarzy powinni być odpowiednio doceniani i u nas powinny być raczej takie warunki, żeby bez problemu finansowo móc ich wynagradzać. Gdybyśmy znowu startowali z beGM, to dziś byłbym przeciw takiej umowie Mitchella, ale też nie próbowałbym forsować tej umowy Younga, po prostu dałbym mu PO. Jednak skoro żyjemy w świecie, gdzie Mitchell nie ma PO, bo zrobił ukłon dla klubu, to takiego samego ukłonu oczekuję od Trae.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.