Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

Uff jak dobrze, że @człowiek...morza dał krótsza umowę Dozierowi to nikt nie zrobi sobie długiego steala na nim :)

jop

czulem, ze ktos moze zechciec przestealowac (w mysl, ze nikt nie zwroci na tego zacnego gracza uwagi) i podpisac na dluzej.

 

wiec bylem sprytniejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Lebron i Butler maja rekrutować weteranów za minimum a jasiek wydaje mle tak jak żaden team z lebronem i butlerem go nigdy w historii NBA nie użył:) 

jasiek czeka z MLE na sezon.

jest masa centrow z 1-roczna wysoka umowa w druzynach ktore o nic nie walcza.  wiec na bank co najmniej ejden w lutym zostanie zwolniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

jop

czulem, ze ktos moze zechciec przestealowac (w mysl, ze nikt nie zwroci na tego zacnego gracza uwagi) i podpisac na dluzej.

 

Ja w tej rundzie spojrzałem tylko na oferty Doziera i trochę się martwiłem początkowymi, bo nie pamiętam czy są jakieś kontr/reoferty. No ale jest krótka umowa z PO, więc prosty wybór.

PJ to bardzo fajny roles, którego Nuggets będą rozwijać i w niego inwestują. Biorąc pod uwagę zdrowie Harrisa w ostatnich latach to może sobie pograć w przeciągu całego sezonu.

Resztę graczy przejrze przy arkuszu do głosowania.

2 minuty temu, january napisał:

Easy bierze od Lakers 3 lata gwarantowane z znacznie większą szansą na grę.

Nie ma szans, że weźmie coś dłuższego niż 1+1 PO na minimum. Ja tam zamierzam jak przy Campazzo czuwać tu nad interesem graczy Denver Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja w tej rundzie spojrzałem tylko na oferty Doziera i trochę się martwiłem początkowymi, bo nie pamiętam czy są jakieś kontr/reoferty.

Nie ma w tej rundzie ani kontrofert, ani reofert. Po głosowaniu kończymy FA i zostaje tylko wężyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Popiszemy jutro, ale Dozier to undrafted typ z 2017 draftu, który nie grał jak dotąd u nas w NBA, bo TACY SUNS GO OLALI XD i dostał 3y gwarantowanej umowy od mistrzów NBA, zamiast 2 lat gdzie indziej, easy w Lakers.

Jasiek nie zartujmy. chciales przycwanic, nie udalo sie. papa

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, człowiek...morza napisał:

To ja tam wnoszę o ukaranie drużyn, które takie przedłużenie zrobiły.

Kara w kwocie jaką dostali Knicks, czyli te 6 mln czy ile tam bylo.

chyba ze sa rowni i rowniejsi

A ja domagam sie uznania obu niewaznych ofert dla whitea (srednia arytmetyczna z nich ofc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Szkoda, że akurat za Doziera złożyły oferty dwie najmocniejsze ekipy i Cavs xd

Jakbyś dał mu 1+1 PO to mógłbym nawet zagłosować na Cavs kosztem Knicks, bo najłatwiej o minuty z całej trójki.

Tak to Knicks są no-brainer, bo jako jedyni nie próbowali na nim zrobić steala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Jakbyś dał mu 1+1 PO to mógłbym nawet zagłosować na Cavs kosztem Knicks, bo najłatwiej o minuty z całej trójki.

Tak to Knicks są no-brainer, bo jako jedyni nie próbowali na nim zrobić steala.

No nawet nie walczę, wiadomo że chciałem przystealować, ale poza minutami możliwymi, dałem najgorszy deal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Jakbyś dał mu 1+1 PO to mógłbym nawet zagłosować na Cavs kosztem Knicks, bo najłatwiej o minuty z całej trójki.

Tak to Knicks są no-brainer, bo jako jedyni nie próbowali na nim zrobić steala.

czy ja wiem czy najlatwiej.

w cavs konkurencja  na obwodzie nie mniejsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.