Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Szulim napisał:

Still, to i tak najlepsza oferta jaką dostałem rozmawiając z paroma osobami o ewentualnym s’n’t ;) 

winslow nie ma dobrej umowy - zgoda, ale kto wie jaka wartość będzie miał za pół roku grając duże minuty w Clips

zreszta, ostatecznie moge wyrównać reoferte karpia i zostanę z issacem - ale czy to się wydarzy? Tego jeszcze nie wiem

Ten Isaac w sumie tanio wyjdzie Clips:

94 - 46 (Wislow) = 48/4.

Za taką cenę taki gracz to promka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, karpik napisał:

No to masz kiepskie sauces.

TAXPAYER MID-LEVEL EXCEPTION -- This exception is available only when a team is above the "Apron".

No i właśnie dlatego powinieneś na poważnie rozpatrzyć to o czym pisaliśmy na priv.

To naprawdę może wypalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Jak dostajesz same chuowe oferty to nie wybierasz żadnej;)

Tylko ona nie jest c***owa ;) 

rozumiem ze isaac ma wysoki PR tutaj - i zgodziłbym się z nim jeszcze rok temu. Teraz nie jestem pewien ;) 

generalnie zawsze zostaje wyrównanie dla mnie - nawet 100/4 pozostawi mi kilka milionów cap space po podpisaniu lonzo i rookich ;) 

dodalem sobie po prostu alternatywna opcje przed decyzja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Niekoniecznie zawsze;)

Może wygrać oferta SnT przecież i elo;)

Tym bardziej nie będę płakał ;) 

jezeli nie byłbym pewny ze to dobry ruch, czekałbym tylko na @karpik - piłka po jego stronie - jezeli faktycznie zależy mu na isaacu to podbije ofertę żebym równał na kwocie bliskiej maxa 

zapewne cześć osób się zgodzi z tym ze to i tak warto 

jezeli jednak oferta isaaca była tylko pod publikę to ja zbieram assety i spokojnie tankuje sobie dalej zgodnie z jednym z moim future planów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szulim napisał:

Tylko ona nie jest c***owa ;) 

rozumiem ze isaac ma wysoki PR tutaj - i zgodziłbym się z nim jeszcze rok temu. Teraz nie jestem pewien ;) 

generalnie zawsze zostaje wyrównanie dla mnie - nawet 100/4 pozostawi mi kilka milionów cap space po podpisaniu lonzo i rookich ;) 

dodalem sobie po prostu alternatywna opcje przed decyzja 

To po co go wziąłeś pół roku temu? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ja myślę że karpik to przebije;) Isaac potencjalnie najlepszy fit do Ziona i Younga.

 

Oferty za Wooda trochę mniej rozumiem.

Wood swietnie gra na pickach, poprawił obrone. Nie jest sprawdzony w powaznej grze, ale jego atuty dobrze wpasowuja sie do wspolczesnego nba. 20mln na sezon za dobrego side kicka. Czemu myslisz, ze to za duzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Przede wszystkim nie uważam go za dobrego sidekicka. W RL NBA nie licząc już superteamów, gdzie mamy 2+ SS to sidekickami naprawdę często są gracze na poziomie borderline AS/ AS. Więc nie zaliczam Wooda jako opcję na 'dobrego sidekicka'

Dużo znaków zapytania (zdrowie, upside skoro zacznie sezon w wieku 26 lat, potencjalna gra w poważnym teamie, a nie nabijanie stats w tankerach rok po roku). Bardzo mocna kasa jak na wysokiego, który nie wymiata po ani jednej ani drugiej stronie boiska. Ale może zaliczy skok;)

W defensywie nie wymiata, ot jest porzadny w bardzo kiepskim defensywnie teamie. Ofensywie za to ma wszystko czego dzisiejszy big man potrzebuje - swietny w picki, ma gravity za linia 3pt, bardzo dobrze konczy na kontakcie, nie ma problemu z gra high tempo. Bardzo mozliwe ze dostanie te 20 mln po tym kontrakcie wedlug mnie irlNBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

No nie pasuje mi ten Wood obok Ziona 😕

Ekhm ja średnio wierzę w Wooda, bo nabijał w tankerze (tzn nie sprawdził się jeszcze w poważnym graniu), ale patrząc na to, że Zion radził sobie przy Adamsów (duuuzo gorszy fit) i że pewnie będzie sobie radził przy Jonasie (gorszy fit od Wooda IMO) to i tak jest w sytuacji lepszej niż w Pels względem centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.