Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja mam wrażenie, że ten Derrick White to Ci uchodzi właściwie na sucho.

Dlatego otworzyłeś puszkę pandorę i kluby zaczynają już kombinować z podobnymi umowami, a w RL NBA NIE BYŁO TAKIEGO PRZYPADKU by 2nd roundera po trzech latach pozbawić wypłaty i podjąć TO.

Po tym co odjebałeś, to jest to pierwszy punkt związku graczy. Dym jaki był po tym jak GMowie zaczęli domagać się paycutów od całej ligi po akcji LeBrona to jest kaszka z mleczkiem.

Hawks powinni być wyrzuceni na margines całej ligi po tej akcji. A ty się dziwisz, że klubowi koledzy stoją za Nim murem i po prostu Tobą gardzą.

Oczywiście, że uchodzi na sucho. Mogłem mieć Kuzmę za 2 miliony zamiast za 15 w najbliższym sezonie i nic by to nie zmieniło. I tak Hassan wolałby Warriors, a Rondo 76ers. Pierdolę takie granie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No w ogóle, wyniki poprzedniego sezonu regularnego to była przecież jakaś pomyłka, a ja przecież znacząco osłabiłem skład i wcale nie mam 24-letniego all-stara, który może być tylko lepszy. W ogóle.

Ot, po prostu raczej przeceniasz swój zespół. Masz szeroki roster, ale nie masz zawodników z top 15. Typowa ekipa na wynik w okolicach 50W (jak dobrze pójdzie) w normalnym sezonie i wejście do 2nd round przy sprzyjających okolicznościach.

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja mam wrażenie, że ten Derrick White to Ci uchodzi właściwie na sucho

Na sucho to on uchodzi Wolves, co jest najśmieszniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ja mam wrażenie, że ten Derrick White to Ci uchodzi właściwie na sucho.

Dlatego otworzyłeś puszkę pandorę i kluby zaczynają już kombinować z podobnymi umowami, a w RL NBA NIE BYŁO TAKIEGO PRZYPADKU by 2nd roundera po trzech latach pozbawić wypłaty i podjąć TO.

Po tym co odjebałeś, to jest to pierwszy punkt związku graczy. Dym jaki był po tym jak GMowie zaczęli domagać się paycutów od całej ligi po akcji LeBrona to jest kaszka z mleczkiem.

Hawks powinni być wyrzuceni na margines całej ligi po tej akcji. A ty się dziwisz, że klubowi koledzy stoją za Nim murem i po prostu Tobą gardzą.

Wielu przypadków u nas w grze nie było w NBA - np. takiego, że ja kupowałem DW na 4 letnim kontrakcie, płaciłem za jego 4letni kontrakt, a po fakcie okazało się że zmienił się na 3+1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Czemu niby?

Oferta Pelicans na rok, którzy mu zaoferowali poprzedni sowity kontrakt to nie jest zła opcja.

Ale tam jest i tak 10 głosów na Knicks, dwa na Pelicans i jedno na odrzucenie.

Plumlee powinien odrzucić kontrakt od Knicks i zobaczyć co dostanie w następnej turze. Przecież ktoś mu da 3.5 mln/rok, a jak nie, to lepiej gdzieś za minimum podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Wielu przypadków u nas w grze nie było w NBA - np. takiego, że ja kupowałem DW na 4 letnim kontrakcie, płaciłem za jego 4letni kontrakt, a po fakcie okazało się że zmienił się na 3+1. 

Nie mogłeś kupić takiego kontraktu dla 2nd roundera, ktoś Cię wprowadził w błąd.

Ja rozumiem, że White to może nie jest Jokic, ale jednak akcja jest gruba. I wie o Niej nie tylko Carmelo Anthony, ale też głośno o Niej mówi Lebron, Chris Paul, Garrett Temple, Kyrie Irving i cała wierchuszka ligi graczy.

1 minutę temu, karpik napisał:

Plumlee powinien odrzucić kontrakt od Knicks i zobaczyć co dostanie w następnej turze. Przecież ktoś mu da 3.5 mln/rok, a jak nie, to lepiej gdzieś za minimum podpisać.

Ale ty gardzisz wielkimi Pels :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja rozumiem, że White to może nie jest Jokic, ale jednak akcja jest gruba. I wie o Niej nie tylko Carmelo Anthony, ale też głośno o Niej mówi Lebron, Chris Paul, Garrett Temple, Kyrie Irving i cała wierchuszka ligi graczy.

no z tym whitem to jest k**** skandal.

i melo ma grac w takiej organizacji? dobre sobie.

w knicks zna wszystko. do tego oledzy z kadry. piekna kropka nad i w jego biografii (ktora przeciez przez tak wielu jest wysmiewana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie mogłeś kupić takiego kontraktu dla 2nd roundera, ktoś Cię wprowadził w błąd.

Ja rozumiem, że White to może nie jest Jokic, ale jednak akcja jest gruba. I wie o Niej nie tylko Carmelo Anthony, ale też głośno o Niej mówi Lebron, Chris Paul, Garrett Temple, Kyrie Irving i cała wierchuszka ligi graczy.

Wszyscy byli wtedy w błędzie, potem ktoś doczytał że nie może być takiego kontraktu i pozmieniały się. Nie zmienia to faktu, że zapłaciłem za kontrakt 4letni ,a dostałem 3+1. I nie rwałem sobie włosów z głowy wtedy i nie krzyczałem jakie to niesprawiedliwe, a powiniem sprawę do prokuratury podać. DO PROKURATURY! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Ot, po prostu raczej przeceniasz swój zespół. Masz szeroki roster, ale nie masz zawodników z top 15. Typowa ekipa na wynik w okolicach 50W (jak dobrze pójdzie) w normalnym sezonie i wejście do 2nd round przy sprzyjających okolicznościach

Dobrze że eksperci z rl NBA nie głosują na 15 najlepszych zawodników sezonu regularnego w postaci all NBA teams a ja wcale nie zrobiłem win PCT na ponad 50 wygranych w ubiegłym sezonie bez zgrania że słabszym składem niż będę miał teraz z problemami z kontuzjami 3 najlepszych zawodników i kończąc sezon bez Westbrooka, Warrena i sabonisa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dlatego otworzyłeś puszkę pandorę i kluby zaczynają już kombinować z podobnymi umowami, a w RL NBA NIE BYŁO TAKIEGO PRZYPADKU by 2nd roundera po trzech latach pozbawić wypłaty i podjąć TO.

Monte Morris w sumie 3 lata na takim kontrakcie spedzi w Denver, ale tam się dogadał z klubem i ma zapewnione extension i podpisane, które wchodzi od kolejnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

Ty powiedz lepiej jakie minuty deklarujesz się dać Melo. 5 na koniec meczu? :D

sezon covidovy z napiętmy harmonogrammem. z pewnoscia minuty sie znajda

u Ciebie jest milsap i wood. do tego ennis, muscala. takze tego

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

sezon covidovy z napiętmy harmonogrammem. z pewnoscia minuty sie znajda

W sensie znajdą się jeżeli inni wypadną, tak? TYPOWE - oddałeś go (ale do kontendera więc się nie liczy), próbujesz go podpisać tylko na rok (z nadzieją że za rok już nie będzie grał), nie zadeklarujesz się co do jego roli, bo potem ciężko się bedzie wycofać. Jak najmniej deklaracji, nic pewnego, elo elo, Melo kocha Knicks :P Ślepo najwidoczniej.

Powiedz, że będzie 6th manem, tak jak w Portland i wycofuje się z wyścigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, karpik napisał:

Plumlee powinien odrzucić kontrakt od Knicks i zobaczyć co dostanie w następnej turze. Przecież ktoś mu da 3.5 mln/rok, a jak nie, to lepiej gdzieś za minimum podpisać.

Wydaje mi się to głosem rozsądku. Wiele ekip nie ruszyło MLE i agent to widzi. Znam jeden klub który w 4 rundzie z MLE i drugi z CS będą aktywne ale nie wiem czy do tego miała służyć INSTYTUCJA OBIETNICY bo dla gracza byłoby lepiej ale rozumiem tez protesty Knicks wtedy. 
moim zdaniem JESTEM PEWNY ze Śliwka zarobi więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Jak najmniej deklaracji, nic pewnego

A nie wiem jak inni, ale to akurat w polityce walki o FAsów cenię. Wolę takie podejście, a wyrazem zainteresowania wobec usług danego gracza jest oferta niż obiecywanie niewiadomo czego (minut, kolejnych umów etc.) i potem robienie graczy w c***a jak np. ten Matthews rok temu. Zresztą chyba przez jakieś absurdalne deklaracje to Knicks juz Rubio rok temu stracili, który w NBA lata dość często w wymianach, a tu chciano od Knicks gwarancji braku wymiany?

I mam nadzieję, że skończymy z tymi deklaracjami nie u all-starów/superstarów, bo potem wychodzą kwiatki jak @Alonzo i Tucker :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

A nie wiem jak inni, ale to akurat w polityce walki o FAsów cenię. Wolę takie podejście, a wyrazem zainteresowania wobec usług danego gracza jest oferta niż obiecywanie niewiadomo czego (minut, kolejnych umów etc.) i potem robienie graczy w c***a jak np. ten Matthews rok temu. Zresztą chyba przez jakieś absurdalne deklaracje to Knicks juz Rubio rok temu stracili, który w NBA lata dość często w wymianach, a tu chciano od Knicks gwarancji braku wymiany?

Zasada ogólna słuszna. Ale są wyjątki i Śliwka za trójeczka takim może być. U nas w mentalności dalej mimo wprowadzenia zasady odrzucenia oferty (nowość) zakorzenione jest a niech bierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

A nie wiem jak inni, ale to akurat w polityce walki o FAsów cenię. Wolę takie podejście, a wyrazem zainteresowania wobec usług danego gracza jest oferta niż obiecywanie niewiadomo czego (minut, kolejnych umów etc.) i potem robienie graczy w c***a jak np. ten Matthews rok temu. Zresztą chyba przez jakieś absurdalne deklaracje to Knicks juz Rubio rok temu stracili, który w NBA lata dość często w wymianach, a tu chciano od Knicks gwarancji braku wymiany?

Sens tego co napisałem jest taki, że Melo w życiu by nie podpisał kontraktu gdzie miałby być maskotką na końcu ławki. CM pisze o Melo jakby ten już był na emeryturze, a ten chce mieć ważną rolę ballhandlera. Damn, przecież w Portland nawet z trudem zaakceptował tego 6th mana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Zasada ogólna słuszna. Ale są wyjątki i Śliwka za trójeczka takim może być. U nas w mentalności dalej mimo wprowadzenia zasady odrzucenia oferty (nowość) zakorzenione jest a niech bierze. 

Ale mi tu chodziło bardziej o Melo niż Śliwkę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.