Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Tak czy inaczej, niewiele to ma związku z tym głosowaniem, a kluby nie maja wcale problemu z handlowaniem gwizdami.

Lakers nie maja nic wspólnego z rl Lakers poza Lebronem i nazwa, a ich kontakty z Klutch są bajka ;) 

KCP dostaje lepszy team, lepsza kasę i ma dom w Minnesocie (ma tez tam bliżej z Memphis) czy powinien z tego rezygnować by pograć 2 miesiące przy Lebronie, który jest właśnie kontuzjowany? No dla mnie absurd, stad cieszę się ze póki co wygrywa logika z banialukami Januarego

przeciez on ten dom sprzedal ponad rok temu. i to dlatego tak pozno bo nie bylo chetnych

nikt nie chce mieszkac w minnesoice

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

przeciez on ten dom sprzedal ponad rok temu.

nikt nie chce mieszkac w minnesoice

:) Wałcz tam o tego Gibsona póki masz szanse :) tutaj obaj wiemy ze brakuje wam argumentów :)

 

(co potwierdzasz takimi postami)

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

KCP dostanie minuty, kasę i tytuł w Minnesocie :) nie bój żaby :) 

Poproszę w takim razie o rozpiskę minut na ulubionej pozycji KCP.

Może wtedy zmienię zdanie. 

4 minuty temu, january napisał:

 

Żaden gracz klasy Lillarda nie został wymieniony bez swego TR, a Sota to zrobiła i wedle głosujących jest to cacy.

 

Harden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No to ja jednak skoro jestem blisko powalczę :) 

1. Nie no to tak nie działa przecież. Mówisz o graczu po umowie na 80 baniek, przed nową umową na kilkadziesiąt mln, iż w związku z tym, iż jest w CY ważniejsze od promowania się w o niebo lepszy sposób (patrz niżej) - to jest kompletna abstrakcja finansowa.

3. No to jest ważny aspekt, zwłaszcza w kontekście #1 - bycie starterem na 30+ mpg w Lakers > walka o 8 mpg z ławki w Wolves.

4. O ku*wa, a Butler + LeBron to nie lepsza tu paczka w tej kwestii :D ?

Żaden gracz klasy Lillarda nie został wymieniony bez swego TR, a Sota to zrobiła i wedle głosujących jest to cacy.

Bzdura,bzdura,bzdura,bzdura, wielka bzdura .

1.Ktoregk gracza u nas wypromowali Lakers? Jeden dobry strzał poproszę, kto zyskał finansowo na grze w L.A? Przecież standardowo latem jest płacz od Januarego ze gracze nie chcą zniżek dawać Lakersom i ze powinni. 
Reasumując- KCP ma teraz zrezygnowac z 2,5mln a latem z kolejnych 10 żeby lepiej zarobić- wg logiki Januarego.

3.Skąd wziąłeś 8 minut dla KCP nie wiem, będzie grał pewnie koło 20 na mecz w zespole który idzie po tytuł. Może i więcej, zobaczymy jak się wpasuje ;)

4.Popatrz sobie na skład Lakers i skład Soty i nigdy więcej nie pisz ze Lakers są lepsi w obronie.

ps. Harden z Houston u nas tez nie miał TR, Westbrook z OKC nie miał, George z Bostonu nie miał itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

No to ja jednak skoro jestem blisko powalczę :) 

1. Nie no to tak nie działa przecież. Mówisz o graczu po umowie na 80 baniek, przed nową umową na kilkadziesiąt mln, iż w związku z tym, iż 2 mln więcej jest w CY ważniejsze od promowania się w o niebo lepszy sposób (patrz niżej) pod długoletni - to jest kompletna abstrakcja finansowa.

3. No to jest ważny aspekt, zwłaszcza w kontekście #1 - bycie starterem na 30+ mpg w Lakers > walka o 8 mpg z ławki w Wolves.

4. O ku*wa, a Butler + LeBron to nie lepsza tu paczka w tej kwestii :D ?

Tak jesteś blisko, i w przeciwieństwie do CM masz rozsądne argumenty a nie tylko że jest najlepszy i inna logika to pizda XD

Co do tego promowania się - poza finansami wagą była opcja wejścia do finału beGM. Niestety dla ciebie wyżej mam w tym względzie Sote - jej zawodnicy póki co prezentują wysoki poziom, omijają ich kontuzje i jeśli im się coś podczas PO nie przytrafi, to prawdopodobnie do tego finału dójdą. I akurat nie uważam że ani KCP dostanie u ciebie 30 min, ani w Socie 8 - myślę że w obu przypadkach będzie to ok 20-25min.

Nie widzę go też jak dajesz go jako startera - Bulter to o wiele lepszy obrońca (fakt - tu się zgodzę że lepszy niż PG) i raczej będziesz nim grał na SG aby trzymać w ryzach backcourt innych zespołów. 

Poza tym twoja najlepsza S5 ofensywa-defensywa to i tak (jeśli byś faktycznie dał Butlera na pointa) to Bulter - Batum - Ingram - LBJ - Capela - czyli KCP tu również pozostaje na ławce ;) 

Do piątku jeszcze chwila czasu, także może się coś zmienić - póki co pozostaję przy tym wyborze, ale jestem otwarty na dyskusję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nie z cyklu zaczepnych 🙂

Ktoś mi napisze rzeczowo dlaczego Ilyasova w GSW a nie w 76ers? 

Nie piszę, że no brainer w 76ers, nie będę pisał, że ma s5 i takie tam, dla mnie to 50/50 a wszyscy głosują na GSW. Jedyny argument to taki, że byłem pierwszy 😀

Tak z ciekawości, bez kłótni. Do mnie i tak nikt nigdy chyba nie trafił z waiversów, tak już jest mimo jakiś tam wyników od lat. Trudno, co zrobić. Może trzeba było się rzucić na wszystkich jak na targowisku. 

I nie piszę by wzbudzić litość, czysta ciekawość 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january masz wiele racji również w tym co piszesz

nadal pozostaje jednak argument finansów tu i teraz - jak dobrze kojarzę KCP z jego kariery to zawsze rzucał się tam gdzie dawali więcej kasy i tym też trochę nie ukrywam się kierowałem przy wyborze

ale do piątku mam czas na ewentualne przemyślenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tecu napisał:

Pytanie nie z cyklu zaczepnych 🙂

Ktoś mi napisze rzeczowo dlaczego Ilyasova w GSW a nie w 76ers? 

Nie piszę, że no brainer w 76ers, nie będę pisał, że ma s5 i takie tam, dla mnie to 50/50 a wszyscy głosują na GSW. Jedyny argument to taki, że byłem pierwszy 😀

Tak z ciekawości, bez kłótni. Do mnie i tak nikt nigdy chyba nie trafił z waiversów, tak już jest mimo jakiś tam wyników od lat. Trudno, co zrobić. Może trzeba było się rzucić na wszystkich jak na targowisku. 

I nie piszę by wzbudzić litość, czysta ciekawość 🙂

U mnie to był rzut moneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Tez uważam ze KCP nie idzie do Minnesoty. Sorry, ale tam za ciasno jest w rotacji, a Eld słusznie wypunktował ze KCP raczej ma w pompie te 3mln. 

A czemu miałby mieć w pompie 3mln? 
To ze dzisiaj wszyscy są zdrowi nie oznacza ze na PO tez tak będzie, wiec lepiej się zabezpieczyć.

Booker, George i KCP w większości wezmą minuty na SG/SF, będą lineupy gdzie Booker będzie jednocześnie z KCP i Georgem przecież :) 

Booker-KCP-George-Tatum-Ayton to chyba całkiem grywalne? 

14 minut temu, cvbe napisał:

Mam dylemat przy KCP - prosiłbym @Qcin_69 i @mac o rozpisanie mi w miarę możliwości jak widzicie minuty na SG/SF w tym trymestrze/playoffach. Bo kasa kasą, ale u Was jest zdecydowanie największa konkurencja ze wszystkich drużyn.

Oczekujesz rozpisywania minut dzisiaj jak nie wiemy na kogo trafimy? 
 

Moge Ci podać przykładowe lineupy w których będzie gra KCP, ale konkretnych minut nie da się w tym momencie rozpisać, a jeśli ktoś jak January gwarantuje 35 minut to coz, przypomnę tylko jak wyciągał Meyersow Leonardow i innych graczy którzy w RS nie powąchali u niego parkietu na 2 rundę Po bo akurat zagrali dobre 20 minut w PO :) 

Podsumowujac argumenty Lakers, których użyli gdy nie było Minnesoty w wyścigu 

1. Kasa- przepaść na korzyść Minnesoty 2.Minuty- zbliżone, jeśli ktoś z was twierdzi ze 5 minut więcej zmieni decyzje KCP to ok, imo, graczowi będzie to latać, ważniejsza będzie rola w drużynie, a tu nie ukrywam ze na PO będę wolał KCP niż Meltona w większości matchupow i będzie ważna częścią rotacji, na pewno ważniejsza niż przykładowy Melo w Knicksach

3.Siła drużyny- ponownie, przepaść na korzyść Minnesoty.

4.Kontrakt latem- KCP dostanie od nas kontrakt na poziomie MLE jeśli finansowo da się to zgrać, podejrzewam ze Conley dostanie większa kasę niż się spodziewałem rok temu, stad może być ciężko z utrzymaniem go wiec ta kasa może zostać w większości przeznaczona na KCP.

//

Nikt kogo wzięli Lakers podczas FA nie dostał od nich dobrego kontraktu latem, NIKT, za to mieliśmy ciagle płacze o to ze granie dla Lakers to jest zaszczyt i trzeba schodzić z kasy, z tych najpopularniejszych przykładów Favors miał odrzucić 15mln na sezon bybgeac za 8 dla Lakers, Meyers Leonard został szybko wyrzucony z zespołu przynpierwssej okazji, Spencer Dinwiddie wymieniony za 2 rundowy pick. 
 

Nie rozumiem tej logiki ze KCP chce się bardziej pokazać wiec zrezygnuje z kasy teraz żeby za 2 miesiące znowu - po pokazaniu się- zrezygnowac z niemniej grać za minimum.

Oferty Soty i reszty nie są zbliżone finansowo, to jest przepaść, siła i klasa zespołu również wypada na korzyść dla Soty. 

Lakers mogli złożyć taka sama ofertę dla KCP zwłaszcza po tym jak zobaczyli ofertę Soty, ale tego nie zrobili tylko zaczęli kampanie oszczerstw na temat Soty, na pewno Klutch byłoby zachwycone takim partnerem biznesowym jak January. 

Zaglosujecie jak chcecie, ale liczę na zdrowy rozsądek a nie manipulacje i kłamstwa wypisywane przez Januarego. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

@january nie idź tą drogą. c*** mnie jakieś klutch obchodzi?! Uczulony jestem na takie argumenty. Jeszcze dopisz, że big market...

@Qcin_69 wciąż czekam na odpowiedź na moje pytanie jak będą wyglądały minuty KCP?

 

Przecież udzieliłem, ze jest to zależne od matchupow, czego nie zrozumiałeś? Sztywna liczbę minut chcesz czy jak? Bo niewydane mi się żeby ktokolwiek - normalny- mógł coś takiego zagwarantować :) powiedziałem ze będą minuty i będzie 3 wyborem na SG/Saf po Bookerze i Georgu i tak będzie, na PO w rotacji przed Meltonem i Tatem oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.