Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, eMeS napisał:

W sensie znajdą się jeżeli inni wypadną, tak? TYPOWE - oddałeś go (ale do kontendera więc się nie liczy), próbujesz go podpisać tylko na rok (z nadzieją że za rok już nie będzie grał), nie zadeklarujesz się co do jego roli, bo potem ciężko się bedzie wycofać. Jak najmniej deklaracji, nic pewnego, elo elo, Melo kocha Knicks :P Ślepo najwidoczniej.

Powiedz, że będzie 6th manem, tak jak w Portland i wycofuje się z wyścigu

bo ja nie mam zamiaru mamić i oszukiwać jak co poniektórzy tutaj.

sezon jest długi, do tego covid (wiec wiadomo,z e zawodnicy beda co chwila wypadac). minuty na pewno sie znajda

a oddałem go na jego życzenie. szukał gry o wynik. 

u ciebei tez nie bedzie 6thmanem. mamisz ludzi.

probuje go podpisac na tyle na ile bedzie chcial. traktuje go jak legende. watpie by przy tym ile zarobil, to czy ma PO czy nie bylo dla nigo warunkiem decyzyjnym (na 2.5 mln). 

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

 

I mam nadzieję, że skończymy z tymi deklaracjami nie u all-starów/superstarów, bo potem wychodzą kwiatki jak @Alonzo i Tucker :P 

Przecież już ze 3 razy pisałem że ma u mnie gwarancje kontraktu 2way bez względu na to czt będzie w Lidze..

Widzisz Lucas tylko to co chcesz widzieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Przecież już ze 3 razy pisałem że ma u mnie gwarancje kontraktu 2way bez względu na to czt będzie w Lidze..

Widzisz Lucas tylko to co chcesz widzieć..

Moim zdaniem przy kimś takim jak Tucker po prostu nie powinno być obietnic, bo to nie ma sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

 

Problem jest ze mną, z nazwą klubu, czy o za mało wygranych wyprzedziłem w ubiegłym sezonie te zespoły, żeby być traktowany na równi z nimi?

XD 

wygrales Hassana i dalej płaczesz xd

miej trochę rigcz’u chociaż i przestań Xddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dokaldnie. najwyrazniej nie znasz historii zawodnika na ktorym Ci podobno zalezy.

A nie szukał przypadkiem gry o wynik, w drużynie która będzie go miała za główny punkt zespołu? Nie przekręcasz trochę narracji? Tak jak w tym sezonie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

A nie szukał przypadkiem gry o wynik, w drużynie która będzie go miała za główny punkt zespołu? Nie przekręcasz trochę narracji? Tak jak w tym sezonie? :P

chcial odejsc z knicks do contandera. z pewnoscia w momencie odejscial oczekiwal takze roli w s5.

nei wiem mgdzie przekrecam narracje lol

nie znasz melo, a chcesz go w klubie. tragedia.

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

chcial odejsc z knicks do contandera. z pewnoscia w momencie odejscial oczekiwal takze roli w s5.

nei wiem mgdzie przekrecam narracje lol

nie znasz melo, a chcesz go w klubie. tragedia.

 
  •  

W sensie mówisz o swoim trejdzie Melo do LAFa? Który go od razu usadził na ławie? To jest ten szacunek, którym go darzysz? Pffff.... 

Cytat

 

#68 Clippers - Knicks

LAC out : A.Rivers, J.Crawford, 2022 LAC 1st, rights to swap 2023 LAC 1st

LAC in : C.Anthony

NYK out : C.Anthony

NYK in : A.Rivers, J.Crawford, 2022 LAC 1st, rights to swap 2023 LAC 1st

 

To ten trejd do contendera, w którym będzie grał w s5?

Nie mam czasu żeby Cię sprawdzać ze wszystkiego, ale generalnie w kulki sobie lecisz. Naprawdę niepoważnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

W sensie mówisz o swoim trejdzie Melo do LAFa? Który go od razu usadził na ławie? To jest ten szacunek, którym go darzysz? Pffff.... 

To ten trejd do contendera, w którym będzie grał w s5?

Nie mam czasu żeby Cię sprawdzać ze wszystkiego, ale generalnie w kulki sobie lecisz. Naprawdę niepoważnie :P

no cp3, griffin, jordan, reddick to byl legit contander.

a tajemnica poliszynela jest, ze melo i cp3 sie bardzo przyjaznia.

klamiesz non stop

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no cp3, griffin, jordan, reddick to byl legit contander.

a tajemnica poliszynela jest, ze melo i cp3 sie bardzo przyjaznia.

klamiesz non stop

Gdzie niby kłamie? Mówiąc, że na tamtym etapie kariery rola 6th mana dla Melo to był policzek? Czy Ty, że sprzedałeś gracza mając na uwadze jego dobro, a nie dlatego że wyniuchałeś okazję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eMeS napisał:

Gdzie niby kłamie? Mówiąc, że na tamtym etapie kariery rola 6th mana dla Melo to był policzek? Czy Ty, że sprzedałeś gracza mając na uwadze jego dobro, a nie dlatego że wyniuchałeś okazję :D

Człowiek morza sprzedawał go jako startera. LAF po fakcie zaczął kombinować, że może zrobi z Niego lidera drugiego unitu, ale wtedy zaczął latać ten pamiętny gif z konferencji prasowej, gdzie Melo to wyśmiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Człowiek morza sprzedawał go jako startera. LAF po fakcie zaczął kombinować, że może zrobi z Niego lidera drugiego unitu, ale wtedy zaczął latać ten pamiętny gif z konferencji prasowej, gdzie Melo to wyśmiał.

No może i wyśmiał, ale grał z tej ławki. Czy źle pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.