Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Lucas napisał:

Woj podał, że ma opcje to po pierwsze. Po drugie to bieda FA, wiec i tak moze dostac wiecej niz teraz mu dales/RL, a w Raptors to chociaz jest cala kariere, wiec nie wiem czemu mialby w Oklahomie pojsc za mniejsza kase niz w Raptors. Dodajmy jeszcze, ze Raptors to tez lepszy zespol niz nasze OKC :P 

Napisałem dlaczego:

1. Ściągnąłem go oddając future allstara

2. Daje obietnicę wyrównania mu tego za trzy lata. Albo nawet za dwa na zasadzie extension and renogetation

3. Nie oddałem go za kosmiczne oferty.

4. Nie rzucałem nim jak workiem ziemniaków jak paru GMów przede mną.

5. s5 i gwarantowane duuuże minuty.

6. 1,25/rok. Ja nie proszę o zniżkę, tylko o to aby z sensem do tego podejść i patrzeć jak mu dam więcej, bo teraz już okazji miał nie będę.

7. Dwa razy mu podnosiłem kasę. Raz o 5M, drugi raz o 1,5M.

 

A czy RL Raps mają leszy zespół ode mnie to się okaże na koniec RS.

4 minuty temu, Lucas napisał:

No przeciez Ci Wojnarowskiego zacytowałem, kogo Ty chcesz bardziej wiarygodnego.

Teraz mi dopiero wskoczyło na tweeta.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

7. Dwa razy mu podnosiłem kasę. Raz o 5M, drugi raz o 1,5M.

 

No a on jak widac chcial wiecej i to tak, od mocniejszego teamu. @Eld naprawdę chcesz porównywać swój zespoł do Toronto, które w ostatnich dwóch sezonach wygrało mistrzostwo i odpadło w drugiej rundzie (robiąc jednocześnie drugi najlepszy bilans Wschodu w RS)?

I ja jestem w stanie zrozumieć, że ktoś jak @MarcusCamby tego glosu nie zmieni i zostanie na TAK, ale nie idź w jakąś chorą narrację, że głos na NIE jest jakims głosem pesronalnym przeciwko Tobie, gdy da się go bardzo logicznie uzasadnić, bo Ty nie masz żadnej przewagi nad Raptors względem OG-ego :P 

San Antonio Spurs guard Derrick White has agreed to a four-year, $73M extension, his agent Mike Lindeman of

tells ESPN.

Dostał w 4 lata wiecej niz @mac z @Qcin_69 chcieli mu dac w 5 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

No a on jak widac chcial wiecej i to tak, od mocniejszego teamu. @Eld naprawdę chcesz porównywać swój zespoł do Toronto, które w ostatnich dwóch sezonach wygrało mistrzostwo i odpadło w drugiej rundzie (robiąc jednocześnie drugi najlepszy bilans Wschodu w RS)?

I ja jestem w stanie zrozumieć, że ktoś jak @MarcusCamby tego glosu nie zmieni i zostanie na TAK, ale nie idź w jakąś chorą narrację, że głos na NIE jest jakims głosem pesronalnym przeciwko Tobie, gdy da się go bardzo logicznie uzasadnić, bo Ty nie masz żadnej przewagi nad Raptors względem OG-ego :P 

San Antonio Spurs guard Derrick White has agreed to a four-year, $73M extension, his agent Mike Lindeman of

tells ESPN.

Dostał w 4 lata wiecej niz @mac z @Qcin_69 chcieli mu dac w 5 xD

Ale my nie mogliśmy mu dać więcej :) wied to trochę nie fair :) ogólnie jakby 60/4 nie wypaliło to planowaliśmy dać 70/4 także chyba trochę lepsza wycenę daliśmy niż 100mln wg Ignazza? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Ale my nie mogliśmy mu dać więcej :) wied to trochę nie fair :) ogólnie jakby 60/4 nie wypaliło to planowaliśmy dać 70/4 także chyba trochę lepsza wycenę daliśmy niż 100mln wg Ignazza? :) 

A dobra fakt, zapomniałem że to trochę Bogdan case.

No ale fakt faktem, że te 70/5 to nie była dla niego super oferta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lucas napisał:

No a on jak widac chcial wiecej i to tak, od mocniejszego teamu. @Eld naprawdę chcesz porównywać swój zespoł do Toronto, które w ostatnich dwóch sezonach wygrało mistrzostwo i odpadło w drugiej rundzie (robiąc jednocześnie drugi najlepszy bilans Wschodu w RS)?

Nie będę się kłócił. Swoje argumenty napisałem. Chcesz - mogę Ci je przekopiować. 

Proszę:

1. Ściągnąłem go oddając future allstara

2. Daje obietnicę wyrównania mu tego za trzy lata. Albo nawet za dwa na zasadzie extension and renogetation

3. Nie oddałem go za kosmiczne oferty.

4. Nie rzucałem nim jak workiem ziemniaków jak paru GMów przede mną.

5. s5 i gwarantowane duuuże minuty.

6. 1,25/rok. Ja nie proszę o zniżkę, tylko o to aby z sensem do tego podejść i patrzeć jak mu dam więcej, bo teraz już okazji miał nie będę.

7. Dwa razy mu podnosiłem kasę. Raz o 5M, drugi raz o 1,5M.

-----------------------

Nie mniej jeśli ktoś zagłosuje na NIE, niech później nawet nie waży się liczyć na zniżkę względem RL z mojej strony. Dlaczego? Skoro ktoś ma takie podejście wobec mnie, to dlaczego ja mam mieć inne podejście wobec kogoś innego? To niej jest szantaż. To po prostu takie samo myślenie jak drugiej strony. Skoro ktoś tak myśli, będę i ja miał prawo do takiego podejścia. Centa zniżki nie dam. To nie jest kontrakt 20/5, gdzie ja daję 15/5 i jest 5M różnicy. To jest różnica pomiędzy 67 a 72. Jak by było10M albo więcej to bym położył uszy po sobie i napisał "trudno". Choć niedopilnowanie poprzednich ofert które raczej by przeszły były wypadkową pracy dla całego beGM, ogółu i nie skupianiu się na tym co powinno być dla mnie najważniejsze - moi zawodnicy. I nie dość, że się narobiłem jak dzik przy tym offseason to teraz jeszcze ktoś mi wypomina 5M mniej dla OG, gdzie jest to raczej jasne i logiczne, że gdybym wiedział to 24 godziny wcześniej to dostał by dokładnie taką samą ofertę. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucas napisał:

I ja jestem w stanie zrozumieć, że ktoś jak @MarcusCamby tego glosu nie zmieni i zostanie na TAK, ale nie idź w jakąś chorą narrację, że głos na NIE jest jakims głosem pesronalnym przeciwko Tobie, gdy da się go bardzo logicznie uzasadnić, bo Ty nie masz żadnej przewagi nad Raptors względem OG-ego :P 

Bo Ty już wiesz na którym miejscu będą RL Raptors na koniec RS. Dawaj numery na totka.

Poza tym, logicznie uzasadnić że drużyna z beGM nie ma żadnej przewagi nad drużyna z RL można tak napisać a chyba do 10-12 klubów od nas. To nie jest argument a jakaś dziwna kategoria - nie mam się czego przyczepić prócz tych 5M, to się przyczepię, że OG ma lepszy team w RL.

To ja się zapytam inaczej. Jakie wzmocnienia zrobili RL Raptors w tym offseason a jakie ja?

I skoro obietnice nic nie dają, to zaraz wywalam temat z deklaracjami.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno i wyłączam kompa - nigdy w beGM nie żebrałem o zniżkę. Nigdy nie prosiłem żadnego gracza o rabat. Nigdy nawet żadnemu graczowi nie zasugerowałem aby wziął paycut. Kieff Morris dostał ode mnie taką ofertę, że zamiast niecałych 20M zarobionych w 4 lata, miał by gwarantowane 40M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie to jeszcze na jutro przemyśle, ale Ty Eld od złej strony zacząłeś dyskusje, bo gdy wrzuciłem Ci jasno, że jest PO i to cytowałes to potem że 2/3 razy jeszcze powtórzyłes, że Ty dajesz PO, a Raptors nie.

To samo z tym teamem. Obiektywnie Raptors to lepszy zespół po prostu niż Oklahoma.

No ale mamy głosować z perspektywy dobra zawodnika, a nie na podstawie tego co tu jest pisane (to raczej jako dodatek), więc przy głosowaniu i już bez zbędnych emocji, które zwykle dyskutowanie z kimś o jego graczu wywołuje przemyśle to sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ja tam sobie to jeszcze na jutro przemyśle, ale Ty Eld od złej strony zacząłeś dyskusje, bo gdy wrzuciłem Ci jasno, że jest PO i to cytowałes to potem że 2/3 razy jeszcze powtórzyłes, że Ty dajesz PO, a Raptors nie.

Już tłumaczyłem. Dopiero wskoczyło mi na twittera. Nie używam go na tel, co nawet Qcin widział na którymś zlocie, że ja na telefonie to mam trzy aplikacje zainstalowane. Poziomicę, messengera i Pi Music Player, a na kompie i to dopiero po wciśnieciu F5 mi się odświeżył Wojnar.

Za to przepraszam. Nie było to świadome działanie a dowiedziałem się z innego źródła wpierw a tam nic o PO mowy nie było.

1 minutę temu, Lucas napisał:

 

To samo z tym teamem. Obiektywnie Raptors to lepszy zespół po prostu niż Oklahoma.

 

Teraz - tak. Natomiast na koniec sezonu porównamy bilanse. To się powinno liczyć a nie prediction. Chyba się zgodzisz ze mną, że wyjdzie na koniec RS które Suns lepsze? To z RL czy to z beGM zamiast wyrokować teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

. To się powinno liczyć a nie prediction

Ale jakbyś nie zauważył to ja pisałem o faktach, a nie prediction. Podpisał z zespołem, z którym zdobył mistrzostwo i co roku grał w Playoffs, a w ostatnim sezonie odpadł w 2 rundzie.

2 minuty temu, Eld napisał:

Za to przepraszam. Nie było to świadome działanie a dowiedziałem się z innego źródła wpierw a tam nic o PO mowy nie było.

No spoko, po prostu nawet tu wkleiłem cytat z Woja, ale mniejsza z tym. Kończę temat OG, bo nie chce się tym emocjonować wielce.

Mi nawet nie chodzi o samą różnice, bo te 5 mln samo to nie nic wielkiego, ale jak pisałem na gorąco uwazam, że miał więcej powodów żeby przedłużyć z Raptors niż z OKC. Ale tak jak każdy głos potem przy arkuszu rozważę na spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale my nie mogliśmy mu dać więcej :) wied to trochę nie fair :) ogólnie jakby 60/4 nie wypaliło to planowaliśmy dać 70/4 także chyba trochę lepsza wycenę daliśmy niż 100mln wg Ignazza? :) 

Mamy chyba nawet screen gdzie piszemy o 72/4 docelowo ale.najlepiej jakby odniesc ze do real value z sas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.