Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LONGER01 napisał:

IMG-20201219-215517.jpg

Longer - ta część arkuszu została stworzona tylko i wyłącznie z mojej dobrej woli. Dopisałem nawet na górze, że ma charakter orientacyjny. Wpierw zajmuję się sprawami ważnymi, a później wykreślaniem czegoś, czego beze mnie byście nawet nie mieli ( oczywiście z pomocą @tangiers ). 

Chcesz mi pomóc - wypisz mi ciurkiem kto jest do wykreślenia, czyli kto poszedł w III turze, a za 5 minut ich nie będzie w tym pomocniczym arkuszu. Jeśli masz kogoś do dopisania, również podaj nazwisko i pozycję - dopiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja chce dla Campazzo 5,4/5,6 jak coś. Pisałem canbyemu na priv. 

Napisz to w temacie III runda FA jak prosiłem. Camby nie jest tak aktywny na forum jak ja a tam będziemy mieli zbiorczo. Jest specjalnie otwarty na taką okazję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, LONGER01 napisał:

IMG-20201219-215517.jpg

Pragnę pokornie zameldować, że o 01:25 zakończyłem usuwanie nazwisk które poszły w III turze FA.

 

11 minut temu, january napisał:

Nie rób lepiej za rok i tak tylko narzekanie ludu z tego:)

Za dobry jestem. Chcę aby ludziom łatwiej było to któryś raz obrywam po łbie.

A my się w Radzie doszukiwaliśmy który z nas coś zjebał a tu się okazało, że chodzi o tabelkę która gdyby nie dobra wola dwóch osób nie powinna istnieć i przez ostatnie 3 lata jakoś nie istniała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też podpisze? Czy poczeka i za rok np. do Mavs? Ile w Kings jego max wynosi i czy różni się czymś od reszty?

 
 
Swoją drogą po tym co Gortat tu powiedział i gdybyśmy o tym wiedzieli wcześniej, chyba nikt by nie zagłsował za Durantem w Wizards @Sylvinho. a KD z Donciciem byliby głównymi kandydatmi do tytułu w Miami @tangiers
 
 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, człowiek...morza napisał:

U nas też podpisze? Czy poczeka i za rok np. do Mavs? Ile w Kings jego max wynosi i czy różni się czymś od reszty?

 
 
Swoją drogą po tym co Gortat tu powiedział i gdybyśmy o tym wiedzieli wcześniej, chyba nikt by nie zagłsował za Durantem w Wizards @Sylvinho. a KD z Donciciem byliby głównymi kandydatmi do tytułu w Miami @tangiers
 
 

 

Trwa liczenie i są różne scenariusze. U nas Gobert na koncie mistrza już ma a to ze akurat Kings w niego wierzą i stawiają na niego mocno to inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.