Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@cvbe i @LONGER01 jeśli macie jakieś wątpliwości co do tego, że Wood ma mieć jakiś dług wdzięczności wobec Hawks, to przypominam sytuację z listopada - Hawks podejmują TO White - tu można poczytać reakcje reszty (jest 7 listopada):

Najlepsze cytaty: MarcusCamby "Hawks  u mnie skresleni na pięć lat u wszystkich agentów." january "Pytanie, czy White zostanie w ATL, bo jak i tak leci gdzieś indziej to po co wtedy TR? Raczej rzuciłby TR nowemu pracodawcy, że tak go taką wymianą wyruchał na spółkę z GMem Atlanty".

A następnie 4 dni później White leci w wymianie za Wooda

Serio po czymś takim ma brać gorszy kontrakt od Hawks?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Już prędzej się można, a nawet trzeba przypierdzielić do oferty Rockets dla Beala, bo nie jest sprecyzowana wysokość TK.

Oczywiście 15 procent. To pierwszy raz z tym trade kickerem, ja jestem na wakacjach i przeoczyłem. 

 

48 minut temu, ozzy110 napisał:

No ja tam i tak głosuje na Beala w Mavs a Lavinea w Dubs

A cóż Cię do tego skłoniło, jeśli można wiedzieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Kuzma sam się miał za maks gracza zdaje się, a Bertans już był po jakimś wtf kontrakcie w rl NBA zapewne, stad i u nas był przeplacony, dość często to ze sobą jest powiązane :) 

Co to ma wspólnego z decyzją Brooksa? Rok temu przy niższym salary zarówno Kuzma, jak I Bertans dostali na rynku wyższe umowy niż to co dostał w tej chwili Brooks. To nie ma znaczenia za kogo się uważali, tylko ile w rzeczywistośi dostali.

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Brooks z kolei ma jakieś 10 dzieciaków z 10 kobietami, za coś to trzeba wykarmić, wiec jeśli mnie pytasz czy jako gracz kalibru Brooksa dostaje możliwość zarobienia 50 baniek, czy odrzucam to, bo ktoś mnie oszukał na pieniądze (wg polskiego forum o NBA) to , no cóż, pytam gdzie podpisać :) 

Brooks będzie grał 5 sezon na minimalnej umowie, dzięki GM-owi Heat. To są pieniądze, które ma dostać za rok i nie ma rzeczywistości, w której by tyle nie dostał po takim sezonie jak rozegrał. To nie jest nawet blisko jego wartości rynkowej.

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Takich Brooksow, Whitow i innych Ingramow, co roku są dziesiątki, 12mln na rok dla rolsa imo to jest bardzo uczciwa cena i nie ma co ryzykować kontuzji/spadku formy, bo większa szansa jest ze się skończy niż Szreder w rl NBA, niż ze się ugra więcej jako FA :)

Ilu graczy robiło w tym sezonie w RL NBA 26ppg w play-offs? To jest poziom gracza 2 miliony powyżej MLE? Kontrakt na rocznym poziomie tego co zaoferowano Brooksowi w RL NBA podpisali Kelly Olynyk, czy Doug McDermott. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Co to ma wspólnego z decyzją Brooksa? Rok temu przy niższym salary zarówno Kuzma, jak I Bertans dostali na rynku wyższe umowy niż to co dostał w tej chwili Brooks. To nie ma znaczenia za kogo się uważali, tylko ile w rzeczywistośi dostali.

Brooks będzie grał 5 sezon na minimalnej umowie, dzięki GM-owi Heat. To są pieniądze, które ma dostać za rok i nie ma rzeczywistości, w której by tyle nie dostał po takim sezonie jak rozegrał. To nie jest nawet blisko jego wartości rynkowej.

Ilu graczy robiło w tym sezonie w RL NBA 26ppg w play-offs? To jest poziom gracza 2 miliony powyżej MLE? Kontrakt na rocznym poziomie tego co zaoferowano Brooksowi w RL NBA podpisali Kelly Olynyk, czy Doug McDermott. 

Bo w rl NBA częściej przepłacają graczy c***owe organizacje :) 

My się mamy wczuwać w gracza, Kuzma miał się za maks playera :) Bertans dostał 90baniek w realu i od razu podświadomie tutaj jego wartość również wzrosła :) 

Brooks to rols Jakich dziesiątki, a to ze grał tyle lat za minimum, no cóż, jesli taki mil kontrakt to win grę a nie gracza :) 

Ja wiem ze Ty masz skłonność do przeplacania kich rolsow fo widać po tych wszystkich JJ Reddickach, Housach ale to nie oznacza ze nagle Dillon Brooks jest warty 24 mln za sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

 

Brooks to rols Jakich dziesiątki, a to ze grał tyle lat za minimum, no cóż, jesli taki mil kontrakt to win grę a nie gracza :) 

Ja wiem ze Ty masz skłonność do przeplacania kich rolsow fo widać po tych wszystkich JJ Reddickach, Housach ale to nie oznacza ze nagle Dillon Brooks jest warty 24 mln za sezon 

Powtóze Brooks robił w PO 26ppg i miał on/off +27,1. Był najlepszym strzelcem play-offowego teamu, a nie rolesem z poziomu Kuzmy, czy Bertansa. A nawet jakby był rolesem z poziomu Kuzmy i Bertansa to oni i tak wzięli większą kasę od niego. I żaden z nich nie miał 5 roku na poziomie minimum. 

Serio, jeżeli będziemy głosować nie tak jak gracz, tylko tak jak mi będzie w przyszłości pasować, bo jak organizacja jest zajebista to gracze będą grać w niej za pół darmo, to lepiej zamknijmy ten cyrk na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Powtóze Brooks robił w PO 26ppg i miał on/off +27,1. Był najlepszym strzelcem play-offowego teamu, a nie rolesem z poziomu Kuzmy, czy Bertansa. A nawet jakby był rolesem z poziomu Kuzmy i Bertansa to oni i tak wzięli większą kasę od niego. I żaden z nich nie miał 5 roku na poziomie minimum. 

Serio, jeżeli będziemy głosować nie tak jak gracz, tylko tak jak mi będzie w przyszłości pasować, bo jak organizacja jest zajebista to gracze będą grać w niej za pół darmo, to lepiej zamknijmy ten cyrk na kółkach.

fluke :) 

jak chcesz dawać kontrakty za 5 spotkan w PO to nic dziwnego ze potem takie Mozgovy topią się w dolarach :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

fluke :) 

jak chcesz dawać kontrakty za 5 spotkan w PO to nic dziwnego ze potem takie Mozgovy topią się w dolarach :D 

 

Brooks zarobi w tym sezonie 12,2 miliona dolarów, a kontrakt podpisywał półtora roku temu, gdzie była 2 poziomy niższym graczem niż teraz. Ten kontrakt startujący w przyszłym sezonie jest gorszy niż to co klepnął w RL NBA półtora roku temu w stosunku do salary i to znacznie, bo tam renegocjował umowę w trakcie sezonu i tylko dlatego wział tylko 12 milionów, a tutaj jeszcze dostał dodatkowy rok za minimum.

On by w RL NBA nie podpisał takiej umowy w takiej sytuacji. Ja to wiem, wy to wiecie, ale odpierdalacie nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

fluke :) 

jak chcesz dawać kontrakty za 5 spotkan w PO to nic dziwnego ze potem takie Mozgovy topią się w dolarach :D 

 

No większość umów w NBA opiera się właśnie na tak małych próbkach, więc nie wiem o co chodzi xd

Nie żeby coś, ale ja tu widzę ze strony Brooksa odrzucenie extension i TR gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

No ja jakby co @fluber zgadzam się trochę z Tobą.

Ja rozumiem, że głosujecie jako Minnesota tak, żeby nie wyjść na hipokrytów w kwestii White'a, bo sytuacja jest analogiczna, ale Brooks by w RL NBA nie wziął takiej umowy i tu nawet nie ma pola do dyskusji, a my powinniśmy głosować jak gracze, a nie jaki mamy w tym interes.

 

Teraz, mac napisał:

Ma toś jakieś przykłady z nba, gdzie nie supergwiazdy sobie życzą TR?

Nikt w RL NBA nie podejmuje team options w takiej sytuacji, więc i TR z tego powodu nie ma. Możemy się tylko domyślać dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, fluber napisał:

Nikt w RL NBA nie podejmuje team options w takiej sytuacji, więc i TR z tego powodu nie ma. Możemy się tylko domyślać dlaczego.

w RL masz chyba zupełnie inny system finansowy? I tam dla klubu ważniejsza jest opcja RFA niż UFA. Wydać dodatkowe miliony to dla klubu raczej mało znaczące. Tam Ci goście płacą trenerom a nawet asystentom ponad 1mln USA :o .

U nas niestety, tak nie ma.

Tak czy siak, te TR w związku z tym to w takim razie czysta fantazja z Waszej strony.

Dla jasnosci, ja tylko odnosze sie, ze po tych PO moglby spokojnie chciec wiecej, lub przetestowac rynek.

W sensie wziecie opcji gracza nie powoduje u niego zadnej zemsty, ale raczej niweluje ewentualna przewage Miami na zasadzie tego, ze juz tam gra.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

 

w RL masz chyba zupełnie inny system finansowy? I tam dla klubu ważniejsza jest opcja RFA niż UFA. Wydać dodatkowe miliony to dla klubu raczej mało znaczące. Tam Ci goście płacą trenerom a nawet asystentom ponad 1mln USA :o .

U nas niestety, tak nie ma.

Tak czy siak, te TR w związku z tym to w takim razie czysta fantazja z Waszej strony.

Tutaj masz umowy, kuzmy, bertansa, dinwiddie itd. Gorsi gracze od Brooksa dostają od niego lepszy hajs. Trudno żeby tego nie widzial

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

przemyślimy jeszcze te głosowanie Fluber :) nie jesteśmy zamknięci na argumenty :) 

No ja o każdej porze dnia i nocy mogę oddać kuzme z 1st rounderem za Brooksa na tej umowie. I podejrzewam że nie tylko ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Julius Randle dostal 1 oferte w calej turze, a teraz slysze, ze Brooks ma odrzucic ponad 50 milionow gwarantowanej kasy od TOP2 zespolu NBA z ostatnich 2 lat. To sa jakies jaja. 

jaja to są ze właśnie Karpik pisze ze 190/4 to niewiele więcej niż 140/4 bo podatki w Telsasie niższe xddd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Julius Randle dostal 1 oferte w calej turze, a teraz slysze, ze Brooks ma odrzucic ponad 50 milionow gwarantowanej kasy od TOP2 zespolu NBA z ostatnich 2 lat. To sa jakies jaja. 

Randle dostał 80/2plus po więc Brooks musi klepnąć ponad 50 na 4 lata za rok po wyjebaniu go na 5 rok minimum. 

Nawet Ty wiesz ze to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Tutaj masz umowy, kuzmy, bertansa, dinwiddie itd. Gorsi gracze od Brooksa dostają od niego lepszy hajs. Trudno żeby tego nie widzial

Ale to nie ma związku z trade requestem. Takie coś to rzadkość w NBA i robią to raczej superstarsi znający swoją wartość i to, że każdy będzie ich chciał.

Lub rodzice bustów jak Bagley :D, ale klub to olał słusznie zresztą.

1 minutę temu, fluber napisał:

No ja o każdej porze dnia i nocy mogę oddać kuzme z 1st rounderem za Brooksa na tej umowie. I podejrzewam że nie tylko ja

No ja się z Tobą zgadzam, z tą umową Brooksa, że on by wolał po takich playoffs przetestować rynek za rok.

Wystarczy zresztą przytoczyć opis tego gracza z serii finałowej przez tangiersa :D

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

jaja to są ze właśnie Karpik pisze ze 190/4 to niewiele więcej niż 140/4 bo podatki w Telsasie niższe xddd 

ale tam z drugiej strony chyba brakuje prądu więc się równowarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Ale to nie ma związku z trade requestem. Takie coś to rzadkość w NBA i robią to raczej superstarsi znający swoją wartość i to, że każdy będzie ich chciał.

Lub rodzice bustów jak Bagley :D, ale klub to olał słusznie zresztą.

Ja nie forsuje tu tr tylko to że Brooks nie weźmie tego bieda extension

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.