Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do przeprosin dla @Tecu jeśli byłem w błędzie. Po prostu pamiętałem jak po sprawie Looneya i Gilesa z RL NBA mówiło się, że muszą użyć wyjątku by ich podpisać.

Są ograniczenia, ale nie aż tak restrykcyjne. 

Inna sprawa, że Josh Jackson po nie podjęciu jego opcji w kontrakcie nie wziąłby tak słabej oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Yhy

no coz moge poradzic. piekny obraz double standards.

lepszą "kulturą" dla Alonzo jak widać jest całkowite zaoranie zespołu (ostatnio chyba tez pochlebnie o Hornets i tym długim poscie Flubera o kulturze sie wypowiadal) xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dziś powrót Dotsona do Madison Square Garden a Ty tu takie coś wrzucasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MarcusCamby napisał:

pamiętam jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lucas napisał:

Yhy

 

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no coz moge poradzic. piekny obraz double standards.

lepszą "kulturą" dla Alonzo jak widać jest całkowite zaoranie zespołu (ostatnio chyba tez pochlebnie o Hornets i tym długim poscie Flubera o kulturze sie wypowiadal) xd

.. ale bez Irvinga Miśki.. Wtedy pasują do siebie bez dwóch zdań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no coz moge poradzic. piekny obraz double standards.

lepszą "kulturą" dla Alonzo jak widać jest całkowite zaoranie zespołu (ostatnio chyba tez pochlebnie o Hornets i tym długim poscie Flubera o kulturze sie wypowiadal) xd

Ale w sensie ze krytycznie oceniasz zaoranie zespołu który bez własnego picku skończył na dnie ligi i powinienem był bazować na zhaire smithie, vanderbilcie,  milesie plumleem, joakimie Noah, allenie crabbe i chassonie randlu? :)

w sensie że w ogóle oceniasz oddanie tej wesołej ferajny jako zaoranie zespołu? ;)

bo nie do końca wiem czy piszezz poważnie czy zartujesz;) 

oddalem 3 graczy z tamtego składu, którzy w ogóle mogą myśleć o byciu w rotacji klubu w NBA. Wszyscy na spadających kontraktach. Dwóch podpisze prawdopodobnie w tym okienku umowy za minimum a trzeci ma 34 lata. Nie zaoralem żadnego zespołu bo tam nie było żadnego zespołu! Zespół stworzylem półtora roku temu i od tego czasu nie zmieniłem w nim Żadnego z 10 najlepszych graczy i to nie tylko nikogo z nich nie wymieniając ale także przedłużając z wszystkimi kontrakty. 

w sezonie 18/19 w rl NBA z całego składu który przejalem nikt nie zagrał w rl NBA jako starter więcej niż 22 mecze. Co tam można było zaorac? :)

w tym samym czasie wymieniales 2/3 mistrzowskiego zespołu. Smierdzisz hipokryta na kilometr;) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucas napisał:

Przez odkop flubera trafiłem na moje komentarze, gdzie walczyłem o to, żeby Kawhi nie zamieniał Knicks na Sacramento XD, a @człowiek...morza i tak będzie marudził, że się Knicks czepiam na fa

Zgadnijcie też czyje to słowa xd

"Nie przemawia do Ciebie Davis z Leonardem? Ja to kupuję :)"

I jeszcze zapomniałeś dodać, że argumentowałem tego Leonarda do Davisa w Kings - jak juz manipulujesz w swoim stylu. :) 

Duet Leonard/Davis jest świetny - nigdzie i nigdy tego nie kwestionowałem.. ale .. bez Irvinga Lucas - manipulatorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Spokojna głowa. Cały czas wacham się z pierwszymi opcjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Ale w sensie ze krytycznie oceniasz zaoranie zespołu który bez własnego picku skończył na dnie ligi i powinienem był bazować na zhaire smithie, vanderbilcie,  milesie plumleem, joakimie Noah, allenie crabbe i chassonie randlu? :)

a gdzie ja to napisałem?

czy ja "krytycznie" oceniam ruch sportowe Qcina?

Nadałeś temu aurę kultury. Do tego nawiązałem.

@MMM2121 @ignazz @shevcu @elwariato @Pablo81

mam wrażenie, że koledzy nie ogarniają sytuacji Bradley'a i tego, że ma w Cavs TO w drugim roku i ogromną konkurencję do grania. Czyli wybiera siedzenie na ławce przez rok (za rok za pewne cavs z TO zrezygnuje, żeby miec jak najwiecej na wydatki) bo dostanie 750 k wiecej, zamiast potencalnego s5 w contaderze. Logiczne :)

Co do Harklessa też piekna argumentacja podana, składająca się w spójną całość i sie zastanawiam czy w ogole ktos to czyta 😕

 

Melo to juz wgl ciekawy temat

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

a gdzie ja to napisałem?

czy ja "krytycznie" oceniam ruch sportowe Qcina?

Nadałeś temu aurę kultury. Do tego nawiązałem.

@MMM2121 @ignazz @shevcu @elwariato @Pablo81

  •  

Nadalem aurę kultury konkretnym ruchom wobec konkretnych zawodników. 

1,5 roku temu wróciłem z begmowej emerytury bo nikt nie chciał dotknąć tego gowna jakim byli hornets kijem.

Nazywanie tego co zrobiłem półtora roku temu zaoraniem zespołu jest niepoważne.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.