Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, january napisał:

To Ty źle przeanalizowałeś sytuację Doziera (ta akcja z napisaniem przez Ciebie "chcę być uczciwy więc mógłby korzystać, ale nie skorzystam - w tej nie ma Arizy Millsa i Doziera w tabelce FA" i usunięcie tego fragmentu postu 10 min później o Dozierze mega bekowe :) ), plus tam w rekrutacji to vs Lakers jesteś w grubszej piździe;)

haha bylem ciekaw czy ktos zauwazyl xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Alonzo

Proszę o wpisanie przy nazwisku Jae'Sean Tate kwot, które każdy z GM'ów mu proponuje w 1 roku. Tak myślałem, że będzie kilku chętnych, dlatego dałem mu kontrakt taki, jaki podpisał w rl NBA, czyli w pierwszym roku znacznie więcej, niż te $898.310, które proponują mu inni :)

@Alonzo

i ja bym prosił, żeby tam przy Osmanie przy minimalnych umowach dokładnie podawać rozkład.

bo moja oferta jest warta wiecej w pierwszym roku o jakies 1.2 mln (czyli jakieś 70 %)

a to istotny argument

$1,678,854 + 1,824,003 (to jest minimum

2,858,537 +3,001,463 a to moja oferta

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Dozierze i tym 1+1 zamiast 3 lat więzienia za minimum pamiętajcie o tym w jakim zespole gra w rzeczywistości :)

Gra w zespole, który świetnie rozwija graczy i jest w tej kwestii zdecydowana ligowa czołówka, więc nie dajdzie komuś (Lakers/Cavs) przez trzy lata trzymać za minimum gracza z Denver, który już w poprzednim sezonie wyglądał momentami naprawde solidnie i jest atleta z niezłym kozłem, który już dobił do prawie 35% i generalnie ma potencjał na bycie bardzo wartościowym 3&D zawodnikiem w tej lidze. Nuggets stracili Craiga, nie ma Granta, a Barton wraca po kontuzji, Harris niestety regularnie się łamie. Znając chęć Malone do stawiania na rookies to Dozier będzie przed Hamptonem w rotacji i zaraz będzie płacz po t1/T2, że ktoś przystealowal, gdy Nuggets ręcznikowego Juancho wyszkolili tak, że dostał u nas 10 mln, a Morris dostał duży kontrakt rok wcześniej niż RL. Także tu oferta Nets czy Hawks mimo akcji z Whitem 1+1 PO byłaby lepsza niż 3y minimum.

I to nie jest jakaś walka z Lakers/Cavs, a jak przy Campazzo kierowanie się dobrem gracza, którego sobie w Denver obserwuje oraz regularnie o nim czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Przy Dozierze i tym 1+1 zamiast 3 lat więzienia za minimum pamiętajcie o tym w jakim zespole gra w rzeczywistości :)

Gra w zespole, który świetnie rozwija graczy i jest w tej kwestii zdecydowana ligowa czołówka, więc nie dajdzie komuś (Lakers/Cavs) przez trzy lata trzymać za minimum gracza z Denver, 

Ja bym dodał, że i u nas Knicks mają nosa do graczy wyciąganych z czeluści ligi (undrafted. dozier takim nie jest, ale waidomo ocb) i ich rozwijania.

carter, d.Robinson, Dotson, Niang. wszyscy zakotwiczyli na dłużej w NBA. Dobry prognostyk dla Doziera :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Alonzo

Proszę o wpisanie przy nazwisku Jae'Sean Tate kwot, które każdy z GM'ów mu proponuje w 1 roku. Tak myślałem, że będzie kilku chętnych, dlatego dałem mu kontrakt taki, jaki podpisał w rl NBA, czyli w pierwszym roku znacznie więcej, niż te $898.310, które proponują mu inni :)

Ale czemu miałby dostać 898310, skoro to gracz z 2018 roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywajmy, minuty Doziera i jego potencjalny kontrakt zależą i tak od rozwoju i występów w Denver. Jeśli nie będzie grał w Denver to nie będzie grał też w Lakers, więc ten argument ad minitum w naszej nie jest tak do końca poważny.

W Denver ma widoki na granie i rozwój, więc powinien wziąć 1+1, a jak będzie grał w Denver i się rozwijał to pogra też w Knicks u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Duncan Robinson u nas zaczął grać, gdy okazał się dobry w Heat i tak jest z każdym zawodnikiem w tej grze, bo gdy RL nie grają to są anonimowymi zawodnikami, których nie możemy ocenić, więc to czy ktoś jest u nas w Knicks/Lakers/Nets to nie ma najmniejszego wpływu na jego rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.