Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Zle się wyraziłem może Alonzo, nie miał to być atak na argument o stabilnej zgranej druzynie. Bardziej chodziło mi o coś w stylu co ostatnio pisales o duncanie Robinsonie, ze u nas jego kariera wyglądała nieco inaczej. No wyglądała inaczej ale ja nie będę brał tego pod uwagę, bo nie mam czasu rozmyślać nad każdym kto gdzie grał i ile, tylko patrzę na jego staty i wartosc w realu. I tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

To powiedz mi Sherlocku czemu LeBron w sezonie 2018/19 nie awansował do playoffs chociażby - i nie zasłaniaj się jego kontuzją - przecież to LeBron..

Czemu wokół Hardena teraz w rl  Houston jest tyle syfu? 

zastanów się dlaczego Toronto z Leonardem zdobyli mistrzostwo, a Clippersi z Leonardem i Georgem dostali po d.. od Denver i to przy prowadzeniu 3-1 i chyba z 20pkt. w g5 w połowie. 

 

 

To tylko pierwsze z brzegu przykłady.

1. dlaczego mam nie zasłaniać się kontuzją?
2. jaki dotychczas hosuton robiło wynik z hardenem?
3. czyli raptors zrobili dopiero wynik, gdy sciagneli gracza z "top 10-15"

to gwiazdy decyduja, kto wygrywa ta lige. bez gwiazd jestes nikim. co najwyzej mozesz gdzies tam pukac, ale pewnego pulapu nie przeskoczysz.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

1. dlaczego mam nie zasłaniać się kontuzją?
2. jaki dotychczas hosuton robiło wynik z hardenem?
3. czyli raptors zrobili dopiero wynik, gdy sciagneli gracza z "top 10-15"

to gwiazdy decyduja, kto wygrywa ta lige. bez gwiazd jestes nikim. co najwyzej mozesz gdzies tam pukac, ale pewnego pulapu nie przeskoczysz.

Rybaku, ale ja nigdzie nie kwestionuję - i nigdy tego nie robiłem - roli Gwiazd. Mnie tylko irytuje olewanie często drużyny i tych wszystkich graczy wokół tych Gwiazd. 

Gdyby LeBron miał odpowiednio silny team, to trochę load managment i by grał, a Lakersi byliby w playoffs.

Gdyby ten Harden był takim jak w wyobraźni części naszego forum, to ci wszyscy role playerzy olewaliby MLE, TaxMLE, BAE, czy inne wyjątki i waliliby do niego drzwiami i oknami.

Gdyby Leonard nie trafił do tego silnego core, które zbudowano w Toronto, to odbębniłby ten sezon na spokojnie i nie byłoby tego hypeu zakończonego mistrzostwem. 

Kij ma dwa końce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Alonzo napisał:

albo przestańmy się z tym pierdo%$ć i głosujmy u kogo akurat gra najlepszy wg rl gracz  - ten ma mistrzostwo nawet z Hrycaniukiem i Panią Stenią z pobliskiego Społem. Wg Twojego rozumowania II, III, IV i V tury FA są tu zbyteczne, no bo o tym kto ma zająć jakie miejsce u nas decyduje i tak tylko 10-15 najlepszych aktualnie graczy NBA. 

To czemu w takim razie u nas Harden nie wszedł choćby do PO?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Rybaku, ale ja nigdzie nie kwestionuję - i nigdy tego nie robiłem - roli Gwiazd. Mnie tylko irytuje olewanie często drużyny i tych wszystkich graczy wokół tych Gwiazd. 

Gdyby LeBron miał odpowiednio silny team, to trochę load managment i by grał, a Lakersi byliby w playoffs.

Gdyby ten Harden był takim jak w wyobraźni części naszego forum, to ci wszyscy role playerzy olewaliby MLE, TaxMLE, BAE, czy inne wyjątki i waliliby do niego drzwiami i oknami.

Gdyby Leonard nie trafił do tego silnego core, które zbudowano w Toronto, to odbębniłby ten sezon na spokojnie i nie byłoby tego hypeu zakończonego mistrzostwem. 

Kij ma dwa końce. 

ale kto kwestionuje team? sixers wygrali ze mna w PO, mimo ze mialem wieksze gwiazdy.

wiec to sie dzieje. gwiazdy przegrywaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

To czemu w takim razie u nas Harden nie wszedł choćby do PO?

ja to się dziwię, że w pojedynkę zrobił aż tak dobry bilans u nas biorąc pod uwagę wahania jego formy i gę od pewnego momentu z RHJ jako jedynym wysokim.  - a oni tam w 6, czy 7 grali w pewnym momencie;

Gdyby Ronnie nie ściągnął tego Paula, to mógł nie awansować do playoffs (a i tak dopiero play in zadecydowało u nas). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale kto kwestionuje team? sixers wygrali ze mna w PO, mimo ze mialem wieksze gwiazdy.

wiec to sie dzieje. gwiazdy przegrywaja.

Nie chcę playoffs na Wschodzie komentować. Nie prowokuj mnie.

U nas trafiłem tylko dwie serie na Wschodzie i to obie w I rundzie - łin Bux z Pacers i Heat z Hornets (z kontuzjowanym Westbrookiem). 

W rl na Wschodzie trafiłem wszystko z wyjątkiem serii Celtics-Raptors zakończonej w końcówce g7 po tym jak spadł z boiska za 6 faul na Grancie Williamsie największy walczak Raptors - Lowry. 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

o czyli gracz z top10-15 zadecydowal u Ciebie. I to bez zgrania!

Nie będę tych głupot komentował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę głosy, że Bacon odrzuca ofertę od Hawks to wybucham śmiechem. Serio. W zeszłym roku przy okazji praktycznie każdej rozmowy transferowej chciałem go dodać do prawie każdej wymiany. Nikt nie chciał. A na trade blocku to leżał pół roku za bieda highly protected 2nd rounder i nawet jedno PM nie przyszło :D.

Koleś, uwaga, shooting guard z trójką na grożącym podwojeniami poziomie 28%, z TS 42% i  zabójcze eFG 38,7%, gdzie nawet sami RL Hornets przed zawieszeniem rozgrywek przez covid dali mu na 11 meczów bardzo ważną rolę w zespole, czyli kręcenie ręcznikiem bo nawet minuty nie zagrał a kontuzji żadnej nie miał. Generalnie on w 2020 od 1 Stycznia zagrał 260 minut na 28 możliwych do zagrania meczów. 

Ale nie, choy, odrzuce se ofertę.

Nie znoszę używać xD, no ale tu inaczej się nie da.

xD 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2017 o 18:52, człowiek...morza napisał:

A propo Bacona.

Masz na myśli oś między nim, a koszem?

 

Typowy indywidualista, boiskowe IQ na poziomie orzeszka, zero współpracy z teamem. Jedyne w zasadzie w czym się wyróżnia, to umiejętność tworzenia sobie pozycji na półdystansie. Sam scoring, i to jeszcze nie jakiejś super jakości raczej nie starczy na bycie efektywnym w NBA.

 

Ogólnie napisać o nim, że ma dobrzy przegląd pola, to jak napisać o Melo, że jest dobry w obronie w tym sezonie   :panda:

 

 

 

Bridges też niczego sobie. Świetny okres ostatnio, którym zapewnił sobie według mnie dyskusje o wybór przed Markannenem i Monkiem. Pytanie ile tego wzrostu jest tak naprawdę.

 

Szkoda tych problemów z faulami Ward'a przez co wynik nie do końca oddaje pełny przebieg spotkania.

 

W dniu 20.03.2017 o 22:36, człowiek...morza napisał:

Trafne spostrzeżenie. 

 

 

To znaczy? 

 

Nie chce mi się tracić czasu na wyszukiwanie i notowanie akcji Bacon'a, bo to strata czasu przy tak oczywistej i mało istotnej(gówniany 2-rundowiec) kwestii.

Ale z ciekawości spojrzałem sobie w Draftexpressie na jego opis i specjalnie nie zdziwiło mnie potwierdzenie tego o czym napisałem w poprzednim poście.

 

 

3:14, 4:30

 

W obecnym sezonie nic się nie zmieniło. 

 

Ten tekst o przeglądzie pola nadawałby się do łapu-capu NCAA, gdyby takowe istniało i zebrał tyle lajków, co właśnie Melo i jego dobra defensywa.

Ludzie jarali sie Baconem, Czlowiek Morza natomaist trafnie go ocenil jak widac.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

jak dla mnie Bacon to pewniak do podpisania. 

że Nunn aż tak wystrzeli, to się nawet ja nie spodziewałem, a monitorowałem go od samego początku podpisania z rl Heat. 

Wielu wystrzałów się nie spodziewamy, a jednak czasem się zdarzają. 

Christian Wood chociażby. Derrick Jones... Wymieniać można długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

@Eld Brada Wanamakera też nikt nie chciał co nie znaczy, że klepnąłby umowę 1+1TO.

Po historii z Nunnen powinieneś mieć trochę więcej wyobraźni. 

Nunna nie oglądałem wcześniej, Bacona tak. Przecież ja ( nie licząc tegorocznego rocznika tak do 20 numeru w drafcie ) nigdy nie interesowałem się undrafted, rookies czy całą masą młodych, co przypłaciłem właśnie startą Nunna. Człowiek uczy się na błedach.

A tu mi nie potrzeba wyobraźni bo po prostu mam wspomnienia. Przykre, ale mam :).

Z Bradem natomiast chodziła plota, że on może do Europy poleci i to TO to akurat uzasadnione by było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam co do extension dla D. White. 

Wg mnie extension może być Max na 4 lata w tym przypadku. Może ktoś mi udowodnić, że jest inaczej? 

Jeżeli traktować go jako rookie:

Rookie scale contracts may be extended for up to four seasons beyond the last option season in the contract, bringing the total contract length to five seasons. Teams can also select up to two players4 (called "Designated Rookies") who can receive five-year extensions, bringing the total contract length to six seasons

Jeżeli traktować jako weterana:

Veteran extensions are limited to five seasons, including the seasons remaining on the current contract.

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q58

Dalej nie otrzymałem żadnego uzasadnienia cofnięcia oferty dla Josha Jacksona. Z góry dziękuję. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Whitem masz rację, on jest traktowany jako weteran.

A co do Josha, to chyba się pomyliliśmy z Marcusem, ja kilka dni temu nie miałem czasu tego sprawdzić i wydawało nam się, że jest sytuacja analogiczna jak z Looneyem i może dostać max na rok, ale wychodzi na to, że można dawać dłuższe umowy, tylko jest ograniczenie, że nie mogą być one wyższe od nie podjętego TO. Uważam, że nie ma sensu już przywracać Twojej oferty @Tecu, bo Jackson już zdążył kupić dom w Oregon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Z Whitem masz rację, on jest traktowany jako weteran.

A co do Josha, to chyba się pomyliliśmy z Marcusem, ja kilka dni temu nie miałem czasu tego sprawdzić i wydawało nam się, że jest sytuacja analogiczna jak z Looneyem i może dostać max na rok, ale wychodzi na to, że można dawać dłuższe umowy, tylko jest ograniczenie, że nie mogą być one wyższe od nie podjętego TO. Uważam, że nie ma sensu już przywracać Twojej oferty @Tecu, bo Jackson już zdążył kupić dom w Oregon.

Wystarczą przeprosiny od Was 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ciekawe ktorej;) 

Nie wiem dlaczego akurat do mnie zaczepka ale chętnie odpowiem. 
spurs w dalszym ciągu po fiasku z pozyskaniem Butlera szukają swojego przywódcy lidera i SS. Liga wielokrotnie pokazuje ze zespoły bez swojego superstara czy kotwicy maja trudniej. Nie spocznę gdy tego procesu nie domknę a trwa on od emerytury Duncana i przymusowym odejściu Leonarda. Z dotychczasowych wyników nie jestem zadowolony stad z podwójna siła pracuje nad procesem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.