Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Bo nielegalna.

Trzeba było dać mi 1+1 PO albo przynajmniej dwuletnie minimum :)

przeciez przepisy weszly po obietnicy.

wiec obietnica wazna.

melo zdecydowanie nie ma sie o co martwic. bedzie gral tak dlugo.w knicks jak bedzie chcial

kotnrakt zawsze bedzie lezal na stole, dopoty nie zdecyduje sie zakonczyc kariery

to jest zywa legenda klubu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza Świętuj Masona Plumlee. Zostaje u Ciebie na bardzo dobrym kontrakcie.

Ledwie 3mln na sezon wystarczyły, by go zatrzymać i to na trzy lata. To chyba będzie największy steal tej rundy.

Aaron Baynes -> Golden State Warriors

Eric Gordon -> Houston Rockets

Wesley Matthews -> Toronto Raptors

Tristan Thompson -> Denver Nuggets

Facundo Campazzo -> Indiana Pacers

Jordan Clarkson -> Cleveland Cavaliers

Jak już jest 10 głosów na opcje, a większość z Nich ma wiele ofert to sprawa jest można powiedzieć oficjalnie zamknięta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się zawiodłem na dotychczasowych głosowaniach. Nie wiem z jakiego powodu nie mogę liczyć na sprawiedliwe głosowanie w mojej sprawie. Dzięki za przypomnienie, czemu już raz zrezygnowałem z tej gry. Tyle tu krzyków, że któryś weteran nie chce iść do kontendera, za 2 razy mniej, a w sprawie Hassana głosy są niezrozumiałe.

Zaoferowałem o 3% mniej pieniędzy od Warriors, którzy wygrali w ubiegłym sezonie 14 meczów i dali Hassana jako opcję rezerwową gdyby nie podpisali innego gracza i zdecydowanie przegrywam, będąc jednym z faworytów do wygrania sezonu regularnego. Bo dałem o 3% mniej kasy. 3%. 590 tysięcy na ponad 18 milionowym kontrakcie.

Którakolwiek oferta Wizards, 76ers, czy Knicks dla weterana przegrałaby z Warriors, gdyby różnica w kontrakcie wynosiła 3%? Gdyby to w Wizards, 76ers lub Knicks Hassan był na priorytecie, a w Warriors jako gracz warunkowy? Z ręką na sercu?

Problem jest ze mną, z nazwą klubu, czy o za mało wygranych wyprzedziłem w ubiegłym sezonie te zespoły, żeby być traktowany na równi z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2020 o 20:27, Tecu napisał:

Mam pytanie do osób, które głosują za Rondo w Hornets. 

Czy wystarczy kilka atakujących wpisów flubera i ma to czego chciał? Tak ma wyglądać walka o FA, to lubicie?

Podsumowujac, jak możecie głosować na flubera? Fluber jest niemily. 

Super, rondo pójdzie do gorszego teamu w którym przez pół sezonu regularnego oglądał z trybun jak zajebistymi guardami są Jordan mcrae i Frank Ntilikina. 

Bo "gm na niego postawił"

Gralem rondo prawie 30 minut na mecz w po jako starterem gdy wszyscy po mnie cisneli ale to 76ers na niego postawili. 

To jest nieprawdopodobne. Zrobiłem contendera z niczego, daje graczom bardzo przyjazne kontrakty, krótkie extension ( sabonis, warren, Kuzma) dla dobra gracza, przebijał oferty rynkowe dla swoich i widzę że efekt jest taki że jak nie będę przebijał finansowo wszystkich innych, to gracza nie podpisze bo przy takich samych ofertach przegrywam że słabszymi zespolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ten Plumlee to skandal.

 

Yep, zmieniać głosy i dajcie zarobić Masonowi za rok, to dobry chłopak jest :( 

W ogóle z tymi głosami to zawsze ktoś będzie niezadowolony, ja przy większości coś tam starałem się napisać czemu, tu też aktywnie dyskutowałem, ale każdego @fluber zadowolić się nie da, tak ogólnie pisze, bo ja akurat chyba Hornets doceniłem w głosowaniu, do mnie Twoja argumentacja trafiła, ale zaraz i tak będzie "płacz", bo komuś innemu za to głosu nie dałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Plus akurat ten głąb to cale lata marudził i sie obrazal na za mala rolę w zespole, więc w sumie chyba wolałby za podobna kasę być potencjalnym starterem bez większej konkurencji niż się mocowac o minuty z Ibaka i Sabonisem. W tym konkretnym przypadku patrząc na akcje z niezadowoleniem Hassana z RL Heat to szerokość rotacji akurat mogłaby Ci szkodzić, a nie pomagać.

Warriors nie mają starting centra, rola startera w playoff teamie > rola backupa w playoff teamie, nie wiem o co chodzi. Tzn. wiem. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

@człowiek...morza Świętuj Masona Plumlee. Zostaje u Ciebie na bardzo dobrym kontrakcie.

Ledwie 3mln na sezon wystarczyły, by go zatrzymać i to na trzy lata. To chyba będzie największy steal tej rundy.

Nie za trzy i nie na trzy (tylko na dwa).

1. Mason Plumlee - Konkuruję de facto z propozycjami Raptors i Pelicans. Gdzie widzę swoje przewagi? Plumlee był starterem w zeszłym sezonie Knicks. Jest graczem na którego klub stawia. Analogiczna do zeszłego sezonu rola jest planowana także w przyszłym. Knicks są contanderem, a on ma dalszą możliwość bycia jej ważnym członkiem. Ja swoją lojalność wykazałem i myślę, że śliwka postąpiłby podobnie. Zaproponowałem mu także największe pieniądze.

Nie widzę tu przewag pozostałych drużyn. Pelicans pod koszem mają młodych Wisemen'a i Bagley'a, także logika nakazuje sądzić, że to na nich klub będzie stawiał i pójście do pelikanów nie będzie dla śliwki oznaczać żadnej promocji swojej osoby by za rok rozbić bank, kiedy dodatkowo będzie wysyp lepszych centrów.

Skoro teraz go rynek nie wycenił na więcej, to tym bardziej za rok tak będzie. Proste zasady logiki.

Zabawne jest to krzyczenie o więcej hajsu, gdy nikt go nie proponuje.  Czyli te teorie wasze nie są poparte faktami.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ten Plumlee to skandal.

@fluber a to nie jest tak z Hassanem, że wszyscy założyli z marszu ofertę GS za taką co nie dojdzie na 100 procent do skutku, więc w tym przypadku nawet niezbyt się w to czy Hornets przed GS czy odwrotnie zagłębiaja, bo i tak trafi do Hornets? 

Plus akurat ten głąb to cale lata marudził i sie obrazal na za mala rolę w zespole, więc w sumie chyba wolałby za podobna kasę być potencjalnym starterem bez większej konkurencji niż się mocowac o minuty z Ibaka i Sabonisem. W tym konkretnym przypadku patrząc na akcje z niezadowoleniem Hassana z RL Heat to szerokość rotacji akurat mogłaby Ci szkodzić, a nie pomagać.

Warriors dają więcej pieniędzy i większą rolę w zespole, więc nie dziwi mnie, że ludzie wyżej stawiają GSW niż Hornets.

A i kruszyć kopii nie ma o co, bo GSW biorą Baynesa i wtedy Hassan w Hornets.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Zabawne jest to krzyczenie o więcej hajsu, gdy nikt go nie proponuje.  Czyli te teorie wasze nie są poparte faktami.

Przecież kluby dają więcej tylko przepadają przez warunki.

Kleber od Mavs dostałby 32mln w cztery lata, bo był drugą ofertą, gdyby nie Marc Gasol, a skończy jako minimum w Bucks.

Plumlee, Dwight Powell, Kleber powinni sprawdzać rynek ponownie w IV turze, gdy będą najbardziej gorącymi nazwiskami, a nie trafiać do drużyn, bo ktoś ich ustawił na 5 miejscu,  a reszta ofert przepadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Warriors dają więcej pieniędzy i większą rolę w zespole, więc nie dziwi mnie, że ludzie wyżej stawiają GSW niż Hornets.

Do Ciebie nie mam pretensji o takie podejście, bo przynajmniej jesteś konsekwentny i jeżeli w FA Hornets nie dostają FA-sów, bo mają za dobry skład, to konsekwentnie stawiasz Hornets na pierwszy miejscu w sezonie regularnym.

Ale tutaj jest masa GM-ów, którzy mnie odrzucają na rzecz zespołów, w których nie ma kto grać, żeby potem dawać mi gorsze bilanse od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To głosowanie przy Melo na knicks "bo Derrick White" to typowy bullshit tej gry :D

Zapewniłeś Melo minuty i ważną rolę w zespole, podczas gdy wszyscy dookoła śmiali się z jego powrotu do NBA - To dla Melo nie jest wyznacznik kultury organizacji

Dajesz mu 1+1 PO i stawiasz go na pierwszym miejscu na FA, podczas gdy Knicks go mają warunkowo gdzieś na 7 (z pamięci pisze), sprzedali go już raz i dostał tylko roczne min - Melo nie czuje się wystarczająco doceniony przez Hawks

Derrick White jest niezadowolony - Melo nie podpisze! Ku*** DW niezadowolony? Melo jak rejtan leży plackiem, rozdziera koszulke Atlanty i maszeruje w ramiona czlowieka morza :D

Tu jest typowa polityka uprawiana - zakrzykuje się merytoryczną dyskusję jakimś negatywnym faktem nie związanym ze sprawą :P Rozumiem jeszcze jakby ktoś zadał sobie trud i zobaczył kto jest agentem White'a i powiedział - no jego klientów ciężko Ci będzie podpisać. Zaraz będę mniejsze bilanse dostawał, bo White jest niezadowolony ^^ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

Zaoferowałem o 3% mniej pieniędzy od Warriors, którzy wygrali w ubiegłym sezonie 14 meczów i dali Hassana jako opcję rezerwową gdyby nie podpisali innego gracza i zdecydowanie przegrywam, będąc jednym z faworytów do wygrania sezonu regularnego. Bo dałem o 3% mniej kasy. 3%. 590 tysięcy na ponad 18 milionowym kontrakcie

Z całym szacunkiem, ale nie jesteś jednym z faworytów do wygrania RS, a Dubs to nie jest typowy zespół co wygrał kilkanaście meczów sezon temu. Myślałem, że fluberyzmy masz już za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Knicks zabrali Plumleemu 10mln z TO na ten sezon, a on z nimi podpisuje za 10mln. na 3 sezony.. 

nie zabrali, tylko nie podjęli, bo to nie jest cena rynkowa. 

nie ma tu żadnego powodu do obrazy.

 w  realu też sie takie sytuacje zdarzały. choćby na przykladzie elfridapaytona, ktory mimo nie podjedia wrocil.

Teraz, eMeS napisał:

To głosowanie przy Melo na knicks "bo Derrick White" to typowy bullshit tej gry :D

Zapewniłeś Melo minuty i ważną rolę w zespole, podczas gdy wszyscy dookoła śmiali się z jego powrotu do NBA - To dla Melo nie jest wyznacznik kultury organizacji

Dajesz mu 1+1 PO i stawiasz go na pierwszym miejscu na FA, podczas gdy Knicks go mają warunkowo gdzieś na 7 (z pamięci pisze), sprzedali go już raz i dostał tylko roczne min - Melo nie czuje się wystarczająco doceniony przez Hawks

Derrick White jest niezadowolony - Melo nie podpisze! Ku*** DW niezadowolony? Melo jak rejtan leży plackiem, rozdziera koszulke Atlanty i maszeruje w ramiona czlowieka morza :D

Tu jest typowa polityka uprawiana - zakrzykuje się merytoryczną dyskusję jakimś negatywnym faktem nie związanym ze sprawą :P Rozumiem jeszcze jakby ktoś zadał sobie trud i zobaczył kto jest agentem White'a i powiedział - no jego klientów ciężko Ci będzie podpisać. Zaraz będę mniejsze bilanse dostawał, bo White jest niezadowolony ^^ 

 

no tak bo lepiej zakonczyc kariere grajac 15 minut o 10 miejsce wkonfie, niz z mistrzostwem w klubie, ktorego jest symbolem i tym samym zapewnic sobie wazny punkt w swoim legacy.

nikt nie bedzie pamietal o tym, jak gral w atalncie. kazdy bedzie pameitajk jak zdobedie misia w knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Z całym szacunkiem, ale nie jesteś jednym z faworytów do wygrania RS, a Dubs to nie jest typowy zespół co wygrał kilkanaście meczów sezon temu. Myślałem, że fluberyzmy masz już za sobą.

No w ogóle, wyniki poprzedniego sezonu regularnego to była przecież jakaś pomyłka, a ja przecież znacząco osłabiłem skład i wcale nie mam 24-letniego all-stara, który może być tylko lepszy. W ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

no tak bo lepiej zakonczyc kariere grajac 15 minut o 10 miejsce wkonfie, niz z mistrzostwem w klubie, ktorego jest symbolem i tym samym zapewnic sobie wazny punkt w swoim legacy.

nikt nie bedzie pamietal o tym, jak gral w atalncie. kazdy bedzie pameitajk jak zdobedie misia w knicks.

Melo będzie pamiętał! Wiesz w ogóle jakie są jego priorytety? Robiłeś research? Bo on nie chce grać kilku minut w drużynie(nawet mistrzowskiej), nie chce być sprowadzony do roli corner3 guya, tylko chce mieć gałę w łapach, wiele razy o tym mówił i wiele razy mówił też, że inaczej grać nie potrafi. 

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

To głosowanie przy Melo na knicks "bo Derrick White" to typowy bullshit tej gry

Ja mam wrażenie, że ten Derrick White to Ci uchodzi właściwie na sucho.

Dlatego otworzyłeś puszkę pandorę i kluby zaczynają już kombinować z podobnymi umowami, a w RL NBA NIE BYŁO TAKIEGO PRZYPADKU by 2nd roundera po trzech latach pozbawić wypłaty i podjąć TO.

Po tym co odjebałeś, to jest to pierwszy punkt związku graczy. Dym jaki był po tym jak GMowie zaczęli domagać się paycutów od całej ligi po akcji LeBrona to jest kaszka z mleczkiem.

Hawks powinni być wyrzuceni na margines całej ligi po tej akcji. A ty się dziwisz, że klubowi koledzy stoją za Nim murem i po prostu Tobą gardzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

Melo będzie pamiętał! Wiesz w ogóle jakie są jego priorytety? Robiłeś research? Bo on nie chce grać kilku minut w drużynie(nawet mistrzowskiej), nie chce być sprowadzony do roli corner3 guya, tylko chce mieć gałę w łapach, wiele razy o tym mówił i wiele razy mówił też, że inaczej grać nie potrafi. 

robiłem.

i wiem, ze knicks to on, a on to knicks.

i kazdy kibic knicks to wie.

w realu nie wrocil bo nie ma po co na ten moment. ani by nie gral ani by nie gral o wynik.

u mnie sytuacja jest z gola inna

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.