Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, karpik napisał:

Nie grał, wszystkie mecze startował w OKC.

W LAC LAFa, nie w OKC :P

Cytat

Rotacja :

Paul/Felton

Mack/Afflalo

Babbitt/Johnson

Griffin/Anthony/Johnson

Jordan/Nene/Stones

[...]

Carmelo Anthony

To ON prowadzi secound unit gdy najważniejsze postacie odpoczywają. Jest skuteczny w iso (40%) a swoją masą jest w stanie ustać na nogach graczy o podobnej posturze jak chociażby LeBron.U mnie pełnił by rolę podobną do George w OKC czyli grałby bardziej z su.

 

To pierwszy opis LAFa po przejściu Melo z NYK do LAC.

 

59 minut temu, człowiek...morza napisał:

chcial odejsc z knicks do contandera. z pewnoscia w momencie odejscial oczekiwal takze roli w s5.

nei wiem mgdzie przekrecam narracje lol

nie znasz melo, a chcesz go w klubie. tragedia

A to co o tym myśli CM

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Człowiek morza sprzedawał go jako startera. LAF po fakcie zaczął kombinować, że może zrobi z Niego lidera drugiego unitu, ale wtedy zaczął latać ten pamiętny gif z konferencji prasowej, gdzie Melo to wyśmiał.

No to śmiał się przez łzy, bo w LAC (gdzie został sprzedany przez knicks) grał właśnie z ławki

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, eMeS napisał:

W LAC LAFa, nie w OKC :P

To pierwszy opis LAFa po przejściu Melo z NYK do LAC.

 

A to co o tym myśli CM

No to śmiał się przez łzy, bo w LAC (gdzie został sprzedany przez knicks) grał właśnie z ławki

ale minuty mial na poziomie s5. o to chodzi

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

No właśnie nie!!! xD

 

no walsnie tak.

poza tym ja nie odpowaidam ze dzialania lafa.

poza tym clippers byli jedyna organizacja z contanderow i wgl wszelkich druzyn ktora wykazala zainteresowanie anthonego.

szukanie tu u mnie jakiejs zlej woli to narazanie sie na smiesznosc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no walsnie tak.

poza tym ja nie odpowaidam ze dzialania lafa.

poza tym clippers byli jedyna organizacja z contanderow i wgl wszelkich druzyn ktora wykazala zainteresowanie anthonego.

szukanie tu u mnie jakiejs zlej woli to narazanie sie na smiesznosc!

CM:Oczekiwał s5!

eMeS: No.. nie dostał s5!

CM: Kłamiesz!

eMeS: *pokazuje fakty*

CM: Nie moja wina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.poundingtherock.com/2020/12/15/22177434/injury-update-keldon-johnson-could-return-in-1-2-weeks-derrick-white-is-still-out-indefinitely

' The bad news is Derrick White, who is recovering from toe surgery, has not returned to the court and does not have a timeline to return. '

skandal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

https://www.poundingtherock.com/2020/12/15/22177434/injury-update-keldon-johnson-could-return-in-1-2-weeks-derrick-white-is-still-out-indefinitely

' The bad news is Derrick White, who is recovering from toe surgery, has not returned to the court and does not have a timeline to return. '

skandal..

Nie chciał 70 mln to weźmie za rok 40:D dla nad chyba spoko :) No chyba ze Ignazz rzuci mu te 100 mln jak twierdzi :) to będziemy myśleć:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie chciał 70 mln to weźmie za rok 40:D dla nad chyba spoko :) No chyba ze Ignazz rzuci mu te 100 mln jak twierdzi :) to będziemy myśleć:) 

Oczywiście ze rzucę mu ofertę jaka by nie przeszła w tym okienku i gracz na starcie zyska wiec nie rozumiem po co drążycie temat gracza który jest na wasze działania wkurzone. Wpis o urazie palca stopy widziałem wcześniej i nie jest to taka kontuzja aby White brał co dają. Czekają razem z zespołem gdzie nie maja kosy. A ze wracacie do 70.000.000 co było nielegalne to xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Nie wygralem, przegralem, ale wrócił z płaczem jak kazales mu wypierdalac bo Wolisz Arona Baynesa 😕

W poprzednie FA tak samo się wqurwiałem u nas chociażby na Oubre, który wolał być warunkowym w Indianie na 2 lata, zamiast u mnie znanej sobie roli w s5.

Do McGrudera, który wtedy ledwo, ledwo przeszedł, teraz musiałem dopłacać, żeby zejść z jego kontraktu, a Allonzo Triera, którego ponoć obrażałem swoją ofertą nie ma aktualnie w lidze.. 

Godzinę temu, fluber napisał:

Ale w rl NBA? To jest duża różnica między minimum A 2way? 

To są jakieś grosze patrząc z perspektywy naszego salary. W rl NBA płaci sie praktycznie od meczu - u nas tego nie ma, byłoby zbyt dużo kombinacji i liczenia. Do tej pory nawet jak podpisywało się gracza przed ostatnim trymestrem lub nawet na samo playoffs, to w arkuszu wpisywało się całoroczne minimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał:

Oczywiście ze rzucę mu ofertę jaka by nie przeszła w tym okienku i gracz na starcie zyska wiec nie rozumiem po co drążycie temat gracza który jest na wasze działania wkurzone. Wpis o urazie palca stopy widziałem wcześniej i nie jest to taka kontuzja aby White brał co dają. Czekają razem z zespołem gdzie nie maja kosy. A ze wracacie do 70.000.000 co było nielegalne to xd 

w jaki sposób ta sama oferta od drużyny co otwarcie twierdzi, że nie ma superstara, żadnego kierunku na przyszłośc od ściśle okręslonej roli w kontenerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

w jaki sposób ta sama oferta od drużyny co otwarcie twierdzi, że nie ma superstara, żadnego kierunku na przyszłośc od ściśle okręslonej roli w kontenerze?

Masz racje. Moja oferta musi być lepsza finansowo aby Derick White ja zaakceptował. Przy równych nie mam szans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

No i to jest uczciwe podejście.

Cieszę się. Grasz z nami już ponad miesiąc. White to twój ulubiony gracz. I trochę czasu zajęło abyś w kontekście dosyć luźnego powiązania wypowiedzi z graczem napisał coś co jest korzystne dla twojego ulubieńca. Cała wcześniejsza sekwencja czynów plus wpisów była dla niego niestety niekorzystna. Robimy drobny kroczek w dobrym kierunku.  Nie możemy oczywiście zapominać ze White gra teraz za grosz ale bądźmy dobrej myśli. Oby zdrowie dopisało, sezon był udany a oferty w lato na bogato spływały do jego agenta. Wszystkiego najlepszego. Minnesota odkryła właśnie ze należy się Tobie uczciwe traktowanie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Cieszę się. Grasz z nami już ponad miesiąc. White to twój ulubiony gracz. I trochę czasu zajęło abyś w kontekście dosyć luźnego powiązania wypowiedzi z graczem napisał coś co jest korzystne dla twojego ulubieńca. Cała wcześniejsza sekwencja czynów plus wpisów była dla niego niestety niekorzystna. Robimy drobny kroczek w dobrym kierunku.  Nie możemy oczywiście zapominać ze White gra teraz za grosz ale bądźmy dobrej myśli. Oby zdrowie dopisało, sezon był udany a oferty w lato na bogato spływały do jego agenta. Wszystkiego najlepszego. Minnesota odkryła właśnie ze należy się Tobie uczciwe traktowanie! 

No i mimo żę doszliśmy do porozumienia Ty zacząłeś kolejną wojenkę.

Ja zawsze twierdzę, że hajs najważniejszy.

Nawet wcześniej pisałem, jeśli ktoś da Whitowi więcej niż Minny to rozsądne że wybierze większą kasę.

Byłem przeciwny głosom, że ma nie przyjąć kontraktu od Minny ( a zatem nawet jeśli byłby najlepszy finansowo ) bo został wymieniony z Atlanty etc ..

 

Poprzednio wyśmiewałeś kontuzje, nadal Co śmiechu? Nie ma żadnej daty powrotu, po cichu liczę, że jednak wróci w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Ten sezon dla spurs nie jest istotny wiec nie widzę powodu mając Dejounte Vessela Keldona Walkera DDR Millsa i Tre aby na sile przyspieszać powrót. Co ma jedno do drugiego. 

Nic nowego o kontuzji nie ma wiec nie wiem czemu podnoście larum? Aby tanio poszło teraz? 

o jakim Larum piszesz?

Czytasz tutaj inne poruszone kwestie?

Melo chociazby w Hawks czy gdzies tam etc.

Prawie z kazdym grajkiem sa zwiazane tego typu sytuacje, Ty sie tylko czepiasz Minny i Whitea..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem. Mogę jeszcze przemysleć, więc jestem otwarty. 

U mnie proszę o przemyslenie:

- S. Brown, czy jest sens qo nad moją bezpieczniejsze ofertą

- D. Powell czy nie jest rozsądniejsze dla niego odrzucenie i przejście do następnej tury lub podpisanie rocznego kontraktu po kontuzji z PO niż branie 17 mln na 4 lata gdzie jego wartość to pewnie dwa razy tyle. W realu ma kontrakt na poziomie 11 mln na sezon! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.