Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A Jasiek i tak płacze, że go oszukują...

Mi to tam tych płaczów Lakers się nie chce już dziś komentować nawet, w nocy za dużo pisałem, ale dawno nie widziałem tak wkurwiającej walki na FAs jak ta januarego w tym roku. Mam wrazenie, ze GM Lakers z kazdym rokiem jest w tych swoich lamentach coraz bardziej irytujący i w tym roku pewną granicę przekracza, o ile rok temu jeszcze Butlera wypłakał (i to nawet moim głosem chyba) mimo ze chcial go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Bardzo ambitny gracz.

 

na Kadrze. 
 

w NBA kosi kasę. Jak brał 50.000.000 to zrobił to tak bezczelnie ze się Leonard wkurwil. I rzucił papierami. 

Zabawne były te niesmaki w Spurs, bo przecież Tony Parker i Tim Duncan mu mieli zarzucać, że kolokwialnie ujmując "wyżej sra niż dupę ma" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Wystarczy zobaczyć jakich to vets niby Irving do Bostonu czy Nets zrekrutował na paycutach (znasz odpowiedź), a potem porównać do Butlera czy LeBrona jak chodzi o rekrutację.

Kawhi musi Morrisowi płacić 64/4, a LeBron ma takiego za minimum.

Taka różnica skromna :) 

no no

dlatego teraz podpisal ibaka i batum

rok temu sporego paycuta bral jamychal green

masz ogolnie chyba jakis syndrom knicksowy. ale traktuje to jako komplement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

W RL Lakers do niego nawet nie zadzwonili, natomiast Batum olał Duranta (Nets), polecam się edukować najpierw ;) 

Dziennikarze bliscy Lakers tak powiedzieli jak już podpisał z Clippers?

Dziwne, bo wcześniej narracja była inna :D

Teraz, ignazz napisał:

Piszesz o Aborygenie czy o Autystycznym?

Autystycznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Przyszły głosowania i w pysk zbieram od Ciebie mocarnie w nich ;) 

Batum - 2 - za Wizards
Campazzo - szedl po kase, wiec glosowalem finansami, jestes przed Heat, którzy jako jedyni dali tyle co Lakers
Marc Gasol - to był no-brainer Mavs, a zarowno Knicks, jak i Lakers zamykali u mnie stawkę.
Harkles - 2 - za Knicks
Meyers - 2 - za Nuggets, contenderem, ktory dal lepsza kasę, ale mimo lepszych finansowo ofert od Pacers czy Mavs to Lakers byli przed
Matthews - 2 - za Raptors, contenderem który dał dużo lepszą kasę
Tristan - 3 - tylko za Warriors i Nuggets, a więc teamami, które dałe znacznie lepsze finansowo warunki i są mocne, ale takich Pels, Bulls czy np podobne oferty od Wizards, Raptors wyprzedziłeś

Jakoś nie czuję, żebym krzywdził Lakers w głosowaniach, po prostu Lakers nie są jedynym contenderem mogącym liczyć na zniżki, a gdy inny contender jak np Raptors czy Nuggets przebijają to dodatkowo finansowo to nie mam zamiaru wysyłać gracza do Lakers, bo twiedzisz, że Tobie się coś za darmo należy. Contenderzy mają przewagę, gdy dają mniej kasy od takiego teamu jak moje Phoenix, a nie gdy dają mniej kasy od innych contenderów.

Przykładem takiej zniżki dla contendera kosztem słabego lub średniego zespołu jest Rubio z poprzedniego roku. Nie wiem january jak głosowałeś i nie chce mi się sprawdzać, ale tam Knicks dawali mniejsze, ale nadal "godne" pieniądze i przedstawiali znacznie lepszy projekt sportowy, a i tak tego Rubio nie przedłużyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał:

@MarcusCamby ale przecież teraz jak wychodzą te dodatkowe informacje o tym co Autystyczny sobie życzy jako królewskie treatment to coraz bardziej można zrozumieć pewne niezrozumienie starej gwardii gdzie trochę inaczej były ustawione priorytety. Smutne jest to ze to ostatecznie spurs stracili. 

Dlatego po czasie wychodzi, że Kawhi Leonard to taka trochę primadonna. Aczkolwiek nie odbieram mu koszykarskiego rzemiosła, bo znowu zaczął być niedoceniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Tyle prób @Eld, a i tak dałeś za mało :( 

Toronto Raptors forward O.G. Anunoby has agreed to a four-year, $72 million extension, including a player-option for the 2024-2025 season,

Head of Basketball Omar Wilkes tells ESPN.

o_O

A ja już tak klepnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Tyle prób @Eld, a i tak dałeś za mało :( 

Toronto Raptors forward O.G. Anunoby has agreed to a four-year, $72 million extension, including a player-option for the 2024-2025 season,

Head of Basketball Omar Wilkes tells ESPN.

O 5 milionów. Czyli 1,25 na rok i z tego co czytam on tam nie ma player option a u mnie ma.

Co jak co, ale on może być pewien, że mu to wyrównam w następnym kontrakcie. Raz, oddałem za niego future alstara, dwa - nie sprzedałem go mimo chorych ofert, trzy - dwa razy podnosiłem ofertę.

Nie będę składał żadnych deklaracji w jakimś temacie. Po prsotu gra tu, dostaje minuty, s5 i zobaczymy czy jego agenci wolą 5M więcej, czy PO na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

O 5 milionów. Czyli 1,25 na rok i z tego co czytam on tam nie ma player option a u mnie ma.

Co jak co, ale on może być pewien, że mu to wyrównam w następnym kontrakcie. Raz, oddałem za niego future alstara, dwa - nie sprzedałem go mimo chorych ofert, trzy - dwa razy podnosiłem ofertę.

Nie będę składał żadnych deklaracji w jakimś temacie. Po prsotu gra tu, dostaje minuty, s5 i zobaczymy czy jego agenci wolą 5M więcej, czy PO na koniec.

ma PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj podał, że ma opcje to po pierwsze. Po drugie to bieda FA, wiec i tak moze dostac wiecej niz teraz mu dales/RL, a w Raptors to chociaz jest cala kariere, wiec nie wiem czemu mialby w Oklahomie pojsc za mniejsza kase niz w Raptors. Dodajmy jeszcze, ze Raptors to tez lepszy zespol niz nasze OKC :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

o_O

A ja już tak klepnąłem.

Poczytaj powyżej - później podejmij racjonalną decyzję.

Naprawdę 5M jest więcej warte od player option?

Ja rozumiem jak by przestrzał bym z 10M, 15M, ale nie do cholery z 5M...tym bardziej. Bez jaj. Nie lubię takich fraz pisać, ale głos na NIE będzie głosem przeciwko mnie i przeciw player option, a nie za 5M ekstra.

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ma PO

Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ja rozumiem jak by przestrzał bym z 10M, 15M, ale nie do cholery z 5M...tym bardziej. Bez jaj. Nie lubię takich fraz pisać, ale głos na NIE będzie głosem przeciwko mnie i przeciw player option, a nie za 5M ekstra.

Wut? Ja nigdy nie głosuje wbrew teoriom Januarego przeciwko komuś (w sensie GM-owi), a Ty nie masz żadnej przewagi względem jego sytuacji RL w Raptors (staż w zespole, siła zespołu, w Raptors to on przecież nawet mistrzostwo zdobył, a z Tobą w Playoffs nie zagrał), żeby on wziął mniej niż wziął w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.