Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Eld napisał:

Nie są naciągane, a prawdziwe. Zalecałem jeszcze jak będąc radnym - zapoznajcie się z TK bo to pożyteczne narzędzie, ale bardzo niebezpieczne. To jest fakt i on nie jest naciągany.

Mam lepszą obronę - to też nie jest naciągane.

Najlepszy center Dallas teraz to WCS - to też fakt.

Co naciągam MMM?

a kto jest twoim teraz najlepszym centrem? Wiecznie połamany Nurkic? Naciągam tutaj czy nie? :) bo za chwile w Dallas będzie tez Wood, wiec ich rotacja na C się poprawi. 
 

A lepsza obrona ma małe znacznie, bo Dallas maja mocniejszy i bardziej utalentowany skład. Wiec „naciągane” używałem trochę jako synonim „słabe” argumenty (lub takie, które mnie nie przekonują) 

dla mnie ta rzekomo lepsza obrona to nie ma za dużego znaczenia. Bo musiałbyś mi jakoś wykazać, ze dla Jrue (a nie ciebie) ma to jakieś znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

Proponowane przez Thunder snt w reofercie dla Jrue moim zdaniem jest nielegalne, bo nie przechodzi wg CBA ;)

W tej formie max to 131/4.

24.302.326 x 125% + 100.000 = 30.477.907 czyli maks jaki mogę mu dać w pierwszym roku.

Skąd Ci się wzięło 131/4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Proponowane przez Thunder snt w reofercie dla Jrue moim zdaniem jest nielegalne, bo nie przechodzi wg CBA ;)

W tej formie max to 131/4.

Gdzie to znalazłeś? Średnio widzę Zacha biegającego na 3.

1 minutę temu, Eld napisał:

24.302.326 x 125% + 100.000 = 30.477.907 czyli maks jaki mogę mu dać w pierwszym roku.

Skąd Ci się wzięło 131/4?

Bo w S&T możesz dać max 5% wzrostu a nie 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Średnio widzę Zacha biegającego na 3

On w Bulls dużo grał na 3, a u mnie ma z ławki Bridgesa grającego 30 minut, a dodatkowo obok ma już niemal pewnego Jrue zdolnego bronić większość trójek. Także LaVine pewnie będzie większość czasu i tak spędzał na SG i bronił SG.

Przeczytaj moje argumenty w odpowiednim temacie. To jest jego życiowa szansa moim zdaniem.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Bo w S&T możesz dać max 5% wzrostu a nie 8

A co niby z brid rights które miał LBS?

2 minuty temu, karpik napisał:

Przy 5% wzroście płac tyle właśnie wychodzi 

Patrz wyżej.

Teraz, Eld napisał:

A czy nie liczy się tylko pierwszy rok? 

Który to punkt CBA?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

A co niby z brid rights które miał LBS?

Patrz wyżej.

 

Od razu pytanko 92

The starting salary in a contract signed for a sign-and-trade may be any amount up to the player's maximum, however if the player meets the 5th Year 30% Max criteria (see question number 24) he cannot receive a salary greater than 25% of the cap. Raises are limited to 5%. The player also may be considered to have a lower outgoing salary for trade purposes, which can complicate the trade (see question number 93).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wood zostaje w Atlancie. Jedyny zespol, ktory w niego uwierzyl, dal mu szanse i go wypromowal. Gosc tulal sie po x klubach, 2way czy jakis minimach i teraz dostaje kontrakt na 80 baniek od organizacji, ktora dala mu pierwsza szanse. Mavs musieliby mu dac wiecej kasy, a jak kwota jest rowna  i overall stawka roczna jest wysoka to ta opcja zawodnika w Mavs niewiele zmienia. Scenariusz, ze Wood nagle wejdzie na level all stara i odrzuci opcje jest minimalna. Po 3 latach raczej podejmie opcje na 4 sezon. 
 

Co do extension Luki, to w real dostal opcje gracza , bo najlepszym graczem jakiego mial dotychczas wokol siebie byl Larry Hug… tfu Timi Hardaway jr. Najwiekszym wzmocnieniem tego lata okazal sie Bullock za 30/3. To kpina. W BeGM w kazdym sezonie gral w PO, 2 finały, stabilny sklad. Nie myslalem, ze bede musial w ogole za tym argumentowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

A co z zasadami snt wg CBA? ;)

 

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Takie ważne zdanko

Raises are limited to 5%

Punkt 95 CBA. 

No cóż. Człowiek uczy się na błędach, więc tym bardziej przy 131M bym go nie wygrał. Zawiłości CBA nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać

@karpik - szczerze gratuluję Jrue Holidaya. 

@ozzy110 - możesz wykreślić moją ofertę z dopiskiem nielegalna, lub po prostu napisać już od razu, że Jrue trafia do Dallas, aby głosujący mieli mniej do czytania. 

--------------

Dziękuję @Lucas, @january i @MMM2121 za przyjemną i kulturalną dyskusję. Jak widać - da się :).

--------------

Dobranoc Panowe i jeszcze raz gratki @karpik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tangiers napisał:

Wood zostaje w Atlancie. Jedyny zespol, ktory w niego uwierzyl, dal mu szanse i go wypromowal. Gosc tulal sie po x klubach, 2way czy jakis minimach i teraz dostaje kontrakt na 80 baniek od organizacji, ktora dala mu pierwsza szanse. Mavs musieliby mu dac wiecej kasy, a jak kwota jest rowna  i overall stawka roczna jest wysoka to ta opcja zawodnika w Mavs niewiele zmienia. Scenariusz, ze Wood nagle wejdzie na level all stara i odrzuci opcje jest minimalna. Po 3 latach raczej podejmie opcje na 4 sezon. 

Wood wyglądał w Rockets na all-stara obok Hardena. Tutaj dostaje korzystniejszy kontrakt od Mavs oraz szansę gry obok Younga, z którym powinien stworzyć zabójczy duet na pickach. To podobny gracz do Collinsa, popatrz ile zyskuje real JC na grze z Trae, tu będzie wyglądać to tak samo. On mega zyska u mnie na świetnym otoczeniu. W Hawks z kolei po kontuzji Murraya czeka go sezon na przeczekanie (lub mówiąc wprost - tank). Dla ambitnego gracza, to raczej prosty wybór. Reszta jest w temacie z argumentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Eld napisał:

 

Punkt 95 CBA. 

No cóż. Człowiek uczy się na błędach, więc tym bardziej przy 131M bym go nie wygrał. Zawiłości CBA nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać

@karpik - szczerze gratuluję Jrue Holidaya. 

@ozzy110 - możesz wykreślić moją ofertę z dopiskiem nielegalna, lub po prostu napisać już od razu, że Jrue trafia do Dallas, aby głosujący mieli mniej do czytania. 

--------------

Dziękuję @Lucas, @january i @MMM2121 za przyjemną i kulturalną dyskusję. Jak widać - da się :).

--------------

Dobranoc Panowe i jeszcze raz gratki @karpik.

A jak @RonnieArtestics jak widzisz. Też bywam nerwus, ale potrafię z kulturą i szacunkiem do przeciwnika podejść przegrywając z CBA. Ten Jrue to pewnie była by przepustka do II rundy PO, a tak to co? Zostaję z wiecznie niedocenianym Brogdonem. Z Brogdonem 50/40/90 który pierwszy raz zagra pod normalnym trenerem więc może różnie być :)

Odchodzę??? Nie. Następnym razem się lepiej przygotuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.