Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się także przypominam ze mam wątpliwości w głosowaniu i jeżeli gdzieś mam pomyśleć spokojnie to oczywiście to zrobię. Ten szablon jest rekordowo długi i mogłem coś przeoczyć. No i podtrzymuje zdanie ze jeżeli więcej GM stwierdzić może ze Śliwka to złe oferty to mogę dołączyć do grupy GM odrzucających oferty aby gracz z mle dostał lepszy kontrakt w 4 turze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przyznam, że nadal mam pewne wątpliwości co do swoich głosów: Moe Harkless ( Knicks czy Lakers? ), Wes ( Raptors, Knicks czy Lakers? ), Śliwka ( zamiana miejscami Pels z Knicks, ale to chyba kosmetyka bo są u mnie nr 4 i 5 ), Powell ( Heat czy GSW? ), Teague ( kasa - Clippers, czy walka o pierścień w Knicks? ). Może jeszcze TT gdzie wyobrażam sobie sytuację, że LBJ go namawia przypominając mu dzięki komu dostał ostatni wypasiony kontrakt, powalczą o kolejny pierścień ale też wyobrażam sobie reakcje TT: "no ale Królu, dajecie 2,5 razy mniejszą kasę. No jak? Ja fajne kowbojki widziałem i nowe Bugatti ma wyjść". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, january napisał:

Kto się będzie bawił w zliczanie:) ?

Większość mam, ale te najbardziej zacięte niech zainteresowani sprawdzą, żeby była pewność. Jak ktoś zmieniał głosy w ostatnich godzinach  - to sorry, ale ja się nie bawię w szukanie igły w stogu siana. Policzę jeszcze tych kilku, których mi zostało i wrzucę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Większość mam, ale te najbardziej zacięte niech zainteresowani sprawdzą, żeby była pewność. Jak ktoś zmieniał głosy w ostatnich godzinach  - to sorry, ale ja się nie bawię w szukanie igły w stogu siana. Policzę jeszcze tych kilku, których mi zostało i wrzucę. 

Nie zapomnij sprawdzić kto nie głosował.

Należy się za to punkt karny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Ale Mason nie czeka na ciebie ;)

no jak pojdzie grac lawe w pelikanach to troche smutek.

czekam za rok na te milionowe oferty.

jestem wrecz przekonany ze wyjdzie na minus :P

5 minut temu, ignazz napisał:

Ja pisałem ze zmieniam głos. Gdxie nam to wpisać? 

teraz to juz za pozno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poprawione - też mi to umknęło.. 

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Trzeba chyba pomyśleć nad zmianą systemu.

Dwight Powell i Mason Plumlee wybrali na prawdę fatalne kontrakty.

@LONGER01 Tobie starcza zarówno na Erica Gordona jak i Wes Matthewsa MLE? Pewnie liczyłeś, ale jednak dopytam.

 

1 minutę temu, cvbe napisał:

No Powell i Plumlee skandal, że to wzięli, u mnie obie te oferty były na ostatnich miejscach :)

Przy dużej ilości uwarunkowań głosujący nie zwrócili na to uwagi niestety.. Dla Longera i C_M to prawdziwe steale na FA.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba jeszcze Wanamaker nie powinien być w 76ers, bo był warunkowany podpisaniem Rondo, który został w Philly. 

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Trzeba chyba pomyśleć nad zmianą systemu.

Dwight Powell i Mason Plumlee wybrali na prawdę fatalne kontrakty.

@LONGER01

System sam w sobie chyba nie jest zły, zawiodło samo głosowanie gdzie baaaardzo słabe oferty stawiane były wyżej niż odrzucenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.